Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.02. klo 11:00 Kansallinen Juniorihallikilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 264 henk. (625 lajisuoritusta)
P15 60m (10)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama 9.24 / 9.24
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto 8.91 / -
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.70 / 7.70
Rasmus KujalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.01 / 8.01
Jani LaaksoTammelan Ryske 9.00 / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot 9.03 / -
Vili VälimäkiTammelan Ryske 8.66 / 8.66
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.56 / 8.56
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.10 / 8.10
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto 8.31 / 8.31
 
P15 60m aj (3)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.65 / 9.65
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto 9.47 / 9.47
 
P15 korkeus (2)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.47 / 1.38
Jonathan LindroosEspoon Tapiot1.60 / 1.60
 
P15 kuula (7)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys13.62 / 13.62
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys10.03 / 10.03
Jani LaaksoTammelan Ryske - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot9.60 / 9.60
Casper ParviainenPerniön Urheilijat - / -
Vili VälimäkiTammelan Ryske10.88 / 10.88
Niilo WaherTurun Urheiluliitto10.65 / 10.65
 
T15 60m (14)
Minea FogelholmEspoon Tapiot 8.48 / 8.48
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.31 / 9.31
Linda LeveelahtiHelsingin Kisa-Veikot 7.95 / 7.95
Henni LiimattaMaskun Kataja 8.83 / 8.83
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo 8.62 / 8.62
Siiri MäkiläTammelan Ryske 8.80 / -
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto 8.27 / 8.27
Anni NurminenTampereen Pyrintö 8.42 / 8.42
Petra OjanenTurun Urheiluliitto 9.42 / 9.44
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto 8.34 / 8.38
Ada-Sofia SöderlundLiedon Parma 8.56 / 8.56
Alisa TikkanenEspoon Tapiot 8.27 / 8.27
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto 8.28 / 8.28
Iida VirtanenTurun Urheiluliitto 8.92 / 8.92
 
T15 800m (8)
Ruska IsosaariSalon Vilpas - / -
Emma KytösahoPaimion Urheilijat2:40.9h / 2:40.9h
Henni LiimattaMaskun Kataja2:56.96 / 2:56.96
Siiri OjanenTurun Urheiluliitto2:38.56 / 2:38.56
Muska SandenSalon Vilpas2:35.46 / 2:35.46
Vilma ValtonenPaimion Urheilijat2:59.22 / 2:59.22
Taika VuorinenPiikkiön Kehitys2:34.03 / 2:42.38
Tilda VuorinenPiikkiön Kehitys2:41.11 / 2:41.11
 
T15 60m aj (11)
Minea FogelholmEspoon Tapiot 9.86 / 9.86
Linda LeveelahtiHelsingin Kisa-Veikot 8.96 / 8.96
Henni LiimattaMaskun Kataja10.91 / 10.91
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo10.34 / 10.34
Siiri MäkiläTammelan Ryske10.15 / -
Anni NurminenTampereen Pyrintö 9.80 / 9.80
Anniina SalokannelMaskun Kataja 9.90 / 9.90
Alisa TikkanenEspoon Tapiot 9.68 / 9.68
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto 9.55 / 9.55
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot10.12 / 10.35
Saga VanninenTampereen Pyrintö 9.08 / 9.11
 
T15 korkeus (9)
Aino HongistoTurun Urheiluliitto1.15 / -
Saima KossaSauvon Urheilijat1.44 / 1.37
Emma KytösahoPaimion Urheilijat1.48 / 1.44
Henni LiimattaMaskun Kataja1.49 / 1.49
Anni NurminenTampereen Pyrintö1.50 / 1.48
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot1.70 / 1.70
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto1.54 / -
Saga VanninenTampereen Pyrintö1.71 / 1.50
Alina VirtanenPiikkiön Kehitys1.45 / 1.40
 
