Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Hallikilpailu
13.01. klo 10:00 Hippohallit Ilmoittautuneet
M 60 m

Erä 1
1	0	Aatos Nystedt	Tampereen Pyrintö		
2	0	Riku Ahvenniemi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Roope Turunen	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Markus Jutila	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tuomas Smolander	Tampereen Pyrintö		
6	0	Aleksi Kuusinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Eerikki Pekkola	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Okko Savola	Tampereen Pyrintö		
9	0	Aku Kallio	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
10	0	Mikko Mäkipää	Ylöjärven Urheilijat		
11	0	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö		
12	0	Aleksi Savolainen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Jimi Koivuniemi	Ikaalisten Urheilijat		
14	0	Ville Suoniemi	Tampereen Pyrintö		
15	0	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö		
16	0	Taavi Leppänen	Ikaalisten Urheilijat		
17	0	Ari Mahmoudian	Tampereen Pyrintö		
18	0	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö		
19	0	Lassi Kanto	Tampereen Pyrintö		
20	0	Henri Mutanen	Tampereen Pyrintö		
21	0	Kalle Raitala	Kosken Kaiku		

N 60 m

Erä 1
1	0	Emilia Heino	Tampereen Pyrintö		
2	0	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aino Eno	Lauttakylän Luja		
4	0	Karoliina Kujanpää	Valkeakosken Haka		
5	0	Meri Elomaa	Tampereen Pyrintö		
6	0	Neea Flyktman	Kaipolan Vire		
7	0	Aura Ansaharju	Turun Urheiluliitto		
8	0	Aino Honkamäki	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Essi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Viivi Hellman	Tampereen Pyrintö		
11	0	Liisa Naskali	Nokian Urheilijat		
12	0	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö		
14	0	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö		
15	0	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö		
16	0	Olivia Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Iina Lehtimäki	Tampereen Pyrintö		
18	0	Merika Sumanen	Tampereen Pyrintö		
19	0	Maria Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
20	0	Virpi Nikkilä	Kangasalan Urheilijat -68		
21	0	Sari Pikkarainen	Riihimäen Kisko		
22	0	Alisa Aalto	Tampereen Pyrintö		
23	0	Minttu Törnblom	Tampereen Pyrintö		
24	0	Maiju Saukkosaari	Tampereen Pyrintö		
25	0	Satu-Maaria Pentinlehto	Tampereen Pyrintö		
26	0	Alina Nissinen	Tampereen Pyrintö		
27	0	Venla Väliharju	Tampereen Pyrintö		
28	0	Emma Kosonen	Valkeakosken Haka		
29	0	Anna Järvinen	Tampereen Pyrintö		

P11 60 m

Erä 1
2	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		
3	0	Veli Lepo	Viialan Valtti		
4	0	Aarne Kalela	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Aapeli Karislahti	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
6	0	Tuomas Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Arttu Viljanen	Toijalan Vauhti		
8	0	Oskari Savolainen	Ikaalisten Urheilijat		

Erä 2
2	0	Akseli Keskitalo	Tampereen Pyrintö		
3	0	Samuel Jussila	Noormarkun Nopsa		
4	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Tuomas Lampinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Aarni Elomaa	Tampereen Pyrintö		
7	0	Heikki Majuri	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Nikita Karvinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Elias Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Lauri Smolander	Tampereen Pyrintö		
5	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Leevi Ortju	Tampereen Pyrintö		
7	0	Aatos Forss	Tampereen Pyrintö		
8	0	Joel Peltonen	Porin Tarmo		

P11 1000 m

Erä 1
1	0	Aatos Forss	Tampereen Pyrintö		
2	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Arttu Viljanen	Toijalan Vauhti		
4	0	Heikki Majuri	Tampereen Pyrintö		
5	0	Nikita Karvinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eliel Kärkkäinen	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Matias Reynaud	Kangasalan Urheilijat -68		
8	0	Aarne Kalela	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
9	0	Nikolas Lindén	Loimaan Leisku		
10	0	Oskari Savolainen	Ikaalisten Urheilijat		
11	0	Aapo Virkajärvi	Kaipolan Vire		
12	0	Eeli Ala-Lahti	Kangasalan Urheilijat -68		
13	0	Joel Peltonen	Porin Tarmo		
14	0	Aapeli Karislahti	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
15	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
16	0	Leevi Ortju	Tampereen Pyrintö		
17	0	Lauri Smolander	Tampereen Pyrintö		

P11 60 m aj

Erä 1
2	0	Nuutti Nisukangas	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Joel Peltonen	Porin Tarmo		
4	0	Lauri Smolander	Tampereen Pyrintö		
5	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Tuomas Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
7	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Veli Lepo	Viialan Valtti		
3	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Samuel Jussila	Noormarkun Nopsa		
5	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
6	0	Aarne Kalela	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Leevi Ortju	Tampereen Pyrintö		

P11 Korkeus

Erä 1
1	0	Samuel Jussila	Noormarkun Nopsa		
2	0	Joel Peltonen	Porin Tarmo		
3	0	Nuutti Nisukangas	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Noel Nikulainen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Aaro Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Riku Uusi-Erkkilä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Lauri Smolander	Tampereen Pyrintö		
8	0	Elias Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Samuel Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
10	0	Aarne Kalela	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
11	0	Tuomas Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
12	0	Akseli Keskitalo	Tampereen Pyrintö		

P11 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Tampereen Pyrintö 2		
2	0	Ikaalisten Urheilijat 1		
3	0	Tampereen Pyrintö 1		

P13 60 m

Erä 1
2	0	Joona Lehtinen	Viialan Valtti		
3	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eemil Siuko	Punkalaitumen Kunto		
5	0	Tapio Suojanen	Viialan Valtti		
6	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Mikael Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
8	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 2
2	0	Aatos Nystedt	Tampereen Pyrintö		
3	0	Eelis Harjunmaa	Tampereen Pyrintö		
4	0	Teemu Koskela	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Alexandre Hong	Tampereen Pyrintö		
6	0	Konsta Kanto	Tampereen Pyrintö		
7	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
8	0	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Elias Sireni	Ylöjärven Urheilijat		
3	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Iiro Pekkarinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Tarmo Takala	Tampereen Pyrintö		
8	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

Erä 4
2	0	Jesse Riissanen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Eemil Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
4	0	Mikael Viitanen	Viialan Valtti		
5	0	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat		
7	0	Petu Kiviniemi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Juho Talvitie	Tampereen Pyrintö		

P13 1000 m

Erä 1
1	0	Mikael Viitanen	Viialan Valtti		
2	0	Akseli Aittoniemi	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Tapio Suojanen	Viialan Valtti		
4	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eelis Harjunmaa	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jari Krestyannikov	Tampereen Pyrintö		
7	0	Luka Karppinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
9	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
10	0	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
11	0	Alexandre Hong	Tampereen Pyrintö		

P13 60 m aj

Erä 1
3	0	Ville Väyrynen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Vili Kailajärvi	Kangasalan Urheilijat -68		
5	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jesse Riissanen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
3	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Konsta Kanto	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Manu Kankaanniemi	Vammalan seudun Voima		

Erä 3
2	0	Eelis Harjunmaa	Tampereen Pyrintö		
3	0	Juho Talvitie	Tampereen Pyrintö		
4	0	Antti Sainio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
6	0	Mikael Viitanen	Viialan Valtti		
7	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Teemu Koskela	Ikaalisten Urheilijat		

P13 Seiväs

Erä 1
1	0	Tommi Järvenpää	Keuruun Kisailijat		
2	0	Joona Lehtinen	Viialan Valtti		
3	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Santeri Haapamäki	Tampereen Pyrintö		
5	0	Konsta Kanto	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eero Sallinen	Kangasalan Kisa		
7	0	Juho Talvitie	Tampereen Pyrintö		
8	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		

P13 Kuula

Erä 1
1	0	Niklas Piirainen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Tobias Syrjä	Tampereen Pyrintö		
3	0	Tarmo Takala	Tampereen Pyrintö		
4	0	Konsta Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tuomas Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Miika Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Aatu Kangasniemi	Porvoon Urheilijat		
8	0	Manu Kankaanniemi	Vammalan seudun Voima		
9	0	Tapio Suojanen	Viialan Valtti		
10	0	Konsta Kanto	Tampereen Pyrintö		
11	0	Valtteri Opas	Tampereen Pyrintö		
12	0	Eemil Kulmala	Vehmaisten Urheilijat		
13	0	Petu Kiviniemi	Tampereen Pyrintö		
14	0	Mikael Lahdensuo	Tampereen Pyrintö		
15	0	Emil Törmälä	Tampereen Pyrintö		
16	0	Vili Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Akseli Mäkelä	Ikaalisten Urheilijat		

P13 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Tampereen Pyrintö 5		
2	0	Viialan Valtti 1		
3	0	Tampereen Pyrintö 2		
4	0	Tampereen Pyrintö 1		
5	0	Tampereen Pyrintö 3		
6	0	Tampereen Pyrintö 4		

P15 60 m

Erä 1
2	0	Eino Perämaa	Tampereen Pyrintö		
3	0	Simo Piirainen	Kaipolan Vire		
4	0	Teemu Palonen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Ville Väliharju	Tampereen Pyrintö		
6	0	Onni Lehto	Tampereen Pyrintö		
7	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Pyry Iltanen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Daniel Saaristo	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Veeti Vainionpää	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Henrik Kiviniemi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eerik Tavasti	Tampereen Pyrintö		
6	0	Oskar Toomet	Tampereen Pyrintö		
7	0	Vikke Savola	Tampereen Pyrintö		
8	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		

