Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
18.07. klo 17:30 Pm-kilpailut 9-13v. 1.osa.
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 128 henk. (449 lajisuoritusta)
P13 200m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat27.83 / 27.83
Miska JohanssonHeinolan Isku31.21 / -
Henri MäkeläLahden Ahkera35.06 / -
Teemu MälkiäLahden Ahkera29.92 / -
Roni RämäLahden Ahkera37.28 / -
Matias SomppiLahden Ahkera31.86 / -
Atte TuominenLahden Ahkera31.70 / -
Ville VihertöIitin Pyrintö33.55 / -
 
P13 1000m (5)
Henri MäkeläLahden Ahkera3:46.12 / -
Teemu MälkiäLahden Ahkera3:17.99 / 3:17.99
Roni RämäLahden Ahkera3:27.30 / -
Matias SomppiLahden Ahkera3:23.45 / 3:23.45
Atte TuominenLahden Ahkera3:44.49 / -
 
P13 60m aj (5)
Miska JohanssonHeinolan Isku10.53 / 11.34
Henri MäkeläLahden Ahkera12.70 / -
Roni RämäLahden Ahkera - / -
Atte TuominenLahden Ahkera11.78 / 11.78
Ville VihertöIitin Pyrintö10.90 / 10.90
 
P13 korkeus (4)
Miska JohanssonHeinolan Isku1.26 / 1.25
Roni RämäLahden Ahkera1.50 / 1.50
Atte TuominenLahden Ahkera1.25 / 1.25
Ville VihertöIitin Pyrintö1.40 / 1.40
 
P13 3-loikka (5)
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat9.04 / -
Miska JohanssonHeinolan Isku8.45 / -
Roni RämäLahden Ahkera10.78 / 10.78
Atte TuominenLahden Ahkera8.62 / 8.62
Ville VihertöIitin Pyrintö8.42 / -
 
P13 kuula (5)
Juho HoppmanHeinolan Isku8.77 / -
Miska JohanssonHeinolan Isku8.47 / 8.47
Onni LiikkanenIitin Pyrintö8.29 / -
Henri MäkeläLahden Ahkera7.68 / 7.68
Roni RämäLahden Ahkera10.36 / 10.36
 
P13 keihäs (7)
Juho HoppmanHeinolan Isku22.99 / -
Miska JohanssonHeinolan Isku31.22 / 30.41
Onni LiikkanenIitin Pyrintö32.16 / 32.16
Henri MäkeläLahden Ahkera26.51 / 26.51
Roni RämäLahden Ahkera31.22 / 31.22
Atte TuominenLahden Ahkera23.73 / 23.73
Ville VihertöIitin Pyrintö34.48 / 34.48
 
T13 200m (17)
Minttu KaukonenLahden Ahkera30.22 / 30.22
Venla LäderbergLahden Ahkera31.21 / -
Saara LahtinenPadasjoen Yritys32.50 / -
Sohvi LaineLahden Ahkera32.67 / -
Ella MantereLahden Ahkera30.40 / 30.40
Leni MantilaLahden Ahkera30.99 / 30.99
Siru MyllykangasHeinolan Isku - / -
Joanna PuukkaIitin Pyrintö29.19 / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera29.42 / 29.42
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy33.14 / -
Henna TermonenLahden Ahkera31.01 / 31.01
Jenna TuomainenIitin Pyrintö30.47 / -
Milka UkkonenLahden Ahkera30.17 / -
Viivi VäriläHeinolan Isku34.16 / -
Venla VehviläinenHelsingfors IFK - / -
Wilma VikstenOrimattilan Jymy28.80 / -
Emilia VilanderAsikkalan Raikas33.27 / -
 
T13 1000m (8)
Minttu KaukonenLahden Ahkera3:23.62 / 3:23.62
Venla LäderbergLahden Ahkera3:25.03 / 3:26.66
Emilia MälkiäOrimattilan Jymy3:34.25 / 3:34.25
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera3:29.64 / -
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy3:36.20 / 3:36.20
Henna TermonenLahden Ahkera3:40.96 / -
Jenna TuomainenIitin Pyrintö3:53.78 / -
Viivi VäriläHeinolan Isku4:23.92 / -
 
T13 60m aj (12)
Minttu KaukonenLahden Ahkera11.59 / -
Venla LäderbergLahden Ahkera10.14 / 10.14
Saara LahtinenPadasjoen Yritys11.32 / 11.32
Sohvi LaineLahden Ahkera12.50 / -
Emilia MälkiäOrimattilan Jymy12.29 / 12.57
Joanna PuukkaIitin Pyrintö 9.97 / 9.97
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera10.19 / 10.19
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy14.58 / -
Henna TermonenLahden Ahkera10.97 / 10.97
Jenna TuomainenIitin Pyrintö12.04 / 12.63
Milka UkkonenLahden Ahkera10.43 / 10.43
Wilma VikstenOrimattilan Jymy - / -
 
T13 korkeus (8)
Saara LahtinenPadasjoen Yritys1.35 / 1.35
Leni MantilaLahden Ahkera1.30 / 1.30
Joanna PuukkaIitin Pyrintö1.47 / 1.47
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera1.50 / 1.50
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy1.45 / 1.45
Henna TermonenLahden Ahkera1.40 / 1.40
Jenna TuomainenIitin Pyrintö1.45 / 1.41
Milka UkkonenLahden Ahkera1.41 / 1.41
 
T13 3-loikka (11)
Venla LäderbergLahden Ahkera9.23 / 9.23
Ella MantereLahden Ahkera8.83 / 8.83
Leni MantilaLahden Ahkera8.38 / 8.38
Siru MyllykangasHeinolan Isku7.93 / -
Joanna PuukkaIitin Pyrintö8.98 / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera9.83 / 9.83
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy8.78 / -
Henna TakkiLahden Ahkera8.40 / -
Henna TermonenLahden Ahkera8.59 / 8.48
Jenna TuomainenIitin Pyrintö8.35 / -
Milka UkkonenLahden Ahkera10.00 / 10.00
 
T13 kuula (11)
Tiina JärvinenLahden Ahkera11.71 / 11.71
Sohvi LaineLahden Ahkera10.00 / 10.00
Leni MantilaLahden Ahkera8.54 / 8.54
Siru MyllykangasHeinolan Isku9.42 / 9.42
Joanna PuukkaIitin Pyrintö11.32 / 11.32
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera8.34 / 8.34
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy7.80 / -
Henna TermonenLahden Ahkera7.04 / 6.10
Jenna TuomainenIitin Pyrintö8.31 / 8.31
Milka UkkonenLahden Ahkera7.25 / 7.18
Emilia VilanderAsikkalan Raikas6.67 / -
 
T13 keihäs (13)
Sohvi LaineLahden Ahkera29.43 / 29.43
Emilia MälkiäOrimattilan Jymy21.40 / -
Leni MantilaLahden Ahkera25.36 / 25.36
Siru MyllykangasHeinolan Isku18.22 / 18.22
Joanna PuukkaIitin Pyrintö37.40 / 37.40
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera22.68 / 22.54
Aada SipiläinenOrimattilan Jymy23.65 / -
Henna TakkiLahden Ahkera28.91 / 26.24
Henna TermonenLahden Ahkera14.41 / 14.41
Jenna TuomainenIitin Pyrintö25.03 / 25.03
Milka UkkonenLahden Ahkera19.54 / 18.83
Venla VehviläinenHelsingfors IFK10.92 / 10.92
Emilia VilanderAsikkalan Raikas12.44 / -
 
P12 200m (4)
Oiva KasurinenAsikkalan Raikas - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera32.95 / 32.95
Jerry SavolainenLahden Ahkera32.88 / 32.88
Joona TuusjärviLahden Ahkera - / -
 
P12 1000m (4)
Mikke JärvelinHelsingin Kisa-Veikot3:53.96 / 3:53.96
Onni RustholkarhuLahden Ahkera4:01.05 / 4:01.05
Jerry SavolainenLahden Ahkera4:44.75 / -
Joona TuusjärviLahden Ahkera4:01.02 / -
 
P12 60m aj (3)
Onni RustholkarhuLahden Ahkera11.80 / 11.80
Jerry SavolainenLahden Ahkera - / -
Joona TuusjärviLahden Ahkera12.84 / 12.84
 
P12 korkeus (3)
Onni RustholkarhuLahden Ahkera1.25 / 1.25
Jerry SavolainenLahden Ahkera1.25 / 1.25
Joona TuusjärviLahden Ahkera1.25 / 1.25
 
P12 3-loikka (4)
Mikke JärvelinHelsingin Kisa-Veikot8.93 / 8.93
Onni RustholkarhuLahden Ahkera8.35 / 8.35
Jerry SavolainenLahden Ahkera - / -
Joona TuusjärviLahden Ahkera - / -
 
