Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Kansalliset
14.06. klo 14:00 Youth Athletics Games
M17 100m (42)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Arttu AholaJyväskylän Kenttäurheilijat12.24 / -
Toni AppelqvistEsbo IF11.97 / 11.97
Alexander BjörkgrenIF Drott11.53 / 11.53
Bienvenu BoukonoRekolan Raikas11.95 / -
Karim EchahidLahden Ahkera12.02 / -
Ibrahim El MrabtEspoon Tapiot11.92 / 11.92
Chibunna EzeabasirimHelsingin Kisa-Veikot11.64 / -
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto13.63 / -
Juho HaapalaMaskun Kataja11.74 / 11.74
Aatu HaimiValkealan Kajo - / -
Vilho HapponenJyväskylän Kenttäurheilijat12.14 / -
Mauno HavukorpiVihdin Viesti11.47 / -
Veikko HirvonenSavonlinnan Riento12.64 / 12.64
Joonatan HuilaSäkylän Urheilijat12.01 / -
Aleksi HuotariPohjan Koitto12.68 / 12.68
Henrik IllmanBorgå Akilles12.13 / 12.15
Elias JunnoVantaan Salamat13.23 / -
Lassi KaukonenHelsingin Kisa-Veikot11.04 / 11.22
Elis KautonenVihdin Viesti12.41 / 12.41
Eemeli KeinänenValkealan Kajo12.08 / -
Max KoskinenEspoon Tapiot11.46 / -
Julius LehtoTampereen Urheilijat -3811.53 / 11.53
Taavi LeppänenIkaalisten Urheilijat11.38 / -
Dani LirkkiJyväskylän Kenttäurheilijat12.16 / -
Sebastian LundqvistBorgå Akilles11.95 / 12.50
Jaakko MatilainenVihdin Viesti12.24 / 12.24
Niko MutikainenSavonlinnan Riento11.40 / 11.40
Elmo NiemiHyvinkään seudun Urheilijat12.68 / 12.68
Daniel NivaBorgå Akilles11.62 / 11.67
Arttu PeltolaJyväskylän Kenttäurheilijat11.90 / -
Eero PeltolaLahden Ahkera11.94 / -
Sakke PetäjäsaariValkealan Kajo - / -
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.91 / -
Roope SarajärviKokkolan Veikot13.02 / -
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot11.65 / -
Matias TaavitsainenRistiinan Urheilijat12.50 / -
Matvei TelovHelsingfors IFK11.56 / 11.56
Iisakki TorppaEspoon Tapiot11.90 / 11.90
Arttu TuominenTampereen Urheilijat -3812.00 / -
Roope TurunenIkaalisten Urheilijat12.19 / -
Eino VuoriHämeenlinnan Tarmo11.66 / -
 
M17 200m (25)
Arttu AholaJyväskylän Kenttäurheilijat28.48 / -
Alexander BjörkgrenIF Drott23.85 / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna24.68 / 24.68
Juho HaapalaMaskun Kataja24.73 / -
Vilho HapponenJyväskylän Kenttäurheilijat24.59 / -
Mauno HavukorpiVihdin Viesti22.56 / 22.89
Lassi HirvonenHelsingfors IFK22.76 / -
Veikko HirvonenSavonlinnan Riento31.42 / -
Henrik IllmanBorgå Akilles24.84 / -
Patrik JakonenPorin Yleisurheilu23.42 / -
Tomas JatskoTapanilan Erä24.79 / 24.79
Lassi KaukonenHelsingin Kisa-Veikot21.79 / 22.25
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nuutti KokkoRaision Kuula24.69 / -
Max KoskinenEspoon Tapiot23.63 / -
Dani LirkkiJyväskylän Kenttäurheilijat28.36 / -
Sebastian LundqvistBorgå Akilles24.93 / -
Nico MäenpääGamlakarleby IF30.15 / -
Jaakko MatilainenVihdin Viesti24.73 / 24.73
Niko MutikainenSavonlinnan Riento23.87 / -
Eero PeltolaLahden Ahkera23.83 / 24.52
Evangelos SpartiotisEspoon Tapiot23.55 / -
Iisakki TorppaEspoon Tapiot24.00 / 24.00
Arttu TuominenTampereen Urheilijat -3824.54 / -
Isac WedenbergBorgå Akilles22.30 / 22.30
 
M17 800m (21)
Olli AhlgrenKuusankosken Kisa2:03.66 / 2:03.66
Jussi AlastaloRiihimäen Kisko2:10.5h / 2:10.5h
Benjamin BjörkellPorvoon Urheilijat2:18.14 / 2:18.14
Carl BjörkendahlPorvoon Urheilijat2:08.20 / 2:08.89
Robin DahlströmIF Raseborg2:14.37 / -
Olli HarjuKenttäurheilijat -582:09.59 / -
Ville HarjuKenttäurheilijat -582:23.22 / -
Veikko HuuskonenPosion Pyrintö2:27.48 / -
Oskari JacobssonKeravan Urheilijat2:09.57 / -
Frans KoivulaSeinäjoen Seudun Urheilijat2:06.20 / 2:11.32
Nico MäenpääGamlakarleby IF2:25.95 / -
Saku MiettinenJoutsenon Kullervo2:16.01 / 2:16.38
Roope NiemiRekolan Raikas2:19.22 / -
Aaro OjalaKuusankosken Kisa2:10.54 / 2:10.54
Niko PutkinenKarhulan Katajaiset2:06.99 / -
Akseli SalinHelsingfors IFK2:14.01 / -
Pyry TeräValkealan Kajo2:08.24 / 2:08.24
Roni TirkkonenKuopion Reipas2:06.50 / -
Roope TuoriEspoon Tapiot - / -
Iiro VirrankoskiEspoon Tapiot2:09.30 / 2:12.08
Atte YlipahkalaKuivasjärven Aura2:26.69 / -
 
M17 110m aj (11)
Arttu AholaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Alexander BjörkgrenIF Drott - / -
Karim EchahidLahden Ahkera15.37 / -
Ibrahim El MrabtEspoon Tapiot - / -
Chibunna EzeabasirimHelsingin Kisa-Veikot14.66 / -
Eero HirvinenKankaanpään Seudun Leisku14.23 / 15.39
Tomi LaaksoTapanilan Erä - / -
Arttu PeltolaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Juuso PeltolaJyväskylän Kenttäurheilijat14.13 / 14.73
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat16.11 / -
Arttu TuominenTampereen Urheilijat -3816.59 / -
 
M17 korkeus (10)
Toni AppelqvistEsbo IF1.70 / 1.70
Ville EikkulaTampereen Pyrintö1.93 / 1.93
Juho KahelinOulun Pyrintö1.75 / 1.75
Joonas KoponenHämeenlinnan Tarmo1.80 / 1.80
Otso MikkiläImatran Urheilijat1.82 / 1.82
Kristian PeltolaJyväskylän Kenttäurheilijat1.80 / 1.80
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.87 / 1.85
Ville TukiTammelan Ryske1.85 / 1.70
Aaron UtulahtiVihdin Viesti1.70 / 1.67
Joonatan VeijolaHämeenlinnan Tarmo1.80 / 1.80
 
M17 3-loikka (13)
Toni AppelqvistEsbo IF11.36 / -
Karim EchahidLahden Ahkera12.36 / -
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto11.61 / 11.61
Rasmus HiltunenSavonlinnan Riento13.29 / 13.29
Jimi HuuhoPyhäselän Urheilijat12.60 / -
Oliver KärkiVaasan Vasama13.93 / -
Aapo KarvinenVammalan seudun Voima13.32 / 13.31
Jonatan KinnunenSaarijärven Pullistus14.07 / -
Johannes KivirantaKankaanpään Seudun Leisku11.14 / -
Sebastian LundqvistBorgå Akilles11.58 / -
Arttu PeltolaJyväskylän Kenttäurheilijat12.10 / 12.10
Kristian PeltolaJyväskylän Kenttäurheilijat12.95 / 12.95
Aaron UtulahtiVihdin Viesti12.61 / -
 
M17 kuula (9)
Aleksi HuotariPohjan Koitto11.30 / 11.30
Joonas KarppinenKuivasjärven Aura13.28 / 13.25
Johannes KivirantaKankaanpään Seudun Leisku11.58 / 11.58
Vesa LeveelahtiVirtain Urheilijat17.63 / 17.63
Ilmari PehkonenRekolan Raikas10.97 / 10.97
Joonas PulkkinenRistiinan Urheilijat14.27 / 14.27
Tobias SöderholmSjundeå IF13.52 / 13.52
Aaron UtulahtiVihdin Viesti11.40 / 11.40
Aaro ViitalaEspoon Tapiot11.13 / 11.13
 
M17 kiekko (11)
Kaius KalevaEspoon Tapiot37.04 / 37.04
Rami KankaanpääIlmajoen Kisailijat50.19 / 50.19
Joonas KarppinenKuivasjärven Aura34.82 / -
Johannes KivirantaKankaanpään Seudun Leisku40.72 / 40.72
Max KoskinenEspoon Tapiot38.70 / 38.70
Ilmari PehkonenRekolan Raikas33.97 / 33.97
Antti PränniTrack and Field Espoo47.59 / -
Joonas PulkkinenRistiinan Urheilijat34.88 / 34.88
Juuso VanhanenKuopion Reipas41.59 / 41.59
Aaro ViitalaEspoon Tapiot36.03 / 36.03
Eero VirtanenImatran Urheilijat48.86 / 48.86
 
N17 100m (75)
Mimmi AhonenPuumalan Viri13.02 / -
Minttu-Maaria AlanenVaasan Vasama12.18 / 12.56
Edith BerdenHelsingin Kisa-Veikot13.12 / -
Olivia BojangVeitsiluodon Kisaveikot12.16 / -
Olivia ChandrasEspoon Tapiot14.91 / -
Petra HäggqvistHelsingin Kisa-Veikot12.66 / -
Vilma HakalaEspoon Tapiot13.02 / -
Ira HaltiaEsbo IF - / -
Heljä HänninenNaantalin Löyly12.88 / 12.88
Suvi HeikkinenSuomussalmen Rasti12.97 / -
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.78 / -
Emilia HeinoTampereen Pyrintö13.76 / -
Pinja HeinonenTampereen Pyrintö12.70 / 12.83
Jessica HerleviOrimattilan Jymy14.20 / -
Silja JaatinenEspoon Tapiot12.92 / -
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko14.31 / 14.31
Meri JärvensivuEsbo IF14.06 / -
Aada JauhiainenKuusankosken Kisa13.63 / -
Wilma JungarEsbo IF13.10 / -
Jessica KähäräMikkelin Kilpa-Veikot12.41 / 12.41
Pinja KangasLimingan Niittomiehet13.50 / 13.50
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu13.19 / -
Lilli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat13.41 / -
Niina KarttunenSavonlinnan Riento12.61 / 12.61
Laura KemppainenPohjan Koitto13.04 / -
Eeva KilpeläinenOulun Pyrintö13.68 / -
Pihla KinnunenKuivasjärven Aura13.28 / -
Tuuli KinnunenJoensuun Kataja14.50 / -
Kiia KoivistoinenIisalmen Visa12.78 / -
Juulia KokkoImatran Urheilijat12.64 / -
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -3813.18 / -
Johanna KylmänenRaision Kuula12.06 / 12.09
Hanna LammassaariLahden Ahkera13.58 / 13.58
Viivi LapinojaKokkolan Työväen Urheilijat13.43 / -
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.07 / 12.35
Viivi LehtinenVaasan Vasama12.45 / -
Enni LehtomäkiOulun Pyrintö13.53 / -
Vilma LehtorantaJyväskylän Kenttäurheilijat13.33 / -
Essi LeinonenTampereen Pyrintö14.83 / -
Pritne LemberNoormarkun Nopsa13.02 / 13.02
Vilma LindroosPorin Tarmo13.13 / 13.17
Siiri LithoviusLimingan Niittomiehet12.99 / 13.75
Vilhelmiina MaarantoLimingan Niittomiehet13.52 / 13.82
Emma MäkikallioPohjan Koitto12.14 / -
Reeta-Mari MäntyselkäKuopion Reipas12.73 / 12.93
Siiri MetsäläEsbo IF14.04 / 14.05
Rosa MuurasniemiTampereen Pyrintö13.21 / -
Elli MyllymäkiKaustisen Pohjan-Veikot14.70 / -
Milla NevalainenPohjan Koitto14.19 / -
Alina NissinenTampereen Pyrintö13.57 / -
Milla PirkkalainenSavonlinnan Riento12.80 / 12.87
Petra PuutioKaustisen Pohjan-Veikot14.96 / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.23 / -
Sani RantalainenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.89 / -
Sofia RantanenHelsingfors IFK14.04 / -
Elina RönkköSavonlinnan Riento - / -
Venla RutanenKuivasjärven Aura13.96 / -
Merituuli SaarelaEspoon Tapiot12.96 / -
Jenny SarioEspoon Tapiot13.10 / 13.10
Judit SchwarzVeikkolan Veikot12.90 / 13.16
Sirke SeitsonenRaision Kuula13.59 / 13.60
Jutta SeppänenEspoon Tapiot13.01 / 13.62
Sara SiltalaHelsingin Kisa-Veikot12.43 / -
Cecilia SinervoHelsingfors IFK13.11 / -
Rebekka SukselainenEspoon Tapiot13.30 / 13.59
Emilia TapionlinnaLahden Ahkera13.27 / 13.65
Tiina TaskinenVeitsiluodon Kisaveikot13.06 / -
Soyoung TeatiniOulun Pyrintö14.05 / -
Noora TiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.21 / -
Kaisla TorppaEsbo IF12.98 / 13.29
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot15.93 / -
Vappu ValtonenEspoon Tapiot12.98 / 13.34
Essi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet13.00 / 13.01
Jonna VoutilainenKuopion Reipas12.67 / -
Ada ZittingJyväskylän Kenttäurheilijat13.15 / -
 
N17 200m (55)
Jasmin AholaKuivasjärven Aura32.48 / -
Olivia BojangVeitsiluodon Kisaveikot24.94 / -
Olivia ChandrasEspoon Tapiot29.72 / -
Madeleine GlasbergVasa IS25.69 / -
Petra HäggqvistHelsingin Kisa-Veikot26.18 / -
Vilma HakalaEspoon Tapiot26.76 / -
Ira HaltiaEsbo IF - / -
Suvi HeikkinenSuomussalmen Rasti27.66 / -
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet26.14 / -
Emilia HeinoTampereen Pyrintö - / -
Pinja HeinonenTampereen Pyrintö26.07 / 26.34
Julia JäälinojaKuivasjärven Aura25.42 / -
Meri JärvensivuEsbo IF29.28 / -
Wilma JungarEsbo IF27.79 / 27.79
Pinja KangasLimingan Niittomiehet27.89 / -
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu26.81 / -
Neea KäyhköSavonlinnan Riento27.56 / -
Adeliina KemppainenPohjan Koitto29.12 / -
Laura KemppainenPohjan Koitto26.72 / -
Eeva KilpeläinenOulun Pyrintö - / -
Pihla KinnunenKuivasjärven Aura28.65 / -
Olivia KoivuniemiKuivasjärven Aura - / -
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -3830.04 / -
Kia LaisiEspoon Tapiot26.02 / -
Hanna LammassaariLahden Ahkera27.67 / 27.67
Viivi LapinojaKokkolan Työväen Urheilijat - / -
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.57 / 25.26
Enni LehtomäkiOulun Pyrintö - / -
Vilma LehtorantaJyväskylän Kenttäurheilijat29.51 / -
Essi LeinonenTampereen Pyrintö31.92 / -
Pritne LemberNoormarkun Nopsa26.72 / -
Vilhelmiina MaarantoLimingan Niittomiehet27.91 / -
Emma MäkikallioPohjan Koitto26.05 / -
Reeta-Mari MäntyselkäKuopion Reipas26.41 / -
Siiri MetsäläEsbo IF29.10 / -
Rosa MuurasniemiTampereen Pyrintö28.69 / -
Elli MyllymäkiKaustisen Pohjan-Veikot31.27 / -
Alina NissinenTampereen Pyrintö29.48 / -
Viivi PatronenEspoon Tapiot - / -
Helmi PeipinenOulun Pyrintö27.90 / -
Sandra Piippo-PinhoHelsingfors IFK26.33 / -
Sani RantalainenLappeenrannan Urheilu-Miehet27.89 / -
Elina RönkköSavonlinnan Riento - / -
Jutta RopponenEsbo IF - / -
Emma RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat26.86 / -
Rosa SalonenKenttäurheilijat -5827.28 / -
Sirke SeitsonenRaision Kuula28.35 / -
Sara SiltalaHelsingin Kisa-Veikot25.59 / -
Ella SirmolaLahden Ahkera28.76 / -
Tiina TaskinenVeitsiluodon Kisaveikot27.50 / -
Soyoung TeatiniOulun Pyrintö - / -
Kaisla TorppaEsbo IF27.22 / -
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot34.40 / -
Vappu ValtonenEspoon Tapiot27.02 / 28.24
Ada ZittingJyväskylän Kenttäurheilijat27.75 / -
 
N17 800m (23)
Jasmin AholaKuivasjärven Aura2:36.42 / 2:40.36
Siiri HeiskanenTampereen Urheilijat -382:38.41 / -
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko2:37.40 / 2:42.27
Ella KainulainenSavonlinnan Riento2:19.62 / 2:21.97
Eerika KasanenPuumalan Viri2:32.90 / -
Sara KinnunenLahden Ahkera2:29.14 / 2:31.61
Olivia KoivuniemiKuivasjärven Aura2:35.35 / 2:43.75
Pinja KotinurmiLahden Ahkera2:12.68 / -
Lumi LaitinenOulun Pyrintö2:28.21 / -
Emma LiikkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet2:34.91 / -
Lotta MäkinenJyväskylän Kenttäurheilijat2:13.98 / -
Nella MutkaSavonlinnan Riento2:31.65 / 2:32.84
Sara NiittyviitaLahden Ahkera2:21.37 / -
Viivi PatronenEspoon Tapiot2:32.26 / -
Helmi PeipinenOulun Pyrintö2:20.16 / -
Sofia PiispaSalon Vilpas2:29.53 / 2:30.74
Siiri RouvilaPorvoon Urheilijat2:29.47 / 2:29.47
Eerika SalomäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:25.81 / -
Rosa SalonenKenttäurheilijat -582:32.60 / -
Paula SavolainenHelsingin Kisa-Veikot2:37.15 / 2:38.23
Annika ToiviainenEsbo IF2:36.04 / 2:47.04
Janette VänttinenPorvoon Urheilijat2:22.98 / 2:22.98
 