T15 kuula (11)
Sandra BjörklöfIF Raseborg11.66 / 11.15
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu7.54 / 7.54
Tiina JärvinenLahden Ahkera11.43 / 11.43
Henni LiimattaMaskun Kataja8.96 / 8.96
Moona MäkeläHämeenlinnan Tarmo10.72 / 10.72
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto12.27 / 12.27
Petra OjanenTurun Urheiluliitto10.56 / 10.56
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot13.67 / 13.41
Annukka SaalismaaOulun Pyrintö14.59 / -
Ada-Sofia SöderlundLiedon Parma7.15 / 7.15
Saga VanninenTampereen Pyrintö13.44 / 13.44
 
P13 60m (20)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 9.17 / 9.17
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.58 / 8.58
Frans BjörklundRaision Kuula 9.16 / 9.16
Mikael BöckermanEsbo IF 9.43 / 9.43
Roger EklundEsbo IF 9.01 / 9.01
Alex FagerlundIF Raseborg 8.67 / 8.67
Tommi HaavistoLoimaan Jankko 8.95 / 8.95
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto 8.55 / 8.55
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto 8.74 / 8.74
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto10.00 / 10.00
Otso JuvonenTurun Urheiluliitto 9.44 / 9.54
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 9.32 / 9.32
Rado LindbergEsbo IF 8.84 / 8.84
Elias LoponenRaision Kuula - / -
Oliver ÖhmanIF Raseborg 7.63 / 7.63
Pekka OrpoTurun Urheiluliitto - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo 9.01 / 9.13
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot 9.15 / 9.15
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto 9.75 / -
Max TuononenEsbo IF 8.87 / 9.01
 
P13 800m (8)
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto2:45.74 / -
Mikael BöckermanEsbo IF2:50.79 / -
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto2:49.18 / -
Topias KoivunenTurun Urheiluliitto - / -
Miro MattilaLiedon Parma2:49.70 / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto2:43.36 / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto2:43.92 / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti2:55.67 / -
 
P13 60m aj (8)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto10.99 / 10.99
Roger EklundEsbo IF - / -
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto - / -
Rado LindbergEsbo IF10.56 / 10.56
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo12.07 / 12.07
Niklas TammiLiedon Parma - / -
Max TuononenEsbo IF10.87 / 11.09
René-Peter VuorioMaarian Mahti - / -
 
P13 pituus (14)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto3.39 / 3.39
Aarne AutioTurun Urheiluliitto3.54 / -
Mikael BöckermanEsbo IF3.98 / 3.98
Roger EklundEsbo IF - / -
Alex FagerlundIF Raseborg4.15 / -
Eero HonkanenTurun Urheiluliitto - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto - / -
Rado LindbergEsbo IF4.07 / -
Miro MattilaLiedon Parma - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo - / -
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot3.97 / 3.97
Rasmus TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
Max TuononenEsbo IF4.22 / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti - / -
 
P13 kuula (9)
Simon BjörklöfIF Raseborg8.89 / 8.89
Mikael BöckermanEsbo IF8.51 / 8.51
Artturi GauffinKaarinan Ura - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto7.34 / 7.34
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto7.08 / 7.08
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot - / -
Niklas TammiLiedon Parma8.91 / 8.84
Kalle VahalahtiKaarinan Ura8.00 / 8.00
Niilo VirtaForssan Salama8.91 / -
 
T13 60m (52)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo 9.45 / 9.45
Minttu ArolaLiedon Parma 9.06 / 9.06
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto 9.29 / 9.29
Lamisi AyelbassaTurun Urheiluliitto 9.09 / 9.09
Mea BangTurun Urheiluliitto 9.82 / 9.96
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu10.08 / 10.08
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.38 / 9.38
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto10.16 / 10.16
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.67 / 8.67
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu10.43 / 10.43
Mimosa HeikuraTurun Urheiluliitto 8.91 / 8.91
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 9.39 / 9.39
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske 9.95 / 9.95
Lili JokelaPerniön Urheilijat 9.07 / 9.07
Ella JokioinenTurun Urheiluliitto - / -
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto 9.98 / 9.98
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto 8.93 / 8.93
Inkeri KasevaForssan Salama 9.25 / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto 9.97 / 10.05
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto 9.20 / 9.20
Oona KitulaTurun Urheiluliitto 9.20 / -
Eveliina LaaksoTurun Toverit 8.50 / 8.50
Mariella LaaksoTurun Toverit 8.20 / 8.20
Julia LaapioTurun Urheiluliitto - / -
Amanda LehtimäkiForssan Salama 8.44 / 8.44
Minea LindénLoimaan Leisku 8.85 / 8.85
Lotta LindroosTurun Urheiluliitto - / -
Felicia MalaninTurun Urheiluliitto 9.56 / 9.56
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 9.01 / 9.01
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 8.42 / 8.42
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto 9.84 / 9.84
Melissa PalmrothLaitilan Jyske10.00 / 10.00
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö 9.04 / 9.04
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto 9.80 / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat 9.50 / 9.50
Ella RåstedtEsbo IF10.13 / 10.13
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo 9.43 / 9.43
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat 9.00 / 9.00
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.72 / 8.72
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 8.42 / 8.42
Camilla SilenTurun Urheiluliitto 9.33 / 9.33
Emma SjöbergRaision Kuula 8.90 / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja 9.35 / 9.35
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.75 / 8.75
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.40 / 9.55
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama 8.64 / 8.64
Malla TuomolaForssan Salama 9.21 / 9.24
Miisa TuomolaForssan Salama 9.30 / 9.30
Helmi VähäkangasTurun Urheiluliitto - / -
Viivi VälimäkiTammelan Ryske11.09 / -
Eveliina VirtanenTurun Urheiluliitto 9.58 / 9.58
Aada VuoriahoLaitilan Jyske 9.50 / 9.54
 
T13 800m (20)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Helmi HeinonenLiedon Parma3:10.94 / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske3:01.83 / -
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto2:45.85 / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto2:57.53 / -
Veera KokkalaTurun Urheiluliitto - / -
Julia LaapioTurun Urheiluliitto - / -
Annika LaulumaaLaitilan Jyske2:53.26 / -
Minea LindénLoimaan Leisku2:52.86 / -
Lotta LindroosTurun Urheiluliitto - / -
Felicia MalaninTurun Urheiluliitto - / -
Maija MännistöTurun Urheiluliitto3:17.44 / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö - / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat3:15.03 / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat - / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto2:55.92 / -
Malla TuomolaForssan Salama3:08.33 / -
Miisa TuomolaForssan Salama3:14.83 / -
 
T13 60m aj (28)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo12.00 / 12.00
Lamisi AyelbassaTurun Urheiluliitto - / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto - / -
Venla HämäläinenLiedon Parma13.57 / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.73 / 10.73
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Erica HöglundTurun Urheiluliitto - / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Sanelma KantolaTurun Urheiluliitto - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto - / -
Oona KitulaTurun Urheiluliitto11.75 / 11.75
Helena KoivuTurun Toverit10.39 / -
Saima KossaSauvon Urheilijat10.72 / 10.72
Julia LaapioTurun Urheiluliitto - / -
Salla MäkipereLiedon Parma - / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo10.64 / 9.96
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto - / -
Melissa PalmrothLaitilan Jyske - / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot10.68 / 10.68
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot10.12 / 9.70
Camilla SilenTurun Urheiluliitto12.00 / 12.00
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto - / -
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama10.55 / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske10.33 / 10.33
Aada VuoriahoLaitilan Jyske - / -
 