P12 kuula (3)
Onni RustholkarhuLahden Ahkera8.53 / 8.53
Jerry SavolainenLahden Ahkera6.64 / 6.64
Joona TuusjärviLahden Ahkera5.86 / -
 
P12 keihäs (4)
Mikke JärvelinHelsingin Kisa-Veikot26.23 / 26.23
Onni RustholkarhuLahden Ahkera27.10 / 27.10
Jerry SavolainenLahden Ahkera20.47 / 18.02
Joona TuusjärviLahden Ahkera24.31 / -
 
T12 200m (9)
Henna-Maria AhlgrenHelsingfors IFK - / -
Noora GustafssonNastolan Naseva32.24 / 32.24
Ella HaapasaloLahden Ahkera31.70 / 31.70
Jenni JohnssonLahden Ahkera31.17 / 31.17
Alice KoskelainenLahden Ahkera32.68 / 32.68
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Mariska NykänenLapinjärven Urheilijat - Lappträsk Idrottare - / -
Edith RantalaLahden Ahkera - / -
Vilma TanskanenAsikkalan Raikas36.37 / -
 
T12 1000m (7)
Noora GustafssonNastolan Naseva3:45.28 / 3:45.28
Ella HaapasaloLahden Ahkera4:28.48 / -
Jenni JohnssonLahden Ahkera3:18.27 / 3:18.27
Alice KoskelainenLahden Ahkera4:01.16 / -
Kerttu NiemiIitin Pyrintö3:50.47 / 3:50.47
Mariska NykänenLapinjärven Urheilijat - Lappträsk Idrottare4:20.06 / -
Edith RantalaLahden Ahkera3:31.70 / -
 
T12 60m aj (8)
Noora GustafssonNastolan Naseva13.56 / 13.56
Ella HaapasaloLahden Ahkera10.44 / 10.44
Jenni JohnssonLahden Ahkera11.50 / 11.50
Alice KoskelainenLahden Ahkera11.82 / 11.82
Viivi KupiainenHartolan Voima12.21 / 12.21
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot10.80 / 10.80
Mariska NykänenLapinjärven Urheilijat - Lappträsk Idrottare - / -
Edith RantalaLahden Ahkera10.64 / 10.64
 
T12 korkeus (7)
Ella HaapasaloLahden Ahkera1.39 / 1.39
Jenni JohnssonLahden Ahkera1.41 / 1.41
Alice KoskelainenLahden Ahkera1.26 / 1.26
Viivi KupiainenHartolan Voima1.49 / 1.49
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot1.34 / 1.34
Edith RantalaLahden Ahkera1.35 / 1.35
Vilma TanskanenAsikkalan Raikas1.35 / 1.35
 
T12 3-loikka (8)
Noora GustafssonNastolan Naseva - / -
Ella HaapasaloLahden Ahkera8.69 / 8.69
Jenni JohnssonLahden Ahkera9.16 / 9.16
Alice KoskelainenLahden Ahkera8.34 / 8.34
Viivi KupiainenHartolan Voima8.21 / 8.21
Kerttu NiemiIitin Pyrintö - / -
Mariska NykänenLapinjärven Urheilijat - Lappträsk Idrottare - / -
Edith RantalaLahden Ahkera8.74 / 8.74
 
T12 kuula (7)
Ella HaapasaloLahden Ahkera6.86 / 6.86
Sinja JohanssonHeinolan Isku7.46 / 7.46
Alice KoskelainenLahden Ahkera8.48 / 8.48
Viivi KupiainenHartolan Voima10.15 / 10.15
Mariska NykänenLapinjärven Urheilijat - Lappträsk Idrottare - / -
Edith RantalaLahden Ahkera7.81 / 7.81
Vilma TanskanenAsikkalan Raikas7.33 / 7.33
 
T12 keihäs (8)
Ella HaapasaloLahden Ahkera17.55 / 17.55
Sinja JohanssonHeinolan Isku24.37 / 24.37
Alice KoskelainenLahden Ahkera30.04 / 30.04
Viivi KupiainenHartolan Voima25.88 / 25.87
Kerttu NiemiIitin Pyrintö12.84 / 12.84
Mariska NykänenLapinjärven Urheilijat - Lappträsk Idrottare11.75 / -
Edith RantalaLahden Ahkera18.05 / 18.05
Silja SalovaaraOrimattilan Jymy24.24 / 24.24
 