N17 100m aj (31)
Camilla ForsbergJyväskylän Kenttäurheilijat17.55 / 17.55
Vilma HakalaEspoon Tapiot - / -
Iitu HeikkinenKuivasjärven Aura - / -
Pinja HeinonenTampereen Pyrintö14.64 / 14.64
Wilma JungarEsbo IF15.53 / 15.53
Jessica KähäräMikkelin Kilpa-Veikot14.06 / -
Erin KarjalahtiNurmijärven Yleisurheilu15.30 / -
Lilli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Niina KarttunenSavonlinnan Riento15.95 / -
Adeliina KemppainenPohjan Koitto - / -
Pihla KinnunenKuivasjärven Aura17.67 / -
Tanja KokkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet14.55 / -
Kia LaisiEspoon Tapiot - / -
Vilma LehtorantaJyväskylän Kenttäurheilijat18.48 / 18.48
Sofia LindholmKuivasjärven Aura14.37 / -
Siiri LithoviusLimingan Niittomiehet - / -
Linnea LoukolaRaision Kuula15.43 / 15.43
Vilma MäkiAlavuden Urheilijat - / -
Ella NisulaKuivasjärven Aura14.36 / -
Janika PulkkinenSavonlinnan Riento14.83 / 15.20
Sani RantalainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sofia RantanenHelsingfors IFK - / -
Venla RutanenKuivasjärven Aura16.21 / -
Anni SinelampiLahden Ahkera16.19 / 16.23
Sonja StångKuivasjärven Aura15.06 / 15.06
Noora TiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot - / -
Vappu ValtonenEspoon Tapiot14.47 / 15.77
Jonna VoutilainenKuopion Reipas14.65 / -
Ada ZittingJyväskylän Kenttäurheilijat19.04 / 19.04
 
N17 korkeus (12)
Ira HaltiaEsbo IF1.35 / -
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko1.43 / 1.43
Tuuli KinnunenJoensuun Kataja1.35 / 1.35
Essi LeinonenTampereen Pyrintö1.40 / -
Siiri LithoviusLimingan Niittomiehet1.57 / 1.57
Erica NyströmKorian Ponsi1.65 / 1.61
Venla PulkkanenLahden Ahkera1.67 / 1.67
Milka RiialiImatran Urheilijat1.66 / 1.66
Merituuli SaarelaEspoon Tapiot1.66 / 1.65
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot1.67 / -
Rebekka SukselainenEspoon Tapiot1.69 / 1.65
Salla TuominenTampereen Pyrintö1.63 / 1.63
 
N17 3-loikka (23)
Essi ErikssonHelsingin Kisa-Veikot10.69 / 10.69
Wilhelmiina HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat11.49 / 11.06
Iitu HeikkinenKuivasjärven Aura10.04 / -
Riina HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.74 / 11.35
Emilia HeinoTampereen Pyrintö10.54 / -
Meri JärvensivuEsbo IF8.78 / -
Janika JokinenTampereen Urheilijat -3811.02 / -
Jessica KähäräMikkelin Kilpa-Veikot12.57 / -
Lilli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat10.57 / -
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -3810.51 / -
Lumi LaitinenOulun Pyrintö9.53 / -
Elina MännikköKuivasjärven Aura10.67 / -
Siiri MetsäläEsbo IF10.41 / -
Rosa MuurasniemiTampereen Pyrintö11.25 / -
Alina NissinenTampereen Pyrintö10.69 / -
Ella NisulaKuivasjärven Aura11.86 / -
Maria PeuraTervolan Terävä11.03 / -
Milla PirkkalainenSavonlinnan Riento11.47 / 10.92
Venla RutanenKuivasjärven Aura10.65 / -
Selma SaarinenLappajärven Veikot11.89 / 11.89
Anni SinelampiLahden Ahkera10.62 / -
Ella SirmolaLahden Ahkera9.90 / -
Noora TiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.88 / -
 
N17 kuula (20)
Camilla ForsbergJyväskylän Kenttäurheilijat12.03 / 11.79
Jessica HerleviOrimattilan Jymy6.77 / -
Tuuli KinnunenJoensuun Kataja11.25 / 10.89
Aada KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat13.31 / -
Hanna LammassaariLahden Ahkera11.88 / 11.88
Jane LemberNoormarkun Nopsa9.89 / 9.89
Elina MännikköKuivasjärven Aura12.26 / 12.26
Hilla MikkiläImatran Urheilijat8.68 / 8.68
Sofia RantanenHelsingfors IFK12.53 / 12.50
Emilia RapinojaVeikkolan Veikot10.53 / 10.53
Annukka SaalismaaOulun Pyrintö14.59 / 13.38
Merituuli SaarelaEspoon Tapiot12.79 / 12.79
Eerika SalomäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.26 / -
Rosa SalonenKenttäurheilijat -588.74 / -
Sirke SeitsonenRaision Kuula10.17 / 10.17
Peppi SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot11.99 / 11.99
Anni SinelampiLahden Ahkera11.89 / 11.89
Rebekka SukselainenEspoon Tapiot13.73 / 13.73
Emma UosukainenEspoon Tapiot11.62 / 11.57
Iida UosukainenEspoon Tapiot10.36 / 10.30
 
N17 kiekko (13)
Silja AhonenParkanon Urheilijat43.58 / 43.58
Camilla ForsbergJyväskylän Kenttäurheilijat35.26 / 35.26
Jessica HerleviOrimattilan Jymy - / -
Sanni KuparinenJanakkalan Jana43.99 / 43.61
Jane LemberNoormarkun Nopsa18.75 / 18.75
Saskia NahiEspoon Tapiot31.59 / 31.59
Roosa NaulaTurun Urheiluliitto45.64 / 44.30
Emilia RapinojaVeikkolan Veikot23.02 / -
Annukka SaalismaaOulun Pyrintö35.17 / 35.17
Emma UosukainenEspoon Tapiot38.14 / 35.70
Iida UosukainenEspoon Tapiot32.04 / 32.04
Maria VähätupaKalannin Vankka41.82 / 39.51
Venla VäliharjuTampereen Pyrintö38.30 / 38.30
 
P15 100m (28)
Matias AhtinenJoensuun Kataja12.93 / -
Arttu HärkönenSavonlinnan Riento13.43 / -
Leevi-Kalle HeikkiläJyväskylän Kenttäurheilijat11.88 / 11.88
Joel HeinonenHelsingin Kisa-Veikot14.00 / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat12.50 / -
Miro KallioHelsingfors IFK12.86 / 12.86
Eetu KalskeEspoon Tapiot12.42 / -
Viljami KariVetelin Urheilijat12.18 / 12.18
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.80 / 11.80
Kalle KinnunenMaskun Kataja12.89 / 12.89
Tuukka KoskinenLahden Ahkera12.08 / -
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot13.25 / 13.25
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot12.57 / 12.57
Rasmus LehikoinenJoensuun Kataja12.29 / -
Valter LerbackaGamlakarleby IF13.96 / -
Jaakko LinnusTampereen Pyrintö12.40 / -
Valtteri LoukoLapuan Virkiä12.37 / -
Kare LysmäHelsingin Kisa-Veikot14.79 / -
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu12.49 / -
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna12.02 / 12.29
Lauri PeltolaKaustisen Pohjan-Veikot12.43 / -
Eemil PorvariHartolan Voima12.12 / -
Joonas RajaniemiOulaisten Huima12.59 / -
Eelis SnåreLahden Ahkera11.90 / -
Walter TörnwallEsbo IF12.96 / 12.96
Otto TurunenKuivasjärven Aura12.45 / 12.45
Sakari ValliusJoensuun Kataja13.93 / -
Adnan VuorinenEsbo IF13.38 / 13.38
 
P15 300m (18)
Matias AhtinenJoensuun Kataja40.91 / -
Joel HeinonenHelsingin Kisa-Veikot44.54 / -
Antti JuvonenOulun Pyrintö38.32 / -
Miro KallioHelsingfors IFK44.04 / -
Eetu KalskeEspoon Tapiot39.77 / -
Viljami KariVetelin Urheilijat40.58 / 40.58
Daniel KeaneKeski-Uudenmaan Yleisurheilu42.61 / -
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna40.15 / 40.15
Tuukka KoskinenLahden Ahkera - / -
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot41.21 / -
Rasmus LehikoinenJoensuun Kataja38.92 / 39.95
Valter LerbackaGamlakarleby IF - / -
Jaakko LinnusTampereen Pyrintö39.39 / -
Valtteri LoukoLapuan Virkiä39.07 / 39.07
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna39.59 / -
Eemil PorvariHartolan Voima38.41 / -
Walter TörnwallEsbo IF43.24 / -
Adnan VuorinenEsbo IF - / -
 
P15 800m (13)
Ramses BackmanPorvoon Urheilijat2:11.61 / -
Antti JuvonenOulun Pyrintö2:09.61 / 2:17.67
Miro KallioHelsingfors IFK2:16.60 / 2:16.60
Eetu KalskeEspoon Tapiot2:13.26 / -
Benjamin LeeHelsingin Kisa-Veikot2:07.86 / 2:07.86
Otto LintulaViipurin Urheilijat2:19.28 / -
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Kalle OksanenMaskun Kataja - / -
Teo PenttinenLahden Ahkera2:36.74 / -
Aleksi RajaniemiLahden Ahkera2:02.06 / -
Joona RasiMaskun Kataja2:16.75 / 2:27.16
Sebastian TorkkelViipurin Urheilijat - / -
Arvi VäreHämeenlinnan Tarmo2:17.14 / -
 
P15 100m aj (12)
Matias AhtinenJoensuun Kataja14.87 / 14.87
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat15.25 / -
Miska KäyhköSavonlinnan Riento16.00 / -
Rasmus LehikoinenJoensuun Kataja16.04 / -
Veeti LettojärviPertunmaan Ponnistajat15.77 / -
Valtteri LoukoLapuan Virkiä14.51 / -
Manu MetsäkangasLahden Ahkera15.67 / 15.70
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK14.16 / -
Eelis SnåreLahden Ahkera15.07 / -
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna15.69 / -
Sakari ValliusJoensuun Kataja15.70 / 15.70
Oliver WesterlundHelsingin Kisa-Veikot15.73 / -
 
P15 korkeus (8)
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna1.51 / 1.51
Jonathan LindroosEspoon Tapiot1.60 / 1.60
Kare LysmäHelsingin Kisa-Veikot1.64 / 1.64
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu1.84 / 1.70
Manu MetsäkangasLahden Ahkera1.60 / 1.60
Eliel MulariKarhulan Katajaiset1.52 / 1.52
Jere NyströmKorian Ponsi1.75 / 1.75
Sakari ValliusJoensuun Kataja1.55 / 1.55
 
P15 seiväs (7)
Oliver HeleniusTurun Urheiluliitto3.40 / 3.40
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3.70 / 3.70
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat3.10 / 2.90
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna3.35 / 3.35
Miska KäyhköSavonlinnan Riento3.40 / 3.40
Artjom KiviharjuEsbo IF3.10 / 3.10
Miro TanninenJoensuun Kataja3.10 / 3.10
 
P15 3-loikka (13)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat11.92 / 11.92
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna9.30 / -
Juha KarjunenPyhäselän Urheilijat10.69 / -
Riku KauranenKokkolan Veikot8.56 / -
Miska KäyhköSavonlinnan Riento11.61 / 11.61
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot11.11 / 11.11
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu12.05 / -
Henri MatikainenEspoon Tapiot10.32 / -
Manu MetsäkangasLahden Ahkera10.89 / -
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu11.24 / 11.24
Eelis SnåreLahden Ahkera12.71 / -
Aaro SyväniemiIlmajoen Kisailijat12.03 / 12.03
Miro TanninenJoensuun Kataja11.07 / -
 
P15 kuula (6)
Arttu HärkönenSavonlinnan Riento14.95 / 14.95
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu11.20 / 11.20
Jonathan LindroosEspoon Tapiot9.60 / 9.60
Kare LysmäHelsingin Kisa-Veikot9.12 / 9.12
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna14.80 / 14.80
Vili VälimäkiTammelan Ryske11.75 / 11.75
 
P15 kiekko (8)
Arttu HärkönenSavonlinnan Riento53.35 / -
Juho KoponenVarkauden Kenttä-Veikot43.52 / 43.52
Max LampinenSomeron Esa47.86 / 47.86
Jonathan LindroosEspoon Tapiot49.00 / 49.00
Juho-Joel MäenpääLappajärven Veikot49.52 / 49.52
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna48.92 / 48.92
Miro TanninenJoensuun Kataja31.21 / 31.21
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit36.55 / 36.55
 
P15 3000m kävely (1)
Jonathan EkbergEsbo IF17:27.32 / 17:27.32
 
T15 100m (36)
Vilma AhvenainenHelsingfors IFK13.97 / -
Iiris AlakärppäLahden Ahkera14.11 / 14.38
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat13.83 / 13.98
Sonja FermRekolan Raikas14.75 / -
Ninni GröhnLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.87 / -
Sofia HärkönenOulun Pyrintö13.78 / 13.78
Millamaria HaveriVantaan Salamat14.17 / -
Niina Hepo-OjaKangasniemen Kalske13.00 / -
Minea HölsöLahden Ahkera14.69 / 14.75
Iina HonkaVeikkolan Veikot13.96 / 14.09
Julia IhantolaEspoon Tapiot13.52 / 13.52
Sanni IivariPohjan Koitto13.81 / 13.81
Maria JääskäKaustisen Pohjan-Veikot12.87 / 13.19
Katri KaijanniemiVantaan Salamat13.27 / -
Eveliina LehtolaOulun Pyrintö13.27 / 13.27
Netta LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat13.33 / 13.44
Vilma LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.76 / -
Olivia MarttilaVantaan Salamat13.32 / 13.32
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.69 / 13.69
Jenni NatunenPorvoon Urheilijat13.25 / 13.25
Veera PaasovaaraOulun Pyrintö12.82 / -
Nea PalokangasKuivasjärven Aura16.00 / -
Fiinu PuustinenJyväskylän Kenttäurheilijat14.81 / -
Hilma RantalaKokkolan Veikot13.35 / -
Ellinoora RiikinsaariEspoon Tapiot13.15 / 13.15
Senja RoosKärkölän Kisa-Veikot12.81 / 13.05
Emma RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat12.95 / -
Pinja RuohoLahden Ahkera13.59 / 13.59
Noora SaaristoLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.24 / -
Olivia SalmelainenMaskun Kataja13.66 / 13.66
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat13.72 / 13.89
Elsa SulkinojaLahden Ahkera14.13 / 14.25
Wilma TaavitsainenRistiinan Urheilijat13.76 / 13.97
Emma TainioPaimion Urheilijat12.69 / 13.33
Margarita TsubarevaSjundeå IF13.47 / 13.47
Iida VuorjokiKuivasjärven Aura12.93 / -
 
T15 300m (21)
Vilma AhvenainenHelsingfors IFK45.81 / -
Milla AirolaVantaan Salamat50.85 / -
Ninni GröhnLänsi-Uudenmaan Urheilijat43.03 / -
Senja GustafssonKauhavan Wisa46.65 / 46.65
Viola GustafssonKauhavan Wisa47.84 / -
Sofia HärkönenOulun Pyrintö46.47 / -
Millamaria HaveriVantaan Salamat47.59 / -
Siiri HihnalaOulun Pyrintö44.48 / 45.45
Riina IlvesluotoKuivasjärven Aura52.49 / -
Fanni JokinenEspoon Tapiot - / -
Katri KaijanniemiVantaan Salamat46.13 / -
Ronja KoskelaKuivasjärven Aura - / -
Inari LeppäniemiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu47.44 / -
Olivia MarttilaVantaan Salamat46.05 / -
Laura NissinenEspoon Tapiot48.01 / -
Maiju NousiainenImatran Urheilijat44.73 / -
Nea PalokangasKuivasjärven Aura - / -
Hilma RantalaKokkolan Veikot46.63 / -
Wilma TaavitsainenRistiinan Urheilijat45.88 / -
Emma TainioPaimion Urheilijat42.07 / -
Sanni TohmolaOulun Pyrintö48.30 / 49.52
 
T15 800m (22)
Milla AirolaVantaan Salamat2:46.81 / 2:46.81
Senja GustafssonKauhavan Wisa2:38.43 / 2:38.43
Viola GustafssonKauhavan Wisa2:37.15 / 2:37.15
Millamaria HaveriVantaan Salamat2:45.79 / -
Emma HietarantaLappeenrannan Urheilu-Miehet2:22.82 / -
Essi HietulaTapanilan Erä2:37.27 / 2:37.27
Riina IlvesluotoKuivasjärven Aura2:50.33 / -
Fanni JokinenEspoon Tapiot2:45.40 / 2:45.40
Ronja KoskelaKuivasjärven Aura2:23.7h / 2:24.55
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat2:36.91 / 2:36.91
Veera KoskinenLahden Ahkera2:45.75 / 2:55.45
Veera MattilaVammalan seudun Voima2:20.35 / 2:30.67
Heta NeuvonenEspoon Tapiot2:46.05 / -
Laura NissinenEspoon Tapiot2:30.26 / -
Vilma PatrikainenNokian Urheilijat2:29.78 / -
Saara PenttinenIisalmen Visa2:29.28 / -
Elli PiitulainenLahden Ahkera2:35.27 / -
Jasmin SaleniusKangasniemen Kalske2:41.97 / -
Hanna-Maija SiltanenHelsingin Kisa-Veikot2:32.07 / 2:34.66
Jenna TaipaleHeinolan Isku2:53.43 / 2:59.49
Tanja TenkanenVeikkolan Veikot2:40.08 / 2:40.08
Sanni TohmolaOulun Pyrintö2:43.82 / 2:48.09
 
T15 80m aj (22)
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat13.41 / 13.41
Sofia HärkönenOulun Pyrintö - / -
Siiri HihnalaOulun Pyrintö13.02 / 13.42
Alisa HollmenTapanilan Erä13.36 / 13.36
Minea HölsöLahden Ahkera13.59 / 15.05
Sanni IivariPohjan Koitto - / -
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu13.42 / 13.42
Aino KoskelaRiihimäen Kisko12.66 / 12.66
Petra KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat15.96 / -
Eveliina LehtolaOulun Pyrintö12.77 / 12.77
Netta LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat13.02 / 13.02
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.09 / 13.09
Johanna NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat13.22 / 13.22
Fiinu PuustinenJyväskylän Kenttäurheilijat14.44 / 14.44
Ellinoora RiikinsaariEspoon Tapiot12.47 / 12.51
Pinja RuohoLahden Ahkera12.68 / 12.68
Jasmin SaleniusKangasniemen Kalske13.07 / -
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat13.16 / 13.16
Margarita TsubarevaSjundeå IF - / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö13.39 / -
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot12.72 / -
Gea ZittingJyväskylän Kenttäurheilijat12.82 / 12.82
 
T15 korkeus (16)
Iina HolopainenHelsingfors IFK1.59 / 1.59
Julia IhantolaEspoon Tapiot1.33 / 1.33
Helmi IsometsäIF Sibbo-Vargarna1.57 / 1.57
Neea-Maria JokiPohjan Koitto1.59 / 1.59
Fanni JokinenEspoon Tapiot1.30 / -
Aino KoskelaRiihimäen Kisko1.60 / 1.60
Veera KoskinenLahden Ahkera1.38 / 1.38
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna1.57 / 1.57
Janette MalilaLimingan Niittomiehet1.55 / 1.55
Johanna NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat1.55 / 1.55
Jatta NurmelaKuivasjärven Aura1.49 / 1.49
Emmi ParhialaVantaan Salamat1.50 / 1.45
Minttu PeltonenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu1.50 / 1.50
Emma RaappanaAlatornion Pirkat1.55 / 1.55
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.46 / 1.46
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna1.55 / 1.45
 
