Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
16.09. klo 11:00 Nousiaisten heittokisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 55 henk. (90 lajisuoritusta)
M moukari (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Oskari EskolaSäkylän Urheilijat - / -
Tuomas KalliovaaraLänsi-Uudenmaan Urheilijat63.88 / 58.30
 
N19 moukari (1)
Tahiti OjansivuTurun Urheiluliitto49.24 / 49.24
 
M17 moukari (1)
Lauri TammiVahdon Tuisku51.58 / 51.58
 
N17 moukari (3)
Heidi NevalaKosken Kaiku51.44 / -
Emma PääkköVahdon Tuisku45.45 / 45.45
Elina VerainenNousiaisten Susi42.93 / 42.93
 
P15 moukari (4)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys33.96 / 33.96
Elmeri EskolaSäkylän Urheilijat54.37 / 54.37
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys22.65 / 22.65
Samuel KotilehtoNaantalin Löyly35.89 / 35.89
 
P15 keihäs (3)
Mico EkmanPiikkiön Kehitys36.51 / 36.51
Markus HuhtalaPiikkiön Kehitys24.79 / 24.79
Samuel KotilehtoNaantalin Löyly39.20 / 39.20
 
T15 moukari (2)
Riia TuominenTarvasjoen Urheilijat38.69 / 38.69
Marika VirtanenSomeron Esa56.77 / 56.77
 
T15 keihäs (2)
Ada PöllänenNaantalin Löyly33.08 / 33.08
Riia TuominenTarvasjoen Urheilijat29.03 / 23.73
 
P13 moukari (7)
Otto HiivolaKalannin Vankka39.71 / 39.71
Aapo KalajokiRaision Kuula23.68 / 23.68
Jani LaaksoTammelan Ryske37.64 / 37.64
Juho SuominenPiikkiön Kehitys38.15 / 38.15
Niklas TammiLiedon Parma25.05 / 25.05
Kasper TuominenPiikkiön Kehitys29.76 / 29.76
Reko TuominenTarvasjoen Urheilijat27.57 / 27.57
 
P13 keihäs (8)
Otto HiivolaKalannin Vankka48.22 / 48.22
Aapo KalajokiRaision Kuula36.84 / 36.84
Santeri KetolaLiedon Parma28.34 / 28.34
Jani LaaksoTammelan Ryske32.09 / 32.09
Juho SuominenPiikkiön Kehitys29.77 / 29.77
Niklas TammiLiedon Parma30.30 / 30.30
Kasper TuominenPiikkiön Kehitys37.79 / 37.79
Reko TuominenTarvasjoen Urheilijat29.40 / 29.40
 
T13 moukari (11)
Venla HämäläinenLiedon Parma21.26 / 21.26
Eevi-Maria HautalaTurun Urheiluliitto19.71 / 19.71
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto31.80 / 31.80
Saima KossaSauvon Urheilijat18.26 / 18.26
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto29.74 / 29.74
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto43.52 / 43.52
Aino SaarinenKalannin Vankka27.90 / 27.90
Veera SantanenRaision Kuula29.12 / 29.12
Laura TammiVahdon Tuisku35.36 / 35.36
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut22.68 / -
Ellen UschanowRaision Kuula42.82 / 42.82
 
T13 keihäs (8)
Venla HämäläinenLiedon Parma18.29 / 18.29
Eevi-Maria HautalaTurun Urheiluliitto29.10 / 29.10
Roosa JälköOripään Vesa35.66 / 35.66
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto18.57 / 18.35
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto21.98 / 21.98
Veera SantanenRaision Kuula23.08 / 23.08
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut35.78 / 35.78
Ellen UschanowRaision Kuula32.48 / 32.48
 
P11 moukari (8)
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto - / -
Kustaa SalmelaKalannin Vankka - / -
Joonas TammiLiedon Parma - / -
Kalle VahalahtiKaarinan Ura - / -
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
 
P11 keihäs (7)
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto32.05 / 32.05
Luukas LehtinenLapin Salama28.39 / 28.39
Riku NaulaTurun Urheiluliitto16.99 / 16.99
Kustaa SalmelaKalannin Vankka30.22 / 30.22
Joonas TammiLiedon Parma27.50 / 27.50
Kalle VahalahtiKaarinan Ura22.80 / 22.80
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat26.98 / 26.98
 
T11 moukari (11)
Pinja KärhäLoimaan Jankko - / -
Senja KärhäLoimaan Jankko - / -
Venla KärhäLoimaan Jankko - / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Sanni SiltalaMaskun Kataja - / -
Sara SoiniKalannin Vankka - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja - / -
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Kiira TuominenLiedon Parma - / -
Lumina UschanowRaision Kuula - / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske - / -
 
T11 keihäs (12)
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto31.99 / 31.99
Pinja KärhäLoimaan Jankko26.20 / 26.20
Senja KärhäLoimaan Jankko12.01 / 12.01
Venla KärhäLoimaan Jankko21.30 / 21.30
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat19.86 / 19.86
Sanni SiltalaMaskun Kataja18.57 / 18.57
Sara SoiniKalannin Vankka16.43 / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja28.10 / 28.10
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut29.72 / 29.72
Kiira TuominenLiedon Parma28.52 / 28.52
Lumina UschanowRaision Kuula13.13 / 13.13
Aada VuoriahoLaitilan Jyske23.33 / 23.33