Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
19.11. klo 11:00 Syyshallit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 236 henk. (412 lajisuoritusta)
M19 kuula (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Arttu LaurilaTurun Weikot Yleisurheilu11.59 / 11.59
 
M17 kuula (3)
Samuli KaikkonenTurun Urheiluliitto12.39 / 12.39
Simon NurminenKristiinan Urheilijat11.05 / 11.05
Olli SaarinenTurun Weikot Yleisurheilu12.80 / 12.80
 
N17 kuula (3)
Sara HynynenMaarian Mahti7.62 / -
Patricia KellgrenHelsingfors IFK14.35 / 14.35
Vivian SuominenHelsingfors IFK10.29 / 10.29
 
P15 60m (11)
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto 9.33 / -
Juho HaapalaMaskun Kataja - / -
Rasmus HaavistoMaskun Kataja 8.27 / -
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto 8.25 / -
Taneli KarvonenMynämäen Isku 8.78 / -
Roope KiveläTurun Urheiluliitto - / -
Aarne LaaksonenKosken Kaiku 8.67 / -
Niko LehtonenTurun Weikot Yleisurheilu10.54 / -
Markus MäkilaineTurun Weikot Yleisurheilu 9.06 / -
Joona RasiMaskun Kataja 9.05 / -
Jeremi SiimesTurun Urheiluliitto 8.20 / -
 
P15 800m (2)
Rasmus HaavistoMaskun Kataja2:18.51 / 2:18.51
Joona RasiMaskun Kataja2:16.75 / 2:16.75
 
P15 kuula (8)
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto9.90 / 9.90
Taneli KarvonenMynämäen Isku14.47 / 14.47
Miika LahtonenMynämäen Isku14.66 / 14.66
Niko LehtonenTurun Weikot Yleisurheilu10.69 / 10.69
Markus MäkilaineTurun Weikot Yleisurheilu10.79 / 10.79
Linus NurminenKristiinan Urheilijat14.87 / 14.87
Jonas SuomalainenTurun Urheiluliitto - / -
Miska VahteraTurun Weikot Yleisurheilu9.51 / 9.51
 
T15 60m (11)
Saana BoeliusPorin Tarmo 8.70 / -
Silja GomanNousiaisten Susi 9.09 / -
Nelli HiippavuoriMaarian Mahti 9.85 / -
Sara HynynenMaarian Mahti - / -
Nea LahtiTurun Urheiluliitto 9.54 / -
Julia MatchenkovaSalon Vilpas 8.92 / -
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto - / -
Olivia SalmelainenMaskun Kataja - / -
Vivian SuominenHelsingfors IFK 9.10 / -
Emma TainioPaimion Urheilijat 8.53 / -
Saara VahtokariRauman Urheilijat - / -
 
T15 800m (9)
Iines AhoTurun Urheiluliitto2:30.20 / 2:30.20
Lotta ArroKaarinan Ura2:41.20 / 2:41.20
Silja GomanNousiaisten Susi2:37.81 / 2:37.81
Nelli HiippavuoriMaarian Mahti2:27.40 / 2:27.40
Liisa JalavaTurun Urheiluliitto2:36.50 / 2:36.50
Maria LahtiolaNaantalin Löyly2:49.41 / 2:49.41
Alina LoikasTurun Urheiluliitto2:44.25 / 2:44.25
Petra OjanenTurun Urheiluliitto2:50.56 / 2:54.33
Heljä-Viivi UnkilaFinnish Marathon Runners2:22.04 / 2:22.04
 
P13 60m (6)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.83 / 8.83
Eemil LaasolaTurun Urheiluliitto 9.03 / 9.03
Eetu LehtonenTurun Weikot Yleisurheilu 8.88 / 8.88
Jonathan LehtonenTurun Urheiluliitto - / -
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu 9.62 / 9.62
Oskari SalmelainenMaskun Kataja 8.60 / 8.60
 
P13 600m (5)
Aarni EijsSalon Vilpas1:51.28 / 1:51.28
Eetu LehtonenTurun Weikot Yleisurheilu1:51.57 / -
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lauri RöntynenTurun Urheiluliitto1:56.71 / 1:56.71
Jere SantaluotoRaision Kuula2:00.42 / 2:00.42
 
P13 kuula (2)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu12.22 / 11.02
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto5.89 / 5.89
 
T13 60m (25)
Minttu ArolaLiedon Parma 9.32 / 9.32
Felicia AyelbassaLittoisten Työväen Urheilijat 9.38 / 9.38
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.36 / 9.36
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto 9.64 / 9.64
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.88 / 8.88
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 8.88 / 8.88
Helmi HeinonenLiedon Parma 9.71 / 9.86
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu 9.34 / 9.34
Pihla JokinenLiedon Parma 9.04 / 9.04
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat 8.41 / 8.41
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto 9.48 / 9.48
Saima KossaSauvon Urheilijat 9.19 / 9.26
Henni LiimattaMaskun Kataja 8.77 / 8.77
Minea LindénLoimaan Leisku 9.16 / 9.16
Viivi PeräläNaantalin Löyly 9.01 / 9.01
Sanni RautioRaision Kuula 9.59 / 9.59
Pinja RintamaaLiedon Parma 8.94 / 8.94
Anniina SalokannelMaskun Kataja 8.56 / 8.56
Sara SnickarsNagu IF 9.64 / 9.64
Jeena TalvinenLoimaan Leisku 9.87 / 9.87
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.60 / 8.60
Aino TuokkoLiedon Parma 8.89 / 8.89
Eveliina VirtanenTurun Urheiluliitto 9.66 / 9.66
Taika VuorinenPiikkiön Kehitys 8.71 / 8.71
Tilda VuorinenPiikkiön Kehitys 8.87 / 8.87
 
T13 600m (15)
Felicia AyelbassaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu2:27.1h / 2:27.1h
Helmi HeinonenLiedon Parma1:58.70 / 1:58.70
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu2:11.0h / 2:11.0h
Pihla JokinenLiedon Parma2:08.28 / -
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto1:59.0h / 1:59.0h
Henni LiimattaMaskun Kataja2:01.9h / 2:01.9h
Minea LindénLoimaan Leisku1:51.33 / 1:51.33
Pinja RintamaaLiedon Parma1:59.83 / 1:59.83
Alisa SalmiTurun Urheiluliitto2:21.03 / 2:21.03
Essi SalmiTurun Urheiluliitto2:22.16 / 2:22.16
Jeena TalvinenLoimaan Leisku - / -
Taika VuorinenPiikkiön Kehitys1:50.84 / 1:50.84
Tilda VuorinenPiikkiön Kehitys1:59.49 / 1:59.49
 
P11 60m (20)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 9.18 / 9.18
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 9.22 / 9.22
Frans BjörklundRaision Kuula 9.58 / 9.58
Tommi HaavistoLoimaan Jankko 9.42 / 9.42
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto 8.93 / 8.93
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto 9.90 / 9.90
Luca JämsenSalon Vilpas 9.24 / 9.24
Jasper KetoniemiNaantalin Löyly 9.08 / 9.08
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 9.41 / 9.53
Eetu MattilaVirttaan Nousu 9.44 / 9.44
Miro MattilaLiedon Parma 9.87 / 9.87
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu 9.37 / 9.37
Oluwashina OniludeRaision Kuula 9.01 / 9.01
Tatu SilventoinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.75 / 8.75
Hannu SjöblomLoimaan Leisku 9.45 / 9.45
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat10.27 / 10.27
Seppo VasseurRaision Kuula - / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti 9.60 / 9.60
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 9.35 / 9.35
 
P11 600m (13)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto2:03.43 / 2:03.43
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto2:01.28 / 2:01.28
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto1:59.21 / 1:59.21
Luca JämsenSalon Vilpas2:11.37 / -
Eetu MattilaVirttaan Nousu2:25.63 / -
Miro MattilaLiedon Parma1:58.46 / 1:58.46
Melvin SandbergÅIFK Friidrott2:08.67 / 2:08.67
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto2:10.03 / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku2:04.55 / 2:04.55
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Seppo VasseurRaision Kuula - / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti1:59.68 / 1:59.68
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat2:10.89 / 2:10.89
 
P11 kuula (10)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto5.98 / 5.98
Artturi GauffinKaarinan Ura7.09 / 7.09
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.26 / 9.26
Eetu MattilaVirttaan Nousu6.46 / 6.46
Riku NaulaTurun Urheiluliitto8.08 / 8.08
Jesper NikanderMaarian Mahti6.89 / 6.89
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto6.60 / 6.60
Hannu SjöblomLoimaan Leisku5.22 / 5.22
Kalle VahalahtiKaarinan Ura7.50 / 7.50
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat7.45 / 7.45
 