P15 2000 m

Erä 1
1	0	Oskar Toomet	Tampereen Pyrintö		
2	0	Akseli Stark	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		
3	0	Juho Virkajärvi	Kaipolan Vire		
4	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		

P15 60 m aj

Erä 1
4	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Oskar Toomet	Tampereen Pyrintö		

P15 Korkeus

Erä 1
1	0	Veeti Vainionpää	Ikaalisten Urheilijat		
2	0	Vikke Savola	Tampereen Pyrintö		
3	0	Onni Lehto	Tampereen Pyrintö		
4	0	Samu Kauppi	Tammelan Ryske		
5	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eino Perämaa	Tampereen Pyrintö		
7	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Oskar Toomet	Tampereen Pyrintö		
9	0	Teemu Palonen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Ville Väliharju	Tampereen Pyrintö		

P15 Kuula

Erä 1
1	0	Teemu Palonen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Onni Lehto	Tampereen Pyrintö		
3	0	Vikke Savola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eino Perämaa	Tampereen Pyrintö		
5	0	Pyry Iltanen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Henrik Kiviniemi	Tampereen Pyrintö		
7	0	Eerik Tavasti	Tampereen Pyrintö		
8	0	Ville Väliharju	Tampereen Pyrintö		
9	0	Daniel Saaristo	Ikaalisten Urheilijat		
10	0	Konsta Kankainen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Simo Piirainen	Kaipolan Vire		
12	0	Oskar Toomet	Tampereen Pyrintö		
13	0	Otto Ahonen	Tampereen Pyrintö		

P15 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Tampereen Pyrintö 3		
2	0	Tampereen Pyrintö 1		
3	0	Tampereen Pyrintö 2		

P9 40 m

Erä 1
3	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Miika Väänänen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Paulus Lahtinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
3	0	Linus Kärkkäinen	Ikaalisten Urheilijat		
4	0	Eemeli Raunio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Tuomas Toivonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Isak Syrjä	Tampereen Pyrintö		

P9 1000 m

Erä 1
1	0	Eemeli Raunio	Tampereen Pyrintö		
2	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Anssi Hoffren	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Linus Kärkkäinen	Ikaalisten Urheilijat		
5	0	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		

P9 Pituus

Erä 1
1	0	Tuomas Toivonen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Jimmy Tormilainen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Miika Väänänen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Eemeli Raunio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Jere Kinnunen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Isak Syrjä	Tampereen Pyrintö		
7	0	Eelis Hartikainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Mikael Saastamoinen	Noormarkun Nopsa		

T11 60 m

Erä 1
2	0	Neea Alitalo	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Melinda Oloo	Tampereen Pyrintö		
4	0	Maria Djusko	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Erika Juselius	Hämeenlinnan Tarmo		
6	0	Heini Koskela	Tampereen Pyrintö		
7	0	Minea Kähönen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Hulda Niemi	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Eve Savola	Tampereen Pyrintö		
3	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Neea Keso	Tampereen Pyrintö		
5	0	Sini Seppänen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Laura Ratilainen	Toijalan Vauhti		
7	0	Camilla Uschanov	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 3
2	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
4	0	Mila Mäentakanen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Nea Kokko	Tampereen Pyrintö		
6	0	Vilma Luontila	Tampereen Pyrintö		
7	0	Cecilia Hirvelä	Kangasalan Urheilijat -68		
8	0	Elisa Heinänen	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
2	0	Angeliina Ruotsalainen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
4	0	Elli Sivonen	Viialan Valtti		
5	0	Roosa Aulamo	Tampereen Pyrintö		
6	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		
7	0	Nuppu Willman	Noormarkun Nopsa		
8	0	Beata Wirola	Vehmaisten Urheilijat		

Erä 5
2	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
3	0	Elina Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eeva Kivistö	Tampereen Pyrintö		
6	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Roosa Haanpää	Viialan Valtti		
8	0	Kerttu Manninen	Tampereen Pyrintö		

Erä 6
2	0	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
3	0	Jenni Väänänen	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Helmi Turjanmäki	Tampereen Pyrintö		
5	0	Saara Kuha	Viialan Valtti		
6	0	Tinja Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Kamilla Hillman	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		

