Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
24.07. klo 14:00 Joensuu Junior Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 110 henk. (173 lajisuoritusta)
M19 100m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kaarle MuurikoskiVarkauden Kenttä-Veikot11.47 / 11.63
 
N19 100m (2)
Kiia PaanilaKuopion Reipas12.42 / 12.42
Jenna RiikonenJoensuun Kataja12.84 / 13.13
 
N19 800m (2)
Iida PyykönenNurmeksen Sepot2:30.4h / 2:30.4h
Miia RuhkanenKuopion Reipas2:33.36 / -
 
N19 keihäs (1)
Venla PeltolaLappeenrannan Urheilu-Miehet46.86 / 46.86
 
M17 100m (2)
Matias AhtinenJoensuun Kataja12.93 / -
Miro TanninenJoensuun Kataja13.27 / -
 
M17 800m (5)
Onni HuovinenJoensuun Kataja2:09.30 / 2:09.30
Onni IkonenHankasalmen Hanka2:09.78 / 2:09.78
Justus LuonelaLahden Ahkera2:02.71 / 2:02.71
Aaro ParviainenRistiinan Urheilijat2:16.82 / -
Otto VilpponenKuopion Reipas2:02.49 / 2:02.49
 
M17 3-loikka (4)
Väinö RipattiSavonlinnan Riento12.64 / 12.64
Miro TanninenJoensuun Kataja12.85 / 12.85
Roope TurunenSotkamon Jymy12.68 / 12.68
Sakari ValliusJoensuun Kataja12.50 / 12.50
 
M17 keihäs (4)
Juha KarjunenPyhäselän Urheilijat53.73 / 53.73
Aku ParviainenTuupovaaran Urheilijat76.30 / 76.30
Miro TanninenJoensuun Kataja46.72 / 46.72
Roope TurunenSotkamon Jymy45.37 / 45.37
 
N17 100m (12)
Nelli AnttonenImatran Urheilijat13.03 / 13.03
Veera HäkkinenJoensuun Kataja13.74 / 13.74
Veera HolopainenKaavin Kaiku13.54 / 13.54
Erin KainulainenSavonlinnan Riento13.85 / 13.85
Niina KarttunenSavonlinnan Riento12.33 / 12.33
Veera KauhanenHeinäveden Yleisurheilijat12.94 / 12.99
Elsi LaakkonenJoensuun Kataja14.34 / 14.34
Helmi LaineSavonlinnan Riento13.95 / 13.95
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja14.16 / -
Reetta RyynänenPyhäselän Urheilijat13.72 / 13.72
Venla SavolainenImatran Urheilijat13.49 / 13.49
Riika TirkkonenKuopion Reipas13.18 / 13.25
 
N17 800m (5)
Veera HelkamaSalon Vilpas2:23.18 / 2:23.18
Saimi LupalaIF Raseborg2:22.70 / 2:22.70
Saara PenttinenIisalmen Visa2:27.07 / 2:27.50
Sini RajaniemiLahden Ahkera2:17.43 / 2:17.43
Lotta TarvainenKuopion Reipas2:23.05 / -
 
N17 100m aj (3)
Nea ImmonenJoensuun Kataja - / -
Niina KarttunenSavonlinnan Riento14.01 / 14.03
Neea KäyhköSavonlinnan Riento14.56 / 14.56
 
P15 800m (6)
Väinö KontkanenPyhäselän Urheilijat2:19.45 / 2:19.45
Saku KoukkuLappeenrannan Urheilu-Miehet2:11.04 / 2:11.04
Ilmari LehmusJoensuun Kataja2:22.32 / -
Martti MajuriLappeenrannan Urheilu-Miehet2:09.02 / 2:09.02
Valtteri MäkeläJoensuun Kataja2:29.36 / 2:29.36
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:27.07 / 2:27.07
 
P15 100m aj (1)
Roope MaaninkaPyhäselän Urheilijat15.48 / 15.48
 
P15 3-loikka (2)
Roope MaaninkaPyhäselän Urheilijat9.70 / -
Roope TurunenPyhäselän Urheilijat - / -
 
