Seurakisat
Lapin Lukko
18.05.2023
P5 40m
Loppukilpailu
1) Elmeri Luomajoki Ei seuraa 19,10
T5 40m
Loppukilpailu
1) Helka Hanhirova LapLu 11,21
2) Kaixin (Susan) Shi Ei seuraa 11,33
P5 Pituus
Loppukilpailu
Elmeri Luomajoki Ei seuraa DNS
T5 Pituus
Loppukilpailu
1) Helka Hanhirova LapLu 1,75
1,46 1,75 x 1,51
2) Kaixin (Susan) Shi Ei seuraa 1,47
1,47 x 0,99 1,25
P7 40m
Loppukilpailu
1) Onni Grönfors LapLu 9,31
T7 40m
1) Hilkka Hanhirova LapLu 8,59
2) Saara Halttu LapLu 9,25
3) Kerttu Satokangas Ei seuraa 9,59
4) Aino Tarsa LapLu 9,60
5) Kerttu Uuksulainen PohjKoi 9,62
6) Emma Salminen Ei seuraa 9,85
7) Eva Luomajoki Ei seuraa 13,70
P7 Pituus
Loppukilpailu
1) Onni Grönfors LapLu 2,18
1,84 2,06 2,08 2,18
2) Jason Ei seuraa 1,95
1,63 1,60 1,95 1,67
3) Jack Ei seuraa 1,62
1,46 1,48 1,56 1,62
T7 Pituus
Loppukilpailu
1) Hilkka Hanhirova LapLu 2,43
2,40 2,43 2,25 2,43
2) Kerttu Uuksulainen PohjKoi 2,18
2,00 2,18 1,96 2,12
3) Saara Halttu LapLu 1,92
1,85 1,69 1,76 1,92
4) Aino Tarsa LapLu 1,81
1,60 1,63 1,66 1,81
5) Kerttu Satokangas Ei seuraa 1,70
1,70 1,70 1,62 1,51
6) Emma Salminen Ei seuraa 0,93
0,93 x x x
P9 40m
Loppukilpailu
1) Arvo Hanhirova LapLu 7,27
2) Niilo Kostin Ei seuraa 7,74
3) Vilho Satokangas Ei seuraa 8,06
4) Jere Tauriainen PohjKoi 8,30
T9 40m
Loppukilpailu
1) Isla Tornberg LapLu 8,19
2) Nanna Vaattovaara PohjKoi 8,65
P9 Pituus
Loppukilpailu
1) Arvo Hanhirova LapLu 3,24
3,19 3,24 3,19 3,14
2) Jere Tauriainen PohjKoi 2,66
2,65 2,52 2,53 2,66
3) Vilho Satokangas Ei seuraa 2,64
2,52 2,57 2,41 2,64
T9 Pituus
Loppukilpailu
1) Isla Tornberg LapLu 2,47
2,27 2,39 2,21 2,47
2) Nanna Vaattovaara PohjKoi 2,03
2,03 1,93 1,65 -
P11 40m
Alkuerät
1) Oliver Huttunen LapLu 6,94
2) Eemil Hinkkanen LapLu 7,64
T11 60m
Loppukilpailu
1) Nella Vaattovaara PohjKoi 10,91
2) Zixuan (Lulu) Lyu Ei seuraa 11,26
T11 Pituus
Loppukilpailu
1) Nella Vaattovaara PohjKoi 2,95
2,95 2,86 2,71 2,85
2) Zixuan (Lulu) Lyu Ei seuraa 2,65
2,63 1,77 2,44 2,65
P11 Pituus
Loppukilpailu
1) Oliver Huttunen LapLu 3,40
3,28 3,23 3,40 3,30
P13 60m
Loppukilpailu
1) Casper Moilanen LapLu 10,01
T13 60m
Loppukilpailu
1) Zimeng Lyu Ei seuraa 10,30
2) Siiri Kostin LapLu 10,48
3) Emma Ahlsved LapLu 10,67
4) Xinyu (Silja) Shi LapLu 10,87
5) Yichen (Jessica) Liu Ei seuraa 11,54
6) Milla Haka LapLu 13,15
P13 Pituus
Loppukilpailu
1) Casper Moilanen LapLu 3,10
3,10 2,91 2,70 2,51
T13 Pituus
Loppukilpailu
1) Siiri Kostin LapLu 3,65
3,26 3,26 3,37 3,65
2) Xinyu (Silja) Shi LapLu 3,29
3,14 3,20 3,29 -
3) Emma Ahlsved LapLu 3,23
3,23 3,02 3,06 3,04
4) Zimeng Lyu Ei seuraa 3,15
2,76 3,14 3,15 3,07
5) Milla Haka LapLu 2,92
2,82 2,82 2,58 2,92
6) Yichen (Jessica) Liu Ei seuraa 2,64
2,25 2,42 2,64 2,53
|