T15 seiväs (10)
Silja AnderssonEsbo IF3.45 / 3.45
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat3.00 / 3.00
Sanni IivariPohjan Koitto2.20 / 2.20
Petra KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat2.16 / 2.16
Milla NevalainenPohjan Koitto2.50 / 2.50
Laura NissinenEspoon Tapiot2.90 / 2.90
Kiia PerkausPohjan Koitto2.85 / 2.85
Fiinu PuustinenJyväskylän Kenttäurheilijat2.86 / 2.86
Emma RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat3.60 / 3.60
Gea ZittingJyväskylän Kenttäurheilijat3.15 / 3.15
 
T15 3-loikka (30)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.76 / -
Amanda EkblomHelsingfors IFK9.27 / -
Anna HelanderLimingan Niittomiehet - / -
Alisa HollmenTapanilan Erä - / -
Maryana IshanovaHämeenlinnan Tarmo10.33 / -
Nella KarjalainenLimingan Niittomiehet8.71 / -
Aino KorhonenOulun Pyrintö9.55 / -
Aino KoskelaRiihimäen Kisko10.77 / -
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat10.39 / -
Sofia MaarantoLimingan Niittomiehet10.05 / -
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo9.62 / -
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Johanna NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat9.39 / -
Ella NissinahoLimingan Niittomiehet9.05 / -
Siiri NyyssönenSavonlinnan Riento10.45 / -
Veera PaasovaaraOulun Pyrintö10.16 / -
Nea PalokangasKuivasjärven Aura7.87 / -
Saana PeuraTervolan Terävä10.35 / -
Aura PieriRekolan Raikas8.92 / -
Pinja RuohoLahden Ahkera10.02 / -
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö9.87 / -
Riikka SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat11.01 / -
Wilma TaavitsainenRistiinan Urheilijat9.62 / -
Pinja TahvanainenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.11 / 10.11
Sanni TohmolaOulun Pyrintö9.04 / -
Margarita TsubarevaSjundeå IF - / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Iida VuorjokiKuivasjärven Aura10.26 / -
Kia WirenRekolan Raikas - / -
Gea ZittingJyväskylän Kenttäurheilijat9.48 / -
 
T15 kuula (7)
Sonja FermRekolan Raikas11.72 / 11.72
Veera KoskinenLahden Ahkera10.52 / 10.52
Eveliina LehtolaOulun Pyrintö12.22 / 12.22
Heta NeuvonenEspoon Tapiot9.30 / 9.30
Jasmin SaleniusKangasniemen Kalske9.84 / 9.84
Annukka VainonenIitin Pyrintö13.27 / 13.27
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot8.42 / 8.42
 
T15 kiekko (18)
Sonja FermRekolan Raikas23.07 / 20.83
Minea HölsöLahden Ahkera25.25 / 25.25
Emilia ImmonenJyväskylän Kenttäurheilijat24.90 / 24.90
Petra KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat21.77 / 21.10
Netta LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat26.76 / 26.76
Nea LuukkonenPuumalan Viri40.35 / 39.38
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat29.84 / 29.84
Pinja MuotkaOrimattilan Jymy21.29 / 21.29
Heta NeuvonenEspoon Tapiot32.94 / 32.94
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu18.44 / 18.44
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat28.74 / 28.74
Siiri PeinKankaanpään Seudun Leisku30.41 / 30.41
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko32.35 / 32.35
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja25.68 / 25.68
Silja RossiTampereen Pyrintö36.48 / 36.48
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo26.64 / 26.64
Annukka VainonenIitin Pyrintö41.39 / 41.39
Jonna VirénLiljendal IK25.43 / 24.49
 
T15 3000m kävely (4)
Essi HietulaTapanilan Erä15:52.95 / -
Iida SalmelaKauhavan Wisa17:45.46 / 19:08.0h
Aava SevonkariKeravan Urheilijat18:10.11 / 18:16.22
Eevi-Inkeri TossavainenSavonlinnan Riento15:05.27 / -
 
P14 100m (35)
Otto AhonenTampereen Pyrintö14.91 / -
Sami BärlundTapanilan Erä13.48 / -
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat12.77 / 12.86
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.53 / 15.53
Johannes HakalaEspoon Tapiot12.66 / 12.66
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat12.43 / 12.43
Emil HamströmKenttäurheilijat -5813.17 / 13.17
Tomi HeiskanenKarkkilan Pojat13.22 / -
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet12.71 / 12.71
Joonas JäppinenEspoon Tapiot - / -
Miska JohanssonHeinolan Isku - / -
Konsta KankainenTampereen Pyrintö14.09 / -
Riku KauranenKokkolan Veikot - / -
Topi KelaJoensuun Kataja12.99 / -
Juho KivistöPorin Yleisurheilu13.01 / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat12.36 / 12.36
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot14.28 / 14.28
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske12.87 / 12.87
Pyry LahtinenJyväskylän Kenttäurheilijat12.62 / 12.62
Lassi LehtimäkiEspoon Tapiot13.34 / 13.34
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Miki LikanderLappeenrannan Urheilu-Miehet12.64 / 12.64
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Henri MatikainenEspoon Tapiot13.19 / 13.19
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat13.20 / 13.20
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu13.64 / 13.64
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat13.20 / -
Benjamin OlliIF Femman12.59 / 12.59
Eino PerämaaTampereen Pyrintö12.94 / -
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.71 / 13.71
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat13.09 / -
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.22 / 12.24
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö14.21 / -
Valtteri YrjöläTammelan Ryske14.69 / -
 
P14 300m (21)
Sami BärlundTapanilan Erä - / -
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat - / -
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Johannes HakalaEspoon Tapiot - / -
Eeli JauhiainenKuusankosken Kisa - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jonne KovaniemiOulun Pyrintö - / -
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske - / -
Pyry LahtinenJyväskylän Kenttäurheilijat45.31 / -
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lassi LehtimäkiEspoon Tapiot - / -
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Miki LikanderLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Eerik MäkeläLahden Ahkera - / -
Benjamin OlliIF Femman - / -
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat43.06 / -
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet46.66 / -
Samuel ShamsKenttäurheilijat -5840.63 / 40.63
 
P14 800m (16)
Otto AhonenTampereen Pyrintö2:35.50 / -
Sami BärlundTapanilan Erä2:08.7h / 2:08.7h
Aarni EijsSalon Vilpas2:21.53 / 2:21.53
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:56.55 / -
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö2:22.06 / -
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat2:24.26 / 2:24.26
Sami HeinoPorin Yleisurheilu2:34.89 / -
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:19.25 / 2:19.25
Riku KauranenKokkolan Veikot2:53.39 / -
Veikko KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot2:20.69 / 2:20.69
Jonne KovaniemiOulun Pyrintö2:28.28 / 2:28.28
Pyry LahtinenJyväskylän Kenttäurheilijat2:23.23 / 2:23.23
Lassi LehtimäkiEspoon Tapiot2:32.11 / -
Martti MajuriPuumalan Viri2:17.06 / 2:19.28
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat2:18.06 / -
 
P14 100m aj (8)
Joonas JäppinenEspoon Tapiot - / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske15.65 / 15.65
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat15.99 / 15.99
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu18.53 / 18.53
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet14.47 / -
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö16.44 / 16.44
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.34 / 15.34
 
P14 seiväs (9)
Otto AhonenTampereen Pyrintö2.65 / 2.65
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.70 / 2.65
Tommi JärvenpääKeuruun Kisailijat3.14 / 3.14
Konsta KankainenTampereen Pyrintö3.40 / 3.40
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset2.20 / 2.20
Eerik MäkeläLahden Ahkera2.40 / 2.40
Eliel MulariKarhulan Katajaiset2.60 / 2.60
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot2.00 / 2.00
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.30
 
P14 pituus (16)
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat4.89 / 4.89
Johannes HakalaEspoon Tapiot5.44 / 5.44
Sami HeinoPorin Yleisurheilu4.34 / -
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet5.74 / 5.74
Joonas JäppinenEspoon Tapiot4.38 / -
Miska JohanssonHeinolan Isku4.38 / 4.38
Joonas LapinkeroJyväskylän Kenttäurheilijat5.17 / 5.17
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu4.42 / 4.42
Henri MatikainenEspoon Tapiot5.21 / 5.06
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu4.95 / 4.95
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna4.44 / 4.44
Benjamin OlliIF Femman5.56 / 5.56
Eino PerämaaTampereen Pyrintö5.24 / 5.24
Samuel ShamsKenttäurheilijat -585.52 / 5.52
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö4.22 / -
 
P14 moukari (5)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu49.58 / 49.58
Miska JohanssonHeinolan Isku - / -
Jani LaaksoTammelan Ryske34.83 / 34.60
Max LampinenSomeron Esa60.50 / 60.50
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit36.54 / -
 
P14 keihäs (12)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Jaakko HonkaLimingan Niittomiehet - / -
Konsta KankainenTampereen Pyrintö38.06 / 38.06
Samu KauppiTammelan Ryske34.51 / 34.51
Atte LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu28.01 / 28.01
Miki LikanderLappeenrannan Urheilu-Miehet45.09 / 45.09
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat45.00 / 45.00
Emil MatikainenEspoon Tapiot18.70 / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot - / -
Arno ToivolaRiihimäen Kisko36.49 / -
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit55.90 / 55.90
 
P14 3000m kävely (2)
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat - / -
Valtteri KalantiHämeenlinnan Tarmo14:36.61 / 15:07.59
 
T14 100m (67)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu12.75 / 12.75
Nelli AnttonenImatran Urheilijat13.39 / 13.39
Ina AppelqvistEsbo IF14.48 / 14.54
Amanda AsikainenMikkelin Kilpa-Veikot14.10 / 14.10
Annina DoktarVantaan Salamat - / -
Laura EinamoEspoon Tapiot13.24 / 13.24
Minttu EskelinenIisalmen Visa13.63 / -
Olivia EttanenKarhulan Urheilijat - / -
Minea FogelholmEspoon Tapiot13.38 / 13.38
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot13.61 / -
Emma HalonenSavonlinnan Riento14.94 / -
Melissa HänninenHelsingin Kisa-Veikot13.79 / -
Micaela HänninenHelsingin Kisa-Veikot14.49 / -
Sara HeiskanenEspoon Tapiot15.14 / 15.14
Maija HyllinenEspoon Tapiot14.03 / 14.03
Helmi IsometsäIF Sibbo-Vargarna12.67 / 12.67
Julia JäälinojaKuivasjärven Aura12.32 / -
Emilia JokinenVehmaisten Urheilijat14.33 / 14.33
Annika JuvalaEsbo IF14.71 / 14.71
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.98 / 13.98
Emmi KarjalainenMikkelin Kilpa-Veikot14.08 / 14.08
Nella KarjalainenLimingan Niittomiehet14.06 / 14.06
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat13.33 / 13.33
Aava KipinäJoensuun Kataja - / -
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa13.24 / -
Anna KokkoKuivasjärven Aura - / -
Aino KorhonenOulun Pyrintö13.69 / 13.69
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus13.94 / 13.94
Sonja LahtiTampereen Pyrintö15.89 / -
Laura LehtoKokkolan Veikot15.60 / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.70 / 13.70
Emmi LeinonenTampereen Pyrintö17.22 / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko13.93 / 13.93
Carla LiukkonenEspoon Tapiot13.01 / 13.01
Ella MantereLahden Ahkera14.42 / 14.42
Leni MantilaLahden Ahkera14.40 / 14.40
Anna MinkkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Vilma NieminenVantaan Salamat - / -
Emma NoponenVantaan Salamat - / -
Anna NummikoskiEspoon Tapiot13.48 / 13.48
Jatta NurmelaKuivasjärven Aura - / -
Anni NurminenTampereen Pyrintö13.48 / 13.48
Emmi ParhialaVantaan Salamat - / -
Ella PaukkuEsbo IF13.86 / -
Väkeväinen PetraLappajärven Veikot14.00 / -
Inka PöyryHelsingfors IFK12.71 / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.65 / 14.65
Tiia SädeJoensuun Kataja - / -
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat12.97 / 12.97
Josefina SilfverHelsingfors IFK - / -
Veera SpartiotiEspoon Tapiot14.69 / 14.69
Julia SuhonenViipurin Urheilijat14.50 / 14.50
Meri SundströmOulun Pyrintö - / -
Liina TervoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.61 / 13.61
Simona TiitsHelsingin Kisa-Toverit - / -
Alisa TikkanenEspoon Tapiot13.39 / 13.39
Milka UkkonenLahden Ahkera13.11 / 13.11
Emilia VaahtolaVantaan Salamat14.77 / -
Anniina VaittinenEspoon Tapiot13.17 / 13.17
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö14.00 / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.97 / 13.97
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat13.37 / 13.37
Wilma VikstenLahden Ahkera13.24 / 13.44
Emilia VilanderAsikkalan Raikas - / -
Kia WirenRekolan Raikas - / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä13.54 / -
 
T14 300m (62)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu - / -
Ina AppelqvistEsbo IF - / -
Annina DoktarVantaan Salamat - / -
Laura EinamoEspoon Tapiot - / -
Minttu EskelinenIisalmen Visa - / -
Melissa HänninenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Micaela HänninenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö - / -
Sara-Julia HellstenKeravan Urheilijat - / -
Anniina HuuraTampereen Pyrintö46.54 / -
Maija HyllinenEspoon Tapiot - / -
Helmi IsometsäIF Sibbo-Vargarna41.73 / 41.82
Julia JäälinojaKuivasjärven Aura40.55 / -
Erin KainulainenSavonlinnan Riento - / -
Iida-Emilia KaiponenSavonlinnan Riento - / -
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu48.91 / -
Aava KipinäJoensuun Kataja - / -
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa43.17 / 43.17
Anna KokkoKuivasjärven Aura - / -
Venla LäderbergLahden Ahkera - / -
Sonja LahtiTampereen Pyrintö - / -
Helmi LaineSavonlinnan Riento47.66 / -
Laura LehtoKokkolan Veikot - / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko - / -
Heta LuotoTampereen Pyrintö56.67 / -
Sofia MaarantoLimingan Niittomiehet48.68 / 48.68
Sofia MäättäEurajoen Veikot43.84 / -
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet50.75 / -
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö - / -
Noomi MalmgrenEsbo IF48.5h / -
Ella MantereLahden Ahkera - / -
Leni MantilaLahden Ahkera - / -
Sofia MehtäläKuivasjärven Aura - / -
Anna MinkkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto42.82 / 42.82
Vilma NieminenVantaan Salamat - / -
Essi NiskalaOulun Pyrintö - / -
Emma NoponenVantaan Salamat - / -
Anna NummikoskiEspoon Tapiot - / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma NyströmHelsingfors IFK46.03 / -
Aada OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot45.87 / -
Ella PaukkuEsbo IF - / -
Anniina PiitulainenLappeenrannan Urheilu-Miehet54.19 / -
Inka PöyryHelsingfors IFK41.25 / -
Emma RaappanaAlatornion Pirkat47.87 / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Tiia SädeJoensuun Kataja - / -
Anniina SalokannelMaskun Kataja - / -
Veera SpartiotiEspoon Tapiot - / -
Meri SundströmOulun Pyrintö - / -
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö50.00 / -
Liina TervoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Riika TirkkonenKuopion Reipas44.72 / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aino VenäläinenImatran Urheilijat - / -
Minea VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Wilma VikstenLahden Ahkera - / -
Emilia VilanderAsikkalan Raikas - / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä44.64 / 44.64
 
T14 800m (25)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko2:31.54 / 2:35.59
Carla JalkanenPorvoon Urheilijat2:34.66 / -
Erin KainulainenSavonlinnan Riento2:35.66 / 2:35.66
Iida-Emilia KaiponenSavonlinnan Riento2:38.71 / 2:38.71
Sini KarjalainenIisalmen Visa2:54.4h / -
Erika KenttäEspoon Tapiot2:56.45 / 2:56.45
Venla LäderbergLahden Ahkera2:31.82 / 2:35.93
Helmi LaineSavonlinnan Riento2:49.43 / 2:49.43
Ilona LampilaVammalan seudun Voima2:32.84 / -
Laura LehtoKokkolan Veikot2:53.60 / -
Noomi MalmgrenEsbo IF2:19.53 / 2:19.53
Ella MykkänenIisalmen Visa - / -
Petriina NiininenNokian Urheilijat2:44.41 / -
Emma NoponenVantaan Salamat - / -
Anna NummikoskiEspoon Tapiot - / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu2:46.28 / -
Mette NurminenKarhulan Katajaiset2:40.11 / 2:44.7h
Emma NyströmHelsingfors IFK2:26.03 / -
Aada OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot2:27.71 / -
Anni RajalaViipurin Urheilijat - / -
Sini RajaniemiLahden Ahkera2:21.94 / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo2:27.25 / 2:27.25
Lumia SoininenEspoon Tapiot2:51.78 / -
Meri SundströmOulun Pyrintö - / -
Maria SuntioKarhulan Katajaiset2:45.49 / 2:48.4h
 
T14 80m aj (46)
Laura EinamoEspoon Tapiot12.88 / 12.88
Minea FogelholmEspoon Tapiot12.65 / 12.65
Emma HalonenSavonlinnan Riento - / -
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö13.58 / 13.58
Emmi HietanenRiihimäen Kisko13.06 / 13.06
Anniina HuuraTampereen Pyrintö14.09 / 14.09
Erin KainulainenSavonlinnan Riento - / -
Aava KipinäJoensuun Kataja - / -
Aino KorhonenOulun Pyrintö13.45 / -
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot12.77 / 12.77
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus - / -
Venla LäderbergLahden Ahkera13.85 / 13.85
Sonja LahtiTampereen Pyrintö - / -
Helmi LaineSavonlinnan Riento13.62 / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat15.85 / 15.85
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu15.35 / 15.35
Emmi LeinonenTampereen Pyrintö - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko13.62 / 13.62
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko13.78 / 13.78
Carla LiukkonenEspoon Tapiot12.15 / 12.15
Viveka LoukolaRaision Kuula12.48 / 12.48
Heta LuotoTampereen Pyrintö16.63 / -
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet13.12 / 13.12
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö14.51 / 14.51
Noomi MalmgrenEsbo IF - / -
Jatta NurmelaKuivasjärven Aura - / -
Anni NurminenTampereen Pyrintö12.63 / 12.63
Siiri NyyssönenSavonlinnan Riento13.14 / -
Camilla OksanenHelsingfors IFK - / -
Väkeväinen PetraLappajärven Veikot - / -
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja14.34 / 14.34
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera12.89 / 12.89
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö15.14 / 15.14
Anniina SalokannelMaskun Kataja13.03 / 13.03
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat11.73 / 11.73
Veera SpartiotiEspoon Tapiot - / -
Julia SuhonenViipurin Urheilijat - / -
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö13.68 / 13.75
Mimosa TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat12.78 / 12.78
Liina TervoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.11 / 12.11
Alisa TikkanenEspoon Tapiot13.54 / 13.54
Ella TurtiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.60 / 13.60
Anniina VaittinenEspoon Tapiot - / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö12.49 / 12.49
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä12.80 / -
 