T11 60m (53)
Rebekka AaltonenTurun Urheiluliitto10.05 / 10.23
Saima AhonenTurun Urheiluliitto 9.96 / 9.96
Emilin AyelbassaLittoisten Työväen Urheilijat 9.32 / 9.32
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu 9.42 / 9.42
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.54 / 9.54
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto10.31 / 10.31
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu 8.88 / 8.88
Eerika HarjuTurun Urheiluliitto 9.51 / 9.51
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 9.48 / 9.48
Viola HintikkaUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.16 / 9.16
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto10.22 / 10.22
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 9.38 / 9.38
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske10.11 / 10.11
Lili JokelaPerniön Urheilijat 9.12 / 9.12
Alina Jonckheer-NurmiKaarinan Ura10.47 / 10.47
Aada KalliolaRaision Kuula 9.49 / 9.49
Hilma KaronenLiedon Parma 9.57 / 9.57
Venla KarppiMaarian Mahti11.34 / 11.34
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 9.15 / 9.15
Tinja KenttäläVehmaisten Urheilijat 9.86 / 9.90
Linnea KeroTurun Urheiluliitto 9.84 / 9.84
Ilona KoivurantaLauttakylän Luja 9.22 / 9.22
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto 9.93 / 9.93
Oona LampinenLiedon Parma10.09 / 10.09
Laura LehmuskoskiNaantalin Löyly 9.67 / 9.67
Iina LokistoSalon Vilpas 9.81 / 9.81
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto10.11 / 10.11
Salla MäkipereLiedon Parma 9.57 / 9.57
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 9.04 / 9.04
Judith MirandaTurun Urheiluliitto 9.80 / 9.85
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto 9.89 / 9.89
Melissa PalmrothLaitilan Jyske 9.78 / 9.78
Lilli-Lotta PeltonenMaarian Mahti10.49 / 10.49
Jenna PuolaKaarinan Ura 9.50 / 9.50
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Amanda RauvolaLiedon Parma 9.99 / 9.99
Iida RuohoTurun Urheiluliitto10.17 / 10.17
Tilda SalmiRaision Kuula 9.68 / 9.68
Josefiina SalonenTurun Urheiluliitto10.05 / 10.05
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat 9.43 / 9.43
Camilla SilenTurun Urheiluliitto 9.47 / 9.47
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto 9.95 / 9.95
Veera SovijärviLiedon Parma 9.67 / 9.67
Emma StåhlbergKaarinan Ura10.22 / 10.22
Elviira TarvainenMaskun Kataja 9.37 / 9.37
Emmi TiljanderNaantalin Löyly 8.96 / 8.96
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.26 / 9.26
Ida ValkeinenLiedon Parma 9.77 / 9.77
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.86 / 8.86
Aada VuoriahoLaitilan Jyske 9.52 / 9.57
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.70 / 8.70
Emmi WinbergKaarinan Ura 9.86 / 9.86
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma11.06 / 11.06
 
T11 600m (28)
Lotta AdelTurun Urheiluliitto - / -
Emilin AyelbassaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto - / -
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu2:08.05 / 2:08.05
Juliana HartikainenNaantalin Löyly2:06.42 / 2:06.42
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto2:19.29 / -
Viola HintikkaUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma2:04.84 / 2:04.84
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske2:07.26 / 2:07.26
Aada KalliolaRaision Kuula - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö1:52.05 / 1:52.05
Linnea KeroTurun Urheiluliitto2:01.49 / 2:01.49
Oona LampinenLiedon Parma2:09.89 / 2:09.89
Patricia LaukkanenLiedon Parma2:14.90 / 2:14.90
Salla MäkipereLiedon Parma2:15.37 / -
Maija MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Karoliina OlliYläneen Kiri - / -
Melissa PalmrothLaitilan Jyske - / -
Lilli-Lotta PeltonenMaarian Mahti - / -
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto2:12.13 / 2:12.13
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat1:58.45 / 1:58.45
Camilla SilenTurun Urheiluliitto1:54.75 / 1:54.75
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto2:04.59 / 2:04.59
Emma StåhlbergKaarinan Ura - / -
Ida ValkeinenLiedon Parma2:02.13 / 2:02.13
Aada VuoriahoLaitilan Jyske2:13.12 / 2:13.12
 