T13 pituus (46)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo - / -
Alexandra AlariLiedon Parma - / -
Minttu ArolaLiedon Parma3.83 / 3.83
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto3.67 / -
Lamisi AyelbassaTurun Urheiluliitto - / -
Mea BangTurun Urheiluliitto - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.54 / 3.54
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto3.39 / 3.39
Venla HämäläinenLiedon Parma4.12 / 4.12
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.29 / 4.29
Erica HöglundTurun Urheiluliitto3.61 / 3.61
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske3.69 / 3.69
Lili JokelaPerniön Urheilijat - / -
Vilma JokinenLiedon Parma - / -
Ella JokioinenTurun Urheiluliitto3.35 / 3.35
Linnea KeroTurun Urheiluliitto - / -
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto3.62 / -
Oona KitulaTurun Urheiluliitto3.93 / -
Helena KoivuTurun Toverit4.64 / -
Julia LaapioTurun Urheiluliitto - / -
Salla MäkipereLiedon Parma3.64 / 3.64
Maija MännistöTurun Urheiluliitto3.86 / 3.86
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo4.93 / 4.93
Melissa PalmrothLaitilan Jyske3.39 / 3.39
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö4.10 / 4.10
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto - / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat3.85 / 3.85
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo3.68 / 3.68
Lotta RavantiTurun Toverit4.66 / -
Pinja RintamaaLiedon Parma4.92 / 4.92
Essi SalmiTurun Urheiluliitto3.19 / 3.19
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat4.34 / 4.34
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot3.86 / 3.86
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot4.75 / 4.75
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto3.31 / 3.31
Elviira TarvainenMaskun Kataja - / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut4.40 / 4.40
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Malla TuomolaForssan Salama - / -
Miisa TuomolaForssan Salama - / -
Helmi VähäkangasTurun Urheiluliitto - / -
Viivi VälimäkiTammelan Ryske - / -
Eveliina VirtanenTurun Urheiluliitto3.75 / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske4.09 / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske3.88 / 3.88
 
T13 kuula (23)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo10.26 / 10.26
Minttu ArolaLiedon Parma6.95 / -
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto7.66 / -
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Venla HämäläinenLiedon Parma6.84 / -
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Erica HöglundTurun Urheiluliitto - / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Vilma JokinenLiedon Parma - / -
Inkeri KasevaForssan Salama10.18 / -
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto9.91 / -
Saima KossaSauvon Urheilijat8.37 / -
Julia LaapioTurun Urheiluliitto - / -
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto10.95 / 10.16
Melissa PalmrothLaitilan Jyske - / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Ella RåstedtEsbo IF6.38 / 6.38
Pinja RintamaaLiedon Parma9.94 / -
Camilla SilenTurun Urheiluliitto - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja7.81 / -
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama8.83 / -
Viivi VälimäkiTammelan Ryske8.30 / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske - / -
 
P11 60m (23)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 9.01 / 9.01
Lukas BrandtNaantalin Löyly 8.96 / 8.96
Arttu CarneTurun Urheiluliitto10.82 / 10.82
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto - / -
Niilas IinattiniemiTurun Urheiluliitto 9.67 / -
Luca JämsenSalon Vilpas 9.34 / 9.36
Felix KandolinTurun Urheiluliitto - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.83 / 8.83
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto10.06 / 10.06
Elias KytöTurun Urheiluliitto10.67 / 10.67
Nikolas LindénLoimaan Leisku10.07 / 10.07
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto 9.69 / 9.69
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto 9.69 / 9.69
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto10.47 / 10.47
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 9.61 / 9.61
Matias NymanTurun Urheiluliitto10.80 / 10.80
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto 9.89 / 9.89
Gabriel RantaTurun Urheiluliitto - / -
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.66 / 8.66
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto 9.31 / 9.31
Widar ToiviainenTurun Urheiluliitto 9.56 / 9.56
Onni TuominenTurun Urheiluliitto10.31 / 10.31
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat 9.85 / 9.85
 
P11 800m (10)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Lukas BrandtNaantalin Löyly2:59.14 / -
Arttu CarneTurun Urheiluliitto3:40.68 / -
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto - / -
Felix KandolinTurun Urheiluliitto - / -
Valtteri LammiTurun Urheiluliitto - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku3:12.05 / -
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto - / -
Rasmus SalminenForssan Salama - / -
Selim TifourTurun Urheiluliitto - / -
 
P11 korkeus (7)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto1.21 / -
Arttu CarneTurun Urheiluliitto1.17 / -
Luca JämsenSalon Vilpas1.26 / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto - / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto1.11 / -
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto1.15 / -
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto1.09 / -
 
