Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Joulukuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
48     1 2 3 4 5
49 6 7 8 9 10 11 12
50 13 14 15 16 17 18 19
51 20 21 22 23 24 25 26
52 27 28 29 30 31    
  Tammikuu 2022  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
52           1 2
01 3 4 5 6 7 8 9
02 10 11 12 13 14 15 16
03 17 18 19 20 21 22 23
04 24 25 26 27 28 29 30
05 31            
  Helmikuu 2022  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
05   1 2 3 4 5 6
06 7 8 9 10 11 12 13
07 14 15 16 17 18 19 20
08 21 22 23 24 25 26 27
09 28            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma-pe 24.-28.01.pkPyrinnön ryhmäkisat, osa 2Tampere -
ke 26.01.halliPyrinnön kansallisetTampere23.01.
to 27.01.pkpituus- ja 3-loikkakilpailuKuortane26.01.
pe 28.01.halliJanin 35v synttärihallitHimanka26.01.
pe 28.01.pkKiekon ja kuulan leirikilpailuTampere -
pe 28.01.halliOP-pikajuoksukisatTurku26.01.
pe 28.01.halliOP-viestikarnevaalit, SIIRRETÄÄN Turku25.01.
la 29.01.halliBotnia Junior Games Kilpailu PERUTTUVaasa27.01.
la 29.01.pkPorin kutsukilpailuPori27.01.
la 29.01.halliJanin 35v synttärihallit jatkuuHimanka26.01.
la 29.01.pkPyrinnön ryhmäkisat, osa 3Tampere27.01.
la 29.01.pkReipas HallitKuopio25.01.
la 29.01.halliKarhuhallin kisat PERUTTUPori -
la 29.01.pkRyhmäkilpailuImatra -
la 29.01.pkHopptävling- inbjudningstävlingBotniahallen -
la-su 29.-30.01.halliAvoimet Helsyn hallimoniottelut PERUTTUHelsinki25.01.
la-su 29.-30.01.halliAvoimet Helsy-hallit 1Helsinki25.01.
su 30.01.halliVARSY hallit 1Turku25.01.
su 30.01.pkLasyn kutsukilpailu (rajoitettu)Lahti26.01.
su 30.01.pkHöjdtävling-InbjudningstävlingBotniahallen29.01.
su 30.01.pk3-loikan kutsukilpailu (rajoitettu)Pajulahti / Nastola / Lahti 27.01.
su 30.01.pkSeiväskilpailuKuortane29.01.
su 30.01.pkRyhmäkilpailuImatra -
ke 02.02.halliKymenlaakson avoimet PM-hallikilpailut (M/N 19-17)Kotka12.01.
ke 02.02.seuraSeurakisatVantaa30.01.
ke 02.02.halliLuolasprintit 1/3Vantaa30.01.
ke 02.02.pkSeiväs kutsukilpailuKotka -
la 05.02.halliSantaClaus hallitRovaniemi28.01.
la 05.02.pkPirkkahallijuoksutTampere03.02.
la 05.02.halliTuUL kansallinen juniorihallikilpailuTurku02.02.
la-su 05.-06.02.halliHipposhallitJyväskylä31.01.
la 05.02.halliAvoimet Helsy-hallit 2Helsinki01.02.
su 06.02.halliKansalliset hallikilpailutSalo03.02.
su 06.02.halliLohtajan hallikisat, PERUTTULohtaja03.02.
su 06.02.SMSM-hallimoniottelut P/T15Tampere30.01.
su 06.02.halliVARSY hallit 2Turku01.02.
su 06.02.pkPersonal best Pikajuoksucup 2Lahti02.02.
su 06.02.pmEtelä-Savon yleisurheilun avoimet pm-hallit KILPAILU ON PERUTTU KORONAPANDEMIAN VUOKSI Savonlinna02.02.
su 06.02.pmKainuun hallimestaruuskilpailutKajaani02.02.
su 06.02.halliArena kävelytEspoo01.02.
su 06.02.pkPikajuoksucup 2Lahti02.02.
su 06.02.halliAvoimet aitajuoksukilpailut PERUUTETTUHelsinki02.02.
su 06.02.halliTapiot hallijuoksusarja PERUUTETTUEspoo01.02.
su 06.02.pkPyrinnön Halli-SprintitOulu04.02.
ti 08.02.pkSeuran hallikilpailutLappeenranta06.02.
la 12.02.pkIX APK-hallimaratonPori -
la 12.02.halliJunnukisatTurku09.02.
la 12.02.pkKeski-Suomen talvijuoksusarja 4/5Jyväskylä -
la 12.02.pkLänsi-Pohjan hallit PERUTTUHaaparanta07.02.
la 12.02.pkVARSY hallit 3, lisälaji M/N 60mTurku07.02.
la 12.02.halliVARSY:n hallit 3Turku07.02.
la 12.02.maantieMaantiejuoksucupVantaa -
la 12.02.pkRDS talvisarja - Helmikuun osakilpailuRovaniemi -
la 12.02.halliÖppna DMKorsholm08.02.
su 13.02.halliVARSY:n kansalliset ja Juoksucupin hallitonnitTurku09.02.
su 13.02.halliVARSY:n nuorten pm-halliottelutTurku08.02.
su 13.02.halliPyrinnön kansalliset Tampere09.02.
su 13.02.pmAvoimet Uudyn pm vauhdittomat sisähyppykilpailutHyvinkää10.02.
su 13.02.halliAvoimet Pohjanmaan hallikisat IIKuortane10.02.
su 13.02.halliAvoimet Helsyn junnuviestitHelsinki08.02.
ke 16.02.halliRuonalan helmihallitKotka14.02.
ke 16.02.halliLuolasprintit 2/3Vantaa13.02.
ke 16.02.seuraSeurakisatVantaa13.02.
pe 18.02.halliKepyn sisulisähallihuipentuma 9-15 v 1. PäiväHimanka15.02.
pe 18.02.pkPyrinnön halli heitotOulu16.02.
la 19.02.halliHämSY:n hallihuipentumaTampere15.02.
la 19.02.halliKepyn sisulisähallihuipentuma 2. PvHimanka16.02.
la-su 19.-20.02.SMSM-hallitKuopio13.02.
la 19.02.pkAvoimet TUL:n nuorten aluehallit PERUTTUHelsinki15.02.
su 20.02.halliMalja SprintitTurku16.02.
su 20.02.pkPyrinnön Juniori HallitOulu18.02.