Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
07.12. klo 14:00 Itsenäisyyspäivän kisat, ratamatkat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 164 henk. (165 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Espoon Tapiot ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M 800m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aapo SummanenEspoon Tapiot - / -
 
N 800m (5)
Essi KiveläEspoon Tapiot2:20.90 / -
 
M17 400m (14)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot - / -
Ibrahim El MrabtEspoon Tapiot - / -
Miro HottinenEspoon Tapiot - / -
Jacob LångbackaEspoon Tapiot - / -
Jonathan LindroosEspoon Tapiot - / -
 
M17 800m (11)
Johannes HakalaEspoon Tapiot - / -
Aapo HänninenEspoon Tapiot - / -
Eetu KalskeEspoon Tapiot2:22.67 / -
Lassi LehtimäkiEspoon Tapiot2:22.51 / -
Jesse PihamäkiEspoon Tapiot2:30.07 / -
 
N17 400m (13)
Saara HämäläinenEspoon Tapiot - / -
Julia IhantolaEspoon Tapiot - / -
Fanni JokinenEspoon Tapiot - / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot - / -
Léa OlivèsEspoon Tapiot - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot - / -
Isabella StrömbergEspoon Tapiot - / -
Sanni SuhonenEspoon Tapiot - / -
Veera VaattovaaraEspoon Tapiot 67.74 / -
 
N17 800m (11)
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot2:36.74 / -
Heta NeuvonenEspoon Tapiot2:38.30 / -
Laura NissinenEspoon Tapiot2:26.47 / -
Viivi PatronenEspoon Tapiot - / -
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot2:37.82 / -
 
P14 800m (12)
Miro HottinenEspoon Tapiot - / -
Ilmari SarasmaaEspoon Tapiot - / -
Mikaïl UusipereEspoon Tapiot - / -
 
T14 800m (13)
Helmi EklundEspoon Tapiot - / -
Saara HokkanenEspoon Tapiot - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot2:50.31 / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot2:49.06 / -
Valentina SeppäläEspoon Tapiot - / -
 
P12 800m (12)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot - / -
 
T12 800m (22)
Mia FlinkEspoon Tapiot - / -
Oona KumpulaEspoon Tapiot - / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot - / -
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Tara SohloEspoon Tapiot - / -
 
P10 800m (13)
Matias KohtalaEspoon Tapiot - / -
Jonathan LahtinenEspoon Tapiot - / -
Emil YildizEspoon Tapiot - / -
 
T10 800m (15)
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot - / -
Sofia LamEspoon Tapiot - / -
Roosa OuniEspoon Tapiot - / -
Frida PalménEspoon Tapiot - / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot - / -
Kaisli RuhaEspoon Tapiot - / -
 
P8 400m (8)
Martin MaulaEspoon Tapiot - / -
Milo MaulaEspoon Tapiot - / -
Emil RautiainenEspoon Tapiot - / -
 
T8 400m (11)
Salma Ben AbidEspoon Tapiot - / -
Aino HiltunenEspoon Tapiot - / -
Jenni MikkonenEspoon Tapiot - / -