Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
09.12. klo 10:00 Tonttukisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 275 henk. (491 lajisuoritusta)
P15 60m (16)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Atte BohmNaantalin Löyly 8.24 / -
Onni FlinkmanNaantalin Löyly - / -
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto 9.33 / -
Rasmus HaavistoMaskun Kataja 8.27 / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.21 / -
Roope KiveläTurun Urheiluliitto - / -
Aarne LaaksonenKosken Kaiku 8.67 / -
Niko LehtonenTurun Weikot Yleisurheilu10.54 / -
Patrick LindbergKarkkilan Pojat 8.79 / -
Markus MäkilaineTurun Weikot Yleisurheilu 9.06 / -
Severi RautioRaision Kuula 8.61 / -
Lauri SaloKosken Kaiku 9.45 / -
Elias SaruTurun Urheiluliitto 8.90 / -
Jeremi SiimesTurun Urheiluliitto 8.20 / -
Pyry SuojanenTurun Urheiluliitto 9.57 / -
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat 8.14 / -
 
P15 pituus (9)
Atte BohmNaantalin Löyly5.53 / 5.53
Onni FlinkmanNaantalin Löyly - / -
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto4.87 / 4.87
Rasmus HaavistoMaskun Kataja - / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat5.53 / 5.53
Patrick LindbergKarkkilan Pojat4.97 / 4.97
Elias SaruTurun Urheiluliitto4.62 / -
Jeremi SiimesTurun Urheiluliitto5.32 / 5.32
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat5.52 / 5.52
 
P15 kuula (8)
Atte BohmNaantalin Löyly10.13 / 10.13
Mico EkmanPiikkiön Kehitys13.18 / 13.18
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys9.66 / 9.66
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat9.25 / 9.25
Miika LahtonenMynämäen Isku14.77 / 14.66
Niko LehtonenTurun Weikot Yleisurheilu10.69 / 10.69
Markus MäkilaineTurun Weikot Yleisurheilu11.40 / 10.79
Severi RautioRaision Kuula9.82 / 9.82
 
T15 60m (13)
Silja GomanNousiaisten Susi 9.09 / -
Liisa JalavaTurun Urheiluliitto 9.72 / -
Alina LoikasTurun Urheiluliitto 9.06 / -
Ida MäkinenKiukaisten Kisailijat 8.92 / -
Julia MatchenkovaSalon Vilpas 8.92 / -
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto - / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto 9.24 / -
Venla PoikonenKiukaisten Kisailijat 9.62 / -
Pinja PurolaSomeron Esa 9.18 / -
Anna PursiainenEspoon Tapiot 8.16 / -
Nea RekolaTurun Toverit 8.99 / -
Saara SuonpääSomeron Esa 8.88 / -
Saara VahtokariRauman Urheilijat - / -
 
T15 pituus (13)
Lotta ArroKaarinan Ura4.11 / 4.11
Venla HämäläinenLiedon Parma3.98 / 3.98
Jutta HeinoKarkkilan Pojat3.64 / 3.64
Siiri LehtoSalon Vilpas4.42 / 4.42
Emma LooPargas IF4.09 / 4.09
Ida MäkinenKiukaisten Kisailijat4.25 / -
Siiri OjanenTurun Urheiluliitto4.48 / 4.41
Venla PoikonenKiukaisten Kisailijat4.03 / 4.03
Pinja RintamaaLiedon Parma4.71 / 4.71
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto4.97 / 4.97
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut4.50 / 4.50
Milka UkkonenLahden Ahkera4.88 / 4.88
Lilli VirtanenLauttakylän Luja4.34 / 4.20
 
T15 kuula (6)
Patricia KellgrenHelsingfors IFK14.48 / 14.35
Silja KosonenSomeron Esa11.89 / 11.89
Petra OjanenTurun Urheiluliitto9.51 / 9.51
Marika VirtanenSomeron Esa9.43 / 9.43
Ilona VuoriMarttilan Murto13.47 / 13.47
Sofia WilenKaarinan Ura6.23 / 6.23
 
P13 60m (9)
Jimi AhoSalon Vilpas 8.34 / 8.34
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.86 / 8.86
Viljami AvorantaSalon Vilpas10.12 / -
Joel-Oscar KammarmäkiNummen Kipinä 9.23 / 9.23
Eetu LehtonenTurun Weikot Yleisurheilu 8.88 / 8.88
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto 9.10 / 9.10
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu 9.62 / 9.62
Oskari SalmelainenMaskun Kataja 8.60 / 8.60
Jere SantaluotoRaision Kuula10.83 / -
 
P13 1000m (8)
Aarni EijsSalon Vilpas3:02.74 / 3:02.74
Luukas LehtinenLapin Salama3:28.67 / 3:28.67
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto3:14.35 / 3:14.35
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto3:26.50 / 3:26.50
Jere SantaluotoRaision Kuula3:25.20 / 3:25.20
Hannu SjöblomLoimaan Leisku3:31.94 / 3:31.94
Seppo VasseurRaision Kuula3:18.69 / 3:18.69
 
P13 60m aj (1)
Otto HiivolaKalannin Vankka10.00 / 10.00
 
T13 60m (31)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo 9.26 / 9.26
Minttu ArolaLiedon Parma 9.32 / 9.32
Minea FogelholmEspoon Tapiot 8.45 / 8.45
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.36 / 9.36
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto 9.64 / 9.64
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.88 / 8.88
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 8.88 / 8.88
Sara HeinoKiukaisten Kisailijat 9.01 / 9.01
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 9.39 / 9.55
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu 9.34 / 9.34
Pihla JokinenLiedon Parma 9.04 / 9.04
Aada JuhalaPorin Tarmo 8.66 / 8.66
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto 9.48 / 9.48
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto 9.57 / 9.57
Sofie Latva-RiskuPorin Tarmo 9.08 / 9.08
Minea LindénLoimaan Leisku 9.16 / 9.16
Carla LiukkonenSjundeå IF 8.16 / 8.16
Felicia MalaninTurun Urheiluliitto - / -
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske 9.06 / 9.06
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 8.34 / 8.34
Inka PikalaLittoisten Työväen Urheilijat 9.90 / 9.90
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto 8.71 / 8.71
Pinja RintamaaLiedon Parma 8.94 / 8.94
Sara SnickarsNagu IF 9.64 / 9.64
Anni StåhlstedtTurun Urheiluliitto 9.36 / 9.36
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.60 / 8.60
Milka UkkonenLahden Ahkera 8.51 / 8.51
Ellen UschanowRaision Kuula 9.29 / 9.29
Riikka VirkkiSomeron Esa 9.90 / 9.96
Eveliina VirtanenTurun Urheiluliitto 9.66 / 9.66
Verna VuorelaLaitilan Jyske 8.77 / 8.77
 
T13 1000m (11)
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu3:41.97 / 3:41.97
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu4:52.20 / -
Juliana HartikainenNaantalin Löyly3:38.19 / 3:38.19
Helmi HeinonenLiedon Parma3:29.93 / 3:29.93
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto3:47.49 / 3:47.49
Veera KokkalaTurun Urheiluliitto3:28.86 / 3:28.86
Patricia LaukkanenLiedon Parma3:57.8h / 3:57.8h
Minea LindénLoimaan Leisku3:19.65 / 3:19.65
Elli-Noora RaitaPorin Tarmo3:23.69 / 3:23.69
Pinja SundströmKarkkilan Pojat3:47.25 / 3:47.25
Vilma ValtonenPaimion Urheilijat3:45.01 / 3:48.27
 
T13 60m aj (16)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo - / -
Minea FogelholmEspoon Tapiot 9.84 / 9.84
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto12.12 / 12.12
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu10.99 / 10.99
Sara HeinoKiukaisten Kisailijat12.18 / 12.18
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu10.96 / 10.96
Pihla JokinenLiedon Parma10.94 / 10.94
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saima KossaSauvon Urheilijat10.43 / 10.43
Emma LooPargas IF11.62 / 11.62
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske10.18 / 10.18
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo10.21 / 10.21
Elli-Noora RaitaPorin Tarmo11.06 / 11.06
Sanni RautioRaision Kuula11.31 / 11.31
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut10.16 / 10.16
Verna VuorelaLaitilan Jyske10.09 / 10.09
 
T13 korkeus (19)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.54 / 1.54
Liisa AlareLiedon Parma1.12 / 1.12
Viola HintikkaUudenkaupungin Kenttäkarhut1.32 / 1.32
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu1.43 / 1.43
Ronja HuppunenMaarian Mahti1.36 / 1.36
Hilma KaronenLiedon Parma1.25 / 1.25
Saima KossaSauvon Urheilijat1.44 / 1.44
Sofie Latva-RiskuPorin Tarmo1.50 / 1.50
Minea LindénLoimaan Leisku1.20 / 1.20
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu1.33 / 1.33
Viivi PeräläNaantalin Löyly1.47 / 1.47
Inka PikalaLittoisten Työväen Urheilijat1.35 / 1.35
Sanni SiltalaMaskun Kataja1.28 / 1.28
Pinja SundströmKarkkilan Pojat1.20 / 1.20
Ellen UschanowRaision Kuula1.30 / 1.30
Annika UusiperhePiikkiön Kehitys1.25 / 1.25
Aada VaahtorantaTurun Urheiluliitto1.34 / 1.34
Saara VirkkiSomeron Esa1.34 / 1.34
Alina VirtanenPiikkiön Kehitys1.45 / 1.45
 
P11 60m (24)
Alex AaltolehtoTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 9.18 / 9.18
Jonne AhoSalon Vilpas 9.63 / 9.63
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto 8.77 / 8.77
Lukas BrandtNaantalin Löyly 9.16 / 9.16
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas10.03 / 10.03
Joona HeinoKiukaisten Kisailijat10.09 / 10.09
Eemeli HyytiäinenTurun Weikot Yleisurheilu11.34 / 11.34
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto 8.93 / 8.93
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto 9.90 / 9.90
Luca JämsenSalon Vilpas 9.24 / 9.24
Ville KorhonenKenttäurheilijat -58 - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 9.41 / 9.53
Luukas LehtinenLapin Salama 9.17 / 9.17
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 9.82 / 9.82
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu 9.37 / 9.37
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto 9.74 / 9.74
Tatu SilventoinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.75 / 8.75
Hannu SjöblomLoimaan Leisku 9.45 / 9.45
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat10.27 / 10.27
René-Peter VuorioMaarian Mahti 9.60 / 9.60
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 9.35 / 9.35
Matias WilenKaarinan Ura10.67 / 10.67
 
P11 pituus (17)
Alex AaltolehtoTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto4.21 / 4.21
Lukas BrandtNaantalin Löyly4.21 / 4.21
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas3.16 / 3.16
Joona HeinoKiukaisten Kisailijat3.35 / 3.35
Luca JämsenSalon Vilpas3.80 / 3.80
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto4.01 / 4.01
Luukas LehtinenLapin Salama4.58 / 4.58
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Jesse PoussaTurun Urheiluliitto3.69 / 3.69
Tatu SilventoinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto4.37 / 4.37
Hannu SjöblomLoimaan Leisku3.91 / 3.91
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat3.66 / 3.66
René-Peter VuorioMaarian Mahti3.93 / 3.92
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat3.76 / 3.76
Matias WilenKaarinan Ura3.42 / 3.42
 
P11 kuula (10)
Artturi GauffinKaarinan Ura7.23 / 7.09
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas5.55 / 5.55
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut6.30 / 6.30
Luca JämsenSalon Vilpas5.84 / 5.84
Ville KorhonenKenttäurheilijat -584.37 / 4.37
Lauri KurkelaKaarinan Ura7.10 / 7.10
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.26 / 9.26
Riku NaulaTurun Urheiluliitto8.08 / 8.08
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto7.16 / 7.16
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat7.45 / 7.45
 