T11 1000 m

Erä 1
1	0	Elli Sivonen	Viialan Valtti		
2	0	Melinda Oloo	Tampereen Pyrintö		
3	0	Vilja Hujanen	Viialan Valtti		
4	0	Laura Ratilainen	Toijalan Vauhti		
5	0	Saara Kuha	Viialan Valtti		
6	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
9	0	Nuppu Willman	Noormarkun Nopsa		
10	0	Teea Rajala	Tampereen Pyrintö		
11	0	Hetaliina Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
12	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
13	0	Camilla Uschanov	Hämeenlinnan Tarmo		
14	0	Vanessa Laulumaa	Laitilan Jyske		
15	0	Emilia Aho	Tampereen Pyrintö		
16	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
17	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
18	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
19	0	Eeva Kivistö	Tampereen Pyrintö		

T11 60 m aj

Erä 1
2	0	Sini Seppänen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Janette Vähäoja	Tampereen Pyrintö		
4	0	Roosa Aulamo	Tampereen Pyrintö		
5	0	Veera Paavola	Tampereen Pyrintö		
6	0	Helmi Turjanmäki	Tampereen Pyrintö		
7	0	Aino Härkki	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Angeliina Ruotsalainen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Neea Keso	Tampereen Pyrintö		
4	0	Martta Nieminen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Roosa Haanpää	Viialan Valtti		
6	0	Lotta Savilahti	Tampereen Pyrintö		
7	0	Melinda Oloo	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
2	0	Eeva Kivistö	Tampereen Pyrintö		
3	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
4	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
5	0	Ella Mikkola	Tampereen Pyrintö		
6	0	Vilmiina Virtanen	Viialan Valtti		
7	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
1	0	Vilma Luontila	Tampereen Pyrintö		
2	0	Jenni Väänänen	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Iida Kastarinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Erika Juselius	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Nuppu Willman	Noormarkun Nopsa		
6	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Ada Kärkelä	Ylöjärven Urheilijat		
8	0	Laura Ratilainen	Toijalan Vauhti		

T11 Korkeus

Erä 1
1	0	Sini Seppänen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Heini Koskela	Tampereen Pyrintö		
3	0	Ella Mikkola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Ranim Hamdi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Juuli Markkula	Tampereen Pyrintö		
6	0	Iina Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Emilia Aho	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emma Ratia	Kaipolan Vire		
9	0	Nea Kokko	Tampereen Pyrintö		
10	0	Niia Niemelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
11	0	Kerttu Manninen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Roosa Aulamo	Tampereen Pyrintö		
13	0	Elina Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Aura Kulmala	Tampereen Pyrintö		
15	0	Maria Djusko	Hämeenlinnan Tarmo		
16	0	Cecilia Hirvelä	Kangasalan Urheilijat -68		
17	0	Melinda Oloo	Tampereen Pyrintö		
18	0	Eevi Karhe	Tampereen Pyrintö		
19	0	Erika Juselius	Hämeenlinnan Tarmo		
20	0	Eve Savola	Tampereen Pyrintö		
21	0	Nelli Flyktman	Kaipolan Vire		
22	0	Laura Ratilainen	Toijalan Vauhti		
23	0	Nuppu Willman	Noormarkun Nopsa		
24	0	Veera Paavola	Tampereen Pyrintö		
25	0	Elisa Heinänen	Tampereen Pyrintö		
26	0	Eeva Kivistö	Tampereen Pyrintö		

T11 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Tampereen Pyrintö 7		
2	0	Viialan Valtti 1		
3	0	Tampereen Pyrintö 8		
4	0	Tampereen Pyrintö 1		
5	0	Tampereen Pyrintö 3		
6	0	Hämeenlinnan Tarmo 1		
7	0	Tampereen Pyrintö 2		
8	0	Tampereen Pyrintö 6		
9	0	Tampereen Pyrintö 4		
10	0	Tampereen Pyrintö 5		

T13 60 m

Erä 1
2	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
3	0	Oona Kaikkonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Pinja Kurki	Tampereen Pyrintö		
5	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
7	0	Sofia Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Roosa Myllymäki	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
2	0	Tinsae Gröhn	Tampereen Pyrintö		
3	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
4	0	Seela Paavilainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
6	0	Helmi Salmela	Tampereen Pyrintö		
7	0	Lotta Taka-Aho	Tampereen Pyrintö		
8	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Charlotte Kajander	Helsingfors IFK		
2	0	Elsa Nisula	Valkeakosken Haka		
3	0	Oona Lento	Tampereen Pyrintö		
4	0	Ea Vuori	Mäntsälän Urheilijat		
5	0	Nea Notkola	Valkeakosken Haka		
6	0	Anni Pullinen	Kangasalan Urheilijat -68		
7	0	Viivi Närvä	Valkeakosken Haka		
8	0	Miisa Mäkinen	Viialan Valtti		

