Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Toukokuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18     1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31    
  Kesäkuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22           1 2
23 3 4 5 6 7 8 9
24 10 11 12 13 14 15 16
25 17 18 19 20 21 22 23
26 24 25 26 27 28 29 30
  Heinäkuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27 1 2 3 4 5 6 7
28 8 9 10 11 12 13 14
29 15 16 17 18 19 20 21
30 22 23 24 25 26 27 28
31 29 30 31        
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 17.06.seuraSeurakisatKestilä -
ma 17.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 17.06.pkViiskuntakisatTöysä15.06.
ma 17.06.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ma 17.06.pkForssan Salaman ViikkokisatForssa15.06.
ma 17.06.seuracupSeuracup I, Salon-Loimaan lohkoSalo14.06.
ma 17.06.poUngdomsserie (utomhus), omgång 3Mariehamn -
ma 17.06.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere16.06.
ma 17.06.pkVisan SeurakisatIisalmi13.06.
ma 17.06.seuraSilja Line SeurakisatPyhtää14.06.
ma 17.06.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 17.06.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ma 17.06.seuraSilja Line SeurakisatHimanka17.06.
ma 17.06.seuraSeurakisatSonkajärvi -
ti-ke 18.-19.06.amAluemestaruusmoniottelutHelsinki15.06.
ti 18.06.seuracupSeuracup 1. YkköslohkoNaantali14.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatJanakkala -
ti 18.06.seuraSeurakisatHyvinkää16.06.
ti 18.06.seuraSilja Line SeurakisatKiiminki17.06.
ti 18.06.seuraSilja Line SeurakisatUlvila17.06.
ti 18.06.pkAikuisurheilijoiden avoimet heittolajien kilpailutKurikka -
ti 18.06.seuracupSeuracup 1 Turun lohkoKaarina15.06.
ti 18.06.seuracupSeuracup piirikisa 1. osa, läntinen alueIlmajoki16.06.
ti 18.06.pkseuracup: Seuracup 1.osakilpailu, itäinen alueÄhtäri16.06.
ti 18.06.seuracupSeuracup piirikisa1Savonlinna15.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatHämeenkyrö -
ti 18.06.pkKuohun viikkokisatJuankoski17.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatIitti17.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatParkano -
ti 18.06.pkNuorten yleisurheilukilpaillutPyhtään kirkonkylä14.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatSomero -
ti 18.06.pmKainuun sisuviestitKajaani14.06.
ti 18.06.seuraSilja Line SeurakisatOrimattila -
ti 18.06.pkSeuracup I, VakkalohkoUusikaupunki15.06.
ti 18.06.pkPiiriviestihuipentuma 9-15 vuotiaatKANNUS14.06.
ti 18.06.seuracupSeuracup 1.osakilpailuKuopio16.06.
ti 18.06.pkYlemmäisen YmpärijuoksuJuuka16.06.
ti 18.06.seuraSilja Line SeurakisatIkaalinen16.06.
ti 18.06.seuraSeurakisatHirvensalmi -
ti 18.06.pkSeurakisat - lisälajiHyvinkää16.06.
ti 18.06.pkSeuracup piirikisa1 lisälajiSavonlinna15.06.
ke 19.06.pkMotonet GP Jyväskylä - lisälajitJyväskylä06.06.
ke 19.06.seuraSeurakisatKempele17.06.
ke 19.06.pkJunnut radalleTampere17.06.
ke 19.06.seuraSeurakisatYlöjärvi -
ke 19.06.pkJannen IltalenkkiElimäki -
ke 19.06.pkPohjois-Karjalan Seuracup 1. piirikilpailuJoensuu16.06.
ke 19.06.pkSeuracup piirikisa osa 1Joutseno14.06.
ke 19.06.seuraSeurakisatSotkamo -
ke 19.06.seuraSeurakisatSaarijärvi18.06.
ke 19.06.seuraSilja Line SeurakisatIsojoki -
ke 19.06.GPMotonet GP JyväskyläJyväskylä06.06.
ke 19.06.seuraSilja Line SeurakisatUurainen -
ke 19.06.seuraSeurakisatTUPOS -
ke 19.06.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 19.06.pkAvoimet pk-kilpailutKajaani17.06.
ke 19.06.pkDT i NedervetilNedervetil18.06.
ke 19.06.pmNÅID F/P mångkamp 9-13 år och ÖK mångkamp 9-15 årSibbo / Sipoo17.06.
to 20.06.pkAtria Junior Games , Etelä-Pohjalaasen timanttiliigan 2. osakilpailuSeinäjoki17.06.
to 20.06.kansPohjantähti-gamesPudasjärvi16.06.
to 20.06.seuraSilja Line SeurakisatAsikkala19.06.
to 20.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 20.06.seuraSeurakisatAkaa, Toijala -
to 20.06.pkSisulisätOrivesi18.06.
pe 21.06.akPosion Pyrinnön juhannuskisatPosio18.06.
pe 21.06.kans53. Keuruun JuhannuskisatKeuruu16.06.
pe 21.06.akIkaalisten JuhannuskisatIkaalinen18.06.
pe 21.06.akSomeron juhannuskisatSomero19.06.
la 22.06.EAKuortane GamesKuortane15.06.
su 23.06.kansKansainväliset 83.Saarijärven JuhannuskisatSaarijärvi17.06.