Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
  Heinäkuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
  Elokuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 01.06.pkKeihään kutsukilpailuJyväskylä -
ma 01.06.pkHeittoryhmien rinkikilpailutLahti29.05.
ma 01.06.pkEspoonlahden heittokisatEspoo28.05.
ma 01.06.pkKesäkauden avausLeppävirta30.05.
ma 01.06.pk400 metrin juoksupäiväHelsinki30.05.
ma 01.06.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia31.05.
ma 01.06.pkTuloskisaLiminka30.05.
ma 01.06.pkSeiväs-kisavähäkyrö, Vaasa31.05.
ma 01.06.pkKesäkuun KisatYlivieska31.05.
ma 01.06.seuraSeurakisatKaavi -
ma 01.06.pkDistriktstävlingKristinestad31.05.
ti 02.06.pkKesäkoitoksetRovaniemi28.05.
ti 02.06.pkKlaukkalan moukarikisatNurmijärvi31.05.
ti 02.06.pkKlaukkalan sprintitNurmijärvi31.05.
ti 02.06.seuraSeurakisatParkano01.06.
ti 02.06.pkTuiskun heittokisatRusko (Vahto)29.05.
ke 03.06.seuraSilja Line Seurakisat - KotiratakisatNedervetil / Alaveteli -
ke 03.06.pkVerryttelykisaHelsinki -
ke 03.06.pkKeihäskoulun kilpailuJoensuu01.06.
ke 03.06.pkPyrinnön heitotTampere01.06.
ke 03.06.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 03.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 03.06.pkYlämaan Pyrkijöiden moukarikisaLappeenranta, Ylämaa01.06.
ke 03.06.pkNuorten koronakisatSaarijärvi02.06.
ke 03.06.pkVehUn KesäkisatTampere01.06.
ke 03.06.pkSibbo Energi-tävling / Sipoon Energis-kisat Sibbo / Sipoo31.05.
ke 03.06.pkKeskuskenttä MemorialJoensuu30.05.
ke 03.06.seuraSeurakisatHuittinen (Vampula) -
ke 03.06.seuraSeurakisatYlitornio -
ke 03.06.pkPk-kisaYlitornio01.06.
ke 03.06.pkHeidehofin rykäisyVantaa01.06.
to 04.06.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 04.06.pkAikuisurheilijoiden heittocup 1/4Kouvola/Inkeroinen01.06.
to 04.06.pmHelsyn pm-tiejuoksutVantaa02.06.
to 04.06.pkLajipäiväkisatImatra30.05.
to 04.06.seuraSeurakisatLempäälä03.06.
to 04.06.pkLeKi YU:n viikkokisa ILempäälä03.06.
to 04.06.pkKasttävling - HeittokilpaluRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa02.06.
pe 05.06.pkHintrekin Lenkki ja Pikku-Hintrekki juoksutKaustinen -
la 06.06.pkPyrinnön heitotTampere04.06.
la-su 06.-07.06.pkAvoimet TUL:n Järvi- Suomen ja TUL:n aikuisurheilijoiden mestaruuskilpailutLeppävirta01.06.
la 06.06.pkHarju Cup 1Jyväskylä02.06.
la 06.06.pkTF Espoon heittokisaEspoo04.06.
la 06.06.pkYyteri MaratonPori, Yyteri -
la 06.06.pmKainuun maasstojuoksumestaruuskilpailutKuhmo04.06.
la 06.06.pkUKK:n kisatUusikaupunki02.06.
la 06.06.pkJyrin korkeushyppykisatLiperi03.06.
la 06.06.pkPohjola Junior GPHelsinki03.06.
la 06.06.pk58-CupVantaa03.06.
la 06.06.pkSäästöpankin kevätheitotSomero03.06.
la 06.06.pkKorona Junior GamesSeinäjoki05.06.
la 06.06.seuraSeurakisatKouvola02.06.
la 06.06.pkKarttulan katujuoksuKarttula02.06.
la 06.06.pkTuULispäiden seiväs kutsukilpailuTurku -
la 06.06.akParkanon Urheilijat 80v juhlakilpailuParkano04.06.
la 06.06.akRajakisatTornio02.06.
la 06.06.pkKorona GamesSeinäjoki05.06.
su 07.06.pkKaarinan junnukisatKaarina04.06.
su 07.06.pkLöylyn kesäkuun kisat 1.Naantali04.06.
su 07.06.akVirkiä GamesLapua04.06.
su 07.06.pkLahden piirin Heittocupin osakilpailuAsikkala04.06.
su 07.06.pkRokuan MaastojuoksuUtajärvi Rokua03.06.
su 07.06.pkSläggtävling / MoukarikilpailuNedervetil / Alaveteli06.06.
su 07.06.pkAkaan Seudun NuorisokisatAkaa, Toijala04.06.
su 07.06.pkKieKuMo Cup I Virrat05.06.
su 07.06.pmHämSY:n pm-ratakävelytUrjala05.06.
su 07.06.pkSeiväskoulun kevätkisatSomero04.06.
su 07.06.pkUusi Alku kutsukilpailuLahti03.06.