Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
31.07. klo 18:00 Op Oulu Tiistaikisa V Ilmoittautuneet
P9 800m
1	August Schmitt	Laitasaaren Veto		
2	Riko Mäntyranta	Kuivasjärven Aura		

P9 200m aidat
August Schmitt	Laitasaaren Veto		
Riko Mäntyranta	Kuivasjärven Aura		

T9 800m
1	Peppi Paakkola	Limingan Niittomiehet		

T9 200m aidat
Peppi Paakkola	Limingan Niittomiehet		

P11 800m
3	Akseli Schmitt	Laitasaaren Veto		
4	Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
5	Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet	2.36,33	2.36,33
6	Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		
7	Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		3.28,64

P11 200m aidat
Akseli Schmitt	Laitasaaren Veto		
Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö		
Jere Rautiainen	Oulun Pyrintö		
Niilo Raudaskoski	Oulun Pyrintö		

P11 Seiväs
Onni Savolainen	Kuivasjärven Aura	225	225

T11 800m
2	Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
3	Aino-Maisa Järvenpää	Oulun Pyrintö		3.20,24
4	Jonna Jäkkö	Länsi-Uudenmaan Urheilijat	2.38,56	2.38,56

T11 200m aidat
Anni Niskala	Oulun Pyrintö		
Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö		
Aino-Maisa Järvenpää	Oulun Pyrintö		
Jonna Jäkkö	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		

P13 800m
8	Oskari Hyykoski	Oulun Pyrintö	2.57,08	2.57,08
9	Noa Korhonen	Oulun Pyrintö	2.47,62	2.47,62
13	Ronni Mäntyranta	Kuivasjärven Aura	2.55,46	2.43,95
14	Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		2.50,44
17	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö	2.43,79	2.43,79
18	Topi Timonen	Oulun Pyrintö	2.47,37	2.47,37
19	Teemu Honkanen	Haukiputaan Veikot		
20	Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		2.55,71
21	Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö	2.56,94	2.55,48

P13 200m aidat
Oskari Hyykoski	Oulun Pyrintö	45,54	45,54
Noa Korhonen	Oulun Pyrintö		
Ronni Mäntyranta	Kuivasjärven Aura	36,68	35,49
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö	32,70	32,70
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö	34,60	34,60
Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö		39,13

P13 Seiväs
Juuso Mäkelä	Oulun Pyrintö		115
Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö	195	195
Jussi Raudaskoski	Oulun Pyrintö	160	160
Antti Kinnunen	Oulun Pyrintö		

T13 800m
5	Sara Savolainen	Oulun Pyrintö	3.23,47	3.23,47
6	Annukka Jylhänkangas	Oulun Pyrintö		
7	Sofia Mehtälä	Kuivasjärven Aura	3.08,71	3.00,46
8	Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö	3.00,73	3.00,73
9	Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö	2.51,51	2.51,51
11	Venla Laukka	Oulun Pyrintö	2.48,71	2.48,71
23	Maija Kumpula	Haukiputaan Veikot		

T13 200m aidat
Eeva Nurkkala	Oulun Pyrintö		39,33
Essi Niskala	Oulun Pyrintö		33,69
Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö	36,48	36,48
Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö	32,87	32,87

T13 Seiväs
Essi Niskala	Oulun Pyrintö		115
Sara Savolainen	Oulun Pyrintö		125
Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö	200	200
Kiia Vanhatupa	Oulun Pyrintö	185	185

T15 300m aidat
Laura Markuksela	Kuivasjärven Aura	50,86	50,86
Laura Loponen	Oulun Pyrintö	46,82	46,82

T15 1500m esteet
4	Enni Petrelius	Pohjan Koitto	5.20,35	5.20,35
13	Ronja Koskela	Kuivasjärven Aura		5.26,89
14	Ella Niskala	Oulun Pyrintö		

T15 Seiväs
Kiia Perkaus	Pohjan Koitto	290	290
Ella Niskala	Oulun Pyrintö	250	250

P15 1500m esteet
6	Miko Kaartinen	Oulun Pyrintö		

N17 400m aidat
Marianna Liukkonen	Oulun Pyrintö		
Soyoung Teatini	Oulun Pyrintö		

N17 2000m esteet
7	Marianne Myllylä	Kuusamon Erä-Veikot		
8	Enni Katajalaakso	Kannuksen Ura	7.07,60	7.07,60
14	Emilia Nissinaho	Limingan Niittomiehet		

M17 100m
Otto Turunen	Kuivasjärven Aura		
Anton Purola	Oulun Pyrintö		
Tuomas Horko	Oulun Pyrintö		
Anton Kahma	Oulun Pyrintö		
Kristian Kahma	Oulun Pyrintö		

M17 2000m esteet
5	Eetu Petrelius	Pohjan Koitto		7.12,43
7	Atte Ylipahkala	Kuivasjärven Aura	7.09,48	7.09,48
8	Juha Niemelä	Oulun Pyrintö		

M17 Korkeus
Otto Mikola	Oulun Pyrintö		
Anton Kahma	Oulun Pyrintö		

M17 Seiväs
Joni Heikkinen	Oulun Pyrintö	400	400
Anton Purola	Oulun Pyrintö	420	420