Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.09. klo 13:00 Ratatonnit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 56 henk. (56 lajisuoritusta)
M 1000m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville BorgmästarsIK Falken - / -
Jonas HärtullGamlakarleby IF - / -
Joni HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Jonas IngoVasa IS2.43,27 / -
 
M17 1000m (2)
Mikko KärkkäinenKauhavan Wisa - / -
Petteri MattilaKauhajoen Karhu - / -
 
P15 1000m (3)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Topi LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juho SeppäläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T15 1000m (6)
Veera HakomäkiVähänkyrön Viesti - / -
Senni KeckmanKyrön Voima - / -
Laura LaitilaJalasjärven Jalas - / -
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sara PentinmäkiJalasjärven Jalas - / -
Meri SuomalainenVähänkyrön Viesti - / -
 
P13 1000m (8)
Reko HakomäkiVähänkyrön Viesti - / -
Iiro HauhiaKurikan Ryhti - / -
Mika KärkkäinenKauhavan Wisa - / -
Eeli KeckmanKyrön Voima - / -
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat - / -
Miiko SivulaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Elmeri VästinsaloLapuan Virkiä - / -
Vikki Yli-HärsiläJalasjärven Jalas - / -
 
T13 1000m (6)
Joanna HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Kristiina KunnariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä - / -
Minea NäsiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Anni TakamaaLapuan Virkiä - / -
 
P11 1000m (5)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / 3.25,49
Aleksi HauhiaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Luukas NäsiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Veikka Yli-HärsiläJalasjärven Jalas - / -
 
T11 1000m (9)
Iida AnttilaNivalan Urheilijat - / 3.44,15
Lotta HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Serafina KarjanlahtiIlmajoen Kisailijat - / -
Sorella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Mirva NäykkiLapuan Virkiä - / -
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat - / -
Elsi PukkinenVaasan Toverit - / -
Anni RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P9 1000m (4)
Ossi KallioAlavuden Urheilijat - / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Oula KuusiluomaParkanon Urheilijat - / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
 
T9 1000m (9)
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat4.02,22 / -
Fiia KarjanlahtiIlmajoen Kisailijat - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Inka KuusiluomaParkanon Urheilijat - / -
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat - / -
Janika LångsjöLapuan Virkiä - / -
Iines SikkiläLapuan Virkiä - / -