Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
13             1
14 2 3 4 5 6 7 8
15 9 10 11 12 13 14 15
16 16 17 18 19 20 21 22
17 23 24 25 26 27 28 29
18 30            
  Toukokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18   1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 23 24 25 26 27
22 28 29 30 31      
  Kesäkuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
22         1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
pe 01.06.seuraSeurakisatRiihimäki -
pe 01.06.pkKiskon mestaruuskisat - juoksutRiihimäki30.05.
su 03.06.pkJorman moukaripörssiLeppävirta03.06.
su 03.06.pkKansalliset Aikuisurheilun NastokisatLahti Nastola28.05.
su 03.06.pkJuha Tiaisen muistokisatUukuniemi30.05.
su 03.06.pkPaavon KisaSaarijärvi31.05.
su 03.06.aaLeppävaaran Sisun 95-vuotisjuhlakilpailuEspoo30.05.
su 03.06.pkTuiskun heittokisat IRusko31.05.
su 03.06.aaVirtain KansallisetVirrat28.05.
su 03.06.pk400 m juoksupäiväHelsinki30.05.
ma-ti 04.-05.06.aaPaavo Nurmi Junior / Master GamesTurku31.05.
ma 04.06.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia02.06.
ma 04.06.seuracupSeuracupin piirikisa 1Helsinki31.05.
ma 04.06.pkHeittokisatPosio01.06.
ma 04.06.aaMarskin kisatLappeenranta30.05.
ma 04.06.seuraSilja Line SeurakisatSastamala -
ma 04.06.aaVihdin Kansalliset kisatVihti01.06.
ma 04.06.pkHippokisatUrjala02.06.
ma 04.06.pkMIKV ABC seurakisat 2Mikkeli01.06.
ma 04.06.pkYlivieskan Kuulan aluekisatYlivieska02.06.
ma 04.06.pkVeckotävling / ViikkokilpailuSibbo / Sipoo03.06.
ma 04.06.aaLaihian Lujan kansallisetLaihia02.06.
ti 05.06.iaafPaavo Nurmi GamesTurku27.05.
ti 05.06.pkLähiTapiola avoimet junnuheitotJalasjärvi31.05.
ti 05.06.seuracupSeuracup I osakilpailuRovaniemi01.06.
ti 05.06.seuraSilja Line SeurakisatKuopio03.06.
ti 05.06.pkKultajousi kuukaisikisat 2/5Kuopio03.06.
ti 05.06.seuraSeurakisatOrimattila -
ti 05.06.pkVirkiä GamesLapua03.06.
ti 05.06.pkOp Oulu Tiistaikisa IIOulu03.06.
ti 05.06.seuraSeurakisatVesanto -
ke 06.06.seuraSeurakisatTupos05.06.
ke 06.06.seuraSeurakisatHämeenlinna -
ke 06.06.neNuorten EliittikisatJanakkala03.06.
ke 06.06.pkVehmainen kesäkuun kilpailuTampere04.06.
ke 06.06.seuraSilja Line SeurakisatYlöjärvi -
ke 06.06.pmLasY:n pm-viestit 9-15 ., LahtiLahti01.06.
ke 06.06.pkNåids föreningscup del 1 / Nåid:n seuracupin osa 1Borgå - Porvoo03.06.
ke 06.06.pkTeuvan Rivakan YU-KilpailutTeuva05.06.
to 07.06.seuraSilja Line SeurakisatKiiminki07.06.
to 07.06.pkKesäliigan 2. osakilpailuTampere04.06.
to 07.06.seuracupSeuracup I Turun lohkoKaarina05.06.
to 07.06.pkSinettikisatVantaa05.06.
to 07.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
to 07.06.aaÄänekoski GamesÄänekoski03.06.
to 07.06.pkSisulisätOrivesi05.06.
to 07.06.pkViiskuntakisatÄhtäri05.06.
to 07.06.seuraSeurakisatKeitele -
to 07.06.pkKymenlaakson lajipäivä: pituus, kuula ja moukariKouvola, Inkeroinen03.06.
to 07.06.pkIntersport Siilinjärvi Ratajuoksut ja Minimaraton 400 mLapinlahti04.06.
to 07.06.pkSeuracup 1.osakilpailuOulu04.06.
to 07.06.pkVakka-Suomen rataviestit ja kävelytMynämäki04.06.
to 07.06.pk2.seurakisat ja luokittelukilpailutMikkeli / Ristiina -
to 07.06.pkAviisi Games IKauhava06.06.
to 07.06.seuraSeurakisatHyrylä06.06.
to 07.06.seuraSilja Line SeurakisatNakkila -
to 07.06.seuraSilja Line SeurakisatHelsinki05.06.