Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2022 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31 1 2 3 4 5 6 7
32 8 9 10 11 12 13 14
33 15 16 17 18 19 20 21
34 22 23 24 25 26 27 28
35 29 30 31        
  Syyskuu 2022  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35       1 2 3 4
36 5 6 7 8 9 10 11
37 12 13 14 15 16 17 18
38 19 20 21 22 23 24 25
39 26 27 28 29 30    
  Lokakuu 2022  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
39           1 2
40 3 4 5 6 7 8 9
41 10 11 12 13 14 15 16
42 17 18 19 20 21 22 23
43 24 25 26 27 28 29 30
44 31            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 04.07.seuraSeurakisatLappeenranta01.07.
ma 04.07.seuraSeurakisatHamina -
ma 04.07.seuraSeurakisatSeinäjoki -
ma 04.07.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia03.07.
ma 04.07.pkXVI Sirpa Holopaisen muistokilpailutSavonlinna, Kerimäki03.07.
ma 04.07.pkKenttäkarhujen heinäjuoksutUusikaupunki01.07.
ma 04.07.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 04.07.seuraSeurakisatSastamala -
ma 04.07.pkBorgå stavcup 1 / Porvoon seiväscup 1Borgå - Porvoo02.07.
ma 04.07.seuraSeurakisatPyhtää -
ma 04.07.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 04.07.pkHeinäkuun kisatYlivieska02.07.
ma 04.07.seuraSeurakisatKurikka -
ma 04.07.poUngdomsserien omgång 3Mariehamn -
ma 04.07.pkPK viikkokisatLeppävirta04.04.
ma 04.07.seuraSeurakisatHimanka -
ti 05.07.pkSeurakisatHämeenlinna02.07.
ti 05.07.seuraSeurakisatHelsinki04.07.
ti 05.07.pmEtelä-Savon 9-15v. pm-ottelutSavonlinna02.07.
ti 05.07.seuraSeurakisatSomero -
ti 05.07.seuraSeurakisatPori03.07.
ti 05.07.pkKorkeuskeihäsUusikaupunki01.07.
ti 05.07.pkFinprofile seurakisatIitti04.07.
ti 05.07.pkTiistaikisa IIIOulu03.07.
ti 05.07.seuraSeurakisatParikkala -
ti 05.07.seuraSeurakisatNurmo -
ti 05.07.pkIII - lohkon kisatUrjala03.07.
ti 05.07.pkKuohun kisatJuankoski02.07.
ti 05.07.akEtelä-Pohjalaanen Timanttiliiga, 2-osakilpailuKurikka04.07.
ti 05.07.seuraSeurakisatParkano04.07.
ti 05.07.seuraSilja Line SeurakisatIkaalinen04.07.
ti 05.07.pkKesport-kilpailutIisalmi01.07.
ke 06.07.pkSeurakisatPieksämäki -
ke 06.07.seuraSeurakisatHyvinkää05.07.
ke 06.07.seuraSeurakisatJoroinen05.07.
ke 06.07.pmPohjois-Karjalan nuorten pm-ottelut 1. osaOutokumpu03.07.
ke 06.07.pkViikkokisatHämeenlinna03.07.
ke 06.07.seuraSeurakisatÄhtäri05.07.
ke 06.07.pkKeihäsMafia, Kauhajoen osakilpailuKauhajoki04.07.
ke 06.07.pkPomppu-Ukkojen kansainväliset Masters-kilpailutHelsinki -
ke 06.07.pkKolmikuntaotteluSaarijärvi04.07.
ke 06.07.pkJITA-ViikkokisaVirrat04.07.
ke 06.07.pkSM 2023 ESIKILPAILU, InkerikisatImatra03.07.
ke 06.07.seuraSeurakisatValkeala -
ke 06.07.seuraSeurakisatPunkaharju06.07.
ke 06.07.seuraSeurakisatSeinäjoki -
ke 06.07.pmKainuun sisumoniottelutKajaani01.07.
ke 06.07.seuraSeurakisatMäntyharju04.07.
ke 06.07.seuraSeurakisatKemi -
ke 06.07.pkNokian Heinäkuun KisatNokia03.07.
ke 06.07.seuraSeurakisatVirrat -
ke 06.07.seuraSeurakisatKiukainen -
ke 06.07.pkHSU kilpailutHyvinkää04.07.
ke 06.07.seuraSeurakisatKauhajoki05.07.
to 07.07.pkRyskeen Kesäcup IIITammela03.07.
to 07.07.pkSM 2023 ESIKILPAILU - Avoimet Piirinmestaruuskilpailut 9-17 vImatra03.07.
to 07.07.pmNÅID mångkamp F/P 9-13Pargas/Parainen04.07.
to 07.07.pkLeKi YU:n viikkokisa IIILempäälä06.07.
to 07.07.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 07.07.pkKiskon mestaruuskisat - heitotRiihimäki05.07.
to 07.07.seuraSeurakisatMerijärvi -
to 07.07.pkJopokisat 2Joutsa05.07.
to 07.07.seuraSeurakisatSäkylä -
to 07.07.seuraSeurakisatVääksy, Asikkala06.07.
to 07.07.pkKEV-kisaKuusamo05.07.
to 07.07.pkPowerPark GamesAlahärmä05.07.
to 07.07.pkVakka-ottelutMynämäki03.07.
to 07.07.pkViispiikkinen cupKarstula05.07.
to 07.07.seuraSeurakisatPihtipudas -
to 07.07.seuraSeurakisatYlämaa (Lappeenranta) -
to 07.07.pkValkealan Kajo 100v. juhlakilpailutKouvola04.07.
to 07.07.seuraSeurakisatNivala -
to 07.07.seuraSeurakisatLempaala06.07.
pe 08.07.pkRK Fysio Double 1Raasepori/Bromarv06.07.
la 09.07.pkNuorten TimanttikisatSastamala06.07.
la-su 09.-10.07.akHannes Junior GamesKuopio03.07.
la-su 09.-10.07.akKUY GamesTuusula07.07.
la 09.07.pmpm-sisuottelutAlajärvi05.07.
la 09.07.akLapin LeiskautuksetRovaniemi03.07.
la 09.07.pkLapin Leiskautukset, lisälajitRovaniemi07.07.
la 09.07.pkPorvoon huippukisat - Borgå TopgamesPorvoo - Borgå05.07.
la-su 09.-10.07.amAvoimet AluemestaruusottelutAlajärvi05.07.
la 09.07.maantieMikkeli juoksu ( Maraton, Puolimaraton, Vartti )Mikkeli -
la 09.07.pkHeinäkuun heittoseiväsLaitila06.07.
la 09.07.pkAlbin Stenroosin muistojuoksuVehmaa -
la 09.07.pkHeinäseiväs PERUTTUVirrat07.07.
la 09.07.kansTimanttikisatSastamala07.07.
la 09.07.pkMarkkinakisatHimanka06.07.
su 10.07.pkOravikoski kisat ja lasten olympialaisetLeppävirran Oravikoski -
su 10.07.pkMarttilanharjun juoksuYlikiiminki/Oulu -
su 10.07.pkAluekilpailutVehmaa06.07.
su 10.07.pkYlä-Karjalan KymppiNurmes (Valtimo)05.07.
su 10.07.pkHeittokisatIisalmi09.07.
su 10.07.akEeles Landström GamesAkaa, Toijala08.07.
su 10.07.pkSoinin Urheilukentän AvajaiskisatSoini08.07.
su 10.07.pkRK Fysio Double 2Raasepori/Bromarv08.07.
su 10.07.pkTOPGAMES SprintBorgå - Porvoo07.07.