Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
12.01. klo 15:00 Seiväshypyn talvikarnevaalit Ilmoittautuneet
Perjantaina 12.1. klo 15.00

P15 Seiväs pe 15.00 paikka 1.

  60 Niklas Tallqvist                    Borgå Akilles                                                 
  61 Artjom Kiviharju                    Esbo IF                                                       
  62 Nooa Kenttä                         IF Raseborg                                                   
  63 Otto Junnila                        IF Sibbo-Vargarna                                             
  64 Eemil Hallikainen                   Kaavin Kaiku                                                  
  65 Eliel Mulari                        Karhulan Katajaiset                                           
  66 Oskari Henttinen                    Kokemäen Kova-Väki Yleisurheil                                
  67 Juho Alasaari                       Laihian Luja                                                  
  68 Oliver Helenius                     Turun Urheiluliitto                                           

T15 Seiväs pe 15.00 paikka 2.

  69 Lotta Sariola                       Someron Esa                                                   
  70 Riikka Virkki                       Someron Esa                                                   
  71 Vilma Mikkola                       Keski-Uudenmaan Yleisurheilu                                  
  72 Emma Rovasalo                       Hyvinkään seudun Urheilijat                                   
  73 Kiia Brandes                        Hyvinkään seudun Urheilijat                                   
  74 Emmi Hietanen                       Riihimäen Kisko                                               
  75 Vanessa Lindberg                    Riihimäen Kisko                                               
  76 Aino Suorsa                         Oriveden Ponnistus                                            
  77 Maija Borén                         Lieksan Urheilijat                                            
  78 Silja Andersson                     Esbo If                                                       

P13 Seiväs pe 15.00 paikka 3.

  79 Eelis Hynninen                      Hartolan Voima                                                
  80 Aatu Sihvonen                       Karhulan Katajaiset                                           
  81 Elias Hietanen                      Riihimäen Kisko                                               
  82 Joonatan Lindberg                   Riihimäen Kisko                                               
  83 Tuisku Vaattovaara                  Vesannon Urheilijat                                           
  84 Pietari Hallikainen                 Kaavin Kaiku                                                  

T13 Seiväs pe 15.00 paikka 3.

  85 Selma Kojola                        Nummen Kipinä                                                 
  86 Viivi Kupiainen                     Hartolan Voima                                                
  87 Lumi Kenttä                         IF Raseborg                                                   
  88 Saara Virkki                        Someron Esa                                                   
  89 Minttu Lehtonen                     Siilinjärven Ponnistus                                        
  90 Vilja-Matilda Koskela               Riihimäen Kisko                                               

M55 Seiväs pe 15.00 paikka 4.

  99 Risto Järvi                         Esbo IF                                                       

M65 Seiväs pe 15.00 paikka 4.

  98 Seppo Saarela                       Riihimäen Kisko                                               

N35 Seiväs pe 15.00 paikka 4.

 100 Anne-Mari Vallioniemi               Riihimäen Kisko                                               


P11 Seiväs pe 15.00 paikka 4.

  91 Olavi Kiiski                        Karhulan Katajaiset                                           
  92 Paavo Virkki                        Someron Esa                                                   
  93 Robin Helenius                      Turun Urheiluliitto                                           
  94 Christian Lindberg                  Riihimäen Kisko                                               

T11 Seiväs pe 15.00 paikka 4.

  95 Sora Kenttä                         IF Raseborg                                                   
  96 Linnea Sariola                      Someron Esa                                                   
  97 Tähkä-Alina Koskela                 Riihimäen Kisko                                               




Perjantaina 12.1. klo 18.30


M19 Seiväs pe 18.30 paikka 1.

  28 Matti Hyyppä                        Espoon Tapiot                                                 
  29 Anton Kunnas                        IF Sibbo-Vargarna                                             
  30 Miikka Metsäkangas                  Lahden Ahkera                                                 
  31 Veeti Vesalainen                    Lahden Ahkera                                                 
  32 Joni Uolamo                         Toijalan Vauhti                                               
  33 Iiro Suutarinen                     Ähtärin Urheilijat                                            
  34 Juuso Toivonen                      Ähtärin Urheilijat                                            

M22 Seiväs pe 18.30 paikka 1.

   2 Pietari Outinen                     Jyväskylän Kenttäurheilijat                                   
  20 Johan-Antti Kivilahti               Haapajärven Kiilat                                            

N19 Seiväs pe 18.30 paikka 2.

  37 Saga Andersson                      Esbo IF                                                       
  38 Marielle Gustafsson                 Esbo IF                                                       
  39 Iida Tolonen                        Hyvinkään seudun Urheilijat                                   
  40 Elina Peltola                       Lappeenrannan Urheilu-Miehet                                  
  42 Sofie Westerlund                    Vasa Is                                                       

N22 Seiväs pe 18.30 paikka 2.

  23 Maria Kytölä                        Nurmijärven Yleisurheilu                                      
  24 Laura Sirkiä                        Salon Vilpas                                                  
  25 Laura Ollikainen                    Varkauden Kenttä-Veikot                                       


M Seiväs B-kisa pe 18.30 paikka 3.
   5 Erkko Laukia                        Tapanilan Erä                                     

M17 Seiväs pe 18.30 paikka 3.

  45 Andrei Kiviharju                    Esbo IF                                                       
  46 Joonatan Kemppainen                 Pihtiputaan Tuisku                                            
  47 Severi Niittymäki                   Savonlinnan Riento                                            
  49 Pyry Suutarinen                     Ähtärin Urheilijat                                            

N17 Seiväs pe 18.30 paikka 4.

  38 Essi Melender                       Vaasan Vasama                                                 
  51 Emma Rovasalo                       Hyvinkään seudun Urheilijat                                   
  52 Vilma Hannula                       Karhulan Katajaiset                                           
  53 Emmi Uusitalo                       Karkkilan Pojat                                               
  54 Venla Peltola                       Lappeenrannan Urheilu-Miehet                                  
  55 Nea Kylmänen                        Nurmijärven Yleisurheilu                                      
  56 Essi Kärhä                          Nurmijärven Yleisurheilu                                      
  57 Kiia Jullenmaa                      Porin Yleisurheilu  

Lauantaina 13.1. klo 18.30

M Seiväs A-kisa la 18.30 paikka 1.

   1 Johan-Antti Kivilahti               Haapajärven Kiilat                                                                              
   3 Santtu Koskiaho                     Karijoen Tappara                                              
   4 Tommi Holttinen                     Someron Esa                                                   
   6 Eetu Turakainen                     Turun Urheiluliitto                                           
  29 Anton Kunnas                        IF Sibbo-Vargarna                                             

N Seiväs la 18.30 paikka 2.

  10 Saga Andersson                      Esbo IF                                                       
  11 Henriikka Könönen                   Kuivasjärven Aura                                             
  12 Elina Lampela                       Oulun Pyrintö                                                 
  13 Kiia Jullenmaa                      Porin Yleisurheilu                                            
  14 Minna Nikkanen                      Someron Esa                                                   
  15 Laura Ollikainen                    Varkauden Kenttä-Veikot                                       
  16 Sofie Westerlund                    Vasa Is