Erä 4
1	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
3	0	Melissa Myllymäki	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Sanni Niskanen	Viialan Valtti		
5	0	Hertta Lehto	Tampereen Pyrintö		
6	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
7	0	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Sara Ahlfors	Helsingfors IFK		

Erä 5
2	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aada Mantere	Kangasalan Urheilijat -68		
4	0	Vilma Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Piita Pesä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Elsa Lenihan	Tampereen Pyrintö		
7	0	Mariella Laakso	Turun Toverit		
8	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		

Erä 6
2	0	Jenni Sormunen	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Tilda Tavi	Tampereen Pyrintö		
5	0	Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Venla Puranen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Miisa Turunen	Toijalan Vauhti		
8	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 7
2	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		
3	0	Jenna Karinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Olivia Kärki	Lauttakylän Luja		
5	0	Sanni-Veera Viertola	Riihimäen Kisko		
6	0	Maija Oksa	Viialan Valtti		
7	0	Aura Kurkimaa	Toijalan Vauhti		
8	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 8
2	0	Anni Forss	Tampereen Pyrintö		
3	0	Anna Oksa	Viialan Valtti		
4	0	Jenna Riipinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
6	0	Bella Halme	Tampereen Pyrintö		
7	0	Tytti Vilpakka	Vähänkyrön Viesti		
8	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		

Erä 9
2	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
3	0	Fanny Hormisto	Tampereen Pyrintö		
4	0	Aino Ojaniemi	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Juuli Laakso	Tampereen Pyrintö		
7	0	Pihla Kurki	Tampereen Pyrintö		
8	0	Emilia Nieminen	Tampereen Pyrintö		

Erä 10
1	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
2	0	Carita Kivimäki	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jenna Kaijanen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Essi Vuorenmaa	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Hilda Laitamäki	Vehmaisten Urheilijat		
7	0	Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		

T13 1000 m

Erä 1
1	0	Pinja Kykkänen	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Bella Halme	Tampereen Pyrintö		
4	0	Maija Oksa	Viialan Valtti		
5	0	Aura Kurkimaa	Toijalan Vauhti		
6	0	Elsa Lenihan	Tampereen Pyrintö		
7	0	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Anni Forss	Tampereen Pyrintö		
9	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Sofia Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
11	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
12	0	Minea Lindén	Loimaan Leisku		
13	0	Fanny Kero	IF Raseborg		
14	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
15	0	Heta Virkajärvi	Kaipolan Vire		
16	0	Reetta Vuorenmaa	Tampereen Pyrintö		
17	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
18	0	Helmi Karkiainen	Keuruun Kisailijat		
19	0	Carita Kivimäki	Ikaalisten Urheilijat		
20	0	Ea Vuori	Mäntsälän Urheilijat		
21	0	Annika Laulumaa	Laitilan Jyske		
22	0	Jenna Karinen	Tampereen Pyrintö		
23	0	Elena Okkonen	Tampereen Pyrintö		
24	0	Jenna Riipinen	Tampereen Pyrintö		
25	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
26	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		
27	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		
28	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		

T13 60 m aj

Erä 1
1	0	Aura Kurkimaa	Toijalan Vauhti		
2	0	Carita Kivimäki	Ikaalisten Urheilijat		
3	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Piita Pesä	Tampereen Pyrintö		
5	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
6	0	Anni Forss	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sara Ahlfors	Helsingfors IFK		
8	0	Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		

Erä 2
1	0	Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Elena Okkonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		
4	0	Elsa Lenihan	Tampereen Pyrintö		
5	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Hertta Lehto	Tampereen Pyrintö		
7	0	Charlotte Kajander	Helsingfors IFK		

Erä 3
1	0	Maija Oksa	Viialan Valtti		
2	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
3	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
6	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sofia Lehtinen	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
1	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
2	0	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat		
3	0	Tytti Vilpakka	Vähänkyrön Viesti		
4	0	Siiri Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot		
5	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
6	0	Vilma Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
7	0	Oona Lento	Tampereen Pyrintö		
8	0	Viivi Närvä	Valkeakosken Haka		

