Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
12.07. klo 17:30 Fazer Reilu Cup V
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 49 henk. (49 lajisuoritusta)
M seiväs (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Tuomas OutinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.90 / 4.90
 
M19 seiväs (1)
Veeti VesalainenLahden Ahkera4.45 / 4.25
 
N19 seiväs (1)
Amanda LaurilaSomerniemen Veikot3.20 / 3.10
 
M17 seiväs (1)
Jami SiiraTampereen Pyrintö4.60 / 4.60
 
N17 seiväs (1)
Sara KinnunenLahden Ahkera2.15 / -
 
T15 seiväs (3)
Minea HölsöLahden Ahkera - / -
Pinja RuohoLahden Ahkera - / -
Elsa SulkinojaLahden Ahkera - / -
 
P14 seiväs (3)
Eerik MäkeläLahden Ahkera2.65 / 2.65
Eliel MulariKarhulan Katajaiset2.88 / 2.88
Juho VirkajärviKaipolan Vire2.45 / 2.45
 
T14 seiväs (5)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko2.60 / 2.60
Venla LäderbergLahden Ahkera2.30 / 2.05
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko3.15 / 3.15
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera2.10 / -
Henna TermonenLahden Ahkera1.90 / -
 
P13 seiväs (2)
Akseli HelminenLahden Ahkera1.90 / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko2.70 / 2.65
 
T13 seiväs (8)
Helmi EklundEspoon Tapiot2.60 / 2.60
Jenni JohnssonLahden Ahkera2.00 / -
Sanni KoivistoLahden Ahkera - / -
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko2.70 / 2.70
Alice KoskelainenLahden Ahkera1.80 / -
Viivi KupiainenHartolan Voima2.85 / 2.85
Edith RantalaLahden Ahkera2.80 / 2.80
Heta VirkajärviKaipolan Vire1.80 / 1.80
 
P12 seiväs (4)
Jesper HuovinenLahden Ahkera1.60 / -
Eelis HynninenHartolan Voima2.10 / 2.10
Matias SalminenLahden Ahkera1.60 / -
Joel ToivolaLahden Ahkera - / -
 
T12 seiväs (8)
Jessika HuovinenLahden Ahkera1.20 / -
Vilja LäderbergLahden Ahkera1.40 / -
Neela NotkonenLahden Ahkera1.00 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera1.90 / -
Jade ToivolaLahden Ahkera1.80 / -
Emilia UtriainenLahden Ahkera1.70 / -
Venla VavuliLahden Ahkera1.20 / -
 
P11 seiväs (1)
Aapo VirkajärviKaipolan Vire2.20 / 2.20
 
T11 seiväs (1)
Veea VavuliLahden Ahkera - / -
 
P10 seiväs (3)
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko1.00 / 1.00
Vilho MustonenLahden Ahkera - / -
Mikael SalminenLahden Ahkera - / -
 
T10 seiväs (6)
Olivia OllikkaLahden Ahkera - / -
Olga RiikonenLahden Ahkera - / -
Krista RuokostenpohjaLahden Ahkera - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Matilda UtriainenLahden Ahkera - / -