P11 pituus (22)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto4.12 / 4.12
Benjamin BjörklöfIF Raseborg3.94 / 3.73
Arttu CarneTurun Urheiluliitto2.73 / -
Niilas IinattiniemiTurun Urheiluliitto3.60 / -
Luca JämsenSalon Vilpas4.10 / 4.10
Felix KandolinTurun Urheiluliitto - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.26 / 4.26
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto3.34 / 3.17
Elias KytöTurun Urheiluliitto - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku3.63 / 3.63
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto3.38 / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto3.38 / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto3.36 / 3.36
Riku NaulaTurun Urheiluliitto3.31 / -
Matias NymanTurun Urheiluliitto2.87 / 2.87
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto3.52 / 3.52
Rasmus SalminenForssan Salama2.89 / -
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto4.37 / 4.37
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto3.88 / 3.88
Widar ToiviainenTurun Urheiluliitto3.71 / 3.71
Onni TuominenTurun Urheiluliitto3.38 / 3.38
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat3.53 / 3.53
 
P11 kuula (17)
Lukas BrandtNaantalin Löyly7.58 / 7.58
Arttu CarneTurun Urheiluliitto4.30 / -
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut6.30 / -
Niilas IinattiniemiTurun Urheiluliitto6.42 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.48 / 7.48
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto5.42 / 5.42
Ville LiimatainenTurun Urheiluliitto5.05 / -
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto5.98 / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto5.68 / 5.68
Riku NaulaTurun Urheiluliitto9.05 / 9.05
Matias NymanTurun Urheiluliitto4.46 / 4.46
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto7.79 / 7.79
Gabriel RantaTurun Urheiluliitto - / -
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto7.16 / 7.16
Joonas TammiLiedon Parma8.20 / 7.32
Onni TuominenTurun Urheiluliitto5.06 / -
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat7.66 / 7.66
 
T11 60m (46)
Anni AapasaloTurun Urheiluliitto - / -
Lotta AdelTurun Urheiluliitto11.59 / -
Mette AhonenTurun Urheiluliitto10.56 / 10.56
Saima AhonenTurun Urheiluliitto 9.90 / 9.90
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto 9.85 / -
Vendela HagströmTurun Urheiluliitto 9.26 / 9.26
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.84 / 9.84
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto - / -
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto10.26 / 10.26
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott 9.61 / 9.61
Jenna HuuskoRaision Kuula10.98 / 10.98
Maisa IlvonenTurun Urheiluliitto 9.79 / 9.79
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo 9.25 / 9.25
Aada KalliolaRaision Kuula 9.42 / 9.42
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto10.05 / 10.05
Fanni KoivukariTurun Urheiluliitto - / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto10.24 / 10.24
Siiri KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu 9.40 / 9.40
Iiris LaineTurun Urheiluliitto10.64 / 10.64
Oona LampinenLiedon Parma 9.78 / 9.78
Miranda LehtimäkiForssan Salama 9.42 / 9.42
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto11.12 / -
Iida LehtoTurun Urheiluliitto11.39 / 11.39
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto10.74 / 10.74
Anna LeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto11.26 / 11.26
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto10.40 / 10.40
Ida MäkiVirttaan Nousu 9.49 / 9.49
Judith MirandaTurun Urheiluliitto 9.43 / 9.43
Emma NygårdTurun Urheiluliitto - / -
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto10.46 / 10.46
Jenna PuolaKaarinan Ura 9.61 / 9.61
Nessa RannikkoSalon Vilpas 9.84 / 9.84
Milja RautiainenJanakkalan Jana11.33 / 11.33
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto10.64 / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto10.38 / 10.38
Tilda SalmiRaision Kuula 9.82 / 9.82
Vanessa SalminenForssan Salama 9.77 / 9.77
Maija SantanenJanakkalan Jana10.37 / 10.37
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Venla TaimenTurun Urheiluliitto10.91 / 10.91
Vilma ToivonenLoimaan Leisku10.45 / 10.45
Ida ValkeinenLiedon Parma 9.90 / 10.02
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.78 / 8.78
Cornelia VuorioTurun Urheiluliitto - / -
Martta YlönenTurun Urheiluliitto10.20 / -
 
T11 800m (20)
Lotta AdelTurun Urheiluliitto - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto2:55.27 / -
Helka HeinonenLiedon Parma - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto - / -
Jenna HuuskoRaision Kuula - / -
Aada KalliolaRaision Kuula - / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka3:06.92 / -
Patricia LaukkanenLiedon Parma3:30.49 / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama - / -
Iida LehtoTurun Urheiluliitto3:51.66 / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto3:16.96 / -
Ida MäkiVirttaan Nousu - / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto3:11.47 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto3:17.83 / -
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Venla TaimenTurun Urheiluliitto - / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Ida ValkeinenLiedon Parma - / -
Cornelia VuorioTurun Urheiluliitto - / -
 
T11 korkeus (16)
Lotta AdelTurun Urheiluliitto - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.12 / -
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto - / -
Maisa IlvonenTurun Urheiluliitto - / -
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo1.36 / 1.36
Fanni KoivukariTurun Urheiluliitto0.92 / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto1.10 / 1.10
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto1.24 / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama1.21 / -
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto - / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto1.00 / -
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto1.02 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto1.25 / 1.20
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto0.96 / -
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut1.02 / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto1.27 / -
 
T11 pituus (40)
Anni AapasaloTurun Urheiluliitto - / -
Lotta AdelTurun Urheiluliitto2.68 / -
Mette AhonenTurun Urheiluliitto2.88 / 2.88
Saima AhonenTurun Urheiluliitto3.55 / 3.50
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3.50 / -
Vendela HagströmTurun Urheiluliitto3.75 / 3.75
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut3.60 / 3.60
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto - / -
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto3.42 / 3.36
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott3.20 / 3.20
Maisa IlvonenTurun Urheiluliitto3.66 / 3.66
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo3.88 / 3.88
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto3.52 / 3.52
Fanni KoivukariTurun Urheiluliitto - / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto3.30 / 3.30
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto3.80 / 3.80
Siiri KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu3.97 / 3.97
Iiris LaineTurun Urheiluliitto3.24 / 3.24
Oona LampinenLiedon Parma3.64 / 3.64
Miranda LehtimäkiForssan Salama3.78 / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto2.79 / 2.79
Anna LeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto2.72 / 2.70
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto3.27 / -
Ida MäkiVirttaan Nousu3.52 / -
Judith MirandaTurun Urheiluliitto4.07 / 4.07
Emma NygårdTurun Urheiluliitto - / -
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto3.20 / -
Jenna PuolaKaarinan Ura3.74 / -
Nessa RannikkoSalon Vilpas3.44 / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana3.08 / 3.08
Iida RuohoTurun Urheiluliitto3.76 / 3.76
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto3.07 / 3.06
Tilda SalmiRaision Kuula3.51 / 3.51
Vanessa SalminenForssan Salama3.94 / 3.94
Maija SantanenJanakkalan Jana3.48 / 3.48
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Vilja VälimäkiTammelan Ryske - / -
Cornelia VuorioTurun Urheiluliitto - / -
Martta YlönenTurun Urheiluliitto3.16 / -
 
T11 kuula (28)
Mette AhonenTurun Urheiluliitto4.50 / -
Saima AhonenTurun Urheiluliitto7.10 / 7.10
Erin BjörklöfIF Raseborg7.25 / 7.25
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto6.29 / -
Vendela HagströmTurun Urheiluliitto - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut6.23 / -
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott4.70 / 4.43
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo9.54 / 9.54
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto4.97 / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto6.64 / 6.64
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto6.39 / -
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto3.89 / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto4.76 / -
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto5.40 / 5.40
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto4.35 / -
Venla MannerTurun Urheiluliitto7.74 / 7.74
Judith MirandaTurun Urheiluliitto6.98 / 6.98
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto6.47 / 6.19
Jenna PuolaKaarinan Ura6.64 / -
Nessa RannikkoSalon Vilpas8.52 / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana4.42 / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto4.72 / 4.71
Tilda SalmiRaision Kuula7.15 / 7.15
Vanessa SalminenForssan Salama6.77 / -
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut6.19 / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku6.28 / 6.28
Vilja VälimäkiTammelan Ryske7.11 / 7.11
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto9.24 / 9.02
 