T13 Pituus

Erä 1
1	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
2	0	Roosa Myllymäki	Tampereen Pyrintö		
3	0	Pinja Kurki	Tampereen Pyrintö		
4	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Milja Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Tilda Tavi	Tampereen Pyrintö		
7	0	Emmi Savenius	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Tuuli Järvinen	Keuruun Kisailijat		
9	0	Sara Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
11	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
12	0	Venla Puranen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
14	0	Bella Halme	Tampereen Pyrintö		
15	0	Sofia Lehtinen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Oona Lento	Tampereen Pyrintö		
17	0	Silja Saarinen	Vehmaisten Urheilijat		
18	0	Aino Ojaniemi	Hämeenlinnan Tarmo		
19	0	Monamaria Pyhältö	Tampereen Pyrintö		
20	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
21	0	Reetta Vuorenmaa	Tampereen Pyrintö		
22	0	Jenna Kaijanen	Tampereen Pyrintö		
23	0	Minttu Järvinen	Keuruun Kisailijat		
24	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		
25	0	Jenna Karinen	Tampereen Pyrintö		
26	0	Pihla Kurki	Tampereen Pyrintö		
27	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
28	0	Olivia Kärki	Lauttakylän Luja		
29	0	Helmi Salmela	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Anni Forss	Tampereen Pyrintö		
2	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
3	0	Anni Minkkinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Miriam Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Seela Paavilainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
7	0	Jenni Sormunen	Ikaalisten Urheilijat		
8	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		
9	0	Miisa Turunen	Toijalan Vauhti		
10	0	Emilia Salonen	Vehmaisten Urheilijat		
11	0	Hertta Lehto	Tampereen Pyrintö		
12	0	Fanny Hormisto	Tampereen Pyrintö		
13	0	Juuli Laakso	Tampereen Pyrintö		
14	0	Anni Pullinen	Kangasalan Urheilijat -68		
15	0	Nilla Oksanen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Vilma Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
17	0	Sara Ahlfors	Helsingfors IFK		
18	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
19	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
20	0	Oona Kaikkonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
21	0	Emilia Nieminen	Tampereen Pyrintö		
22	0	Piita Pesä	Tampereen Pyrintö		
23	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
24	0	Elsa Lenihan	Tampereen Pyrintö		
25	0	Aura Kurkimaa	Toijalan Vauhti		
26	0	Lotta Taka-Aho	Tampereen Pyrintö		
27	0	Vilma Pietilä	Tampereen Pyrintö		
28	0	Siiri Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot		
29	0	Tinsae Gröhn	Tampereen Pyrintö		
30	0	Charlotte Kajander	Helsingfors IFK		

T13 Kuula

Erä 1
1	0	Vilma Kerälä	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Sanni-Veera Viertola	Riihimäen Kisko		
3	0	Anni Forss	Tampereen Pyrintö		
4	0	Milla Nuutinen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Oona Moisio	Tampereen Pyrintö		
6	0	Elena Okkonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Iitu Rantalainen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Hertta Lehto	Tampereen Pyrintö		
9	0	Essi Ilomäki	Tampereen Pyrintö		
10	0	Elsa Nisula	Valkeakosken Haka		
11	0	Charlotte Kajander	Helsingfors IFK		
12	0	Jonna Uolamo	Toijalan Vauhti		
13	0	Siiri Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot		
14	0	Minttu Laurila	Turun Urheiluliitto		
15	0	Krista Lehti	Tampereen Pyrintö		
16	0	Emilia Rättö	Hämeenlinnan Tarmo		
17	0	Jenna Kaijanen	Tampereen Pyrintö		
18	0	Helmi Salmela	Tampereen Pyrintö		
19	0	Tinsae Gröhn	Tampereen Pyrintö		
20	0	Aino Ojaniemi	Hämeenlinnan Tarmo		
21	0	Mariella Laakso	Turun Toverit		
22	0	Anna Selin	Tampereen Pyrintö		
23	0	Martta Laine	Valkeakosken Haka		
24	0	Elsa Lenihan	Tampereen Pyrintö		
25	0	Tilda Tavi	Tampereen Pyrintö		
26	0	Miisa Turunen	Toijalan Vauhti		
27	0	Tessa Peltoniemi	Tampereen Pyrintö		
28	0	Iida Kujanpää	Tampereen Pyrintö		
29	0	Nea Notkola	Valkeakosken Haka		
30	0	Sara Anttolainen	Tampereen Pyrintö		
31	0	Roosa Myllymäki	Tampereen Pyrintö		
32	0	Anni Kantola	Tampereen Pyrintö		
33	0	Sanni-Maria Mäkelä	Noormarkun Nopsa		
34	0	Sara Ahlfors	Helsingfors IFK		
35	0	Pihla Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
36	0	Oona Kokko	Tampereen Pyrintö		
37	0	Piita Pesä	Tampereen Pyrintö		
38	0	Vilma Pietilä	Tampereen Pyrintö		
39	0	Iiris Veijola	Hämeenlinnan Tarmo		
40	0	Milla Lautala	Tampereen Pyrintö		
41	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		
42	0	Elisabet Kujanpää	Valkeakosken Haka		
43	0	Unni Leinonen	Tampereen Pyrintö		

T13 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Viialan Valtti 1		
2	0	Valkeakosken Haka 1		
3	0	Vehmaisten Urheilijat 2		
4	0	Vehmaisten Urheilijat 1		
5	0	Tampereen Pyrintö 7		
6	0	Tampereen Pyrintö 4		
7	0	Tampereen Pyrintö 6		
8	0	Tampereen Pyrintö 2		
9	0	Tampereen Pyrintö 3		
10	0	Tampereen Pyrintö 1		
11	0	Tampereen Pyrintö 5		
12	0	Hämeenlinnan Tarmo 1		
13	0	Tampereen Pyrintö 9		
14	0	Toijalan Vauhti 1		
15	0	Tampereen Pyrintö 10		
16	0	Tampereen Pyrintö 8		

T15 60 m

Erä 1
1	0	Ida Kontkanen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Eerika Heiskala	Tampereen Pyrintö		
3	0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Jasmin Sara-Aho	Ylöjärven Urheilijat		
5	0	Nada Mimouni	Tampereen Pyrintö		
6	0	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö		
7	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
8	0	Anna Pyykkö	Oriveden Ponnistus		

Erä 2
1	0	Iina Kiviniemi	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Erika Välkkynen	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
4	0	Tuuli Ingman	Tampereen Pyrintö		
5	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Veera Karjalainen	Valkeakosken Haka		
7	0	Ilona Järvenpää	Keuruun Kisailijat		
8	0	Sonja Lahti	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Sofia Irmola	Tampereen Pyrintö		
2	0	Julia Tienhaara	Hämeenlinnan Tarmo		
3	0	Fanni Grundström	Tampereen Pyrintö		
4	0	Noora Suojanen	Viialan Valtti		
5	0	Emilia Jokinen	Vehmaisten Urheilijat		
6	0	Heini Mäenpää	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sohvi Kenttälä	Vehmaisten Urheilijat		
8	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		

Erä 4
1	0	Moona Mäkelä	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Heini Salonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Sanni Lento	Tampereen Pyrintö		
5	0	Kukka Stelander	Ylöjärven Urheilijat		
6	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Aliisa Keskinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Anni Tiensuu	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		

Erä 5
1	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
2	0	Neea Suhonen	Viialan Valtti		
3	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Emma Barsk	Tampereen Pyrintö		
5	0	Siiri Elomaa	Tampereen Pyrintö		
6	0	Ada Varvio	Tampereen Pyrintö		
7	0	Jade Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Josefina Salmi	Ikaalisten Urheilijat		

T15 2000 m

Erä 1
1	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		
2	0	Jade Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Aliisa Keskinen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Emma Ranta	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Ida Kontkanen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
9	0	Fanni Grundström	Tampereen Pyrintö		

T15 60 m aj

Erä 1
3	0	Sonja Lahti	Tampereen Pyrintö		
4	0	Silja Lehto	Vehmaisten Urheilijat		
5	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
7	0	Erika Välkkynen	Hämeenlinnan Tarmo		

Erä 2
2	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Anna Pyykkö	Oriveden Ponnistus		
4	0	Sanni Lento	Tampereen Pyrintö		
5	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
6	0	Jade Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Elisa Alastalo	Riihimäen Kisko		
2	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
4	0	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö		
5	0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Tuuli Ingman	Tampereen Pyrintö		
7	0	Moona Mäkelä	Hämeenlinnan Tarmo		
8	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		

T15 Korkeus

Erä 1
1	0	Sonja Lahti	Tampereen Pyrintö		
2	0	Noora Suojanen	Viialan Valtti		
3	0	Ilona Järvenpää	Keuruun Kisailijat		
4	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
5	0	Eerika Heiskala	Tampereen Pyrintö		
6	0	Ada Varvio	Tampereen Pyrintö		
7	0	Sanni Lento	Tampereen Pyrintö		
8	0	Aino Aalto	Hämeenlinnan Tarmo		
9	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		
10	0	Elisa Alastalo	Riihimäen Kisko		
11	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		
12	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
13	0	Aliisa Keskinen	Tampereen Pyrintö		
14	0	Sofia Irmola	Tampereen Pyrintö		
15	0	Heini Salonen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
17	0	Jasmin Sara-Aho	Ylöjärven Urheilijat		
18	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
19	0	Fanni Grundström	Tampereen Pyrintö		
20	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
21	0	Josefina Salmi	Ikaalisten Urheilijat		
22	0	Nada Mimouni	Tampereen Pyrintö		
23	0	Emma Barsk	Tampereen Pyrintö		