T11 60m (43)
Rebekka AaltonenTurun Urheiluliitto10.05 / 10.23
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu 9.31 / 9.31
Saima AhonenTurun Urheiluliitto 9.96 / 9.96
Mea BangTurun Urheiluliitto 9.97 / 9.97
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu 9.42 / 9.42
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.54 / 9.54
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto10.31 / 10.31
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu 8.88 / 8.88
Eerika HarjuTurun Urheiluliitto 9.51 / 9.51
Mimosa HeikuraTurun Urheiluliitto 8.92 / 8.92
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 9.48 / 9.48
Erica HöglundTurun Urheiluliitto10.33 / 10.33
Verna HuppunenMaarian Mahti10.29 / 10.29
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 9.38 / 9.38
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske10.11 / 10.11
Ella JokioinenTurun Urheiluliitto - / -
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu 8.97 / 8.97
Aada KalliolaRaision Kuula 9.49 / 9.49
Lotta KantonenNaantalin Löyly 9.23 / 9.23
Oona LampinenLiedon Parma10.09 / 10.09
Anni LehteläTurun Weikot Yleisurheilu10.51 / 10.51
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat 8.55 / 8.55
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto10.11 / 10.11
Salla MäkipereLiedon Parma 9.57 / 9.57
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 9.04 / 9.04
Matilda MehtoNaantalin Löyly 9.39 / 9.39
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu10.27 / 10.27
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.68 / 9.68
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.45 / 9.45
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto 9.89 / 9.89
Melissa PalmrothLaitilan Jyske 9.78 / 9.78
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat 9.49 / 9.49
Camilla SilenTurun Urheiluliitto 9.47 / 9.47
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto 9.95 / 9.95
Ronja SundströmKarkkilan Pojat10.79 / 10.79
Elviira TarvainenMaskun Kataja 9.37 / 9.37
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.26 / 9.26
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.86 / 8.86
Heidi VirtanenKaarinan Ura 9.77 / 9.77
Aada VuoriahoLaitilan Jyske 9.52 / 9.57
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.70 / 8.70
Emmi WinbergKaarinan Ura 9.86 / 9.86
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma11.06 / 11.06
 
T11 pituus (45)
Rebekka AaltonenTurun Urheiluliitto3.77 / 3.77
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu4.17 / 4.17
Saima AhonenTurun Urheiluliitto3.45 / 3.21
Mea BangTurun Urheiluliitto3.19 / -
Josefina BlombergNagu IF3.83 / 3.83
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu3.58 / 3.58
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto3.62 / 3.62
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu4.17 / 3.96
Eerika HarjuTurun Urheiluliitto3.86 / 3.86
Erica HöglundTurun Urheiluliitto3.72 / 3.72
Verna HuppunenMaarian Mahti3.78 / 3.78
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma3.95 / 3.95
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske3.92 / 3.92
Vilma JokinenLiedon Parma3.43 / 3.35
Ella JokioinenTurun Urheiluliitto - / -
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu4.17 / 4.17
Linnea KeroTurun Urheiluliitto3.65 / 3.65
Nea LaamoNaantalin Löyly3.72 / 3.72
Oona LampinenLiedon Parma3.81 / 3.81
Anni LehteläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat4.72 / 4.72
Salla MäkipereLiedon Parma3.77 / 3.77
Maija MännistöTurun Urheiluliitto3.76 / 3.75
Judith MirandaTurun Urheiluliitto3.88 / 3.88
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu4.01 / 4.01
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu4.24 / 4.24
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto3.74 / 3.74
Melissa PalmrothLaitilan Jyske3.57 / 3.57
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat4.29 / 4.29
Camilla SilenTurun Urheiluliitto4.14 / 4.14
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto4.05 / 4.05
Sanni SiltalaMaskun Kataja3.92 / 3.92
Veera SovijärviLiedon Parma3.62 / 3.62
Ronja SundströmKarkkilan Pojat3.28 / 3.28
Elviira TarvainenMaskun Kataja4.15 / 4.15
Emmi TiljanderNaantalin Löyly4.37 / 4.37
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut4.08 / 4.08
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto4.28 / 4.20
Saara VirkkiSomeron Esa4.03 / 4.03
Heidi VirtanenKaarinan Ura - / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske4.10 / 4.10
Carmen WellingTurun Urheiluliitto4.68 / 4.68
Emmi WinbergKaarinan Ura3.78 / 3.78
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma3.20 / 3.20
 