T14 seiväs (9)
Viivi KupiainenHartolan Voima2.85 / 2.85
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko2.90 / 2.90
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.20 / 3.20
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat2.73 / 2.73
Aino PyykköLieksan Urheilijat2.50 / 2.50
Edith RantalaLahden Ahkera2.80 / 2.80
Elli RantalaEspoon Tapiot1.70 / 1.70
Lotta SariolaSomeron Esa3.05 / 3.05
 
T14 pituus (63)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko4.93 / 4.93
Ina AppelqvistEsbo IF4.19 / -
Amanda AsikainenMikkelin Kilpa-Veikot4.25 / 4.25
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.86 / 4.86
Minttu EskelinenIisalmen Visa4.66 / -
Minea FogelholmEspoon Tapiot4.88 / 4.88
Emma HalonenSavonlinnan Riento4.07 / 4.07
Melissa HänninenHelsingin Kisa-Veikot4.05 / -
Micaela HänninenHelsingin Kisa-Veikot4.28 / 4.14
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö4.75 / 4.75
Sara HeiskanenEspoon Tapiot - / -
Sara-Julia HellstenKeravan Urheilijat4.07 / -
Peppiina HiltunenVantaan Salamat4.01 / -
Anniina HuuraTampereen Pyrintö4.72 / 4.61
Maija HyllinenEspoon Tapiot4.51 / 4.51
Emilia JokinenVehmaisten Urheilijat4.10 / -
Annika JuvalaEsbo IF4.02 / -
Anna KanervaVeikkolan Veikot4.76 / 4.63
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.17 / -
Emmi KarjalainenMikkelin Kilpa-Veikot4.08 / 4.08
Nella KarjalainenLimingan Niittomiehet4.65 / 4.60
Erika KenttäEspoon Tapiot3.21 / -
Iina KiviniemiVehmaisten Urheilijat4.34 / -
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa5.03 / 4.88
Anni KonnuImatran Urheilijat4.38 / 4.38
Emmi LampioKeravan Urheilijat3.70 / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko4.98 / 4.98
Heta LuotoTampereen Pyrintö3.98 / -
Sofia MäättäEurajoen Veikot4.87 / 4.86
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet4.59 / 4.59
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö4.37 / 4.37
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo4.57 / -
Sara NiukkanenPohjan Koitto4.45 / 4.43
Anni NurminenTampereen Pyrintö4.96 / 4.96
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu4.18 / -
Siiri NyyssönenSavonlinnan Riento4.93 / -
Camilla OksanenHelsingfors IFK3.91 / 3.91
Emmi ParhialaVantaan Salamat4.29 / 4.29
Ella PaukkuEsbo IF4.18 / -
Väkeväinen PetraLappajärven Veikot4.87 / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.26 / 4.26
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera4.95 / 4.74
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö4.50 / 4.29
Tiia SädeJoensuun Kataja4.29 / -
Anniina SalokannelMaskun Kataja4.71 / 4.71
Alisa SeilonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.81 / 4.80
Josefina SilfverHelsingfors IFK - / -
Julia SuhonenViipurin Urheilijat - / -
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö4.51 / 4.51
Mimosa TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat4.53 / -
Simona TiitsHelsingin Kisa-Toverit4.56 / -
Alisa TikkanenEspoon Tapiot4.98 / 4.98
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo4.30 / -
Ella TurtiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.51 / 4.51
Milka UkkonenLahden Ahkera4.88 / 4.70
Anniina VaittinenEspoon Tapiot4.34 / -
Vilma VäliharjuTampereen Pyrintö4.80 / 4.80
Venla VehviläinenHelsingfors IFK3.52 / 3.52
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.48 / 4.21
Wilma VikstenLahden Ahkera4.68 / -
Emilia VilanderAsikkalan Raikas4.26 / -
 
T14 moukari (11)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.94 / 32.94
Janna HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Emilia ImmonenJyväskylän Kenttäurheilijat22.59 / 22.59
Terhi KangastieLappajärven Veikot39.44 / 39.44
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot52.32 / 52.32
Emmi MaloLopen Urheilijat49.40 / 49.40
Siru MyllykangasHeinolan Isku35.87 / 35.87
Silja RossiTampereen Pyrintö37.43 / 37.43
Jonna VirénLiljendal IK27.76 / 27.76
Lotta VoutilainenKaustisen Pohjan-Veikot40.95 / 40.95
Sofia WahlstedtBorgå Akilles33.54 / 33.54
 
T14 keihäs (21)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko41.28 / 41.28
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet36.05 / 35.39
Sinja JohanssonLahden Ahkera26.72 / 26.72
Iida-Emilia KaiponenSavonlinnan Riento21.60 / -
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot49.86 / 49.86
Helmiina KynnäsSaarijärven Pullistus45.07 / 45.07
Emmi LeinonenTampereen Pyrintö12.88 / -
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa33.10 / 33.10
Camilla OksanenHelsingfors IFK - / -
Nelli PajulaJyväskylän Kenttäurheilijat36.91 / 36.91
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja35.90 / 35.90
Viivi RaudasojaPohjan Koitto25.31 / 25.31
Amanda RontuKeravan Urheilijat18.39 / -
Silja RossiTampereen Pyrintö36.36 / 36.36
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat37.55 / 37.55
Veera Sauna-AhoKuortaneen Kunto43.31 / 43.31
Mimosa TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat34.73 / 29.18
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo32.51 / 32.51
Minttu TurunenKuopion Reipas38.91 / 38.91
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat21.30 / 21.30
Venla VehviläinenHelsingfors IFK10.92 / -
 
T14 3000m kävely (6)
Anna KokkoKuivasjärven Aura - / -
Emilia MalinenPylkönmäen Yrittävä18:22.18 / 18:22.18
Rosa NiittyviitaLahden Ahkera16:38.87 / -
Taika NurroRekolan Raikas - / -
Hilda OilaEspoon Tapiot - / -
Anni VälimäkiPorin Yleisurheilu21:27.6h / 21:27.6h
 
P13 60m (48)
Matias ÅbergGamlakarleby IF 9.70 / -
Jimi AhoSalon Vilpas 8.34 / -
Tuomas AhokasVantaan Salamat 9.00 / -
Artur AnttilaGamlakarleby IF10.54 / -
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.86 / -
Kasper BiskopGamlakarleby IF 9.58 / -
Roger EklundEsbo IF - / -
Davin FloccoGamlakarleby IF 9.78 / -
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento 8.94 / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Jim HerleviOrimattilan Jymy 9.22 / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat 8.61 / 8.61
Antti KinnunenOulun Pyrintö 9.66 / -
Eeli KinnunenJoensuun Kataja 9.72 / 9.72
Niklas KjellbäckGamlakarleby IF 9.20 / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot 8.46 / -
Noa KorhonenOulun Pyrintö 9.34 / -
Saku KoukkuLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.52 / -
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.98 / 8.98
Mikael LahdensuoTampereen Pyrintö10.03 / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko 9.19 / 9.19
Jani MäenpääGamlakarleby IF 9.03 / -
Aleksi MiikkulainenPorin Yleisurheilu 8.57 / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto 9.10 / -
Miro NaskiKarhulan Katajaiset 9.68 / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot 9.28 / -
Oliver ÖhmanIF Raseborg 8.26 / -
Topias OinonenEspoon Tapiot10.17 / -
Miko OjapeltoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.19 / 9.45
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.61 / 8.61
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.56 / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto - / -
Jimi RousuGamlakarleby IF 9.94 / -
Konsta RutanenKuivasjärven Aura 8.69 / 9.12
Jerry SavolainenLahden Ahkera 9.15 / 9.15
Elliot SchmidtBorgå Akilles 8.82 / 8.82
Vilho StenmanUuraisten Urheilijat 8.54 / 8.54
Viktor StoreGamlakarleby IF10.01 / -
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset 9.08 / -
Oliver TakanenGamlakarleby IF 9.49 / -
Juho TalvitieTampereen Pyrintö 9.03 / -
Einari TiainenVantaan Salamat 9.38 / -
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto 8.78 / -
Ville VäyrynenTampereen Pyrintö 9.98 / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.10 / 8.10
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.58 / 8.60
Luka VeselinovicEspoon Tapiot 9.18 / -
Jere VirkkalaGamlakarleby IF - / -
 
P13 1000m (31)
Matias ÅbergGamlakarleby IF - / -
Artur AnttilaGamlakarleby IF4:07.11 / -
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot3:30.38 / 3:30.38
Kasper BiskopGamlakarleby IF3:33.71 / -
Roger EklundEsbo IF - / -
Davin FloccoGamlakarleby IF3:38.19 / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Jim HerleviOrimattilan Jymy3:58.53 / -
Kasper HietanenEspoon Tapiot3:25.95 / -
Eeli KeckmanKyrön Voima3:25.94 / -
Antti KinnunenOulun Pyrintö3:42.41 / -
Luukas KontroJyväskylän Kenttäurheilijat3:12.80 / -
Noa KorhonenOulun Pyrintö3:33.18 / 3:33.18
Saku KoukkuLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jani MäenpääGamlakarleby IF3:19.87 / -
Aleksi MiikkulainenPorin Yleisurheilu3:17.62 / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto3:14.35 / -
Anssi MustonenKoiviston Kipinä3:20.20 / -
Miro NaskiKarhulan Katajaiset3:28.72 / -
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet3:26.35 / -
Topias OinonenEspoon Tapiot3:48.86 / -
Miko OjapeltoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:41.15 / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto3:26.50 / -
Jimi RousuGamlakarleby IF3:28.93 / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat3:21.7h / 3:21.7h
Jyri SäyriöValkealan Kajo3:19.4h / 3:19.4h
Vilho StenmanUuraisten Urheilijat3:28.32 / -
Viktor StoreGamlakarleby IF3:31.37 / -
Eeli TohmolaOulun Pyrintö3:36.55 / 3:36.55
Tuomas ToivonenOrimattilan Jymy3:32.35 / -
Jere VirkkalaGamlakarleby IF - / -
 
P13 60m aj (19)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto11.65 / -
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento11.34 / -
Akseli HelminenLahden Ahkera11.58 / -
Kasper HietanenEspoon Tapiot10.77 / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.40 / 10.61
Niklas KjellbäckGamlakarleby IF12.41 / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot10.53 / 10.53
Saku KoukkuLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat10.53 / 10.53
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko11.45 / 11.45
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat 9.36 / 9.36
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Konsta RutanenKuivasjärven Aura10.79 / 11.37
Elliot SchmidtBorgå Akilles10.94 / -
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset10.54 / 10.54
Einari TiainenVantaan Salamat11.68 / 11.68
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto10.47 / -
Ville VäyrynenTampereen Pyrintö12.46 / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot10.80 / 10.80
 
P13 korkeus (14)
Tuomas AhokasVantaan Salamat1.29 / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.48 / 1.48
Topias KoivunenTurun Urheiluliitto1.27 / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat1.55 / 1.55
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko1.44 / 1.44
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat1.53 / 1.53
Miko OjapeltoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.24
Veeti SaarelaOulun Pyrintö1.33 / 1.33
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat1.20 / 1.20
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset1.51 / 1.51
Juho TalvitieTampereen Pyrintö1.50 / 1.50
Eeli TohmolaOulun Pyrintö1.30 / 1.30
Juuso TuominenRiihimäen Kisko1.48 / 1.48
 
P13 pituus (36)
Tuomas AhokasVantaan Salamat3.93 / -
Artur AnttilaGamlakarleby IF3.30 / -
Aarne AutioTurun Urheiluliitto3.46 / -
Kasper BiskopGamlakarleby IF3.97 / -
Alec EkblomHelsingfors IFK4.30 / -
Roger EklundEsbo IF - / -
Davin FloccoGamlakarleby IF3.68 / -
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento4.12 / -
Jim HerleviOrimattilan Jymy4.20 / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat4.62 / -
Eeli KeckmanKyrön Voima4.41 / 4.41
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.39 / 4.32
Antti KinnunenOulun Pyrintö3.60 / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot - / -
Topias KoivunenTurun Urheiluliitto - / -
Noa KorhonenOulun Pyrintö3.68 / -
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat4.23 / -
Mikael LahdensuoTampereen Pyrintö3.73 / -
Aleksi MiikkulainenPorin Yleisurheilu4.21 / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat4.67 / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot3.90 / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto - / -
Jimi RousuGamlakarleby IF3.58 / -
Konsta RutanenKuivasjärven Aura4.60 / 4.06
Veeti SaarelaOulun Pyrintö3.73 / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles4.22 / -
Vilho StenmanUuraisten Urheilijat4.23 / 4.23
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset4.37 / -
Oliver TakanenGamlakarleby IF3.70 / -
Matias TapanainenEspoon Tapiot4.60 / -
Einari TiainenVantaan Salamat4.08 / -
Eeli TohmolaOulun Pyrintö3.95 / -
Tuomas ToivonenOrimattilan Jymy3.91 / -
Ville VäyrynenTampereen Pyrintö3.32 / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot4.07 / -
 
P13 kuula (17)
Mikael BöckermanEsbo IF9.95 / 9.95
Akseli HelminenLahden Ahkera8.39 / 8.39
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat10.06 / 10.06
Petrus JakonenPorin Yleisurheilu14.36 / 14.36
Eeli KinnunenJoensuun Kataja10.64 / 10.64
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto8.49 / 8.49
Mikael LahdensuoTampereen Pyrintö7.05 / 7.05
Emil MatikainenEspoon Tapiot8.39 / 8.17
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto7.86 / 7.86
Joona NieminenEspoon Tapiot11.70 / 11.70
Iiro PollariKauhavan Wisa14.47 / 14.47
Paavo PuroSuolahden Urho13.45 / 13.45
Onni RustholkarhuLahden Ahkera10.54 / 10.54
Veeti SaarelaOulun Pyrintö7.97 / 7.97
Pyry SelinKeravan Urheilijat10.14 / 10.14
Viktor StoreGamlakarleby IF5.99 / 5.99
Jere VirkkalaGamlakarleby IF9.74 / 9.74
 
P13 moukari (10)
Akseli HelminenLahden Ahkera27.53 / 27.53
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat51.93 / 51.93
Eeli KeckmanKyrön Voima - / -
Eeli KinnunenJoensuun Kataja23.79 / -
Isko KovanenSavonlinnan Riento38.77 / 38.77
Mico LampinenSomeron Esa51.92 / 51.92
Onni RustholkarhuLahden Ahkera38.29 / 38.29
Pyry SelinKeravan Urheilijat31.89 / 31.89
Matias TapanainenEspoon Tapiot41.37 / 36.43
Reko TuominenTarvasjoen Urheilijat35.88 / 35.88
 
P13 2000m kävely (3)
Kasper HietanenEspoon Tapiot10:54.89 / -
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu12:29.1h / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat16:42.10 / -
 
T13 60m (86)
Henna-Maria AhlgrenHelsingfors IFK 9.36 / -
Pauliina AuttiKuivasjärven Aura 9.26 / -
Saga BergholmEsbo IF 9.98 / -
Helmi EklundEspoon Tapiot 9.23 / -
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott 8.68 / 8.82
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot 8.54 / -
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto 9.68 / -
Noora GustafssonNastolan Naseva 9.32 / 9.47
Isabella HaleHelsingin Kisa-Veikot 9.23 / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.17 / 9.17
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.88 / 8.95
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti 9.18 / 9.18
Emmi HeikkinenSuomussalmen Rasti 8.66 / -
Aada HeiskanenSavonlinnan Riento 8.69 / 8.69
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 9.39 / -
Lotta KalskeEspoon Tapiot 9.16 / -
Nelli KalskeEspoon Tapiot 9.41 / -
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat 9.80 / -
Lumo KeisanenVantaan Salamat 9.44 / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.72 / 8.72
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.26 / 8.26
Helmi KiralyJyväskylän Kenttäurheilijat 8.89 / 8.89
Olivia KollinEsbo IF 9.72 / -
Thea KoluNurmijärven Yleisurheilu 8.80 / 8.80
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat 8.91 / 9.09
Eveliina LaaksoTurun Toverit 8.64 / 8.97
Mariella LaaksoTurun Toverit 8.26 / 8.43
Aava LajunenVantaan Salamat 9.00 / -
Venni LassilaOulun Pyrintö - / -
Venla LaukkaOulun Pyrintö 9.25 / -
Maria LindbohmHelsingfors IFK - / -
Malin LindrothEsbo IF 9.25 / 9.27
Anni LiuskaSuomussalmen Rasti 9.45 / -
Milla Luoma-TokoiKannuksen Ura 9.15 / 9.47
Sofia MaarantoLimingan Niittomiehet 8.61 / -
Milja MajuriVantaan Salamat 9.07 / -
Sofia MehtäläKuivasjärven Aura 9.26 / -
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.80 / -
Alisa NiemiOulun Pyrintö 9.93 / -
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot 8.83 / -
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu 9.83 / -
Noora NiininenEspoon Tapiot - / -
Ella NissinahoLimingan Niittomiehet 8.97 / 8.97
Saana NuolikoskiVantaan Salamat10.44 / -
Alexandra NylundEsbo IF 9.16 / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti 8.79 / 8.79
Iiris OjalaEspoon Tapiot 9.35 / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 8.34 / -
Anna-Sofia OrajärviAlatornion Pirkat 9.41 / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat - / -
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot 9.26 / -
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.73 / -
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.86 / 8.86
Teresa PerttiläHelsingfors IFK 8.24 / -
Sointu PurolaOulun Pyrintö 9.28 / -
Eerika RahkoPohjan Koitto 9.35 / -
Anniina RahunenEsbo IF 9.39 / -
Emmi RantalaKempeleen Kiri 8.78 / -
Emilia RauhalaOulun Pyrintö 8.97 / -
Meeri RiialiImatran Urheilijat 8.65 / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat 9.47 / -
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat 8.66 / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot 9.20 / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat 9.17 / 9.17
Hilla SaarinenEspoon Tapiot 8.45 / -
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.94 / 8.94
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat 8.78 / -
Venla SavolainenImatran Urheilijat - / -
Selma SeppäläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Valentina SeppäläEspoon Tapiot 9.71 / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot 9.58 / -
Bettina SiltalaOulun Pyrintö 9.25 / -
Sanja SiuralaEspoon Tapiot 8.94 / -
Inka SöderlundKenttäurheilijat -58 9.03 / -
Miia SöderströmHelsingfors IFK - / -
Sara VainikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.65 / 9.65
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 8.62 / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot10.01 / -
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti 8.60 / 8.60
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.09 / -
Vilja-Maria VuorenpaloEspoon Tapiot 9.27 / -
Aino VuorjokiKuivasjärven Aura 8.34 / -
Ella WesterlundEsbo IF10.05 / -
Hilal YildirimHelsingfors IFK - / -
 