T11 pituus (48)
Rebekka AaltonenTurun Urheiluliitto3.77 / 3.77
Saima AhonenTurun Urheiluliitto3.45 / 3.21
Emilin AyelbassaLittoisten Työväen Urheilijat4.08 / 4.08
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu4.02 / 4.02
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto3.62 / 3.62
Eerika HarjuTurun Urheiluliitto3.86 / 3.86
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto3.67 / 3.67
Viola HintikkaUudenkaupungin Kenttäkarhut3.96 / 3.96
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto3.46 / 3.46
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske3.92 / 3.92
Lili JokelaPerniön Urheilijat4.06 / 4.06
Vilma JokinenLiedon Parma3.43 / 3.35
Alina Jonckheer-NurmiKaarinan Ura3.16 / 3.16
Hilma KaronenLiedon Parma3.78 / 3.78
Venla KarppiMaarian Mahti2.73 / 2.73
Iida KastarinenTampereen Pyrintö4.24 / 4.24
Linnea KeroTurun Urheiluliitto3.65 / 3.65
Ilona KoivurantaLauttakylän Luja3.80 / 3.80
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto3.60 / 3.60
Oona LampinenLiedon Parma3.81 / 3.81
Patricia LaukkanenLiedon Parma2.90 / -
Laura LehmuskoskiNaantalin Löyly3.71 / 3.68
Maija MännistöTurun Urheiluliitto3.76 / 3.75
Judith MirandaTurun Urheiluliitto3.88 / 3.88
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto3.74 / 3.74
Melissa PalmrothLaitilan Jyske3.57 / 3.57
Jenna PuolaKaarinan Ura3.98 / 3.98
Pamela RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Amanda RauvolaLiedon Parma3.63 / 3.63
Iida RuohoTurun Urheiluliitto3.73 / 3.73
Tilda SalmiRaision Kuula3.55 / 3.55
Josefiina SalonenTurun Urheiluliitto3.43 / 3.43
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat4.29 / 4.29
Camilla SilenTurun Urheiluliitto4.14 / 4.14
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto4.05 / 4.05
Sanni SiltalaMaskun Kataja3.92 / 3.92
Veera SovijärviLiedon Parma3.62 / 3.62
Emma StåhlbergKaarinan Ura3.03 / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja4.15 / 4.15
Emmi TiljanderNaantalin Löyly4.37 / 4.37
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut4.08 / 4.08
Ida ValkeinenLiedon Parma3.45 / 3.45
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto4.28 / 4.20
Aada VuoriahoLaitilan Jyske4.10 / 4.10
Carmen WellingTurun Urheiluliitto4.68 / 4.68
Emmi WinbergKaarinan Ura3.78 / 3.78
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma3.20 / 3.20
 
P9 60m (32)
Joona AuremaaNaantalin Löyly10.06 / 10.06
Emil FisoKaarinan Ura - / -
Eero HakolaLiedon Parma - / -
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu10.60 / 10.60
Ville KarppiMaarian Mahti - / -
Oskari KarvonenMynämäen Isku 9.73 / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto10.3h / 10.3h
Kaapo KiviKaarinan Ura - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly 9.56 / 9.56
Lukas LehtokannelMaarian Mahti - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku10.17 / 10.17
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto10.32 / 10.32
Tomas LoponenRaision Kuula - / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto - / -
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto10.77 / 10.77
Leart OsmaniKaarinan Ura - / -
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Pekka RautioTurun Weikot Yleisurheilu11.23 / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja - / -
Kasper SnickarsNagu IF - / -
Oskar SnickarsNagu IF - / -
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly - / -
Jonatan SunilaKaarinan Ura - / -
Samu SuominenRaision Kuula - / -
Lauri TahkolaNaantalin Löyly - / -
Miro VarjonenRaision Kuula - / -
Alpo VasseurRaision Kuula - / -
Onni ViikariTurun Weikot Yleisurheilu11.60 / 11.60
Atte VirtanenLiedon Parma10.83 / 10.83
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
Vilho VuoriTurun Weikot Yleisurheilu11.21 / 11.21
 