T11 kuula (35)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo11.30 / 11.19
Sara AhlforsNurmijärven Yleisurheilu9.07 / 9.07
Saima AhonenTurun Urheiluliitto5.72 / 5.72
Liisa AlareLiedon Parma6.39 / 6.39
Mea BangTurun Urheiluliitto5.80 / 5.80
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu9.23 / 9.23
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu5.43 / 5.41
Erica HöglundTurun Urheiluliitto6.62 / 6.62
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske7.07 / 7.07
Vilma JokinenLiedon Parma7.66 / 7.66
Charlotte KajanderNurmijärven Yleisurheilu10.55 / 10.20
Pinja KärhäLoimaan Jankko11.20 / 11.20
Venla KärhäLoimaan Jankko9.99 / 9.99
Hilma KaronenLiedon Parma7.69 / 7.69
Oona LampinenLiedon Parma6.88 / 6.88
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto4.91 / 4.91
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat8.30 / 8.30
Venla MannerTurun Urheiluliitto6.33 / 6.33
Maija MännistöTurun Urheiluliitto6.75 / 6.75
Matilda MehtoNaantalin Löyly7.80 / 7.80
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu6.65 / 6.65
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu7.19 / 7.19
Melissa PalmrothLaitilan Jyske7.86 / 7.86
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat8.80 / 8.80
Camilla SilenTurun Urheiluliitto7.17 / 7.17
Sanni SiltalaMaskun Kataja7.76 / 7.76
Elviira TarvainenMaskun Kataja9.42 / 9.42
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut9.40 / 9.40
Vilma ToivonenLoimaan Leisku6.28 / 6.19
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto9.24 / 9.24
Heidi VirtanenKaarinan Ura - / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske7.98 / 7.98
Carmen WellingTurun Urheiluliitto9.74 / 9.74
Emmi WinbergKaarinan Ura - / -
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma4.56 / 4.56
 
P9 40m (37)
Joona AuremaaNaantalin Löyly 6.81 / 6.81
Eero HakolaLiedon Parma 7.05 / 7.05
Eetu HirvikorpiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Mikko HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Konsta KarvinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eero KaunistoNaantalin Löyly 7.30 / 7.30
Akseli KautiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto 7.01 / 7.01
Veikka KiukkonenTurun Urheiluliitto - / -
Lauri KorhonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Anton LaineMaskun Kataja 6.66 / 6.66
Valtteri LammiTurun Urheiluliitto - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly 6.51 / 6.51
Nikolas LindénLoimaan Leisku 6.93 / 6.93
Tomas LoponenRaision Kuula 7.25 / 7.25
Juho MännistöTurun Urheiluliitto 8.68 / 8.68
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto 7.38 / 7.38
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto 7.40 / 7.40
Liburn MurtezajTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 7.17 / 7.17
Oscar PuraTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat 8.23 / 8.23
Nooa RoineTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja - / -
Olli StåhlstedtTurun Urheiluliitto 7.30 / 7.30
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly 6.75 / 6.75
Jonatan SunilaKaarinan Ura 6.92 / 6.92
Daniel VanhanenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Akseli VarpioRaision Kuula 7.23 / 7.23
Alpo VasseurRaision Kuula 7.08 / 7.08
Viljami VellingTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Onni ViikariTurun Weikot Yleisurheilu 7.93 / 7.93
Atte VirtanenLiedon Parma 7.31 / 7.31
Tatu VirtanenLiedon Parma 6.96 / 6.96
Einari VuorelaLaitilan Jyske 7.02 / 7.02
Eliot YrjänheikkiTurun Urheiluliitto - / -
 
P9 pituus (34)
Joona AuremaaNaantalin Löyly3.77 / 3.77
Eero HakolaLiedon Parma3.49 / 3.49
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu2.37 / -
Emil HukicTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Konsta KarvinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eero KaunistoNaantalin Löyly3.54 / 3.54
Veikka KiukkonenTurun Urheiluliitto - / -
Lauri KorhonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Anton LaineMaskun Kataja3.62 / 3.62
Valtteri LammiTurun Urheiluliitto - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly4.41 / 4.41
Nikolas LindénLoimaan Leisku3.54 / 3.54
Tomas LoponenRaision Kuula3.17 / 3.17
Juho MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto3.19 / 3.19
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto3.06 / 3.06
Liburn MurtezajTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.13 / 3.13
Oscar PuraTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat2.57 / 2.57
Nooa RoineTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja - / -
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly3.45 / 3.45
Aksel TanttuTurun Urheiluliitto - / -
Daniel VanhanenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Akseli VarpioRaision Kuula3.24 / 3.24
Alpo VasseurRaision Kuula3.66 / 3.66
Viljami VellingTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Onni ViikariTurun Weikot Yleisurheilu2.81 / 2.81
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto3.82 / 3.82
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
Einari VuorelaLaitilan Jyske3.23 / 3.23
Eliot YrjänheikkiTurun Urheiluliitto - / -
 
T9 40m (44)
Iisa EloTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Sukai FaalTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Werna FomenkoTurun Urheiluliitto - / -
Saara HaapalaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku 7.62 / 7.62
Unna HeikkiläSalon Vilpas 7.23 / 7.23
Helka HeinonenLiedon Parma 7.56 / 7.56
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut 6.78 / 6.78
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott 6.80 / 6.80
Jenna HuuskoRaision Kuula 8.10 / 8.10
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske 7.90 / 7.90
Adeliina JärvinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Iida-Kukka JärvinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Iina JokinenLiedon Parma 7.71 / 7.71
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto 7.19 / 7.19
Oona KoivunenTurun Urheiluliitto - / -
Siiri KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu 6.60 / 6.60
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 6.60 / 6.60
Minttu LautkankareTurun Urheiluliitto 8.12 / 8.12
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto 7.44 / 7.44
Venla MannerTurun Urheiluliitto 7.38 / 7.38
Linnea NieminenLiedon Parma 7.21 / 7.21
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Linda OjalaPiikkiön Kehitys 7.71 / 7.71
Dina PäkkiläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Alisa PuhakkaTurun Urheiluliitto - / -
Asta RannikkoTurun Weikot Yleisurheilu 8.31 / 8.31
Peppi RautioTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Venla RuoholaLiedon Parma 7.17 / 7.17
Veera RutanenTurun Urheiluliitto - / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto 7.02 / 7.02
Laura SovijärviLiedon Parma - / -
Kerttu SyrjäläinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Ellen TaponenKuusjoen Humu 7.26 / 7.26
Emma ToivonenLoimaan Leisku 7.74 / 7.74
Vilma ToivonenLoimaan Leisku 7.29 / 7.29
Lumina UschanowRaision Kuula 7.61 / 7.61
Iida VähätaloNaantalin Löyly 7.02 / 7.02
Aada VainioSalon Vilpas - / -
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto 7.39 / 7.39
Lotta VienonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Sini VirtanenKarkkilan Pojat 7.44 / 7.44
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat 7.38 / 7.38
Matilda WilenKaarinan Ura 9.06 / -
 
T9 pituus (42)
Iisa EloTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Werna FomenkoTurun Urheiluliitto - / -
Saara HaapalaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.23 / 3.23
Unna HeikkiläSalon Vilpas2.95 / 2.95
Helka HeinonenLiedon Parma2.90 / 2.90
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut3.46 / 3.46
Elena HöglundTurun Urheiluliitto - / -
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott3.42 / 3.42
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske3.15 / 3.15
Livia ImmonenTurun Urheiluliitto - / -
Adeliina JärvinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Iida-Kukka JärvinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Iina JokinenLiedon Parma2.85 / 2.85
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto3.31 / 3.31
Oona KoivunenTurun Urheiluliitto - / -
Siiri KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu3.73 / 3.73
Nelli LaamoNaantalin Löyly2.96 / 2.96
Nella LahtonenMynämäen Isku2.88 / 2.88
Alisa LaunonenNaantalin Löyly4.01 / 4.01
Minttu LautkankareTurun Urheiluliitto2.66 / 2.66
Linnea NieminenLiedon Parma2.74 / -
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Linda OjalaPiikkiön Kehitys2.81 / 2.81
Dina PäkkiläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Asta RannikkoTurun Weikot Yleisurheilu2.28 / 2.28
Peppi RautioTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Venla RuoholaLiedon Parma3.36 / 3.36
Viivi RuohonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Veera RutanenTurun Urheiluliitto - / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto3.36 / 3.36
Kerttu SyrjäläinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Ellen TaponenKuusjoen Humu3.46 / 3.46
Emma ToivonenLoimaan Leisku3.03 / 3.03
Vilma ToivonenLoimaan Leisku3.18 / 3.18
Lumina UschanowRaision Kuula3.09 / 3.09
Iida VähätaloNaantalin Löyly3.78 / 3.78
Aada VainioSalon Vilpas - / -
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto3.19 / 3.19
Lotta VienonenTurun Weikot Yleisurheilu1.85 / -
Sini VirtanenKarkkilan Pojat2.91 / 2.91
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat3.21 / 3.21