P9 40m (15)
Rasmus FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Eetu HirvikorpiTurun Weikot Yleisurheilu 7.15 / 7.15
Veikka KiukkonenTurun Urheiluliitto 8.16 / 8.16
Kaapo KiviKaarinan Ura - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 7.20 / -
Tomas LoponenRaision Kuula 7.26 / 7.26
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto 8.45 / 8.45
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto 7.24 / 7.24
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 7.27 / 7.27
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat 8.25 / 8.25
Artjom RiekkinenTurun Urheiluliitto - / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot 7.28 / 7.28
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Walter VenhoTurun Urheiluliitto 7.83 / 7.83
 
P9 800m (9)
Rasmus FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Veikka KiukkonenTurun Urheiluliitto - / -
Kasimir LaineTurun Urheiluliitto - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto3:22.91 / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3:28.30 / -
Artjom RiekkinenTurun Urheiluliitto - / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P9 pituus (14)
Rasmus FagerströmTurun Urheiluliitto - / -
Veikka KiukkonenTurun Urheiluliitto2.39 / 2.39
Kaapo KiviKaarinan Ura - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto3.49 / 3.49
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto2.16 / 2.16
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto3.24 / 3.24
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.24 / 3.24
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat2.62 / 2.62
Artjom RiekkinenTurun Urheiluliitto2.73 / 2.73
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot3.20 / 3.20
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot3.27 / 3.25
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.04 / 4.04
Eliot YrjänheikkiTurun Urheiluliitto3.31 / 3.31
 
P9 kuula (12)
Rasmus FagerströmTurun Urheiluliitto4.47 / -
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut6.78 / -
Veikka KiukkonenTurun Urheiluliitto - / -
Kaapo KiviKaarinan Ura3.11 / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto5.03 / -
Tomas LoponenRaision Kuula5.94 / -
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto4.66 / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto5.35 / -
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat3.69 / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot5.21 / 5.21
Matias TammiLiedon Parma5.62 / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto5.65 / -
 
T9 40m (14)
Fanny AlariLiedon Parma 7.35 / -
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto 6.72 / 6.72
Liisa HämäläinenMynämäen Isku 7.35 / 7.35
Iina JokinenLiedon Parma 7.60 / 7.60
Siiri KaihtelaTurun Urheiluliitto 8.41 / 8.41
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.22 / 7.22
Vendi LehtimäkiForssan Salama 7.65 / 7.65
Lilja LeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Silja MalmstenHämeenlinnan Tarmo 7.97 / 7.97
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 7.17 / 7.17
Laura SovijärviLiedon Parma 7.55 / 7.55
Ellen TaponenSalon Vilpas 7.06 / 7.06
Jade TerhoTurun Urheiluliitto 7.44 / 7.44
Emma ToivonenLoimaan Leisku 7.38 / 7.38
 
T9 800m (4)
Vendi LehtimäkiForssan Salama - / -
Lilja LeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku - / -
 
T9 pituus (15)
Fanny AlariLiedon Parma3.00 / 3.00
Minea AuremaaTurun Urheiluliitto3.48 / 3.48
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.28 / 3.28
Iina JokinenLiedon Parma3.07 / 3.07
Siiri KaihtelaTurun Urheiluliitto2.45 / 2.45
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.93 / 2.90
Mandi LehtimäkiForssan Salama2.55 / 2.55
Vendi LehtimäkiForssan Salama2.51 / 2.51
Lilja LeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Silja MalmstenHämeenlinnan Tarmo2.63 / 2.63
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3.52 / 3.52
Laura SovijärviLiedon Parma - / -
Ellen TaponenSalon Vilpas3.29 / 3.29
Jade TerhoTurun Urheiluliitto2.76 / 2.76
Emma ToivonenLoimaan Leisku3.32 / 3.32
 
T9 kuula (10)
Fanny AlariLiedon Parma5.07 / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.27 / -
Iina JokinenLiedon Parma3.90 / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.10 / 5.10
Lilja LeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot5.07 / 5.07
Laura SovijärviLiedon Parma3.96 / -
Ellen TaponenSalon Vilpas4.54 / -
Jade TerhoTurun Urheiluliitto - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku4.15 / -