T13 1000m (29)
Matilda ÅbergPargas IF3:30.08 / -
Saaga AttenbergMikkelin Kilpa-Veikot3:18.12 / -
Noora GustafssonNastolan Naseva3:38.02 / -
Isabella HaleHelsingin Kisa-Veikot3:19.02 / 3:19.02
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto4:00.70 / -
Ellen ImmonenJyväskylän Kenttäurheilijat3:48.07 / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera3:14.68 / -
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat3:43.20 / -
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto3:16.09 / -
Fanny KeroIF Raseborg3:23.14 / -
Miina KilpeläinenViipurin Urheilijat3:18.93 / 3:24.32
Liina KivikannistoNastolan Naseva3:45.07 / -
Olivia KollinEsbo IF4:14.69 / -
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus3:19.89 / -
Venla LaukkaOulun Pyrintö3:42.00 / 3:42.00
Annika LaulumaaLaitilan Jyske3:18.96 / -
Minea LindénLoimaan Leisku3:19.65 / -
Alisa NiemiOulun Pyrintö3:27.79 / 3:27.79
Noora NiininenEspoon Tapiot - / -
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot4:00.32 / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto3:17.46 / -
Vilma RönnemaaLiedon Parma3:30.47 / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat3:16.76 / 3:16.76
Selma SeppäläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Anni TakamaaLapuan Virkiä3:32.68 / -
Alina TikkaJoensuun Kataja3:34.50 / 3:34.50
Sara VainikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat3:36.69 / 3:36.69
Ea VuoriMäntsälän Urheilijat3:16.82 / 3:16.82
 
T13 60m aj (58)
Aino-Maria AinasojaHelsingin Kisa-Veikot 9.73 / 9.73
Pauliina AuttiKuivasjärven Aura10.91 / -
Saga BergholmEsbo IF13.68 / -
Helmi EklundEspoon Tapiot11.47 / 12.36
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott10.46 / -
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot12.45 / -
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto12.12 / -
Ella HaapasaloLahden Ahkera10.41 / 10.42
Lotta HäkkänenMikkelin Kilpa-Veikot11.24 / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat12.88 / -
Venla HämäläinenLiedon Parma12.15 / 12.92
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti10.92 / 10.92
Aada HeiskanenSavonlinnan Riento10.44 / 10.44
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat10.77 / -
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat12.27 / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo10.87 / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet11.95 / -
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat10.09 / -
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat11.54 / -
Iida KujanpääTampereen Pyrintö 9.96 / -
Aava LajunenVantaan Salamat11.75 / 11.75
Saimi LithoviusLimingan Niittomiehet 9.93 / 9.93
Viivi LoukoLapuan Virkiä10.52 / -
Milja MajuriVantaan Salamat11.53 / 11.53
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa11.13 / 11.23
Milka MansikkaViipurin Urheilijat - / -
Emilia MartinsénOulun Pyrintö11.49 / 11.49
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot10.04 / 10.04
Essi NiskalaOulun Pyrintö10.33 / 10.36
Saana NuolikoskiVantaan Salamat13.04 / -
Alexandra NylundEsbo IF - / -
Elena OkkonenTampereen Pyrintö12.82 / -
Anna-Sofia OrajärviAlatornion Pirkat11.13 / -
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat10.43 / 10.43
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.31 / -
Eerika RahkoPohjan Koitto11.42 / -
Edith RantalaLahden Ahkera10.04 / 10.04
Emmi RantalaKempeleen Kiri10.68 / 10.68
Emilia RauhalaOulun Pyrintö11.68 / -
Meeri RiialiImatran Urheilijat 9.82 / 9.98
Pinja RintamaaLiedon Parma11.58 / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat10.96 / 10.96
Vilma RönnemaaLiedon Parma11.72 / 11.72
Amanda RontuKeravan Urheilijat10.59 / 10.59
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot11.06 / 11.52
Hilla SaarinenEspoon Tapiot10.09 / -
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat10.94 / 11.41
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat10.76 / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot11.14 / 11.14
Bettina SiltalaOulun Pyrintö11.62 / -
Sanja SiuralaEspoon Tapiot10.78 / -
Pinja TahvanainenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.88 / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 9.70 / 9.70
Martta ValtonenEspoon Tapiot - / -
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö11.38 / -
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti 9.75 / 9.75
Aino VuorjokiKuivasjärven Aura 9.80 / -
 
T13 korkeus (29)
Aino-Maria AinasojaHelsingin Kisa-Veikot1.55 / 1.50
Saga BergholmEsbo IF1.40 / 1.40
Elizabeth FogdeMalax IF friidrott1.56 / 1.56
Ella HaapasaloLahden Ahkera1.48 / 1.48
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti1.31 / 1.27
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat1.62 / 1.62
Jenni JohnssonLahden Ahkera1.51 / 1.51
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat1.44 / 1.44
Jenny KarttunenPorin Yleisurheilu1.26 / 1.26
Lumo KeisanenVantaan Salamat1.52 / 1.52
Taru KillinenLapuan Virkiä1.34 / -
Viivi KupiainenHartolan Voima1.52 / 1.52
Venni LassilaOulun Pyrintö1.30 / 1.30
Vilja LiimatainenJyväskylän Kenttäurheilijat1.35 / 1.35
Malin LindrothEsbo IF1.32 / 1.32
Saimi LithoviusLimingan Niittomiehet1.53 / 1.53
Emilia MartinsénOulun Pyrintö1.36 / 1.36
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet1.30 / 1.26
Anna-Sofia OrajärviAlatornion Pirkat1.40 / 1.40
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat1.51 / 1.51
Teresa PerttiläHelsingfors IFK1.56 / 1.56
Sointu PurolaOulun Pyrintö1.15 / 1.15
Viivi RaudasojaPohjan Koitto1.33 / 1.33
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot1.41 / 1.41
Inka SöderlundKenttäurheilijat -581.35 / -
Miia SöderströmHelsingfors IFK1.05 / 1.05
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö1.41 / 1.41
Ella WesterlundEsbo IF1.31 / 1.31
 
T13 pituus (79)
Henna-Maria AhlgrenHelsingfors IFK3.67 / -
Aino-Maria AinasojaHelsingin Kisa-Veikot4.91 / 4.91
Pauliina AuttiKuivasjärven Aura4.05 / -
Helmi EklundEspoon Tapiot3.87 / 3.87
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto - / -
Noora GustafssonNastolan Naseva3.72 / 3.68
Ella HaapasaloLahden Ahkera4.09 / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.31 / 4.31
Venla HämäläinenLiedon Parma3.98 / -
Emmi HeikkinenSuomussalmen Rasti4.37 / 3.97
Aada HeiskanenSavonlinnan Riento4.17 / 4.17
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto3.61 / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera4.15 / 4.15
Lotta KalskeEspoon Tapiot4.30 / -
Nelli KalskeEspoon Tapiot4.35 / -
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat3.34 / -
Lumo KeisanenVantaan Salamat4.33 / 3.99
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo4.12 / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet3.71 / -
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat4.68 / -
Helmi KiralyJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Olivia KollinEsbo IF3.21 / -
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat4.61 / 4.61
Alice KoskelainenLahden Ahkera4.23 / 4.22
Aava LajunenVantaan Salamat3.80 / -
Venni LassilaOulun Pyrintö - / -
Maria LindbohmHelsingfors IFK - / -
Malin LindrothEsbo IF3.47 / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana4.59 / 4.59
Saimi LithoviusLimingan Niittomiehet4.70 / 4.70
Anni LiuskaSuomussalmen Rasti4.39 / 4.30
Milja MajuriVantaan Salamat4.05 / 4.05
Emilia MartinsénOulun Pyrintö3.79 / -
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.25 / -
Saana MyllymäkiKeravan Urheilijat - / -
Hilla NeuvonenEspoon Tapiot3.81 / -
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot4.60 / 4.60
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet3.73 / -
Essi NiskalaOulun Pyrintö4.37 / 4.37
Ella NissinahoLimingan Niittomiehet3.79 / -
Nora NiukkanenPohjan Koitto3.64 / 3.64
Saana NuolikoskiVantaan Salamat3.10 / -
Alexandra NylundEsbo IF3.81 / -
Iiris OjalaEspoon Tapiot3.75 / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo4.82 / -
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot3.34 / -
Siiri PeinKankaanpään Seudun Leisku4.20 / 4.20
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.64 / -
Teresa PerttiläHelsingfors IFK4.66 / -
Sointu PurolaOulun Pyrintö3.53 / -
Unna PutaalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Anniina RahunenEsbo IF4.01 / -
Emmi RantalaKempeleen Kiri4.46 / 4.46
Emilia RauhalaOulun Pyrintö4.26 / 4.26
Meeri RiialiImatran Urheilijat4.69 / 4.59
Pinja RintamaaLiedon Parma4.71 / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat4.28 / 4.08
Vilma RönnemaaLiedon Parma4.10 / -
Hilla SaarinenEspoon Tapiot4.86 / -
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat4.23 / 4.23
Emilia SalonenVehmaisten Urheilijat4.73 / 4.73
Selma SeppäläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Valentina SeppäläEspoon Tapiot - / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot3.70 / -
Bettina SiltalaOulun Pyrintö3.96 / 3.96
Sanja SiuralaEspoon Tapiot4.48 / -
Inka SöderlundKenttäurheilijat -584.52 / -
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat4.82 / 4.82
Pinja TahvanainenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.16 / -
Sara VainikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat4.64 / 4.64
Martta ValtonenEspoon Tapiot - / -
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö4.51 / 4.51
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.87 / 3.87
Vilja-Maria VuorenpaloEspoon Tapiot3.82 / -
Aino VuorjokiKuivasjärven Aura4.79 / -
Ella WesterlundEsbo IF3.79 / -
Hilal YildirimHelsingfors IFK - / -
 
T13 kuula (40)
Henna-Maria AhlgrenHelsingfors IFK5.36 / 5.36
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto8.73 / 8.73
Siiri IsbomLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sinja JohanssonLahden Ahkera7.46 / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo10.51 / 10.51
Taru KillinenLapuan Virkiä8.14 / 8.14
Alice KoskelainenLahden Ahkera9.72 / 9.72
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.86 / 4.86
Viivi KupiainenHartolan Voima10.77 / 10.77
Aino LaitinenHyvinkään seudun Urheilijat10.56 / 10.56
Venla LaukkaOulun Pyrintö6.47 / 6.47
Amalia LindénAnjalan Liitto9.43 / 9.43
Viivi LoukoLapuan Virkiä11.32 / 11.32
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat10.06 / 10.06
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa10.83 / 10.83
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti13.82 / 13.82
Hilla NeuvonenEspoon Tapiot6.92 / 6.92
Alisa NiemiOulun Pyrintö7.29 / 7.29
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu9.54 / 9.54
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet7.27 / 7.27
Noora NiininenEspoon Tapiot6.90 / 6.90
Julia NystrandEsbo IF10.57 / 10.57
Iiris OjalaEspoon Tapiot8.78 / 8.78
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo11.06 / 11.06
Elena OkkonenTampereen Pyrintö9.52 / 9.52
Siiri PeinKankaanpään Seudun Leisku11.17 / 11.17
Anniina RahunenEsbo IF6.99 / 6.97
Edith RantalaLahden Ahkera9.46 / 9.46
Viivi RaudasojaPohjan Koitto8.07 / 8.07
Pinja RintamaaLiedon Parma10.26 / 10.26
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat11.46 / 10.92
Sara SavolainenOulun Pyrintö6.80 / 6.80
Miia SöderströmHelsingfors IFK7.34 / 7.34
Marianna UtulahtiVihdin Viesti10.06 / 10.06
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat8.45 / 8.45
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo11.62 / 11.62
Tiia ViramäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.05 / 7.05
Vilja-Maria VuorenpaloEspoon Tapiot7.94 / 7.94
Hilal YildirimHelsingfors IFK6.73 / 6.73
 
T13 moukari (19)
Vilma HärkönenSavonlinnan Riento34.04 / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot26.07 / 26.07
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö20.05 / 20.05
Sinja JohanssonLahden Ahkera25.03 / -
Pinja KärhäLoimaan Jankko42.00 / 42.00
Venla KärhäLoimaan Jankko36.75 / 36.75
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu40.68 / 40.68
Taru KillinenLapuan Virkiä31.32 / 31.32
Alice KoskelainenLahden Ahkera29.88 / 27.88
Amalia LindénAnjalan Liitto34.18 / 34.18
Viivi LoukoLapuan Virkiä35.65 / -
Emmi MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat35.02 / 35.02
Venla MäkiAlavuden Urheilijat29.56 / 29.56
Hilla NeuvonenEspoon Tapiot19.44 / -
Julia NystrandEsbo IF33.75 / 33.75
Elena OkkonenTampereen Pyrintö18.09 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera19.65 / 19.65
Malva TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat22.46 / 22.46
Anni ViljanenToijalan Vauhti25.18 / 25.18
 
T13 2000m kävely (7)
Ellen ImmonenJyväskylän Kenttäurheilijat13:35.38 / -
Aliisa KiiskiKarhulan Katajaiset11:19.76 / 11:19.76
Annika LaulumaaLaitilan Jyske11:05.42 / -
Vilja LiimatainenJyväskylän Kenttäurheilijat11:50.45 / -
Anni TakamaaLapuan Virkiä14:11.26 / -
Aino-Maria TossavainenSavonlinnan Riento10:34.22 / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat12:51.96 / -
 
P12 60m (43)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 9.18 / -
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot 9.68 / 9.68
Oliver CarlssonEsbo IF 9.68 / -
Daniel EkbergEsbo IF 9.25 / -
Lenni HaavistoKarhulan Katajaiset 9.02 / -
Markus HakalaEspoon Tapiot 9.67 / 9.67
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.74 / 10.03
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto 8.50 / -
Miro HottinenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.43 / 9.43
Oskari HyykoskiOulun Pyrintö 9.67 / 9.67
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto 8.93 / 8.94
Tommi JärvenpääKeuruun Kisailijat 8.85 / -
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima 8.52 / -
Santeri KekarainenJoensuun Kataja 8.70 / 8.80
Aaro KivilevoOrimattilan Jymy 9.04 / -
Ville KorhonenKenttäurheilijat -5811.22 / 11.22
Vili LahtinenTampereen Pyrintö 8.96 / -
Joona LeinonenMikkelin Kilpa-Veikot 9.09 / -
Lauri LeivonenEspoon Tapiot 9.23 / -
Edvard LindroosNastolan Naseva 9.34 / 9.34
Linus MjøsundEspoon Tapiot - / -
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat 9.17 / 9.24
Jonatan ÖsterholmEsbo IF 9.17 / -
Pekka PeltolaEsbo IF10.41 / -
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet10.06 / -
Eelis RahkamaaEspoon Tapiot 9.17 / 9.17
Niklas RannePorin Yleisurheilu 8.93 / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo 8.99 / 9.35
Jesse RiissanenTampereen Pyrintö 8.55 / 9.00
Arttu RouhiainenOrimattilan Jymy11.54 / -
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot 9.78 / -
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu 9.53 / -
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto 9.53 / -
Juuso TiihonenKangasniemen Kalske 8.66 / 8.66
Topi TimonenOulun Pyrintö 8.71 / -
Emil TörmäläTampereen Pyrintö 9.12 / 9.36
Elmer VauhkonenLapinlahden Veto 8.23 / 8.56
Juho VenäläinenImatran Urheilijat 8.58 / -
Rasmus VuonorantaEsbo IF 9.15 / -
Kalle WesankoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Max WredeEsbo IF 9.06 / -
 
P12 1000m (25)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto3:48.89 / -
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot - / -
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto3:19.24 / -
Maxim BådeHelsingin Kisa-Veikot3:26.14 / -
William ForsténEsbo IF3:35.48 / -
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset3:25.64 / -
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo4:00.47 / -
Marius HenrikssonEsbo IF - / -
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
Oskari HyykoskiOulun Pyrintö4:02.43 / 4:02.43
Ukko IkonenVantaan Salamat3:30.49 / -
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto3:26.1h / 3:26.1h
Aleksi KarvoVantaan Salamat3:38.54 / -
Otso KaukonenLahden Ahkera3:25.39 / -
Santeri KekarainenJoensuun Kataja3:29.54 / -
Tero KorpiKenttäurheilijat -583:18.59 / 3:24.68
Edvard LindroosNastolan Naseva4:04.49 / 4:04.49
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat3:35.19 / -
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet3:55.29 / -
Eelis RahkamaaEspoon Tapiot - / -
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö3:39.94 / 3:39.94
Jesse RiissanenTampereen Pyrintö3:25.94 / -
Jere SoininenEsbo IF3:22.52 / 3:22.52
Armas UusitaloOulun Pyrintö3:26.02 / 3:26.02
Eetu ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot3:26.13 / -
 
P12 60m aj (21)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot - / -
Simon BojangVeitsiluodon Kisaveikot - / -
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset12.74 / 12.74
Markus HakalaEspoon Tapiot - / -
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet11.01 / -
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto - / -
Miro HottinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Ukko IkonenVantaan Salamat12.00 / 12.00
Tommi JärvenpääKeuruun Kisailijat - / -
Santeri KekarainenJoensuun Kataja 9.82 / 9.82
Lauri LeivonenEspoon Tapiot - / -
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu - / -
Juuso MäkeläOulun Pyrintö - / -
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö - / -
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat10.56 / 10.56
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Juuso TiihonenKangasniemen Kalske10.80 / 10.80
Armas UusitaloOulun Pyrintö11.07 / 11.07
 
P12 korkeus (18)
Simon BojangVeitsiluodon Kisaveikot1.17 / 1.17
Oliver CarlssonEsbo IF1.15 / -
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo1.36 / 1.36
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet1.45 / 1.43
Ukko IkonenVantaan Salamat1.28 / 1.16
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto1.35 / 1.35
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu1.51 / 1.48
Juuso MäkeläOulun Pyrintö1.46 / 1.46
Linus MjøsundEspoon Tapiot1.00 / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja1.40 / 1.40
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.37 / 1.37
Jonatan ÖsterholmEsbo IF1.36 / 1.36
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö1.34 / 1.34
Tumi SirankoVantaan Salamat1.50 / 1.50
Emil TörmäläTampereen Pyrintö1.30 / 1.29
Armas UusitaloOulun Pyrintö1.45 / 1.45
Max WredeEsbo IF1.30 / 1.30
 