T15 Kuula

Erä 1
1	0	Nada Mimouni	Tampereen Pyrintö		
2	0	Sofia Irmola	Tampereen Pyrintö		
3	0	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö		
4	0	Jenna Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
5	0	Heini Salonen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Sanni Lento	Tampereen Pyrintö		
7	0	Laura Koskinen	Tampereen Pyrintö		
8	0	Helmi Tarkiainen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Sade Railevirta	Tampereen Pyrintö		
10	0	Vilma Toivonen	Hämeenlinnan Tarmo		
11	0	Sonja Lahti	Tampereen Pyrintö		
12	0	Siiri Elomaa	Tampereen Pyrintö		
13	0	Moona Mäkelä	Hämeenlinnan Tarmo		
14	0	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö		
15	0	Emmi Leinonen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Vilma Väliharju	Tampereen Pyrintö		
17	0	Emma Barsk	Tampereen Pyrintö		
18	0	Jade Mäkinen	Tampereen Pyrintö		
19	0	Silja Rossi	Tampereen Pyrintö		
20	0	Neea Suhonen	Viialan Valtti		
21	0	Petra Pikkarainen	Riihimäen Kisko		
22	0	Lotta Mäkelä	Tampereen Pyrintö		
23	0	Tuuli Ingman	Tampereen Pyrintö		
24	0	Anni Nurminen	Tampereen Pyrintö		

T15 4 x 100 m

Erä 1
1	0	Vehmaisten Urheilijat 1		
2	0	Tampereen Pyrintö 6		
3	0	Hämeenlinnan Tarmo 1		
4	0	Tampereen Pyrintö 2		
5	0	Tampereen Pyrintö 3		
6	0	Tampereen Pyrintö 1		
7	0	Tampereen Pyrintö 4		
8	0	Tampereen Pyrintö 5		

T9 40 m

Erä 1
1	0	Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
2	0	Pihla Juutilainen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Helmi Rajamäki	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
4	0	Emmi Kallio	Tampereen Pyrintö		
5	0	Sara Kilpi	Tampereen Pyrintö		
6	0	Saimi Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
7	0	Nanna Salovaara	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
8	0	Iisa Luoto	Tampereen Pyrintö		

Erä 2
1	0	Olivia Krestyannikova	Tampereen Pyrintö		
2	0	Liina Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
3	0	Nelli Karevaara	Hämeenlinnan Tarmo		
4	0	Sofia Feodoroff	Tampereen Pyrintö		
5	0	Kaisa Alastalo	Riihimäen Kisko		
6	0	Rafaela Paez	Tampereen Pyrintö		
7	0	Maisa Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
8	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		

Erä 3
1	0	Vera Ahlfors	Helsingfors IFK		
2	0	Aurora Etelätalo	Tampereen Pyrintö		
3	0	Veera Linna	Tampereen Pyrintö		
4	0	Silja Malmsten	Hämeenlinnan Tarmo		
5	0	Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		
6	0	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
7	0	Milja Välläri	Toijalan Vauhti		
8	0	Siiri Hokkanen	Tampereen Pyrintö		

T9 1000 m

Erä 1
1	0	Rafaela Paez	Tampereen Pyrintö		
2	0	Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
3	0	Olivia Krestyannikova	Tampereen Pyrintö		
4	0	Nanna Salovaara	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		
6	0	Helmi Rajamäki	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
7	0	Veera Linna	Tampereen Pyrintö		
8	0	Iisa Luoto	Tampereen Pyrintö		
9	0	Saimi Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		

T9 Pituus

Erä 1
1	0	Silja Malmsten	Hämeenlinnan Tarmo		
2	0	Maisa Ruohonen	Tampereen Urheilijat -38		
3	0	Siiri Hokkanen	Tampereen Pyrintö		
4	0	Nanna Salovaara	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
5	0	Liina Lahtinen	Tampereen Pyrintö		
6	0	Iisa Luoto	Tampereen Pyrintö		
7	0	Veera Linna	Tampereen Pyrintö		
8	0	Lilia Järvinen	Tampereen Pyrintö		
9	0	Petra Pennanen	Helsingin Kisa-Veikot		
10	0	Helli Kivikangas	Tampereen Pyrintö		
11	0	Helmi Rajamäki	Lempäälän Kisa Yleisurheilu		
12	0	Emmi Kallio	Tampereen Pyrintö		
13	0	Nelli Karevaara	Hämeenlinnan Tarmo		
14	0	Minja Mäkelä	Noormarkun Nopsa		
15	0	Saimi Tynkkynen	Tampereen Pyrintö		
16	0	Pihla Juutilainen	Tampereen Pyrintö		
17	0	Sara Kilpi	Tampereen Pyrintö		
18	0	Sofia Feodoroff	Tampereen Pyrintö		
19	0	Noora Moisio	Tampereen Pyrintö		
20	0	Milja Välläri	Toijalan Vauhti		
21	0	Minttu Saarilahti	Tampereen Pyrintö		
22	0	Moona Puolimatka	Vehmaisten Urheilijat		
23	0	Vera Ahlfors	Helsingfors IFK