P11 150m (10)
Eelis HynninenHartolan Voima24.29 / 24.29
Aaro KivilevoOrimattilan Jymy - / -
Edvard LindroosNastolan Naseva24.91 / -
Eeli NieminenAsikkalan Raikas23.33 / -
Markus PorvariHartolan Voima24.37 / -
Teemu RantalainenHeinolan Isku24.14 / -
Kaapo SaarinenHeinolan Isku26.92 / -
Joel ToivolaLahden Ahkera23.56 / 23.56
Veeti TukiaNastolan Naseva - / -
Jesse TuomainenIitin Pyrintö - / -
 
P11 1000m (8)
Jesper HuovinenLahden Ahkera3:33.47 / 3:33.47
Eelis HynninenHartolan Voima3:57.52 / 3:57.52
Otso KaukonenLahden Ahkera - / -
Aaro KivilevoOrimattilan Jymy3:46.88 / 3:46.88
Markus PorvariHartolan Voima3:39.62 / 3:39.62
Joel ToivolaLahden Ahkera3:48.41 / -
Veeti TukiaNastolan Naseva - / -
Jesse TuomainenIitin Pyrintö - / -
 
P11 korkeus (7)
Jesper HuovinenLahden Ahkera1.15 / 1.15
Eelis HynninenHartolan Voima1.10 / 1.10
Eeli NieminenAsikkalan Raikas1.10 / -
Tuhto OjanenHeinolan Isku1.10 / -
Markus PorvariHartolan Voima1.26 / 1.26
Joel ToivolaLahden Ahkera1.00 / 0.95
Jesse TuomainenIitin Pyrintö - / -
 
P11 pituus (10)
Jesper HuovinenLahden Ahkera3.32 / 3.32
Eelis HynninenHartolan Voima3.61 / 3.61
Aaro KivilevoOrimattilan Jymy3.45 / -
Edvard LindroosNastolan Naseva3.86 / 3.86
Eeli NieminenAsikkalan Raikas4.21 / 4.21
Tuhto OjanenHeinolan Isku3.58 / -
Markus PorvariHartolan Voima4.12 / 4.12
Teemu RantalainenHeinolan Isku3.84 / -
Joel ToivolaLahden Ahkera3.55 / 3.55
Veeti TukiaNastolan Naseva - / -
 
P11 kiekko (8)
Jesper HuovinenLahden Ahkera16.40 / 16.40
Eelis HynninenHartolan Voima13.94 / 13.94
Edvard LindroosNastolan Naseva13.11 / -
Eeli NieminenAsikkalan Raikas18.24 / -
Tuhto OjanenHeinolan Isku15.27 / -
Teemu RantalainenHeinolan Isku12.28 / -
Joel ToivolaLahden Ahkera19.52 / 19.52
Jesse TuomainenIitin Pyrintö12.05 / 12.05
 
P11 moukari (4)
Jesper HuovinenLahden Ahkera - / -
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Teemu RantalainenHeinolan Isku - / -
Jesse TuomainenIitin Pyrintö - / -
 
T11 150m (14)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera22.59 / 22.59
Jessika HuovinenLahden Ahkera24.75 / 24.75
Saara HuppunenIitin Pyrintö25.93 / -
Vilja LäderbergLahden Ahkera23.71 / 23.71
Neela NotkonenLahden Ahkera23.23 / 23.23
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot25.74 / 25.74
Veera ReponenJoutsan Pommi23.65 / -
Sofia RinneLahden Ahkera23.92 / 23.92
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera21.54 / 21.54
Selma SeesvaaraAsikkalan Raikas24.95 / -
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera22.49 / 22.49
Vanessa VäriläHeinolan Isku28.82 / -
Venla VavuliLahden Ahkera26.40 / 26.40
 
T11 1000m (9)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera3:50.57 / 3:50.57
Saara HuppunenIitin Pyrintö3:43.14 / 3:43.14
Vilja LäderbergLahden Ahkera3:34.43 / 3:34.43
Neela NotkonenLahden Ahkera3:45.89 / 3:52.30
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot4:18.78 / -
Sofia RinneLahden Ahkera3:40.07 / 3:40.07
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera3:27.25 / 3:27.25
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy4:08.59 / -
Jade ToivolaLahden Ahkera3:44.94 / -
 
