Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Kesäkuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22           1 2
23 3 4 5 6 7 8 9
24 10 11 12 13 14 15 16
25 17 18 19 20 21 22 23
26 24 25 26 27 28 29 30
  Heinäkuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27 1 2 3 4 5 6 7
28 8 9 10 11 12 13 14
29 15 16 17 18 19 20 21
30 22 23 24 25 26 27 28
31 29 30 31        
  Elokuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31       1 2 3 4
32 5 6 7 8 9 10 11
33 12 13 14 15 16 17 18
34 19 20 21 22 23 24 25
35 26 27 28 29 30 31  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
to 30.01.pkTorstaikisatHelsinki27.01.
to-pe 30.-31.01.pkMake 70v 7-otteluHelsinki -
pe 31.01.pkAikuisurheilijoiden HipposhallitJyväskylä26.01.
pe 31.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 31.01.halliOP-viestikarnevaalitTurku28.01.
la 01.02.pkAvoimet Satakunnan HallimestaruuskisatPori29.01.
la 01.02.pkKansallinen hallikilpailuSalo -
la 01.02.seuraSilja Line SeurakisatHyvinkää31.01.
la 01.02.pkVKV-hallitHaaparanta26.01.
la-su 01.-02.02.halliHipposhallitJyväskylä27.01.
la 01.02.halliSeiväshypyn kv.kutsukilpailuTampere -
la 01.02.pkJorkin SynttärikisatLeppävirta01.02.
la-su 01.-02.02.halliAvoimet Helsy-hallit 2Helsinki28.01.
la-su 01.-02.02.halliAvoimet Helsyn halliottelutHelsinki28.01.
su 02.02.halliVARSY:n pm-hallit 1Turku28.01.
su 02.02.halliEtelä-Savon Yleisurheilun avoimet pm-hallitSavonlinna29.01.
su 02.02.kävelyArenakävelytEspoo30.01.
ke 05.02.halliKymenlaakson avoimet pm-hallikilpailut (M/N, M/N19 ja M/N17)Kotka01.02.
ke 05.02.halliLuolasprintit 2/3Vantaa09.02.
ke 05.02.poUngdomsserie (inomhus), omgång 2Eckerö -
ke 05.02.pmÖppna hallDMVasa02.02.
to 06.02.halliPikamatkat ja kuulaKuopio03.02.
to 06.02.pkAvoimet aitajuoksukilpailutHelsinki03.02.
pe 07.02.seuraSilja Line SeurakisatJärvenpää06.02.
pe 07.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 08.02.SMKiekon talvimestaruuskisatPori02.02.
la 08.02.halliSantaClaus hallitRovaniemi02.02.
la 08.02.halliHimangan HallitHimanka06.02.
la-su 08.-09.02.halliVARSY:n pm-hallit 2Turku03.02.
la 08.02.halliPirkanmaan avoimet nuorten hallikisatTampere05.02.
su 09.02.pmAvoimet Kainuun hallimestaruuskilpailutKajaani06.02.
su 09.02.halliKataja Indoor GamesJoensuu05.02.
su 09.02.halliKansallisetTampere05.02.
su 09.02.halliAvoimet Pohjanmaan hallikisatKuortane07.02.
su 09.02.halliKansalliset hallikisatLahti06.02.
ke 12.02.pkHallikisaMikkeli11.02.
pe 14.02.seuraSilja Line SeurakisatKokkola13.02.
pe 14.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 14.02.pkHKV:n testikisaHelsinki12.02.
la 15.02.halliMalja SprintitTurku12.02.
la 15.02.halliYstävyyskisatHaaparanta10.02.
la 15.02.maantieAktia-maantiejuoksucupVantaa -
la 15.02.pkImatran hallikisatImatra12.02.
la-su 15.-16.02.SMSM-hallitTampere09.02.
la 15.02.pkAvoimet TUL:n nuorten aluehallitHelsinki11.02.
ke 19.02.halliRuonalan helmihallitKotka15.02.
pe-su 21.-23.02.pkSuomen Aikuisurheiluliiton SM-halli kilpailutTampere -
la-su 22.-23.02.SMNuorten SM-hallitHelsinki16.02.
la 22.02.pkTuUL kansallinen juniorihallikilpailuTurku19.02.
su 23.02.pkTalvi moukarikisat 1Turku20.02.
ke 26.02.pkAvoimet pm-hallikilpailutImatra19.02.
ke 26.02.poUngdomsserie (inomhus), omgång 3Eckerö -