P12 pituus (34)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto - / -
Oliver CarlssonEsbo IF - / -
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Markus HakalaEspoon Tapiot - / -
Eeti HänninenHämeenlinnan Tarmo - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.48 / 3.48
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto - / -
Miro HottinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Oskari HyykoskiOulun Pyrintö3.79 / 3.79
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima - / -
Aleksi KarvoVantaan Salamat - / -
Ville KorhonenKenttäurheilijat -58 - / -
Vili LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Lauri LeivonenEspoon Tapiot - / -
Edvard LindroosNastolan Naseva - / -
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu - / -
Juuso MäkeläOulun Pyrintö - / -
Linus MjøsundEspoon Tapiot - / -
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat3.67 / 3.67
Jonatan ÖsterholmEsbo IF - / -
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö - / -
Eelis RahkamaaEspoon Tapiot - / -
Niklas RannePorin Yleisurheilu - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo4.56 / 4.56
Jesse RiissanenTampereen Pyrintö4.46 / 4.46
Tumi SirankoVantaan Salamat - / -
Tuomas TeimonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
Juuso TiihonenKangasniemen Kalske - / -
Topi TimonenOulun Pyrintö - / -
Emil TörmäläTampereen Pyrintö4.18 / 4.18
Rasmus VuonorantaEsbo IF4.17 / -
 
P12 kiekko (15)
Kalle ÄijäläPälkäneen Luja-Lukko29.26 / -
Mikael BöckermanEsbo IF23.29 / 23.29
Simon BojangVeitsiluodon Kisaveikot - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.24 / -
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat42.47 / 42.47
Ville KorhonenKenttäurheilijat -58 - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto25.56 / 23.15
Vili LahtinenTampereen Pyrintö24.03 / 24.03
Mico LampinenSomeron Esa44.45 / 44.45
Jesse MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja - / -
William OlliIF Femman - / -
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Aaron RissanenLapin Lukko32.02 / 32.02
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
 
P12 keihäs (14)
Mikael BöckermanEsbo IF36.20 / 36.20
William ForsténEsbo IF21.82 / 21.82
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet46.15 / 46.15
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima45.28 / 43.51
Aleksi KarvoVantaan Salamat28.67 / -
Isko KovanenSavonlinnan Riento31.16 / 31.16
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto34.47 / 34.47
Jesse MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu21.14 / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja32.97 / 29.92
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö29.45 / 29.19
Ville RekolaTammelan Ryske38.01 / 38.01
Teemu SinkkonenImatran Urheilijat41.03 / 41.03
Topi TimonenOulun Pyrintö25.28 / -
Otto VesterinenIF Raseborg41.37 / 41.37
 
P12 2000m kävely (4)
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto - / -
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö 9:45.62 / 9:45.62
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot12:38.74 / 12:38.74
 
T12 60m (78)
Aada AarnioKuivasjärven Aura 9.64 / -
Sara AhlforsHelsingfors IFK 9.02 / 9.02
Kiia ÄikääHelsingfors IFK 9.01 / -
Venla AttenbergMikkelin Kilpa-Veikot 9.98 / -
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.57 / -
Emilia ChandrasEspoon Tapiot 8.94 / 8.94
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu10.34 / 10.34
Joanna EnströmHelsingfors IFK10.23 / -
Saara ErikssonPorvoon Urheilijat 8.74 / 8.85
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera 9.26 / 9.29
Sara HekkalaHelsingin Tarmo 9.45 / -
Matilda HelminenEsbo IF 9.85 / -
Saara HokkanenEspoon Tapiot 9.06 / 9.06
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 9.34 / 9.34
Siiri IsbomLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.87 / -
Ines JanssonOulun Pyrintö 9.36 / -
Hanna KaikkonenOulun Pyrintö 9.27 / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 8.93 / 8.93
Milla KangasOulun Pyrintö 8.93 / 8.93
Olivia KärkiLauttakylän Luja 9.08 / -
Oona KärkkäinenJoensuun Kataja 9.62 / 9.62
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja 9.47 / 9.47
Lina KiviahoEsbo IF 9.67 / -
Elinda KoivulaHelsingin Kisa-Veikot 9.14 / -
Sofia KokkoMikkelin Kilpa-Veikot 8.92 / -
Emma KoskinenEspoon Tapiot 9.27 / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.75 / 9.75
Jutta KovaniemiOulun Pyrintö 9.26 / -
Siiri KylmänenKuivasjärven Aura 9.27 / -
Essi LaapasAnjalan Liitto 9.28 / -
Saana LaineNastolan Naseva 8.71 / 8.71
Milla LautalaTampereen Pyrintö 9.64 / -
Krista LehtiTampereen Pyrintö 8.60 / -
Unni LeinonenTampereen Pyrintö 9.04 / -
Maisa LuostarinenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.19 / -
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat 8.55 / -
Salla MäkipereLiedon Parma 9.46 / 9.46
Essi MarjamäkiEspoon Tapiot10.39 / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.61 / 9.61
Emilia NieminenTampereen Pyrintö 9.28 / -
Anni NurminenEspoon Tapiot 9.94 / -
Milla NuutinenTampereen Pyrintö 9.20 / 9.20
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske 9.06 / 9.17
Alisa OkkonenKuivasjärven Aura10.35 / -
Seela PaavilainenTampereen Pyrintö 8.71 / -
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja 8.81 / 8.81
Ella PeltolaAnjalan Liitto 8.75 / 8.75
Iida PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat 9.08 / 9.08
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat 9.99 / 9.99
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy 8.92 / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö 8.86 / 8.97
Elli RantalaEspoon Tapiot 9.71 / -
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö 9.89 / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo 9.18 / 9.18
Iida RautioTrack and Field Espoo - / -
Veera ReponenJoutsan Pommi 8.87 / 8.87
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera 8.68 / 8.87
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat 9.07 / -
Helmi SalmelaTampereen Pyrintö 9.26 / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä10.16 / -
Sofie SchroderusKuivasjärven Aura 9.53 / -
Anna SelinTampereen Pyrintö 9.49 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.62 / 8.62
Venla SiltalaKuivasjärven Aura 9.20 / -
Venla SimonenJoensuun Kataja 9.70 / 9.70
Tilda SokolnickiHelsingin Kisa-Veikot 9.16 / -
Tilda TaviTampereen Pyrintö 8.72 / 8.72
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.74 / 8.74
Emmi TiljanderNaantalin Löyly 8.96 / 9.11
Jade ToivolaLahden Ahkera 8.99 / 8.99
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko 8.65 / 8.65
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot 9.39 / -
Jenna VirtaEspoon Tapiot 9.90 / -
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.70 / -
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat 8.96 / 8.96
 
T12 1000m (24)
Kiia ÄikääHelsingfors IFK4:08.84 / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas3:26.72 / -
Jenniina EronenEspoon Tapiot3:31.55 / 3:35.19
Ines JanssonOulun Pyrintö - / -
Pihla KallioKarhulan Katajaiset3:41.05 / 3:44.9h
Oona KokkoTampereen Pyrintö4:16.96 / -
Emma KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot3:38.18 / 3:40.91
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat3:32.40 / -
Vilja LäderbergLahden Ahkera3:26.34 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3:36.51 / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö3:26.98 / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot3:42.37 / 3:42.37
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit3:29.16 / 3:31.60
Sofia RinneLahden Ahkera3:36.07 / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat3:17.38 / 3:19.00
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä3:44.90 / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat3:28.74 / -
Anna SelinTampereen Pyrintö4:02.98 / -
Venla SimonenJoensuun Kataja4:01.28 / 4:01.28
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu3:20.64 / -
Heidi VakkilainenVantaan Salamat3:53.20 / -
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot3:15.50 / 3:16.59
Jenna VirtaEspoon Tapiot3:41.55 / -
 
T12 60m aj (42)
Aada AarnioKuivasjärven Aura - / -
Sara AhlforsHelsingfors IFK - / -
Emilia ChandrasEspoon Tapiot11.15 / 11.15
Jenniina EronenEspoon Tapiot13.43 / 13.43
Anni ForssTampereen Pyrintö - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.55 / 10.55
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma11.06 / 11.06
Hanna KaikkonenOulun Pyrintö - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK10.46 / 10.46
Olivia KärkiLauttakylän Luja - / -
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot11.61 / 11.61
Sofia KokkoMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Emma KoskinenEspoon Tapiot - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot12.74 / 12.74
Siiri KylmänenKuivasjärven Aura10.64 / 10.64
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.92 / 10.92
Saana LaineNastolan Naseva10.76 / 10.76
Milla LautalaTampereen Pyrintö - / -
Unni LeinonenTampereen Pyrintö - / -
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat10.60 / 10.60
Salla MäkipereLiedon Parma11.32 / 11.32
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.32 / 11.32
Oona MoisioTampereen Pyrintö11.37 / 11.37
Anni NurminenEspoon Tapiot - / -
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske11.95 / 11.95
Seela PaavilainenTampereen Pyrintö - / -
Ella PeltolaAnjalan Liitto10.96 / 10.96
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat13.10 / 13.10
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat10.69 / 10.69
Elli RantalaEspoon Tapiot12.31 / 12.31
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo11.75 / 11.75
Jonna RomoKangasniemen Kalske11.06 / 11.06
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera10.14 / 10.14
Helmi SalmelaTampereen Pyrintö - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot10.48 / 10.48
Tilda SokolnickiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tilda TaviTampereen Pyrintö - / -
Hilda TaylorHelsingin Tarmo - / -
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö10.22 / 10.22
 
T12 korkeus (36)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.55 / 1.55
Anni ForssTampereen Pyrintö1.31 / -
Sara HekkalaHelsingin Tarmo1.30 / 1.26
Saara HokkanenEspoon Tapiot1.44 / 1.44
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / 1.30
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat1.35 / 1.35
Noora JokiPohjan Koitto1.33 / 1.33
Charlotte KajanderHelsingfors IFK1.44 / 1.44
Jenna KamulaOulun Pyrintö1.22 / 1.22
Milla KangasOulun Pyrintö1.27 / 1.27
Oona KärkkäinenJoensuun Kataja1.15 / -
Sofia KokkoMikkelin Kilpa-Veikot1.45 / 1.45
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot1.35 / 1.35
Emma KoskinenEspoon Tapiot1.28 / 1.26
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.25
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.21 / 1.21
Unni LeinonenTampereen Pyrintö1.29 / 1.25
Essi MarjamäkiEspoon Tapiot1.20 / 1.20
Oona MoisioTampereen Pyrintö1.33 / 1.33
Anni NurminenEspoon Tapiot1.35 / 1.35
Iida PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö1.10 / 1.02
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit1.50 / 1.50
Jonna RomoKangasniemen Kalske1.40 / 1.40
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat1.40 / 1.40
Linda SallinenOrimattilan Jymy1.34 / 1.34
Helmi SalmelaTampereen Pyrintö1.20 / 1.16
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat1.39 / 1.39
Sofie SchroderusKuivasjärven Aura1.10 / -
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu1.45 / 1.45
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.21 / 1.21
Emmi TiljanderNaantalin Löyly1.30 / -
Emma VäänänenVantaan Salamat1.30 / 1.25
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö1.35 / 1.35
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat1.35 / 1.35
 
T12 pituus (81)
Aada AarnioKuivasjärven Aura - / -
Sara AhlforsHelsingfors IFK4.19 / 4.19
Kiia ÄikääHelsingfors IFK - / -
Venla AttenbergMikkelin Kilpa-Veikot3.75 / 3.75
Emilia ChandrasEspoon Tapiot4.11 / 4.11
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.51 / 3.51
Joanna EnströmHelsingfors IFK - / -
Jenniina EronenEspoon Tapiot3.59 / 3.59
Anni ForssTampereen Pyrintö - / -
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera3.87 / 3.87
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.55 / 4.55
Sara HekkalaHelsingin Tarmo3.95 / 3.95
Matilda HelminenEsbo IF - / -
Saara HokkanenEspoon Tapiot4.45 / 4.45
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.16 / 4.16
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma - / -
Siiri IsbomLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Ines JanssonOulun Pyrintö - / -
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat4.16 / 4.16
Hanna KaikkonenOulun Pyrintö - / -
Milla KangasOulun Pyrintö3.92 / 3.92
Olivia KärkiLauttakylän Luja - / -
Oona KärkkäinenJoensuun Kataja - / -
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja3.77 / 3.77
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot4.05 / 4.05
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jutta KovaniemiOulun Pyrintö - / -
Siiri KylmänenKuivasjärven Aura3.98 / 3.98
Essi LaapasAnjalan Liitto3.88 / 3.88
Saana LaineNastolan Naseva3.94 / 3.94
Milla LautalaTampereen Pyrintö - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu3.52 / 3.52
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu3.20 / 3.20
Maisa LuostarinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat4.66 / 4.66
Salla MäkipereLiedon Parma - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti4.39 / 4.39
Essi MarjamäkiEspoon Tapiot - / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.67 / 3.67
Oona MoisioTampereen Pyrintö - / -
Emilia NieminenTampereen Pyrintö - / -
Milla NuutinenTampereen Pyrintö - / -
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske4.44 / 4.44
Alisa OkkonenKuivasjärven Aura2.41 / 2.41
Seela PaavilainenTampereen Pyrintö - / -
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja4.19 / 4.19
Ella PeltolaAnjalan Liitto4.59 / 4.59
Iida PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat4.00 / 4.00
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat - / -
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy - / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö - / -
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö - / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo - / -
Jonna RomoKangasniemen Kalske4.29 / 4.29
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera4.23 / 4.23
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä3.26 / 3.26
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat4.34 / 4.34
Sara SavolainenOulun Pyrintö3.15 / 3.15
Sofie SchroderusKuivasjärven Aura3.37 / 3.37
Anna SelinTampereen Pyrintö - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot4.19 / 4.19
Venla SiltalaKuivasjärven Aura - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu4.42 / 4.42
Tilda SokolnickiHelsingin Kisa-Veikot4.35 / 4.35
Elviira TarvainenMaskun Kataja - / -
Tilda TaviTampereen Pyrintö - / -
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.09 / 4.09
Emmi TiljanderNaantalin Löyly - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera4.13 / 4.13
Emma VäänänenVantaan Salamat - / -
Viivi VälimäkiTammelan Ryske3.91 / -
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö4.26 / 4.26
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jenna VirtaEspoon Tapiot - / -
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat3.86 / 3.86
 
T12 kiekko (28)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo33.13 / 31.34
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.41 / -
Vilma HärkönenSavonlinnan Riento26.96 / -
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto22.80 / 22.80
Aino IkäheimoEspoon Tapiot24.92 / 24.92
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö22.03 / 21.68
Jenna KamulaOulun Pyrintö19.91 / -
Pinja KärhäLoimaan Jankko32.82 / 32.77
Venla KärhäLoimaan Jankko26.43 / 26.43
Oona KokkoTampereen Pyrintö21.15 / 21.15
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot29.40 / 29.40
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot19.28 / 18.78
Essi LaapasAnjalan Liitto27.20 / 27.20
Krista LehtiTampereen Pyrintö29.67 / 29.67
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu15.06 / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu17.04 / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly25.69 / 25.69
Emilia NieminenTampereen Pyrintö15.31 / 15.31
Ella RåstedtEsbo IF25.16 / 25.16
Alisa RauhamaaLahden Ahkera23.10 / 23.10
Natalie SaarinenEspoon Tapiot27.04 / 27.04
Linda SallinenOrimattilan Jymy18.86 / -
Silja SalovaaraOrimattilan Jymy21.68 / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja25.11 / -
Malva TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat22.61 / 22.61
Viivi VälimäkiTammelan Ryske28.20 / 28.20
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko32.74 / 32.74
Anni ViljanenToijalan Vauhti31.00 / 31.00
 
T12 keihäs (33)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo32.24 / 32.24
Ida AarnioRiihimäen Kisko22.47 / -
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.46 / 20.46
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu13.15 / -
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu12.93 / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera22.65 / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.00 / 23.00
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö20.88 / 20.88
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat32.47 / 32.47
Jenna KamulaOulun Pyrintö16.86 / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot20.80 / 20.80
Oona KokkoTampereen Pyrintö16.44 / 16.44
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot33.24 / 33.24
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.10 / 26.10
Krista LehtiTampereen Pyrintö20.99 / 20.99
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu19.19 / 18.61
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team31.26 / 31.26
Milla NuutinenTampereen Pyrintö17.42 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu15.30 / -
Ella RåstedtEsbo IF26.16 / 24.81
Alisa RauhamaaLahden Ahkera20.18 / 18.86
Linda SallinenOrimattilan Jymy18.31 / -
Silja SalovaaraOrimattilan Jymy25.79 / -
Sara SavolainenOulun Pyrintö14.10 / -
Fanny TairaKurikan Ryhti33.38 / 33.38
Elviira TarvainenMaskun Kataja28.62 / 28.62
Malva TeerijokiJyväskylän Kenttäurheilijat22.91 / -
Jade ToivolaLahden Ahkera19.96 / -
Emma VäänänenVantaan Salamat20.55 / 20.55
Heidi VakkilainenVantaan Salamat20.83 / 20.83
Viivi VälimäkiTammelan Ryske32.31 / 32.31
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko27.25 / -
Anni ViljanenToijalan Vauhti28.31 / 28.31
 
T12 2000m kävely (7)
Helmi HaavistoNokian Urheilijat12:03.96 / 12:03.96
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Jutta KovaniemiOulun Pyrintö 9:51.58 / 9:51.58
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Heidi VakkilainenVantaan Salamat13:26.74 / 13:37.83
 
P11 60m (26)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot 9.84 / 9.84
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat 9.43 / 9.43
Evert EngbergHelsingfors IFK 9.63 / 9.63
Theo GullbergVasa IS 9.57 / 9.71
Leo HeinonenHelsingin Kisa-Veikot 9.36 / -
Santtu KekkonenLahden Ahkera 8.96 / 8.96
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.86 / 8.86
Teemu KoskelaKempeleen Kiri 9.36 / 9.36
Santeri KramsuAlatornion Pirkat 9.40 / 9.40
Otso KylmänenKuivasjärven Aura 9.22 / 9.22
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot10.62 / 10.62
Luukas LehtinenLapin Salama 9.17 / 9.28
Christian LindbergRiihimäen Kisko 9.62 / 9.62
Nuutti NenonenKenttäurheilijat -58 8.87 / 9.32
Onni NyyssönenSavonlinnan Riento 9.47 / 9.58
Otso NyyssönenSavonlinnan Riento 9.34 / 9.37
Vilppu PakolaNastolan Naseva 8.94 / 8.94
Joel PeltonenPorin Tarmo 9.64 / 9.80
Santeri PurokoskiEspoon Tapiot 9.08 / 9.08
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat - / -
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura 9.05 / 9.05
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat 8.82 / 9.35
Benedict SeppäläJoutsan Pommi 8.68 / 8.68
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.64 / 8.64
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.38 / 9.38
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 9.35 / 9.53
 
P11 1000m (24)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat3:17.13 / -
Emil AlhopuroEspoon Tapiot - / -
Eetu AutioKarhulan Katajaiset3:38.14 / 3:43.1h
Evert EngbergHelsingfors IFK3:35.79 / 3:35.79
Theo GullbergVasa IS3:43.50 / -
Vili HahtoKenttäurheilijat -583:39.88 / -
Ossi HietulaTapanilan Erä - / -
Patrik KassHelsingfors IFK3:31.72 / -
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu3:20.06 / -
Karri KuusinenHelsingin Kisa-Veikot3:26.14 / -
Tuomas KuusinenHelsingin Kisa-Veikot3:32.22 / -
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot4:24.8h / -
Christian LindbergRiihimäen Kisko3:26.58 / 3:26.58
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:29.43 / -
Lenni PaloheimoKerimäen Urheilijat3:33.64 / 3:37.96
Joel PeltonenPorin Tarmo3:26.45 / 3:26.45
Kasper PulkkinenValkealan Kajo - / -
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat3:19.45 / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna3:44.76 / 3:44.97
Elias VanhanenKuopion Reipas3:18.04 / 3:20.47
Ville ViitakoskiMikkelin Kilpa-Veikot3:20.70 / -
Arttu ViljanenToijalan Vauhti3:37.22 / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat3:27.35 / -
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat3:52.5h / 3:54.73
 
P11 korkeus (18)
Alex BojangVeitsiluodon Kisaveikot - / -
Edvin HolmbergIF Raseborg1.30 / 1.30
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa1.32 / 1.32
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.32 / 1.32
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset1.23 / 1.23
Teemu KoskelaKempeleen Kiri1.42 / 1.42
Otso KylmänenKuivasjärven Aura1.10 / -
Christian LindbergRiihimäen Kisko1.25 / 1.25
Viggo NordmanEsbo IF1.05 / -
Onni NyyssönenSavonlinnan Riento1.15 / 1.15
Otso NyyssönenSavonlinnan Riento1.15 / 1.15
Joel PellinenKenttäurheilijat -581.05 / -
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura1.29 / 1.29
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -381.32 / 1.32
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.15 / -
Elias VanhanenKuopion Reipas1.41 / 1.41
Arttu ViljanenToijalan Vauhti1.10 / -
Torsti VisuriEsbo IF - / -
 
P11 pituus (29)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot3.67 / 3.67
Alex BojangVeitsiluodon Kisaveikot - / -
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat4.10 / 4.10
Evert EngbergHelsingfors IFK3.70 / 3.70
Leo HeinonenHelsingin Kisa-Veikot4.10 / -
Ossi HietulaTapanilan Erä2.25 / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa4.34 / 4.34
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu4.00 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.30 / 4.30
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset4.11 / 4.11
Teemu KoskelaKempeleen Kiri4.01 / 3.86
Oliver KoskelainenLahden Ahkera3.82 / 3.82
Otso KylmänenKuivasjärven Aura4.15 / 4.15
Luukas LehtinenLapin Salama4.58 / 4.58
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima4.03 / -
Topias MustonenJoensuun Kataja3.76 / 3.76
Onni NyyssönenSavonlinnan Riento3.93 / 3.87
Otso NyyssönenSavonlinnan Riento4.19 / 4.19
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura4.32 / 4.32
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat4.37 / 4.37
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.48 / -
Atte SalminenKaustisen Pohjan-Veikot4.27 / -
Benedict SeppäläJoutsan Pommi4.46 / 4.46
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto4.52 / 4.52
Aapo VanhanenEspoon Tapiot3.37 / 3.37
Elias VanhanenKuopion Reipas4.28 / 4.24
Arttu ViljanenToijalan Vauhti3.43 / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat3.80 / -
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat3.76 / 3.60
 
P11 kuula (18)
Alex BojangVeitsiluodon Kisaveikot - / -
Leo HeinonenHelsingin Kisa-Veikot6.04 / 5.92
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot6.38 / 6.38
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu8.48 / 8.48
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.17 / 8.17
Aleksi KinnunenSuolahden Urho8.59 / 8.59
Oliver KoskelainenLahden Ahkera7.10 / 7.10
Luukas LehtinenLapin Salama8.71 / 8.71
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat6.49 / 6.49
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima7.52 / 6.80
Topias MustonenJoensuun Kataja8.15 / 8.15
Riku NaulaTurun Urheiluliitto9.96 / 9.96
Viggo NordmanEsbo IF6.82 / 6.82
William OlliIF Femman6.45 / 6.45
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat - / -
Benedict SeppäläJoutsan Pommi9.95 / 9.95
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.26 / 9.08
Jaakko VeijolaHämeenlinnan Tarmo7.04 / -
 
P11 keihäs (16)
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat23.37 / 23.37
Theo GullbergVasa IS20.22 / 20.22
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa24.55 / 24.55
Juho KallioNoormarkun Nopsa31.54 / 31.54
Aleksi KinnunenSuolahden Urho33.61 / 33.61
Oliver KoskelainenLahden Ahkera27.52 / 27.32
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot8.77 / -
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat17.17 / -
Niklas MäntyläVammalan seudun Voima29.09 / -
Lauri MeskanenPorin Yleisurheilu23.70 / 23.70
Topias MustonenJoensuun Kataja30.23 / 30.23
Viggo NordmanEsbo IF21.30 / -
William OlliIF Femman21.32 / 21.32
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat25.41 / 25.41
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.29 / 28.29
Aapo VanhanenEspoon Tapiot27.74 / 23.15
 
P11 1000m kävely (3)
Ossi HietulaTapanilan Erä - / -
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat7:05.42 / 7:05.42
Joel PeltonenPorin Tarmo6:13.6h / 6:13.6h
 
T11 60m (49)
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo 9.15 / -
Hilda ErholtzOulun Pyrintö10.06 / 10.33
Mia FlinkEspoon Tapiot 9.28 / 9.28
Ranim HamdiTampereen Pyrintö10.76 / -
Sara HeininenVeikkolan Veikot 9.57 / 9.57
Emilia HelmiNoormarkun Nopsa 9.41 / 9.41
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.69 / 9.69
Linnea HirveläLapuan Virkiä 9.08 / 9.08
Jenni HirvonenEsbo IF 9.59 / -
Fanni HokkanenIin Yritys 9.63 / 9.73
Aino-Maisa JärvenpääOulun Pyrintö 9.89 / 9.89
Ella-Sofia KaiponenSavonlinnan Riento 9.13 / 9.13
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu 9.66 / 9.66
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK 8.97 / 9.05
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 9.15 / 9.15
Melissa KjellbäckGamlakarleby IF - / -
Alva KollinEsbo IF10.08 / -
Noelle KollinEsbo IF11.33 / -
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat 9.36 / 9.36
Arianna KortelainenValkealan Kajo10.22 / -
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.41 / 9.41
Helmi KunnariPohjan Koitto 9.66 / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot 9.19 / 9.19
Ingrid LindroosNastolan Naseva 9.73 / 9.73
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö10.07 / 10.28
Isla MehtäläKuivasjärven Aura10.07 / 10.07
Matilda MehtoNaantalin Löyly 9.39 / -
Milja MiikkulainenPorin Yleisurheilu 9.34 / -
Alisa NorokorpiValkealan Kajo10.60 / -
Venla NoronenEspoon Tapiot 9.82 / 10.19
Neela OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot 9.21 / -
Edit PalménEspoon Tapiot 9.86 / 9.86
Emmi PiispanenNastolan Naseva 9.17 / 9.17
Saara RahlanPyhäjoen Wirta 9.12 / -
Sini RantalaTampereen Pyrintö 9.49 / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.72 / 9.72
Ronja RäsänenNoormarkun Nopsa 9.72 / -
Laura RatilainenToijalan Vauhti 9.34 / 9.59
Kerttu RenValkealan Kajo 9.93 / -
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi10.28 / -
Aada SalonenPorin Yleisurheilu 9.94 / -
Celina SalonenNastolan Naseva 9.51 / 9.51
Kira ShilovEspoon Tapiot 9.11 / 9.11
Hilla TenhoNoormarkun Nopsa 9.65 / 10.12
Aila VarilaEsbo IF10.08 / -
Anni VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.76 / 8.76
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas 9.71 / -
Beata WirolaVehmaisten Urheilijat 9.13 / 9.13
 
T11 1000m (41)
Elsa ElfvingHelsingin Kisa-Veikot - / -
Hilda ErholtzOulun Pyrintö - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3:39.23 / -
Sara HeininenVeikkolan Veikot4:05.97 / -
Jenni HirvonenEsbo IF3:55.18 / -
Nella HjortEspoon Tapiot3:53.19 / -
Vilma HyllinenEspoon Tapiot3:52.90 / -
Iida IlanderPorin Tarmo4:13.33 / -
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu3:55.76 / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:20.35 / 3:20.35
Aino-Maisa JärvenpääOulun Pyrintö4:03.66 / 4:03.66
Iida KastarinenTampereen Pyrintö3:24.34 / -
Ella KausePorin Yleisurheilu3:25.93 / 3:25.93
Kaisa KeränenOulun Pyrintö4:07.48 / 4:07.48
Melissa KjellbäckGamlakarleby IF - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot - / -
Vanessa LaulumaaLaitilan Jyske3:39.1h / 3:39.1h
Ingrid LindroosNastolan Naseva3:44.92 / 3:44.92
Ronja LjungbergIF Åsarna4:11.16 / -
Siiri MäkeläLauttakylän Luja3:40.69 / 3:40.69
Milja MiikkulainenPorin Yleisurheilu - / -
Alisa NorokorpiValkealan Kajo4:08.11 / -
Minea NurminenKarhulan Katajaiset3:46.85 / -
Sointu OinasPohjan Koitto3:48.27 / 3:48.27
Neela OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot3:26.55 / 3:26.55
Edit PalménEspoon Tapiot4:01.35 / 4:01.35
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat3:20.95 / -
Matilda PennanenEsbo IF3:49.32 / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva3:36.04 / 3:36.04
Celina SalonenNastolan Naseva3:35.53 / 3:35.53
Kira ShilovEspoon Tapiot - / -
Karlström SigridIF Åsarna3:41.40 / -
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hilla TenhoNoormarkun Nopsa4:04.54 / 4:04.54
Minni TuppuraNurmijärven Yleisurheilu4:05.41 / -
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo3:51.82 / -
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot3:27.74 / 3:27.74
Aila VarilaEsbo IF - / -
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat3:44.94 / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja3:50.44 / 3:50.44
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa3:29.52 / 3:29.52
 
T11 korkeus (18)
Milla AarnioNaantalin Löyly1.21 / 1.21
Mia FlinkEspoon Tapiot1.26 / 1.26
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo1.40 / 1.40
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK1.40 / 1.40
Kaisa KeränenOulun Pyrintö1.20 / 1.20
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.24 / 1.24
Helmi KunnariPohjan Koitto1.28 / 1.28
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna1.21 / 1.21
Ronja LjungbergIF Åsarna1.23 / 1.23
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö1.18 / 1.18
Sointu OinasPohjan Koitto1.15 / 1.15
Fanni PaanaNaantalin Löyly - / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.15 / 1.15
Saara RahlanPyhäjoen Wirta1.20 / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.21 / 1.10
Karlström SigridIF Åsarna1.10 / -
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas1.27 / 1.15
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa1.37 / 1.35
 
T11 pituus (60)
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo3.79 / -
Hilda ErholtzOulun Pyrintö3.50 / 3.50
Mia FlinkEspoon Tapiot4.11 / 4.11
Sara HeininenVeikkolan Veikot3.49 / 3.49
Emilia HelmiNoormarkun Nopsa3.97 / 3.95
Linnea HirveläLapuan Virkiä4.07 / -
Jenni HirvonenEsbo IF3.95 / -
Nella HjortEspoon Tapiot3.06 / -
Fanni HokkanenIin Yritys3.89 / 3.89
Iida IlanderPorin Tarmo2.91 / -
Aino-Maisa JärvenpääOulun Pyrintö3.64 / 3.64
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo4.30 / 4.30
Ella-Sofia KaiponenSavonlinnan Riento3.78 / 3.76
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu3.91 / 3.91
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK4.58 / 4.58
Iida KastarinenTampereen Pyrintö4.39 / 4.39
Melissa KjellbäckGamlakarleby IF - / -
Alva KollinEsbo IF3.41 / -
Noelle KollinEsbo IF2.95 / -
Silja KonttinenHelsingfors IFK2.72 / -
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat4.05 / 4.05
Arianna KortelainenValkealan Kajo3.53 / -
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.75 / 3.75
Helmi KunnariPohjan Koitto3.83 / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot3.86 / 3.86
Ingrid LindroosNastolan Naseva3.56 / 3.56
Siiri MäkeläLauttakylän Luja4.06 / 4.06
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö3.82 / 3.82
Isla MehtäläKuivasjärven Aura3.32 / 3.32
Milja MiikkulainenPorin Yleisurheilu3.38 / -
Judith MirandaTurun Urheiluliitto4.18 / 4.18
Alisa NorokorpiValkealan Kajo3.37 / -
Venla NoronenEspoon Tapiot3.62 / 3.59
Sointu OinasPohjan Koitto3.92 / 3.92
Edit PalménEspoon Tapiot3.55 / 3.55
Matilda PennanenEsbo IF3.47 / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva4.03 / 3.88
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.62 / 3.62
Saara RahlanPyhäjoen Wirta4.26 / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.84 / 3.84
Ronja RäsänenNoormarkun Nopsa3.65 / -
Laura RatilainenToijalan Vauhti4.16 / 4.16
Kerttu RenValkealan Kajo3.44 / -
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi3.30 / 3.30
Natalie SaarinenEspoon Tapiot4.22 / 4.22
Aada SalonenPorin Yleisurheilu3.98 / -
Celina SalonenNastolan Naseva3.85 / 3.85
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.69 / -
Kira ShilovEspoon Tapiot4.06 / 4.06
Karlström SigridIF Åsarna3.82 / 3.73
Helmina SilfverHelsingfors IFK3.26 / -
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.39 / 3.39
Hilla TenhoNoormarkun Nopsa3.73 / 3.39
Minni TuppuraNurmijärven Yleisurheilu3.29 / 3.29
Anni VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto4.50 / 4.50
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas3.90 / -
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa4.27 / 4.23
Beata WirolaVehmaisten Urheilijat4.06 / 4.06
 
T11 kuula (27)
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo6.38 / 6.38
Ranim HamdiTampereen Pyrintö6.94 / 6.94
Alisa HäyrynenIitin Pyrintö7.88 / 7.88
Nella HjortEspoon Tapiot - / -
Iida IlanderPorin Tarmo4.72 / 4.72
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo10.09 / 10.09
Ella-Sofia KaiponenSavonlinnan Riento7.16 / 7.16
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu7.33 / 7.33
Pinja KärhäLoimaan Jankko11.82 / 11.82
Venla KärhäLoimaan Jankko10.57 / 10.57
Alva KollinEsbo IF4.91 / -
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat7.58 / 7.58
Arianna KortelainenValkealan Kajo5.38 / 5.38
Ronja LjungbergIF Åsarna7.87 / 7.87
Siiri MäkeläLauttakylän Luja9.71 / 9.71
Venla NoronenEspoon Tapiot6.50 / 6.50
Matilda PennanenEsbo IF6.49 / 6.49
Sini RantalaTampereen Pyrintö6.73 / 6.73
Laura RatilainenToijalan Vauhti7.12 / 7.12
Kerttu RenValkealan Kajo5.80 / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot9.75 / 9.75
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.54 / 6.54
Minni TuppuraNurmijärven Yleisurheilu5.89 / 5.89
Aila VarilaEsbo IF5.83 / -
Anni VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat7.52 / 7.52
 
T11 keihäs (9)
Ranim HamdiTampereen Pyrintö16.22 / -
Emilia HelmiNoormarkun Nopsa23.84 / -
Ella KausePorin Yleisurheilu28.09 / 28.09
Kaisa KeränenOulun Pyrintö15.88 / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly15.48 / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu12.24 / -
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi7.35 / -
Ylinen SohviAlavuden Urheilijat30.51 / 30.51
Nella VoutilainenJoensuun Kataja12.06 / 12.06
 
T11 1000m kävely (5)
Ella KausePorin Yleisurheilu6:07.6h / 6:07.6h
Noelle KollinEsbo IF6:05.91 / 6:05.91
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu5:14.49 / 5:21.57
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu5:26.5h / 5:36.78
Nella VoutilainenJoensuun Kataja6:26.5h / 6:26.5h
 
P10 60m (30)
Evert BiskopGamlakarleby IF10.66 / -
Lukas BrandtNaantalin Löyly 9.14 / 9.14
Ben HaukilehtoEspoon Tapiot10.17 / 10.17
Eetu HeinoPyhtään Yritys - / -
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot 9.57 / 9.57
Abdulrahman ImoroHelsingin Kisa-Veikot 8.75 / 8.75
Roope JokinenHelsingin Kisa-Veikot10.30 / -
Renne KankkunenLiperin Taimi10.82 / -
Väinö KekkonenOulun Pyrintö10.08 / 10.08
Elias KemppainenNastolan Naseva10.51 / 10.51
Timo KivikangasOrimattilan Jymy10.22 / -
Paavo LaasanenSiilinjärven Ponnistus 9.62 / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly 9.50 / 9.50
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.52 / -
Aapeli OilaEspoon Tapiot - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu10.13 / 10.13
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat 9.42 / 9.42
Joel PellinenKenttäurheilijat -58 9.80 / 9.80
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö 9.68 / 9.68
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat10.62 / 10.62
Onni SavolainenKuivasjärven Aura 9.62 / 9.62
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly - / -
Max SundholmEsbo IF - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva10.18 / 10.18
Lauri TahkolaNaantalin Löyly - / -
Thorion TakanenGamlakarleby IF - / -
Juho TonteriMikkelin Kilpa-Veikot 9.50 / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot - / -
Torsti VisuriEsbo IF - / -
 
P10 1000m (27)
Valtteri AsikainenHelsingin Kisa-Veikot3:41.16 / 3:41.16
Joona AuremaaNaantalin Löyly3:49.10 / -
Evert BiskopGamlakarleby IF - / -
Urho GrönvallKarhulan Katajaiset3:56.14 / -
Ben HaukilehtoEspoon Tapiot - / -
Eetu HeinoPyhtään Yritys - / -
Renne KankkunenLiperin Taimi3:53.15 / 3:53.15
Väinö KekkonenOulun Pyrintö3:57.54 / 3:57.54
Elias KemppainenNastolan Naseva3:38.20 / 3:38.20
Timo KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Sakari MäkeläLauttakylän Luja3:55.15 / 4:15.26
Niklas NuorsaariPorin Yleisurheilu3:41.11 / 3:41.11
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4:12.59 / -
Leevi PiispanenKenttäurheilijat -584:27.23 / -
Eerik RuutiLempäälän Kisa Yleisurheilu3:47.25 / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:47.32 / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat4:07.42 / -
Joona SoininenEsbo IF3:17.99 / 3:17.99
Julius SteinerHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ahti SuikkiJuvan Urheilijat3:46.96 / -
Max SundholmEsbo IF4:12.57 / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly3:48.17 / -
Topias TöllinenRiihimäen Kisko3:53.56 / -
Joel TulikouraTrack and Field Espoo - / -
Titus UutelaTammelan Ryske - / -
Joona ViitalaPetäjäveden Petäjäiset3:49.19 / -
 