T11 korkeus (12)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera1.25 / 1.25
Jessika HuovinenLahden Ahkera1.10 / 1.05
Saara HuppunenIitin Pyrintö1.08 / 1.08
Vilja LäderbergLahden Ahkera1.14 / 1.14
Neela NotkonenLahden Ahkera1.24 / 1.24
Sofia PuolakanahoKärkölän Kisa-Veikot1.23 / -
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot1.10 / 1.10
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera1.29 / 1.29
Linda SallinenOrimattilan Jymy1.25 / 1.25
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy1.08 / -
Jade ToivolaLahden Ahkera1.25 / 1.25
Venla VavuliLahden Ahkera1.15 / 1.15
 
T11 pituus (13)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera3.86 / 3.86
Jessika HuovinenLahden Ahkera3.26 / 3.26
Saara HuppunenIitin Pyrintö3.99 / 3.99
Vilja LäderbergLahden Ahkera3.56 / 3.27
Neela NotkonenLahden Ahkera3.84 / 3.84
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot3.56 / 3.56
Sofia RinneLahden Ahkera3.62 / 3.62
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera4.39 / 4.39
Selma SeesvaaraAsikkalan Raikas3.34 / -
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy3.30 / -
Jade ToivolaLahden Ahkera4.12 / 4.12
Vanessa VäriläHeinolan Isku3.15 / -
Venla VavuliLahden Ahkera3.04 / 3.04
 
T11 kiekko (14)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera14.03 / 14.03
Jessika HuovinenLahden Ahkera13.85 / 13.85
Vilja LäderbergLahden Ahkera12.89 / 12.89
Ansa LiikkanenIitin Pyrintö20.78 / 20.78
Neela NotkonenLahden Ahkera15.81 / 15.81
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot15.61 / 15.61
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera18.72 / 18.72
Linda SallinenOrimattilan Jymy18.45 / 18.45
Aino SaloIitin Pyrintö23.20 / 23.20
Silja SalovaaraOrimattilan Jymy18.37 / -
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy13.08 / -
Jade ToivolaLahden Ahkera16.49 / 16.27
Vanessa VäriläHeinolan Isku - / -
Venla VavuliLahden Ahkera12.45 / 12.45
 
T11 moukari (12)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Jessika HuovinenLahden Ahkera - / -
Saara HuppunenIitin Pyrintö - / -
Ansa LiikkanenIitin Pyrintö - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Alisa RauhamaaKärkölän Kisa-Veikot - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Aino SaloIitin Pyrintö - / -
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera - / -
Vanessa VäriläHeinolan Isku - / -
Venla VavuliLahden Ahkera - / -
 
P10 150m (8)
Santtu KekkonenLahden Ahkera24.77 / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera23.83 / 23.83
Sakari MäkeläLahden Ahkera27.14 / 27.14
Elmeri NieminenAsikkalan Raikas - / -
Matias NieminenAsikkalan Raikas25.60 / -
Viljami SaloIitin Pyrintö - / -
Jesse TarkiainenHeinolan Isku - / -
Luukas ValioHollolan Urheilijat -4624.85 / 24.85
 
P10 1000m (4)
Luukas HuppunenIitin Pyrintö4:02.3h / 4:02.3h
Sakari MäkeläLahden Ahkera4:22.80 / -
Viljami SaloIitin Pyrintö3:50.41 / -
Jesse TarkiainenHeinolan Isku - / -
 
P10 korkeus (5)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera1.15 / 1.15
Sakari MäkeläLahden Ahkera0.90 / 0.85
Matias NieminenAsikkalan Raikas1.02 / 1.02
Viljami SaloIitin Pyrintö1.02 / 1.02
Luukas ValioHollolan Urheilijat -461.05 / 1.05
 
P10 3-loikka (4)
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
Elmeri NieminenAsikkalan Raikas - / -
Pyry NieminenAsikkalan Raikas - / -
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera - / -
 
P10 kiekko (4)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera19.69 / 19.69
Sakari MäkeläLahden Ahkera19.61 / 19.61
Pyry NieminenAsikkalan Raikas15.83 / 15.83
Viljami SaloIitin Pyrintö11.87 / -
 
P10 moukari (1)
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
 
T10 150m (10)
Veera GustafssonNastolan Naseva28.77 / 28.77
Martta HuppunenIitin Pyrintö - / -
Nanna HuvinenHeinolan Isku - / -
Usva KasurinenAsikkalan Raikas - / -
Nella KoskelaHartolan Voima31.88 / -
Ingrid LindroosNastolan Naseva - / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva22.91 / 22.91
Celina SalonenPadasjoen Yritys25.08 / -
Veea VavuliLahden Ahkera29.64 / 29.64
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas25.36 / -
 
