Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.03. klo 13:10 Öppna hallmästerskap Avoimet hallimestaruuskisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 48 henk. (85 lajisuoritusta)
T15 60m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Annika JuvalaEsbo IF 8.84 / 8.84
Malin LindrothEsbo IF 8.80 / 8.80
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset 8.49 / 8.74
Alexandra NylundEsbo IF 8.89 / -
Aino SalmiEsbo IF 9.11 / 9.11
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF 8.33 / 8.33
Leonie WinellEsbo IF 8.44 / 8.44
 
T15 korkeus (2)
Malin LindrothEsbo IF1.32 / 1.30
Aino SalmiEsbo IF1.40 / -
 
T15 kuula (5)
Annika JuvalaEsbo IF - / -
Fia KivikoskiEsbo IF - / -
Malin LindrothEsbo IF - / -
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset9.94 / 9.94
Julia NystrandEsbo IF9.79 / 9.79
 
P13 60m (4)
Jonatan ÖsterholmEsbo IF 8.39 / 8.39
Pekka PeltolaEsbo IF 9.28 / 9.28
Oliver SandströmEsbo IF - / -
Rasmus VuonorantaEsbo IF 8.66 / 8.66
 
P13 korkeus (2)
Viggo NordmanEsbo IF1.20 / -
Jonatan ÖsterholmEsbo IF1.50 / 1.50
 
P13 kuula (4)
Mikael BöckermanEsbo IF12.13 / 12.13
Viggo NordmanEsbo IF7.20 / 7.20
Pekka PeltolaEsbo IF6.12 / 6.12
Rasmus VuonorantaEsbo IF6.43 / -
 
T13 60m (7)
Matilda HelminenEsbo IF 8.81 / 8.81
Nathalie JakobssonEsbo IF 8.84 / 8.84
Linda JuvalaEsbo IF 9.58 / 9.58
Ella RåstedtEsbo IF 9.68 / 9.68
Lilly RiksmanEsbo IF - / -
Emilia SiggbergEsbo IF 9.13 / 9.13
Rebecka SmedmanEsbo IF 9.89 / -
 
T13 korkeus (2)
Linda JuvalaEsbo IF1.31 / 1.31
Ella RåstedtEsbo IF1.25 / 1.17
 
T13 kuula (6)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot10.10 / 10.10
Nathalie JakobssonEsbo IF7.02 / 7.02
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat7.39 / 7.39
Ella RåstedtEsbo IF7.92 / 7.92
Emilia SiggbergEsbo IF7.57 / 7.57
Rebecka SmedmanEsbo IF7.58 / -
 
P11 60m (6)
Adrian JakobssonEsbo IF 9.29 / 9.29
Kaspian LindholmEsbo IF 9.36 / 9.36
Eino MauraEsbo IF 9.50 / 9.50
Anton NevalainenEsbo IF - / -
Max SundholmEsbo IF 9.42 / 9.42
Torsti VisuriEsbo IF 9.61 / 9.61
 
P11 pituus (6)
Adrian JakobssonEsbo IF3.73 / 3.61
Kaspian LindholmEsbo IF3.90 / 3.90
Eino MauraEsbo IF3.83 / 3.83
Anton NevalainenEsbo IF - / -
Max SundholmEsbo IF3.78 / 3.71
Torsti VisuriEsbo IF4.21 / 4.21
 
T11 60m (4)
Mathilda GranvikEsbo IF 9.46 / 9.46
Sara HämelinEsbo IF - / -
Daniela LindholmEsbo IF 9.72 / 9.72
Astrid SundenEsbo IF11.33 / 11.33
 
T11 pituus (4)
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Sara HämelinEsbo IF - / -
Daniela LindholmEsbo IF - / -
Astrid SundenEsbo IF2.93 / 2.93
 
P9 40m (2)
Alex HeinonenEsbo IF - / -
Sebastian SattaEsbo IF - / -
 
P9 pituus (2)
Alex HeinonenEsbo IF - / -
Sebastian SattaEsbo IF - / -
 
T9 40m (4)
Nadya EkmanEsbo IF - / -
Inna PirnesVantaan Salamat 7.38 / 7.38
Anna RistimäkiEsbo IF - / -
Linnea SalmiEsbo IF 8.15 / 8.15
 
T9 pituus (3)
Nadya EkmanEsbo IF - / -
Inna PirnesVantaan Salamat3.25 / 3.25
Anna RistimäkiEsbo IF - / -
 
P7 40m (5)
Mauri MickelssonEsbo IF - / -
Anton SalmiEsbo IF - / -
Kristoffer SattaEsbo IF - / -
Topias TikkanenEsbo IF - / -
Pontus ViljamaaEsbo IF - / -
 
P7 pituus (4)
Mauri MickelssonEsbo IF - / -
Kristoffer SattaEsbo IF - / -
Topias TikkanenEsbo IF - / -
Pontus ViljamaaEsbo IF - / -
 
T7 40m (3)
Amanda HeinonenEsbo IF - / -
Isabella KlausEsbo IF - / -
Senni NiinikoskiEsbo IF - / -
 
T7 pituus (3)
Amanda HeinonenEsbo IF - / -
Isabella KlausEsbo IF - / -
Senni NiinikoskiEsbo IF - / -