T15 800m (7)
Henna EineluotoLappeenrannan Urheilu-Miehet2:22.08 / 2:22.08
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat2:31.61 / 2:39.95
Sini KarjalainenIisalmen Visa2:24.18 / 2:24.18
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus2:26.23 / 2:26.23
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat2:43.50 / 2:43.50
Alina TikkaJoensuun Kataja2:49.51 / 2:49.51
Nella VoutilainenJoensuun Kataja2:45.82 / 2:45.82
 
T15 80m aj (5)
Sara-Sofia HyvönenPyhäselän Urheilijat13.47 / 13.47
Riikka JokinenPyhäselän Urheilijat - / -
Erin KainulainenSavonlinnan Riento12.89 / 12.89
Helmi LaineSavonlinnan Riento12.72 / 12.72
Saana TurunenSotkamon Jymy12.92 / 12.92
 
T15 3-loikka (3)
Sara-Sofia HyvönenPyhäselän Urheilijat10.55 / 10.43
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat - / -
Saana TurunenSotkamon Jymy9.42 / -
 
P13 60m (6)
Jaakko HeikkaSotkamon Jymy 9.84 / -
Anton KettunenJoensuun Kataja 8.96 / 8.96
Eeli MustonenJoensuun Kataja 9.05 / 9.05
Topias MustonenJoensuun Kataja 9.30 / 9.30
Niklas NykyriJoensuun Kataja 8.81 / 8.81
Otto SivonenJoensuun Kataja 9.21 / 9.21
 
P13 pituus (8)
Anton KettunenJoensuun Kataja4.43 / 4.43
Eeli MustonenJoensuun Kataja4.28 / 4.19
Topias MustonenJoensuun Kataja4.15 / 4.15
Niklas NykyriJoensuun Kataja4.29 / -
Aimo ParviainenRistiinan Urheilijat3.90 / 3.90
Topi ParviainenTuupovaaran Urheilijat4.94 / 4.94
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat2.82 / 2.82
Otto SivonenJoensuun Kataja3.75 / 3.75
 
P13 kuula (7)
Jaakko HeikkaSotkamon Jymy8.68 / 8.68
Anton KettunenJoensuun Kataja7.45 / 7.45
Eeli MustonenJoensuun Kataja9.74 / 9.74
Topias MustonenJoensuun Kataja8.27 / 8.27
Niklas NykyriJoensuun Kataja11.15 / 11.15
Topi ParviainenTuupovaaran Urheilijat14.54 / 14.54
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat5.21 / 5.21
 
T13 60m (21)
Lotta GranitSotkamon Jymy 8.68 / 8.68
Ira HirvonenOutokummun Partio 9.40 / -
Emma JuntunenSuomussalmen Rasti 8.68 / 8.68
Oona KärkkäinenJoensuun Kataja 9.49 / 9.49
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat 9.55 / 9.55
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja 9.18 / 9.18
Emma KrögerJoensuun Kataja10.54 / 10.54
Elina LikhanovaLiperin Taimi 8.96 / 8.96
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja 8.92 / 8.92
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat 9.33 / 9.33
Kristiina NevalainenSiilinjärven Ponnistus 9.46 / 9.46
Nea NevalainenLieksan Urheilijat 9.04 / 9.35
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 8.87 / 8.87
Jenna OikarinenSotkamon Jymy 9.31 / 9.47
Sonja PurmonenLiperin Taimi 9.91 / 9.91
Emmi RiissanenNastolan Naseva 9.18 / 9.18
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi 9.34 / 9.34
Venla SimonenJoensuun Kataja 9.52 / 9.52
Emma VäänänenVantaan Salamat 9.05 / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja 9.74 / 9.74
Nella VoutilainenJoensuun Kataja10.04 / 10.04
 
T13 pituus (14)
Lotta GranitSotkamon Jymy4.42 / 4.42
Oona KärkkäinenJoensuun Kataja3.41 / 3.41
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat3.54 / 3.54
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja4.03 / 4.03
Elina LikhanovaLiperin Taimi3.88 / 3.88
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja4.05 / 4.05
Nea NevalainenLieksan Urheilijat4.26 / 4.24
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat4.07 / 4.07
Jenna OikarinenSotkamon Jymy4.23 / 4.23
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja4.63 / 4.63
Sonja PurmonenLiperin Taimi3.52 / 3.52
Emmi RiissanenNastolan Naseva4.28 / 4.28
Emma VäänänenVantaan Salamat4.13 / 4.13
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja3.67 / 3.67
 
T13 kuula (20)
Ira HirvonenOutokummun Partio11.07 / 11.07
Oona KärkkäinenJoensuun Kataja5.30 / 5.30
Aino KiiskinenPyhäselän Urheilijat6.97 / 6.97
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja6.21 / 6.21
Emma KrögerJoensuun Kataja5.27 / 5.27
Sallamari LeskinenLiperin Taimi7.54 / 7.54
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja7.75 / 7.75
Martta MuuttorantaLiperin Taimi7.55 / 7.55
Kristiina NevalainenSiilinjärven Ponnistus7.25 / 7.25
Nea NevalainenLieksan Urheilijat8.78 / 8.78
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat9.13 / 9.13
Erin NykyriJoensuun Kataja7.02 / 7.02
Jenna OikarinenSotkamon Jymy9.19 / 9.19
Eena PesonenLiperin Taimi9.70 / 9.70
Emmi RiissanenNastolan Naseva - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja6.73 / 6.73
Meeri TorssonenLiperin Taimi7.49 / 7.49
Emma VäänänenVantaan Salamat10.24 / 10.24
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja6.85 / 6.85
Nella VoutilainenJoensuun Kataja6.80 / 6.80
 
P11 60m (4)
Miska AnttonenImatran Urheilijat 9.70 / 9.70
Tomi KoponenOutokummun Partio 9.93 / 9.93
Arttu KylmänenPyhäselän Urheilijat 9.90 / 9.90
Toivo TakanenJoensuun Kataja 9.13 / 9.13
 
P11 1000m (3)
Tomi KoponenOutokummun Partio3:43.84 / 3:43.84
Santtu PiitulainenJoensuun Kataja3:50.2h / 3:50.2h
Voitto VoutilainenJoensuun Kataja3:43.89 / 3:43.89
 
P11 korkeus (3)
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat1.21 / 1.21
Arttu KylmänenPyhäselän Urheilijat1.10 / 1.10
Leevi PartanenJoensuun Kataja1.15 / 1.15
 
T11 60m (7)
Ronja EronenPyhäselän Urheilijat 9.76 / 9.76
Aada HolopainenLiperin Taimi12.10 / 12.10
Siiri KontkanenPyhäselän Urheilijat 9.60 / 9.60
Heini KuronenPyhäselän Urheilijat10.86 / 10.86
Else LehmusLiperin Taimi10.05 / 10.05
Inna NykyriJoensuun Kataja10.24 / 10.24
Lotta PeltolaJoensuun Kataja - / -
 
T11 1000m (9)
Noora HukkaJoensuun Kataja3:35.20 / 3:35.20
Heini KuronenPyhäselän Urheilijat4:06.40 / 4:06.40
Else LehmusLiperin Taimi4:08.00 / 4:08.00
Jenny MiettinenPyhäselän Urheilijat4:05.20 / 4:10.5h
Sara NoponenLiperin Taimi4:16.56 / 4:16.56
Inna NykyriJoensuun Kataja5:51.21 / -
Lotta PeltolaJoensuun Kataja - / -
Venla PyykköLiperin Taimi4:11.02 / 4:11.02
Olivia SavolainenKeravan Urheilijat4:10.02 / 4:10.02
 
T11 korkeus (6)
Aada HolopainenLiperin Taimi - / -
Jenny MiettinenPyhäselän Urheilijat1.15 / 1.15
Linda MononenJoensuun Kataja1.00 / 1.00
Martta MuuttorantaLiperin Taimi1.15 / 1.15
Mette OinonenJoensuun Kataja0.95 / 0.95
Lotta PeltolaJoensuun Kataja - / -