Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.09. klo 13:00 Teron Kiskaasut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 57 henk. (59 lajisuoritusta)
M keihäs (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Martin GrandellVasa IS70.26 / 64.31
Jaakko Hauta-AhoTöysän Veto67.02 / 65.41
Toni HiekkaPalosaaren Urheiluseura65.72 / 65.72
Antti VornanenIF Drott52.40 / 52.40
 
N keihäs (2)
Sini HentiläLaitilan Jyske54.77 / 50.44
Niina KeloKeski-Uudenmaan Yleisurheilu54.72 / 46.99
 
M19 keihäs (1)
Juhani Hauta-AhoTöysän Veto63.44 / 63.44
 
N19 keihäs (1)
Janita HissaKurikan Ryhti36.16 / 36.16
 
M17 keihäs (2)
Eetu-Justus KontolaAlavuden Urheilijat56.46 / 56.46
Aleksi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit66.54 / 66.54
 
N17 keihäs (4)
Meri ElomaaTampereen Pyrintö34.40 / 34.40
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö38.43 / 38.43
Jenna HarjuTöysän Veto45.55 / 41.73
Ronja KoivistoKauhavan Wisa45.10 / 45.10
 
P15 keihäs (4)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat32.90 / 32.90
Veeti MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat24.57 / 24.57
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit41.72 / 41.72
Santeri YliseläLapuan Virkiä40.21 / 40.21
 
T15 keihäs (6)
Anni-Linnea AlanenVaasan Vasama50.40 / 50.40
Meri ElomaaTampereen Pyrintö39.76 / 39.37
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö40.57 / 40.57
Kiia KoivistoLaihian Luja32.06 / 32.06
Saga KurunmäkiLehtimäen Jyske33.30 / 29.64
Tryphena MutuaSeinäjoen Seudun Urheilijat21.60 / 21.60
 
P13 keihäs (6)
Eeli KeckmanKyrön Voima33.08 / 33.08
Veeti KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat41.39 / 41.39
Miki LikanderLappeenrannan Urheilu-Miehet49.40 / 49.40
Niko Mäki-MustapääKuortaneen Kunto44.74 / 44.74
Teemu RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat42.60 / 42.60
Miiko SivulaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T13 keihäs (4)
Joanna HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofia KarjanlahtiIlmajoen Kisailijat37.57 / 37.57
Kira KoivistoLaihian Luja34.29 / 34.29
Veera Sauna-AhoKuortaneen Kunto34.00 / 34.00
 
P11 keihäs (5)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat28.04 / 28.04
Konsta KatajamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Roope MäkipeltoLehtimäen Jyske34.62 / 34.62
Tomek NiemiVähänkyrön Viesti43.26 / 43.26
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat36.04 / 36.04
 
T11 keihäs (7)
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat25.63 / 25.63
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat32.28 / 32.28
Ella KausePorin Yleisurheilu27.78 / 27.78
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit21.74 / 21.74
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden24.72 / 24.72
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit20.65 / 20.65
Fanny TairaKurikan Ryhti32.24 / 32.24
 
P9 keihäs (8)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Eero MäkipeltoLehtimäen Jyske - / -
Jere MurtoAlavieskan Viri - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
 
T9 keihäs (5)
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat - / -