Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
30.03. klo 10:40 Palkintokeskuskisa
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 216 henk. (467 lajisuoritusta)
P15 60m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jimi AhoSalon Vilpas 8.03 / 8.03
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.25 / 8.25
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama 8.79 / 8.79
Juho LautaojaHumppilan Veikot 9.02 / 9.02
Verneri VesalaForssan Salama 8.71 / 8.71
 
P15 pituus (4)
Jimi AhoSalon Vilpas4.62 / -
Aarne AutioTurun Urheiluliitto4.63 / 4.63
Akseli HyytiäLaitilan Jyske4.90 / -
Verneri VesalaForssan Salama - / -
 
P15 kuula (3)
Akseli HyytiäLaitilan Jyske10.40 / 10.40
Antti JokelaHumppilan Veikot9.03 / 9.03
Juho SuominenPiikkiön Kehitys11.96 / 11.96
 
T15 60m (22)
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.13 / 9.13
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.58 / 8.58
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 8.94 / 8.94
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu 9.04 / 9.04
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat 8.21 / 8.41
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto 8.96 / 8.96
Saimi KoskivainioMarttilan Murto 8.62 / 8.62
Saima KossaSauvon Urheilijat 8.66 / 8.66
Amanda LehtimäkiForssan Salama 8.24 / 8.24
Henni LiimattaMaskun Kataja 8.82 / 8.82
Minea LindénLoimaan Leisku 8.85 / 8.97
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 8.19 / 8.19
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto 8.57 / 8.57
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto 9.22 / 9.22
Julia SaarinenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Emma SjöbergRaision Kuula 8.44 / 8.44
Sara SnickarsNagu IF 9.36 / 9.36
Sara SyrjäläKosken Kaiku - / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.38 / 8.38
Jonna UolamoToijalan Vauhti 9.06 / 9.06
Minttu ViitanenTurun Weikot Yleisurheilu10.40 / 10.40
Eveliina VirtanenTurun Urheiluliitto 9.23 / 9.23
 
T15 pituus (16)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.82 / 3.82
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu4.13 / 4.13
Venla HämäläinenLiedon Parma4.40 / 4.40
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto4.36 / 4.36
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu4.53 / 4.53
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat4.11 / -
Helena KoivuTurun Toverit4.88 / 4.88
Saimi KoskivainioMarttilan Murto4.68 / 4.68
Henni LiimattaMaskun Kataja4.63 / 4.41
Minea LindénLoimaan Leisku4.40 / 4.40
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo5.03 / 5.03
Julia SaarinenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Sara SnickarsNagu IF3.59 / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut4.51 / -
Jonna UolamoToijalan Vauhti4.37 / 4.37
Eveliina VirtanenTurun Urheiluliitto4.19 / 4.19
 
T15 kuula (7)
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat6.39 / 6.39
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto12.00 / 12.00
Henni LiimattaMaskun Kataja10.25 / 10.25
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo10.24 / 10.24
Iida PohjalainenUudenkaupungin Kenttäkarhut10.18 / 10.18
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut11.55 / 11.55
Jonna UolamoToijalan Vauhti9.10 / 9.10
 
P13 60m (13)
Jonne AhoSalon Vilpas 9.61 / -
Tobias KallioniemiLiedon Parma10.13 / 10.13
Hampus KarellKimito SF - / -
Elmo KuorilehtoRaision Kuula 9.25 / 9.25
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 9.11 / 9.11
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 8.83 / 8.83
Tatu ParpoKaarinan Ura 9.27 / 9.27
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo 8.66 / 8.66
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.30 / 8.30
Hannu SjöblomLoimaan Leisku 9.21 / 9.21
Juho TouruForssan Salama 9.35 / 9.35
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu 9.52 / 9.52
Arttu ViljanenToijalan Vauhti10.10 / -
 
