Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
  Heinäkuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
  Elokuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 15.06.pkLuokittelukilpailut / YU-Cup 1Savonlinna, Kerimäki14.06.
ma 15.06.seuraSeurakisatVeikkola -
ma 15.06.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere13.06.
ma 15.06.pkSeurakisatEspoo13.06.
ma 15.06.pkViiskuntakisatÄhtäri13.06.
ma 15.06.pkYlöjärven avoimet kaupungin mestaruuskilpailutYlöjärvi12.06.
ma 15.06.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere14.06.
ma 15.06.pkVilpas Track GamesSalo12.06.
ma 15.06.pkJoutsan Pommin avoimet yu-kisatJoutsa12.06.
ma 15.06.pkVakka-ottelutLaitila11.06.
ti 16.06.seuraSeurakisatKeuruu -
ti 16.06.seuraSilja Line SeurakisatKuopio11.06.
ti 16.06.pkKultajousi kuukausikisat 1/4Kuopio11.06.
ti 16.06.pkFazer Reilu Cup II, sarjat 8-11vLahti13.06.
ti 16.06.pkPyrinnön kesäkuun kisatTampere14.06.
ti 16.06.pmavoin pm moukariTurku13.06.
ti 16.06.akTilastopajacup Limited edition 2Turku13.06.
ti 16.06.pkSuomen KultapörssikisatAkaa / Viiala14.06.
ti 16.06.seuraSilja Line SeurakisatKiukainen16.06.
ti 16.06.seuraSeurakisatParkano15.06.
ti 16.06.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 16.06.pkGIF:n piirikilpailutKokkola13.06.
ti 16.06.pkViikkokisa Oulun PyrintöOulu14.06.
ti 16.06.seuraSilja Line SeurakisatIkaalinen -
ti 16.06.pkJuniorien kiekkokilpailutIlmajoki15.06.
ti 16.06.pkYleisurheilukilpailutMuurame15.06.
ti 16.06.pkJuhannusviikon pomput ja heitotSavonlinna13.06.
ti 16.06.pkAvoimet seuranmestaruuskilpailutMänttä-Vilppula14.06.
ti 16.06.pkPiirikisaNivala12.06.
ke 17.06.seuraSilja Line Seurakisat - KotiratakisatNedervetil / Alaveteli -
ke 17.06.pkHelsinki Summer Meeting / JuhannuskisatHelsinki17.06.
ke 17.06.kansMarskin kisatLappeenranta12.06.
ke 17.06.pkFazer Reilu Cup II, sarjat 12-15vLahti14.06.
ke 17.06.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 17.06.pkKuulan kesäkuun kisat 2Raisio15.06.
ke 17.06.pkTuWe:n Junnukisat 1Turku14.06.
ke 17.06.pkViikkokisat IVirrat15.06.
ke 17.06.seuraSilja Line SeurakisatUurainen -
ke 17.06.seuraSeurakisatTornio -
ke 17.06.pkMetalli Cup 1Tornio14.06.
ke 17.06.seuraSeurakisatVirrat -
ke 17.06.seuraSilja Line SeurakisatHamina -
ke 17.06.pkNÅID F/P mångkamp 9-13 år Sibbo / Sipoo15.06.
ke 17.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 17.06.seuraSeurakisatKarkkila16.06.
ke 17.06.pkPk-kisaYlitornio15.06.
ke 17.06.seuraSeurakisatYlitornio -
to 18.06.pkKeiteleen juhannusheitotKeitele16.06.
to 18.06.pkDT i Karis -Pk kisaRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa15.06.
to 18.06.pkSisulisätOrivesi16.06.
to 18.06.pkPyhäselän juhannuskisatJoensuu -
pe 19.06.akPosion Pyrinnön juhannuskisatPosio16.06.
pe 19.06.pkSomeron seiväskisatSomero16.06.
la 20.06.kansKansainväliset 84.Saarijärven JuhannuskisatSaarijärvi15.06.
su 21.06.pkKorona Junior Games 3Seinäjoki20.06.
su 21.06.pkKorona Games 3Seinäjoki20.06.