P10 pituus (30)
Evert BiskopGamlakarleby IF3.09 / -
Lukas BrandtNaantalin Löyly4.21 / 4.10
Eetu HeinoPyhtään Yritys3.37 / -
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot4.05 / 4.05
Abdulrahman ImoroHelsingin Kisa-Veikot4.55 / 4.55
Renne KankkunenLiperin Taimi3.43 / 3.43
Väinö KekkonenOulun Pyrintö3.69 / 3.69
Elias KemppainenNastolan Naseva3.49 / -
Timo KivikangasOrimattilan Jymy3.47 / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly4.41 / 4.38
Sakari MäkeläLauttakylän Luja3.40 / 3.24
Joel MyllyntausJyväskylän Kenttäurheilijat3.84 / 3.84
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.03 / -
Aapeli OilaEspoon Tapiot3.48 / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.66 / 3.66
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat3.80 / 3.71
Joel PellinenKenttäurheilijat -583.39 / 3.25
Leevi PiispanenKenttäurheilijat -582.82 / 2.82
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö3.63 / 3.63
Onni SavolainenKuivasjärven Aura3.77 / 3.76
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly3.45 / -
Ahti SuikkiJuvan Urheilijat3.22 / -
Max SundholmEsbo IF3.57 / -
Juho TaavilaNastolan Naseva3.68 / 3.68
Lauri TahkolaNaantalin Löyly4.19 / -
Thorion TakanenGamlakarleby IF - / -
Titus UutelaTammelan Ryske - / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot2.94 / -
Joona ViitalaPetäjäveden Petäjäiset4.03 / 4.03
Torsti VisuriEsbo IF3.36 / -
 
P10 kuula (11)
Lukas BrandtNaantalin Löyly8.14 / 8.14
Urho GrönvallKarhulan Katajaiset5.78 / 5.78
Ben HaukilehtoEspoon Tapiot5.79 / 5.79
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot6.73 / 6.73
Abdulrahman ImoroHelsingin Kisa-Veikot8.26 / 8.26
Leevi PiispanenKenttäurheilijat -584.50 / 4.50
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera7.00 / 7.00
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö5.04 / 5.04
Onni SavolainenKuivasjärven Aura7.53 / 7.53
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly - / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot6.23 / 6.23
 
P10 keihäs (10)
Urho GrönvallKarhulan Katajaiset18.55 / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu19.82 / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly26.49 / -
Sakari MäkeläLauttakylän Luja13.70 / -
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu28.29 / 28.29
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat25.02 / 25.02
Sami RekolaTammelan Ryske19.04 / 18.97
Lauri SahaKeravan Urheilijat14.68 / -
Ahti SuikkiJuvan Urheilijat15.24 / -
 
P10 1000m kävely (1)
Aapeli OilaEspoon Tapiot - / -
 
T10 60m (39)
Frida BlomfeltEsbo IF 9.90 / 9.90
Felicia BojangVeitsiluodon Kisaveikot10.22 / -
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat10.21 / 10.23
Iida HeinoPyhtään Yritys - / -
Ida HonkanenHelsingfors IFK - / -
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott 9.85 / 9.85
Nea HyrsyläVihdin Viesti10.18 / -
Sofia JoensuuKuivasjärven Aura10.64 / 10.64
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.57 / 10.57
Emma JuntunenSuomussalmen Rasti 9.49 / 9.49
Livia KähtäväAlavieskan Viri 9.61 / 9.61
Elsa KariluomaViipurin Urheilijat11.02 / 11.02
Ronja KempasViipurin Urheilijat10.28 / 10.28
Neea KesoTampereen Pyrintö10.09 / -
Annika KoivuniemiKauhavan Wisa 9.59 / 9.59
Jenna KolariValkealan Kajo - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 9.54 / 9.54
Jenna LindbergTapanilan Erä10.45 / 10.45
Siiri LindholmSavonlinnan Riento10.14 / 10.14
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö 9.60 / -
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / 10.19
Helmi NieminenHelsingin Tarmo - / -
Sinja Ohra-AhoKangasniemen Kalske10.12 / 10.12
Sirian ÖhrnbergHelsingin Kisa-Veikot 9.92 / 9.92
Ida PiispanenNastolan Naseva10.68 / 10.68
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat10.22 / 10.51
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot 9.68 / 9.68
Venla RahkamaaEspoon Tapiot10.07 / 10.07
Enni RäisänenAnjalan Liitto - / -
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.65 / 10.65
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 9.66 / 9.66
Suvi ReunanenNastolan Naseva10.06 / 10.06
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot 9.76 / -
Janni SavolainenLahden Ahkera10.12 / 10.12
Tara SohloEspoon Tapiot10.21 / 10.21
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat 9.46 / 9.46
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.17 / 10.17
Melissa VanhanenKuopion Reipas10.45 / -
Joanna ZitronValkealan Kajo - / -
 
T10 1000m (16)
Frida BlomfeltEsbo IF4:14.86 / -
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3:55.54 / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles3:51.23 / 3:55.19
Sofia JoensuuKuivasjärven Aura - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo - / -
Annika KoivuniemiKauhavan Wisa3:45.40 / 3:45.40
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu4:13.32 / -
Ida PiispanenNastolan Naseva4:03.47 / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat4:16.71 / 4:18.99
Enni RäisänenAnjalan Liitto3:54.05 / 3:56.4h
Suvi ReunanenNastolan Naseva - / -
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:02.18 / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat4:14.03 / -
Silja ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot3:59.65 / -
Melissa VanhanenKuopion Reipas3:54.66 / 4:20.36
 
T10 pituus (38)
Stella AndbergEspoon Tapiot3.49 / 3.28
Frida BlomfeltEsbo IF3.61 / 3.61
Felicia BojangVeitsiluodon Kisaveikot3.63 / -
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat3.70 / 3.70
Iida HeinoPyhtään Yritys3.90 / 3.90
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat2.90 / -
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat3.56 / 3.56
Sofia JoensuuKuivasjärven Aura3.31 / 3.21
Emma JuntunenSuomussalmen Rasti3.95 / 3.95
Livia KähtäväAlavieskan Viri4.00 / 4.00
Elsa KariluomaViipurin Urheilijat2.71 / 2.71
Neea KesoTampereen Pyrintö3.87 / 3.87
Annika KoivuniemiKauhavan Wisa3.94 / 3.80
Jenna KolariValkealan Kajo3.47 / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu3.39 / 3.39
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat3.58 / 3.49
Siiri LindholmSavonlinnan Riento3.46 / 3.46
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö3.78 / -
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.36 / 3.23
Tanja MuotkaOrimattilan Jymy3.31 / -
Helmi NieminenHelsingin Tarmo - / -
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu3.41 / -
Sinja Ohra-AhoKangasniemen Kalske3.70 / 3.70
Ida PiispanenNastolan Naseva3.07 / 3.07
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat3.39 / -
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot4.01 / 4.01
Venla RahkamaaEspoon Tapiot3.36 / 3.36
Enni RäisänenAnjalan Liitto3.37 / -
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.08 / 3.08
Olivia RautiainenEspoon Tapiot3.97 / 3.97
Suvi ReunanenNastolan Naseva3.59 / 3.59
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot3.99 / -
Janni SavolainenLahden Ahkera3.76 / 3.76
Tara SohloEspoon Tapiot3.10 / 3.10
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat3.58 / -
Piitu TourunenLahden Ahkera3.68 / 3.68
Melissa VanhanenKuopion Reipas3.56 / 3.56
Joanna ZitronValkealan Kajo - / -
 
T10 kuula (24)
Milla AarnioNaantalin Löyly5.93 / 5.83
Stella AndbergEspoon Tapiot5.54 / 5.54
Ida HonkanenHelsingfors IFK4.06 / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku7.78 / 7.57
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.58 / 6.58
Emma JuntunenSuomussalmen Rasti6.54 / 6.54
Livia KähtäväAlavieskan Viri8.50 / 8.50
Elsa KariluomaViipurin Urheilijat4.58 / 4.58
Neea KesoTampereen Pyrintö6.77 / 6.59
Aino KinnunenSuolahden Urho5.67 / 5.67
Jenna KolariValkealan Kajo3.93 / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu6.37 / 6.37
Jenna LindbergTapanilan Erä5.62 / 5.62
Siiri LindholmSavonlinnan Riento6.38 / 6.38
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.21 / 5.21
Helmi NieminenHelsingin Tarmo4.74 / 4.74
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu6.62 / 6.62
Sirian ÖhrnbergHelsingin Kisa-Veikot7.13 / 7.13
Fanni PaanaNaantalin Löyly - / -
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot6.60 / 6.60
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.21 / 4.21
Tara SohloEspoon Tapiot5.30 / 5.30
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko8.40 / 8.40
Vilja VälimäkiTammelan Ryske7.47 / 7.47
 
T10 keihäs (16)
Milla AarnioNaantalin Löyly21.05 / -
Stella AndbergEspoon Tapiot - / -
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat18.60 / 18.60
Ida HonkanenHelsingfors IFK - / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku17.80 / 16.97
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.76 / 17.76
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu16.68 / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat9.09 / 5.88
Jenna LindbergTapanilan Erä11.22 / 11.22
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö15.41 / 15.41
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa13.06 / 13.06
Fanni PaanaNaantalin Löyly12.37 / -
Janni SavolainenLahden Ahkera18.77 / 18.77
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.48 / 14.48
Elina VakkilainenVantaan Salamat13.41 / 13.41
Vilja VälimäkiTammelan Ryske17.88 / 17.88
 
T10 1000m kävely (3)
Maija HarjuJanakkalan Jana5:54.99 / 6:18.06
Emma HiironenPihtiputaan Tuisku5:57.52 / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat6:57.12 / 7:03.20
 
P9 40m (30)
Tommy CarlssonEsbo IF 6.89 / 6.89
Eerik HäkliRaision Kuula 7.07 / 7.07
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott - / -
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot 7.31 / 7.31
Jesse HirvonenEsbo IF 7.61 / -
Aatos HolmströmSuomussalmen Rasti 7.02 / -
Adrian JakobssonEsbo IF 6.71 / 6.78
Niilo KemppainenNastolan Naseva 7.18 / 7.19
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu 7.40 / 7.40
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.13 / 7.13
Ukko LehtoPyhtään Yritys 7.31 / -
Rony LindbergTapanilan Erä - / -
Karo MajuriVantaan Salamat 6.94 / 6.94
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.48 / 7.48
Eino MauraEsbo IF 6.94 / 6.96
Rasmus MjøsundEspoon Tapiot - / -
Joona NiinikangasValkealan Kajo - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu 7.20 / 7.20
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku 7.06 / -
Valtteri RaatikainenKuivasjärven Aura 6.79 / 6.79
Arttu RantalaNakkilan Vire 7.35 / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko 6.64 / 6.64
Emil RautiainenEspoon Tapiot - / -
Tuomas RikkaKarhulan Katajaiset 6.99 / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä 6.98 / 7.01
Simeon SivonenHelsingin Tarmo - / -
Toivo TakanenJoensuun Kataja 6.82 / 6.82
Iivari TiihonenKangasniemen Kalske 7.78 / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto 7.11 / -
Daniel ZakharovLahden Ahkera - / -
 
P9 600m (26)
Tommy CarlssonEsbo IF2:18.22 / -
Rasmus FagerströmTurun Urheiluliitto2:12.95 / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aatos HolmströmSuomussalmen Rasti2:11.88 / -
Adrian JakobssonEsbo IF2:12.98 / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Urho KeisanenVantaan Salamat - / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva2:08.32 / 2:08.32
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Niklas LehtinenLapin Salama2:08.7h / 2:08.7h
Ukko LehtoPyhtään Yritys - / -
Rasmus MjøsundEspoon Tapiot - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona NiinikangasValkealan Kajo - / -
Viljami NurminenKarhulan Katajaiset2:13.0h / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku2:18.94 / -
Anton PennanenEsbo IF2:13.20 / -
Valtteri RaatikainenKuivasjärven Aura - / -
Arttu RantalaNakkilan Vire - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Simeon SivonenHelsingin Tarmo - / -
Jesse ToivonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Voitto VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Daniel ZakharovLahden Ahkera2:11.93 / 2:11.93
 
P9 pituus (28)
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott - / -
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot3.49 / 3.49
Aatos HolmströmSuomussalmen Rasti3.52 / 3.52
Adrian JakobssonEsbo IF3.58 / 3.58
Urho KeisanenVantaan Salamat3.55 / 3.55
Niilo KemppainenNastolan Naseva3.27 / 3.27
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.26 / 3.26
Niklas LehtinenLapin Salama3.47 / 3.47
Ukko LehtoPyhtään Yritys3.30 / -
Rony LindbergTapanilan Erä2.43 / -
Karo MajuriVantaan Salamat3.13 / 3.13
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.02 / 3.02
Eino MauraEsbo IF3.39 / 3.39
Rasmus MjøsundEspoon Tapiot - / -
Joona NiinikangasValkealan Kajo - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.33 / 3.33
Leevi PeinKankaanpään Seudun Leisku3.47 / 3.47
Valtteri RaatikainenKuivasjärven Aura3.49 / 3.49
Arttu RantalaNakkilan Vire3.52 / 3.52
Vili RasehornRiihimäen Kisko3.91 / 3.71
Emil RautiainenEspoon Tapiot - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä3.54 / 3.49
Simeon SivonenHelsingin Tarmo - / -
Toivo TakanenJoensuun Kataja3.33 / 3.33
Iivari TiihonenKangasniemen Kalske2.90 / -
Jesse ToivonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.49 / 2.49
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto3.82 / 3.81
Daniel ZakharovLahden Ahkera - / -
 
P9 kuula (13)
Tommy CarlssonEsbo IF5.81 / -
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna8.13 / 8.13
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot5.31 / 5.31
Jesse HirvonenEsbo IF5.39 / 5.39
Aatos HolmströmSuomussalmen Rasti5.85 / -
Urho KeisanenVantaan Salamat5.80 / 5.80
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu6.46 / 6.46
Niklas LehtinenLapin Salama6.36 / 6.36
Rony LindbergTapanilan Erä3.48 / -
Karo MajuriVantaan Salamat5.19 / 5.19
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.64 / 4.64
Jesse ToivonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.69 / 3.69
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto6.44 / 6.44
 
P9 1000m kävely (3)
Kasper SalmiEspoon Tapiot7:18.23 / 8:07.87
Voitto VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T9 40m (31)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko 6.65 / 6.71
Vera AhlforsHelsingfors IFK 7.11 / 7.11
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto 6.79 / -
Sofia FeodoroffTampereen Pyrintö 7.81 / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF 7.17 / -
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot 8.10 / 8.10
Viivi HeinoPyhtään Yritys - / -
Olga HokkanenIin Yritys 7.14 / 7.14
Nelli KarevaaraHämeenlinnan Tarmo 7.24 / -
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat 7.07 / 7.07
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 6.96 / 6.96
Karla KivimäkiEspoon Tapiot - / -
Jonna KolariValkealan Kajo 7.58 / -
Matilda KrauseHelsingfors IFK 7.22 / 7.22
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot 8.50 / -
Liina LahtinenTampereen Pyrintö 8.28 / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 6.60 / 6.73
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot 8.10 / -
Matilda LevorantaEspoon Tapiot - / -
Lotta LindholmSavonlinnan Riento 7.90 / 7.90
Oona MarttinenTapanilan Erä 8.23 / 8.23
Noora MoisioTampereen Pyrintö 7.26 / 7.26
Minda PakolaNastolan Naseva 6.91 / 6.91
Netta PaloheimoKerimäen Urheilijat 7.17 / 7.17
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 7.15 / 7.15
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö 8.01 / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat 7.16 / 7.16
Elsa TakanenGamlakarleby IF 7.51 / -
Usva TorroKenttäurheilijat -58 7.52 / 7.52
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat 7.38 / -
 
T9 600m (24)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF2:32.68 / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera2:28.04 / 2:28.04
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot2:17.07 / -
Kaisla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nelli KarevaaraHämeenlinnan Tarmo - / -
Emilia KassHelsingfors IFK2:24.49 / -
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jonna KolariValkealan Kajo - / -
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -58 - / -
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot2:33.87 / -
Matilda LevorantaEspoon Tapiot - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta LindholmSavonlinnan Riento - / -
Elisa LinnakangasLimingan Niittomiehet - / -
Oona MarttinenTapanilan Erä - / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat - / -
Netta PaloheimoKerimäen Urheilijat2:28.1h / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot2:14.15 / -
Liia SuurjokiTapanilan Erä2:30.11 / 2:30.11
Saara TorroKenttäurheilijat -58 - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat2:29.5h / -
 
T9 pituus (32)
Vera AhlforsHelsingfors IFK3.13 / 3.13
Sofia FeodoroffTampereen Pyrintö2.91 / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF3.25 / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera2.97 / 2.97
Viivi HeinoPyhtään Yritys2.17 / 2.17
Olga HokkanenIin Yritys3.60 / 3.60
Tilda JauhiainenKuusankosken Kisa2.89 / -
Nelli KarevaaraHämeenlinnan Tarmo3.08 / -
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat3.21 / -
Karla KivimäkiEspoon Tapiot - / -
Matilda KrauseHelsingfors IFK3.20 / 3.20
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot2.48 / 2.48
Liina LahtinenTampereen Pyrintö2.33 / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly4.01 / 3.98
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot3.07 / -
Matilda LevorantaEspoon Tapiot - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu2.79 / 2.79
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa2.97 / 2.97
Oona MarttinenTapanilan Erä3.18 / 3.18
Noora MoisioTampereen Pyrintö3.31 / 3.31
Sonja MuotkaOrimattilan Jymy2.45 / -
Aida NiemiPadasjoen Yritys - / -
Netta PaloheimoKerimäen Urheilijat3.33 / 3.33
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.19 / 3.19
Ella RäisänenEspoon Tapiot3.50 / 3.50
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö3.05 / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat3.59 / 3.59
Liia SuurjokiTapanilan Erä2.99 / 2.99
Elsa TakanenGamlakarleby IF2.72 / -
Usva TorroKenttäurheilijat -583.28 / 3.28
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat3.21 / 3.09
 
T9 kuula (23)
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot2.63 / -
Senja KärhäLoimaan Jankko5.83 / 5.83
Elli KärkkäinenJyväskylän Kenttäurheilijat5.09 / -
Iina KausePorin Yleisurheilu5.08 / 5.08
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.57 / 5.57
Karla KivimäkiEspoon Tapiot - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna5.65 / 5.65
Jonna KolariValkealan Kajo3.50 / -
Matilda KrauseHelsingfors IFK - / -
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot3.21 / 3.21
Liina LahtinenTampereen Pyrintö3.47 / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly6.19 / 6.19
Matilda LevorantaEspoon Tapiot - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu4.80 / 4.80
Lotta LindholmSavonlinnan Riento4.64 / 4.64
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa5.71 / 5.71
Noora MoisioTampereen Pyrintö4.00 / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu5.08 / 5.08
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö4.40 / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat5.67 / 5.67
Liia SuurjokiTapanilan Erä5.00 / 5.00
Usva TorroKenttäurheilijat -583.98 / 3.98
 
T9 1000m kävely (3)
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot7:19.59 / 8:18.35
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna8:05.52 / 8:05.52