P13 600m (9)
Jonne AhoSalon Vilpas2:02.7h / -
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott1:59.18 / 1:59.18
Hannu SjöblomLoimaan Leisku1:55.95 / -
Otto SyrjäläKosken Kaiku - / -
Arttu ViljanenToijalan Vauhti - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma1:55.23 / 1:55.23
René-Peter VuorioMaarian Mahti1:52.87 / 1:52.87
 
P13 korkeus (6)
Hampus KarellKimito SF1.23 / -
Elmo KuorilehtoRaision Kuula1.29 / 1.29
Hannu SjöblomLoimaan Leisku1.34 / 1.32
Juho TouruForssan Salama1.39 / 1.39
Arttu ViljanenToijalan Vauhti1.18 / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti1.47 / 1.47
 
P13 pituus (8)
Jonne AhoSalon Vilpas3.71 / 3.71
Tobias KallioniemiLiedon Parma3.42 / 3.42
Hampus KarellKimito SF - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto4.42 / 4.25
Tatu ParpoKaarinan Ura3.94 / 3.94
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo4.58 / 4.58
Niklas VäliläMaarian Mahti - / -
Arttu ViljanenToijalan Vauhti - / -
 
P13 kuula (10)
Artturi GauffinKaarinan Ura8.46 / 8.46
Elmo KuorilehtoRaision Kuula7.77 / 7.77
Lauri KurkelaKaarinan Ura8.98 / 8.98
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.51 / 9.51
Luka LujasmaaKuusjoen Humu8.72 / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto10.47 / 10.47
Tatu ParpoKaarinan Ura8.41 / 8.41
Juho TouruForssan Salama10.53 / 10.53
Niklas VäliläMaarian Mahti7.98 / 7.98
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu8.92 / 8.91
 
T13 60m (46)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo 8.91 / 8.91
Jenna AarnioHelsingin Tarmo 9.46 / 9.46
Liisa AlareLiedon Parma 9.61 / 9.61
Josefina BlombergNagu IF 9.32 / 9.32
Ella DolietisÅIFK Friidrott 9.12 / 9.12
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.49 / 9.49
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto 9.11 / 9.11
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.29 / 9.29
Roosa HaanpääViialan Valtti 9.70 / 9.70
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto 9.62 / 9.62
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 9.65 / 9.65
Viola HintikkaUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.98 / 8.98
Erica HöglundTurun Urheiluliitto 9.76 / 9.76
Lili JokelaPerniön Urheilijat 8.84 / 8.84
Vilma JokinenLiedon Parma 9.86 / 9.86
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 8.52 / 8.52
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto 8.94 / 8.94
Hilma KaronenLiedon Parma 9.22 / 9.22
Linnea KeroTurun Urheiluliitto 9.31 / 9.31
Henriikka LaineMaskun Kataja 8.63 / 8.63
Erika LehtiTurun Urheiluliitto 9.89 / 9.89
Miranda LehtimäkiForssan Salama 9.08 / 9.08
Iina LokistoSalon Vilpas 9.22 / 9.22
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto 9.36 / 9.36
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 8.87 / 8.87
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto 9.94 / 9.94
Neea NummiKiukaisten Kisailijat 9.23 / 9.23
Melissa PalmrothLaitilan Jyske 9.43 / 9.43
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto 8.94 / 8.94
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö 8.46 / 8.46
Erika PyykköForssan Salama 8.97 / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo 9.03 / 9.03
Lotta SannamoToijalan Vauhti10.50 / 10.50
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat 8.38 / 8.38
Veera SovijärviLiedon Parma 9.17 / 9.17
Elviira TarvainenMaskun Kataja 9.35 / -
Elena TaskinenHelsingin Tarmo 9.48 / 9.48
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.60 / 8.60
Laura TouruForssan Salama 9.12 / 9.12
Miisa TurunenToijalan Vauhti 9.37 / 9.37
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.53 / 8.53
Saara VirkkiSomeron Esa 9.34 / 9.34
Nuppu VuorelaUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.91 / 9.91
Aada VuoriahoLaitilan Jyske 9.26 / 9.26
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma10.11 / 10.11
Anna YlikännöMaskun Kataja10.48 / 10.48
 
T13 600m (19)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu2:26.57 / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas1:51.47 / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto1:52.95 / 1:52.95
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto2:13.86 / 2:14.00
Viola HintikkaUudenkaupungin Kenttäkarhut2:14.53 / -
Aura KurkimaaToijalan Vauhti - / -
Erika LehtiTurun Urheiluliitto - / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama1:54.03 / 1:54.03
Pinja LiskiHelsingin Tarmo - / -
Iina LokistoSalon Vilpas2:14.52 / -
Maija MännistöTurun Urheiluliitto2:06.72 / -
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto2:02.39 / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö - / -
Erika PyykköForssan Salama - / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto1:55.63 / 1:55.63
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat1:45.93 / 1:45.93
Elena TaskinenHelsingin Tarmo - / -
Lumi VenäläinenNousiaisten Susi - / -
Nuppu VuorelaUudenkaupungin Kenttäkarhut2:23.14 / -
 
T13 korkeus (13)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.73 / 1.73
Elli AjosenpääMaskun Kataja1.46 / 1.46
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto1.29 / 1.29
Linnea KeroTurun Urheiluliitto1.35 / 1.31
Ilona LaineKosken Kaiku1.39 / -
Erika LehtiTurun Urheiluliitto1.32 / 1.32
Pinja LiskiHelsingin Tarmo1.26 / 1.26
Maija MännistöTurun Urheiluliitto1.23 / 1.23
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto1.26 / 1.26
Laura TouruForssan Salama1.40 / 1.39
Miisa TurunenToijalan Vauhti1.31 / 1.26
Saara VirkkiSomeron Esa1.43 / 1.43
Aada VuoriahoLaitilan Jyske1.38 / 1.38
 
T13 pituus (26)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo4.95 / 4.95
Jenna AarnioHelsingin Tarmo3.41 / 3.41
Josefina BlombergNagu IF3.96 / 3.96
Ella DolietisÅIFK Friidrott - / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto3.92 / 3.92
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu3.77 / 3.77
Viola HintikkaUudenkaupungin Kenttäkarhut3.71 / 3.71
Erica HöglundTurun Urheiluliitto3.64 / 3.64
Vilma JokinenLiedon Parma3.79 / 3.79
Charlotte KajanderHelsingfors IFK4.78 / 4.78
Hilma KaronenLiedon Parma4.39 / 4.39
Linnea KeroTurun Urheiluliitto4.15 / 4.15
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto3.49 / 3.49
Neea NummiKiukaisten Kisailijat4.18 / 4.18
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto3.90 / 3.90
Melissa PalmrothLaitilan Jyske3.83 / 3.83
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto3.55 / 3.55
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö4.42 / 4.42
Erika PyykköForssan Salama4.56 / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo4.37 / 4.37
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto3.70 / 3.70
Lotta SannamoToijalan Vauhti - / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat4.84 / 4.84
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut4.71 / 4.71
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma3.41 / 3.41
Anna YlikännöMaskun Kataja3.20 / 3.20
 
T13 kuula (27)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo12.57 / 12.57
Jenna AarnioHelsingin Tarmo6.10 / 6.10
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu9.58 / 9.58
Roosa HaanpääViialan Valtti11.35 / 11.35
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto6.20 / 6.20
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto10.08 / 10.08
Erica HöglundTurun Urheiluliitto7.72 / 7.72
Siiri HyyrynenLiedon Parma8.35 / 8.35
Vilma JokinenLiedon Parma8.77 / 8.77
Charlotte KajanderHelsingfors IFK10.70 / 10.70
Pinja KärhäLoimaan Voima11.68 / 11.68
Venla KärhäLoimaan Voima10.23 / 10.23
Hilma KaronenLiedon Parma6.35 / -
Aura KurkimaaToijalan Vauhti7.72 / 7.72
Erika LehtiTurun Urheiluliitto4.98 / 4.98
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto5.76 / 5.76
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto7.10 / 7.10
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto8.15 / 8.15
Melissa PalmrothLaitilan Jyske7.94 / 7.94
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo9.25 / 9.25
Karoliina ReunanenKuusjoen Humu8.50 / -
Lotta SannamoToijalan Vauhti5.37 / 4.88
Elviira TarvainenMaskun Kataja11.00 / 11.00
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut10.22 / 10.22
Miisa TurunenToijalan Vauhti8.12 / 7.86
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto9.49 / 9.49
Aada VuoriahoLaitilan Jyske9.19 / 9.19
 
P11 60m (11)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot 9.20 / 9.20
Eero HakolaLiedon Parma 9.52 / 9.52
Kalle HovikoskiTurun Urheiluliitto 9.39 / 9.39
Anton LaineMaskun Kataja 9.22 / 9.22
Nikolas LindénLoimaan Leisku 9.64 / 9.64
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 9.38 / 9.38
Alvin LundströmSalon Vilpas - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.49 / 9.49
Antti RistanenLoimaan Leisku 9.70 / 9.70
Jonatan SunilaKaarinan Ura 9.30 / 9.30
Toivo YlikännöMaskun Kataja - / -
 
P11 600m (13)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot2:22.70 / -
Lukas BrandtNaantalin Löyly1:52.4h / -
Santeri HeinonenLoimaan Leisku - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku2:05.87 / 2:05.87
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto2:07.31 / 2:07.31
Alvin LundströmSalon Vilpas - / -
Aaro MannerSalon Vilpas2:26.61 / -
Kaapo MerenluotoLiedon Parma - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto2:02.09 / 2:02.09
Antti RistanenLoimaan Leisku2:40.17 / -
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto1:57.73 / 1:57.73
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja2:24.23 / -
Atte VirtanenLiedon Parma2:06.21 / 2:06.21
 
P11 60m aj (7)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot11.24 / 11.24
Anton LaineMaskun Kataja11.29 / 11.29
Nikolas LindénLoimaan Leisku12.05 / 12.05
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto11.39 / 11.39
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto12.30 / 12.30
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto10.83 / 10.83
Paavo VirkkiSomeron Esa12.74 / 12.74
 
P11 korkeus (9)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot1.23 / 1.23
Anton LaineMaskun Kataja1.23 / 1.23
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto1.22 / 1.22
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto1.25 / 1.25
Onni NiemiMynämäen Isku - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto1.11 / 1.11
Jonatan SunilaKaarinan Ura1.02 / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto1.25 / 1.25
Paavo VirkkiSomeron Esa1.17 / 1.13
 
P11 kuula (8)
Eero HakolaLiedon Parma8.01 / 8.01
Santeri HeinonenLoimaan Leisku5.27 / 5.27
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto6.59 / 6.57
Onni NiemiMynämäen Isku5.19 / 5.19
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto7.15 / 7.15
Antti RistanenLoimaan Leisku5.89 / 5.89
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto7.51 / 7.51
Toivo YlikännöMaskun Kataja - / -
 
T11 60m (33)
Venla AaltonenMynämäen Isku 9.66 / 9.66
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu 9.31 / 9.31
Helmi ÄäreläNakkilan Vire10.00 / 10.00
Aura ArvasHelsingin Tarmo 9.90 / 9.90
Loviisa GranöLiedon Parma - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.24 / 9.24
Wenica IjäsToijalan Vauhti - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat10.45 / 10.45
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto 9.89 / 9.89
Vilja KoivistoLiedon Parma10.22 / 10.22
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo10.21 / 10.21
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat 9.22 / 9.22
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto11.11 / 11.11
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto10.63 / 10.63
Essi LokistoSalon Vilpas 9.80 / -
Neea LundenSalon Vilpas - / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö 8.96 / 8.96
Kaisla MannerSalon Vilpas10.13 / -
Venla MattilaToijalan Vauhti 9.90 / 9.90
Alexia MyllymäkiRauman Urheilijat 9.60 / 9.60
Helmi NieminenHelsingin Tarmo 9.59 / 9.59
Ilona NordmanRauman Urheilijat10.01 / 10.01
Netta NummiKiukaisten Kisailijat10.08 / 10.08
Ida NyholmKimito SF - / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti10.36 / 10.36
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 9.74 / 9.74
Emma RauhalaKuusjoen Humu10.21 / 10.21
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto10.01 / 10.01
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 9.74 / 9.74
Helli TukkiniemiLiedon Parma10.91 / 10.91
Iida VähätaloNaantalin Löyly 9.36 / 9.36
Milja VälläriToijalan Vauhti 9.91 / 9.91
Amanda WalleniusLoimaan Leisku - / -
 
T11 600m (22)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire2:10.44 / 2:10.44
Mette AhonenTurun Urheiluliitto - / -
Unna HeikkiläSalon Vilpas - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut2:20.82 / -
Wenica IjäsToijalan Vauhti - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto2:26.68 / -
Vilja KoivistoLiedon Parma - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo - / -
Anna LaineKosken Kaiku2:31.73 / -
Neea LundenSalon Vilpas - / -
Kaisla MannerSalon Vilpas2:09.59 / -
Venla MattilaToijalan Vauhti - / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot2:11.97 / -
Milla SannamoToijalan Vauhti - / -
Roosa SyrjäläKosken Kaiku - / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku2:21.86 / -
Helli TukkiniemiLiedon Parma - / -
Iida VähätaloNaantalin Löyly - / -
Milja VälläriToijalan Vauhti - / -
Amanda WalleniusLoimaan Leisku - / -
 
T11 60m aj (17)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire11.70 / 11.70
Aura ArvasHelsingin Tarmo11.65 / 11.65
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut12.19 / -
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott11.37 / 11.37
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat14.53 / 14.53
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto11.44 / 11.44
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo12.84 / 12.84
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö10.48 / 10.48
Venla MurtoNakkilan Vire13.01 / 13.01
Helmi NieminenHelsingin Tarmo13.79 / 13.79
Ilona NordmanRauman Urheilijat - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot12.07 / 12.07
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto11.55 / 11.55
Milla SannamoToijalan Vauhti - / -
Tiuku TenkanenSalon Vilpas11.59 / 11.59
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
Milja VälläriToijalan Vauhti13.53 / 13.53
 
T11 korkeus (16)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire1.10 / 1.10
Aura ArvasHelsingin Tarmo1.15 / 1.15
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat1.05 / 1.05
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo1.10 / 1.10
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto0.86 / 0.86
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto1.00 / 1.00
Neea LundenSalon Vilpas - / -
Venla MurtoNakkilan Vire1.10 / 1.09
Ilona NordmanRauman Urheilijat1.20 / -
Netta NummiKiukaisten Kisailijat1.16 / -
Ida NyholmKimito SF1.03 / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti1.11 / 1.11
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.19 / 1.19
Emma RauhalaKuusjoen Humu - / -
Tiuku TenkanenSalon Vilpas1.30 / 1.29
Vilma ToivonenLoimaan Leisku1.15 / 1.15
 
T11 kuula (21)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire8.34 / 8.34
Mette AhonenTurun Urheiluliitto4.81 / 4.79
Aura ArvasHelsingin Tarmo - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut7.39 / 7.39
Jade HukkaToijalan Vauhti5.57 / 5.42
Wenica IjäsToijalan Vauhti - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo5.36 / 5.36
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat6.27 / 5.99
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto4.27 / 4.27
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto5.12 / 5.12
Essi LokistoSalon Vilpas5.47 / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö8.29 / 8.29
Helmi NieminenHelsingin Tarmo5.91 / 5.91
Ilona NordmanRauman Urheilijat6.92 / 6.92
Netta NummiKiukaisten Kisailijat7.76 / 7.76
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot6.27 / 6.27
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto5.63 / 5.63
Milla SannamoToijalan Vauhti4.68 / 4.57
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto6.63 / 6.41
Vilma ToivonenLoimaan Leisku7.51 / 7.51
Iida VähätaloNaantalin Löyly6.60 / 6.60
 
P9 40m (10)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot 7.00 / 7.00
Kalle DolietisÅIFK Friidrott - / -
Niklas HukkaToijalan Vauhti - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto 7.61 / 7.61
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto 6.73 / 6.73
Jami NummiKiukaisten Kisailijat 7.78 / 7.78
Alpo RauhalaKuusjoen Humu 7.60 / 7.60
Matias RuoholaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Alexander SimolaKimito SF - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja 7.25 / 7.25
 
P9 600m (7)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot2:39.06 / -
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Jami NummiKiukaisten Kisailijat2:24.63 / 2:24.63
Alexander SimolaKimito SF - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja - / -
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto - / -
 
P9 pituus (8)
Ville AaltonenYläneen Kiri - / -
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot3.39 / 3.39
Niklas HukkaToijalan Vauhti2.65 / 2.65
Juho MännistöTurun Urheiluliitto2.98 / 2.98
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto3.84 / 3.84
Jami NummiKiukaisten Kisailijat3.06 / 3.06
Alpo RauhalaKuusjoen Humu2.54 / 2.54
Leevi SkonbäckMaskun Kataja3.24 / 3.24
 
T9 40m (17)
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat 7.44 / 7.44
Iina JokinenLiedon Parma 7.21 / 7.21
Siina KossaSauvon Urheilijat 6.96 / 6.96
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat 7.28 / 7.28
Viivi LeppänenTurun Toverit 8.25 / 8.25
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö 6.89 / 6.89
Kerttu MatikainenLaitilan Jyske 7.58 / 7.58
Matleena MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat 7.08 / 7.08
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot 6.96 / 6.96
Vanessa RauvolaLiedon Parma 7.93 / 7.93
Laura SovijärviLiedon Parma 7.21 / 7.21
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti 6.70 / 6.70
Jade TerhoTurun Urheiluliitto 6.77 / 6.77
Emma ToivonenLoimaan Leisku 7.16 / 7.16
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat 8.15 / 8.15
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat 8.09 / 8.09
 
T9 600m (11)
Ilona ÄäreläNakkilan Vire - / -
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Iina JokinenLiedon Parma2:40.42 / -
Martta KoskivainioMarttilan Murto - / -
Vendi LehtimäkiForssan Salama - / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Kerttu MatikainenLaitilan Jyske - / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot2:19.49 / -
Laura SovijärviLiedon Parma - / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku2:32.18 / -
 
T9 pituus (23)
Ilona ÄäreläNakkilan Vire3.31 / 3.31
Eerika FaarinenLittoisten Työväen Urheilijat2.58 / 2.58
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat2.84 / 2.84
Elena HöglundTurun Urheiluliitto2.91 / 2.91
Iina JokinenLiedon Parma3.31 / 3.31
Martta KoskivainioMarttilan Murto - / -
Siina KossaSauvon Urheilijat3.44 / 3.44
Vendi LehtimäkiForssan Salama3.26 / 3.26
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat3.19 / 3.19
Viivi LeppänenTurun Toverit2.55 / 2.55
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö3.26 / 3.26
Kerttu MatikainenLaitilan Jyske3.17 / 3.17
Wilma MattilaMaskun Kataja2.80 / 2.80
Matleena MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat3.47 / 3.47
Felica MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot2.47 / 2.47
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3.54 / 3.54
Vanessa RauvolaLiedon Parma2.60 / 2.60
Laura SovijärviLiedon Parma3.10 / 3.10
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti3.75 / 3.75
Jade TerhoTurun Urheiluliitto3.32 / 3.32
Emma ToivonenLoimaan Leisku3.66 / 3.66
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat2.59 / 2.59
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat2.62 / 2.62