T10 1000m (7)
Martta HuppunenIitin Pyrintö4:05.60 / 4:08.15
Nanna HuvinenHeinolan Isku - / -
Ingrid LindroosNastolan Naseva3:51.14 / 3:51.14
Hertta NiemiIitin Pyrintö4:23.78 / 4:27.37
Iiris NiemiIitin Pyrintö4:16.03 / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva3:40.87 / 3:40.87
Celina SalonenPadasjoen Yritys - / -
 
T10 korkeus (8)
Veera GustafssonNastolan Naseva0.90 / 0.90
Nanna HuvinenHeinolan Isku1.05 / -
Nella KoskelaHartolan Voima1.00 / -
Ingrid LindroosNastolan Naseva0.96 / 0.96
Emmi PiispanenNastolan Naseva1.15 / 1.15
Celina SalonenPadasjoen Yritys1.11 / 1.11
Veea VavuliLahden Ahkera0.90 / 0.90
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas1.17 / 1.17
 
T10 3-loikka (7)
Nanna HuvinenHeinolan Isku - / -
Ingrid LindroosNastolan Naseva - / -
Iina LindstamAsikkalan Raikas - / -
Hertta NiemiIitin Pyrintö - / -
Iiris NiemiIitin Pyrintö - / -
Celina SalonenPadasjoen Yritys - / -
Veea VavuliLahden Ahkera - / -
 
T10 kiekko (11)
Veera GustafssonNastolan Naseva10.27 / 10.27
Nanna HuvinenHeinolan Isku - / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku14.05 / 12.68
Ingrid LindroosNastolan Naseva - / -
Iina LindstamAsikkalan Raikas12.49 / 12.49
Hertta NiemiIitin Pyrintö - / -
Iiris NiemiIitin Pyrintö - / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva - / -
Amanda SallinenOrimattilan Jymy - / -
Celina SalonenPadasjoen Yritys9.27 / -
Veea VavuliLahden Ahkera10.44 / 10.44
 
T10 moukari (4)
Veera GustafssonNastolan Naseva - / -
Nanna HuvinenHeinolan Isku - / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku - / -
Veea VavuliLahden Ahkera - / -
 
P9 miniottelu (40m + 1000m) (11)
Joona GustafssonNastolan Naseva - / -
Luukas HuppunenIitin Pyrintö - / -
Leevi HyypiäIitin Pyrintö - / -
Niklas JärvinenIitin Pyrintö - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva - / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva - / -
Rami LeminenHeinolan Isku - / -
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera - / -
Joona PuukkaIitin Pyrintö - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö - / -
 
P9 miniottelu (40m + korkeus) (9)
Joona GustafssonNastolan Naseva - / -
Leevi HyypiäIitin Pyrintö - / -
Niklas JärvinenIitin Pyrintö - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva - / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva - / -
Vilppu PirinenIitin Pyrintö - / -
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera - / -
Joona PuukkaIitin Pyrintö - / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö - / -
 
P9 miniottelu (1000m + korkeus) (8)
Joona GustafssonNastolan Naseva - / -
Leevi HyypiäIitin Pyrintö - / -
Niklas JärvinenIitin Pyrintö - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva - / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva - / -
Jimi PirttimäkiLahden Ahkera - / -
Joona PuukkaIitin Pyrintö - / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö - / -
 
T9 miniottelu (40m + 1000m) (11)
Aino AhonenHeinolan Isku - / -
Aava LindstamAsikkalan Raikas - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Ida PiispanenNastolan Naseva - / -
Sofia PirttimäkiLahden Ahkera - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Suvi ReunanenNastolan Naseva - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku - / -
Jenni TuominenHeinolan Isku - / -
 
T9 miniottelu (40m + korkeus) (10)
Aino AhonenHeinolan Isku - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Ida PiispanenNastolan Naseva - / -
Sofia PirttimäkiLahden Ahkera - / -
Fiona PuolakanahoKärkölän Kisa-Veikot - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Suvi ReunanenNastolan Naseva - / -
Olga RiikonenLahden Ahkera - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
 
T9 miniottelu (1000m + korkeus) (8)
Aino AhonenHeinolan Isku - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Ida PiispanenNastolan Naseva - / -
Sofia PirttimäkiLahden Ahkera - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Suvi ReunanenNastolan Naseva - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -