Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
20.06. klo 17:30 Pohjois-Karjalan Seuracup 1. osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 141 henk. (221 lajisuoritusta)
M17 200m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Benjamin OittinenPyhäselän Urheilijat - / -
Eetu SillanpääPyhäselän Urheilijat - / -
 
M17 3-loikka (2)
Jimi HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Sakari ValliusJoensuun Kataja - / -
 
N17 200m (5)
Lumi KärkkäinenJoensuun Kataja - / -
Veera KauhanenHeinäveden Yleisurheilijat - / -
Taika KokkoPyhäselän Urheilijat - / -
Linnea PikkarainenPyhäselän Urheilijat - / -
Jenna RiikonenJoensuun Kataja - / -
 
N17 3-loikka (3)
Oona MajoinenJoensuun Kataja - / -
Linnea PikkarainenPyhäselän Urheilijat - / -
Asta RiikonenPolvijärven Urheilijat - / -
 
N17 kuula (4)
Lumi KärkkäinenJoensuun Kataja - / -
Tuuli KinnunenJoensuun Kataja - / -
Riikka LonkainenJoensuun Kataja - / -
Jaana RaassinaPyhäselän Urheilijat - / -
 
P15 100m (3)
Matias AhtinenJoensuun Kataja - / -
Eero AhvanainenPyhäselän Urheilijat - / -
Miro TanninenJoensuun Kataja - / -
 
P15 2000m (5)
Jimi AlastaloPyhäselän Urheilijat - / -
Ilmari LehmusJoensuun Kataja - / -
Luukas MäkeläPyhäselän Urheilijat - / -
Lassi ValtaPyhäselän Urheilijat - / -
Juuso VarisLiperin Taimi - / -
 
P15 seiväs (3)
Juha KarjunenPyhäselän Urheilijat - / -
Eero MauroLieksan Urheilijat310 / 310
Miro TanninenJoensuun Kataja - / -
 
P15 kuula (4)
Niklas HyvönenPyhäselän Urheilijat - / -
Aku ParviainenTuupovaaran Urheilijat - / -
Pietari SippolaLiperin Taimi - / -
Miro TanninenJoensuun Kataja - / -
 
T15 100m (8)
Viivi JuvonenOutokummun Partio - / -
Veera KauhanenHeinäveden Yleisurheilijat - / -
Elina NivajärviJoensuun Kataja - / -
Sofia RaatikainenPyhäselän Urheilijat - / -
Nelli RuottinenPyhäselän Urheilijat - / -
Reetta RyynänenPyhäselän Urheilijat - / -
Ellen TanskanenPolvijärven Urheilijat - / -
Elisa TeittoOutokummun Partio - / -
 
T15 2000m (3)
Cindy AhponenPyhäselän Urheilijat - / -
Siiri LuostarinenJoensuun Kataja - / -
Iida SallinenPyhäselän Urheilijat - / -
 
T15 seiväs (1)
Aino PyykköLieksan Urheilijat250 / 250
 
T15 kuula (3)
Janna HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Elina NivajärviJoensuun Kataja - / -
Reetta RyynänenPyhäselän Urheilijat - / -
 
P13 60m (14)
Aku AlastaloPyhäselän Urheilijat - / -
Anton AsikainenOutokummun Partio - / -
Puhakka JessePyhäselän Urheilijat - / -
Toni JuntunenPyhäselän Urheilijat - / -
Santeri KekarainenJoensuun Kataja - / -
Anton KettunenJoensuun Kataja - / -
Roope MaaninkaPyhäselän Urheilijat - / -
Eero MauroLieksan Urheilijat7,94 / 7,94
Eeli MustonenJoensuun Kataja - / -
Niklas NykyriJoensuun Kataja - / -
Jimi OllilaJoensuun Kataja - / -
Veeti PussinenJoensuun Kataja - / -
Mika RokkonenLiperin Taimi - / -
Luukas VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
P13 1000m (7)
Atte IkonenLiperin Taimi - / -
Toni JuntunenPyhäselän Urheilijat - / -
Santeri KekarainenJoensuun Kataja - / -
Anton KettunenJoensuun Kataja - / -
Väinö KontkanenPyhäselän Urheilijat - / -
Valtteri MäkeläJoensuun Kataja - / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja - / -
 
P13 korkeus (7)
Santeri KekarainenJoensuun Kataja - / -
Anton KettunenJoensuun Kataja - / -
Roope MaaninkaPyhäselän Urheilijat - / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja - / -
Miro MutanenPolvijärven Urheilijat - / -
Niklas NykyriJoensuun Kataja - / -
Petro RupponenLiperin Taimi - / -
 
P13 keihäs (12)
Aku AlastaloPyhäselän Urheilijat - / -
Juho EskelinenTuupovaaran Urheilijat - / -
Puhakka JessePyhäselän Urheilijat - / -
Väinö KontkanenPyhäselän Urheilijat - / -
Ville MäkinenLiperin Taimi - / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja - / -
Janne OinonenJoensuun Kataja51,11 / 51,11
Jimi OllilaJoensuun Kataja - / -
Topi ParviainenTuupovaaran Urheilijat - / -
Veeti PussinenJoensuun Kataja - / -
Petro RupponenLiperin Taimi - / -
Luukas VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T13 60m (17)
Venla HärmäPyhäselän Urheilijat - / -
Erika HassinenPyhäselän Urheilijat - / -
Enni HeikkinenLiperin Taimi - / -
Ira HirvonenOutokummun Partio - / -
Iina HyttinenJoensuun Kataja - / -
Vilma IssakainenPyhäselän Urheilijat - / -
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat - / -
Sesilia JolkkonenPolvijärven Urheilijat - / -
Oona KärkkäinenJoensuun Kataja - / -
Maria KarppanenPyhäselän Urheilijat - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja - / -
Sara MartikainenPyhäselän Urheilijat - / -
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja - / -
Eena PesonenLiperin Taimi - / -
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Anni VänskäPyhäselän Urheilijat - / -
 
T13 1000m (7)
Enni HeikkinenLiperin Taimi - / -
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat - / -
Eevi KettunenPolvijärven Urheilijat - / -
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Noora TiilikainenPyhäselän Urheilijat - / -
Alina TikkaJoensuun Kataja - / -
Anni VänskäPyhäselän Urheilijat - / -
 
T13 korkeus (8)
Ira HirvonenOutokummun Partio - / -
Sara-Sofia HyvönenPyhäselän Urheilijat - / -
Oona KärkkäinenJoensuun Kataja - / -
Jenna LavikainenLiperin Taimi - / -
Sara MartikainenPyhäselän Urheilijat - / -
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Noora TiilikainenPyhäselän Urheilijat - / -
 
T13 keihäs (9)
Erika HassinenPyhäselän Urheilijat - / -
Ira HirvonenOutokummun Partio - / -
Iina HyttinenJoensuun Kataja - / -
Sara-Sofia HyvönenPyhäselän Urheilijat - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja - / -
Sallamari LeskinenLiperin Taimi - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Noora TiilikainenPyhäselän Urheilijat - / -
Elina ValtaPyhäselän Urheilijat - / -
 
P11 60m (15)
Oliver EronenLiperin Taimi - / -
Eelis HärmäPyhäselän Urheilijat - / -
Eemeli HuttunenOutokummun Partio - / -
Renne KankkunenLiperin Taimi - / -
Ville KeronenOutokummun Partio - / -
Lassi LaineJoensuun Kataja - / -
Leevi LaineJoensuun Kataja - / -
Topias MustonenJoensuun Kataja - / -
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat - / -
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat - / -
Aapo RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi - / -
Miko SivonenPyhäselän Urheilijat - / -
Petja TanskanenPolvijärven Urheilijat - / -
Ville TuononenPyhäselän Urheilijat - / -
 
P11 1000m (14)
Eeli HäikiöLiperin Taimi - / -
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Topias JuntunenPyhäselän Urheilijat - / -
Renne KankkunenLiperin Taimi - / -
Tomi KoponenOutokummun Partio - / -
Peetu KoveroOutokummun Partio - / -
Lassi LaineJoensuun Kataja - / -
Leevi LaineJoensuun Kataja - / -
Roope MatveinenJoensuun Kataja - / -
Topias MustonenJoensuun Kataja - / -
Janne PiipponenPyhäselän Urheilijat - / -
Luca RätyPyhäselän Urheilijat - / -
Veeti RieppoPolvijärven Urheilijat - / -
Samuel SallinenJoensuun Kataja - / -
 
P11 pituus (12)
Matvei DrachevOutokummun Partio - / -
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Topias JuntunenPyhäselän Urheilijat - / -
Roope MatveinenJoensuun Kataja - / -
Otto MiettinenJoensuun Kataja - / -
Topias MustonenJoensuun Kataja - / -
Luka MyllerJoensuun Kataja - / -
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat - / -
Riko PippuriLiperin Taimi - / -
Topias PoutiainenOutokummun Partio - / -
Aapo RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Ville TuononenPyhäselän Urheilijat - / -
 
P11 kiekko (10)
Onni HolopainenLiperin Taimi - / -
Ville KeronenOutokummun Partio - / -
Paavo MaaninkaPyhäselän Urheilijat - / -
Roope MatveinenJoensuun Kataja - / -
Otto MiettinenJoensuun Kataja - / -
Topias MustonenJoensuun Kataja - / -
Luka MyllerJoensuun Kataja - / -
Aapo RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Miko SivonenPyhäselän Urheilijat - / -
Niko TiilikainenLiperin Taimi - / -
 
T11 60m (14)
Viida HiltunenOutokummun Partio - / -
Nanna HolopainenJoensuun Kataja - / -
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat - / -
Elina LikhanovaLiperin Taimi - / -
Pinja MyllerPyhäselän Urheilijat - / -
Nea NousiainenPyhäselän Urheilijat - / -
Elsa-Maria PiippoOutokummun Partio - / -
Heli PuustinenPyhäselän Urheilijat - / -
Annika RistolaOutokummun Partio - / -
Iida SaariPolvijärven Urheilijat - / -
Lempi SaastamoinenLiperin Taimi - / -
Vilma VatanenJoensuun Kataja - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T11 1000m (5)
Noora KakkonenPolvijärven Urheilijat - / -
Aino NumminenOutokummun Partio - / -
Marianne PuustinenPyhäselän Urheilijat - / -
Vilma VatanenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T11 pituus (14)
Nanna HolopainenJoensuun Kataja - / -
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat - / -
Emma KrögerJoensuun Kataja - / -
Elina LikhanovaLiperin Taimi - / -
Martta MuuttorantaLiperin Taimi - / -
Pinja MyllerPyhäselän Urheilijat - / -
Annika RistolaOutokummun Partio - / -
Pinja StenbergPyhäselän Urheilijat - / -
Oona TolvanenLiperin Taimi - / -
Meeri TorssonenLiperin Taimi - / -
Vilma VatanenJoensuun Kataja - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T11 kiekko (10)
Nanna HolopainenJoensuun Kataja - / -
Noora KakkonenPolvijärven Urheilijat - / -
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat - / -
Emma KrögerJoensuun Kataja - / -
Martta MuuttorantaLiperin Taimi - / -
Nea NousiainenPyhäselän Urheilijat - / -
Heli PuustinenPyhäselän Urheilijat - / -
Pinja StenbergPyhäselän Urheilijat - / -
Vilma VatanenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -