Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
20.08. klo 18:30 IK Falkens Dt
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 234 henk. (398 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran IF Drott ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M 400m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Johannes ÅhmanIF Drott 55.28 / -
 
N pituus (6)
Ida BackmanIF Drott4.93 / 4.93
Lova ForsmanIF Drott5.08 / 5.05
 
N17 seiväs (9)
Hanna VornanenIF Drott2.30 / 2.30
 
P15 100m (9)
Isak HöglundIF Drott12.22 / 12.22
Albin SödermanIF Drott14.23 / 14.23
William WesterlundIF Drott12.58 / 12.58
Edward WikarIF Drott12.82 / 12.82
 
P15 pituus (4)
Isak HöglundIF Drott5.24 / 5.24
Albin SödermanIF Drott4.09 / 4.08
William WesterlundIF Drott5.24 / 5.24
Edward WikarIF Drott4.76 / 4.76
 
P15 kuula (2)
William WesterlundIF Drott - / -
 
T15 100m (12)
Mia BackmanIF Drott15.68 / -
Nea HassilaIF Drott14.14 / 14.14
Tilda HöglundIF Drott14.33 / -
Fanny ÖstmanIF Drott14.31 / 14.31
 
T15 800m (2)
Jamira SuarezIF Drott2:30.73 / 2:30.73
 
T15 pituus (11)
Mia BackmanIF Drott4.69 / 4.69
Nea HassilaIF Drott4.45 / 4.45
Tilda HöglundIF Drott4.36 / 4.36
Fanny ÖstmanIF Drott4.25 / 4.25
Jamira SuarezIF Drott4.88 / 4.88
 
T15 moukari (7)
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
P13 100m (10)
Sami AlataloIF Drott13.85 / 13.85
 
T13 100m (15)
Carolina ÅhmanIF Drott16.01 / 16.01
Denise WesterlundIF Drott16.90 / 16.90
 
T13 800m (8)
Ines ÖstmanIF Drott2:52.15 / 2:52.15
 
T13 korkeus (12)
Carolina ÅhmanIF Drott1.20 / 1.20
 
T13 keihäs (7)
Hanna VornanenIF Drott30.94 / 30.94
 
P11 60m (12)
Oscar LundénIF Drott 9.87 / 9.87
 
P11 800m (9)
Niko HassilaIF Drott3:08.42 / 3:08.42
Oscar LundénIF Drott2:58.50 / 2:58.50
 
P11 korkeus (7)
Niko HassilaIF Drott1.00 / 0.95
Oscar LundénIF Drott1.15 / 1.15
 
P11 moukari (8)
Niko HassilaIF Drott - / -
 
T11 60m (24)
Lydia BackmanIF Drott10.04 / 10.04
Wilma GrannasIF Drott 9.11 / 9.11
Venla LehtoIF Drott 9.66 / 9.66
 
T11 800m (14)
Venla LehtoIF Drott - / -
 
T11 korkeus (15)
Lydia BackmanIF Drott1.10 / 1.10
Matilda ForsIF Drott1.30 / 1.30
Wilma GrannasIF Drott1.25 / 1.25
 
T11 moukari (11)
Lydia BackmanIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
 
P9 40m (20)
Jonas BackmanIF Drott 7.63 / 7.63
Jacob JungarIF Drott 7.63 / 7.63
Veikka LehtoIF Drott 7.80 / 7.80
 
P9 400m (16)
Jacob JungarIF Drott - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
 
P9 keihäs (16)
Jonas BackmanIF Drott - / -
 
T9 40m (16)
Amanda GrannasIF Drott 7.60 / 7.60
Nea KuittinenIF Drott 7.66 / 7.66
Maija SalminenIF Drott 8.22 / 8.22
Elin WiklundIF Drott 7.29 / 7.29
 
T9 400m (14)
Linn EnrothIF Drott - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Elin WiklundIF Drott - / -
 
T9 keihäs (9)
Nea KuittinenIF Drott - / -
Maija SalminenIF Drott - / -
Elin WiklundIF Drott - / -