P9 pituus (29)
Joona AuremaaNaantalin Löyly3.77 / 3.77
Emil FisoKaarinan Ura2.92 / 2.92
Eero HakolaLiedon Parma3.49 / 3.49
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu2.37 / -
Ville KarppiMaarian Mahti2.39 / 2.39
Oskari KarvonenMynämäen Isku3.87 / 3.87
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto3.24 / 3.24
Viljami LaunonenNaantalin Löyly4.41 / 4.41
Lukas LehtokannelMaarian Mahti3.14 / 3.14
Nikolas LindénLoimaan Leisku3.54 / 3.54
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto3.52 / 3.52
Tomas LoponenRaision Kuula3.17 / 3.17
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto3.19 / 3.19
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto3.06 / 3.06
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.13 / 3.13
Leart OsmaniKaarinan Ura - / -
Patrik RantalaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Pekka RautioTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja - / -
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly3.45 / 3.45
Jonatan SunilaKaarinan Ura3.60 / 3.60
Lauri TahkolaNaantalin Löyly4.19 / 4.19
Aksel TanttuTurun Urheiluliitto - / -
Alpo VasseurRaision Kuula3.66 / 3.66
Onni ViikariTurun Weikot Yleisurheilu2.81 / 2.81
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto3.82 / 3.82
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
Vilho VuoriTurun Weikot Yleisurheilu2.74 / 2.74
 
T9 60m (41)
Mette AhonenTurun Urheiluliitto - / -
Fanny AlariLiedon Parma - / -
Linnea BöckermanTurun Toverit - / -
Iisa EloTurun Weikot Yleisurheilu10.64 / 10.64
Sukai FaalTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Nelli FlyktmanKaipolan Vire 9.72 / 9.72
Vendela HagströmTurun Urheiluliitto - / -
Elina HakuniNaantalin Löyly - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku - / -
Helka HeinonenLiedon Parma10.98 / 10.98
Kaisla HeinonenNaantalin Löyly - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott 9.96 / 9.96
Jenna HuuskoRaision Kuula - / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Iina JokinenLiedon Parma - / -
Aada Jonckheer-NurmiKaarinan Ura11.70 / 11.70
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto10.59 / 10.59
Minea KlasilaNaantalin Löyly - / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto - / -
Siiri KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu 9.62 / 9.62
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 9.95 / 9.95
Minttu LautkankareTurun Urheiluliitto - / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto - / -
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto - / -
Essi LokistoSalon Vilpas10.01 / 10.01
Venla MannerTurun Urheiluliitto10.88 / 10.88
Linnea NieminenLiedon Parma10.75 / 10.75
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu11.81 / 11.81
Lydia OlsboTurun Weikot Yleisurheilu10.21 / 10.21
Oluwakemi OniludeRaision Kuula - / -
Peppi RautioTurun Weikot Yleisurheilu11.68 / -
Venla RuoholaLiedon Parma10.60 / 10.60
Malin SaartoTurun Urheiluliitto - / -
Venla TainioPaimion Urheilijat - / -
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto10.65 / 10.65
Iida VähätaloNaantalin Löyly - / -
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto - / -
Lotta VienonenTurun Weikot Yleisurheilu13.60 / 13.60
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat - / -
Erin WinbergTurun Toverit - / -
 
T9 pituus (37)
Mette AhonenTurun Urheiluliitto2.98 / 2.98
Fanny AlariLiedon Parma3.41 / 3.41
Linnea BöckermanTurun Toverit - / -
Iisa EloTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Nelli FlyktmanKaipolan Vire3.63 / 3.63
Vendela HagströmTurun Urheiluliitto - / -
Elina HakuniNaantalin Löyly3.26 / 3.26
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.23 / 3.23
Helka HeinonenLiedon Parma2.90 / 2.90
Kaisla HeinonenNaantalin Löyly2.74 / 2.74
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut3.46 / 3.46
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott3.42 / 3.42
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske3.15 / 3.15
Iina JokinenLiedon Parma2.85 / 2.85
Aada Jonckheer-NurmiKaarinan Ura2.62 / 2.62
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto3.31 / 3.31
Minea KlasilaNaantalin Löyly2.68 / 2.68
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto3.49 / 3.49
Siiri KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu3.73 / 3.73
Alisa LaunonenNaantalin Löyly4.01 / 4.01
Minttu LautkankareTurun Urheiluliitto2.66 / 2.66
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto2.74 / 2.74
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto3.15 / 3.15
Venla MannerTurun Urheiluliitto3.27 / 3.27
Linnea NieminenLiedon Parma2.74 / -
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lydia OlsboTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Peppi RautioTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Venla RuoholaLiedon Parma3.36 / 3.36
Malin SaartoTurun Urheiluliitto3.36 / 3.36
Venla TainioPaimion Urheilijat3.79 / 3.79
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto3.47 / 3.47
Iida VähätaloNaantalin Löyly3.78 / 3.78
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto3.19 / 3.19
Lotta VienonenTurun Weikot Yleisurheilu1.85 / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat3.21 / 3.21
Erin WinbergTurun Toverit - / -