Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
30             1
31 2 3 4 5 6 7 8
32 9 10 11 12 13 14 15
33 16 17 18 19 20 21 22
34 23 24 25 26 27 28 29
35 30 31          
  Syyskuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35     1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30      
  Lokakuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
39         1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 09.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 09.08.pkLuokittelukilpailut / KeUcup4Savonlinna, Kerimäki08.08.
ma 09.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 09.08.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 09.08.seuraSeurakisatHamina -
ma 09.08.pkPeukku-kisaTöysä07.08.
ma 09.08.seuraSeurakisatVieremä07.08.
ma 09.08.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 09.08.seuraSeurakisatValkeala -
ti 10.08.seuracupSeuracup 2. osakilpailuVihti07.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatKiiminki -
ti 10.08.seuracupSeuracup II, ykköslohkoRaisio07.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup II etelälohko, 9v. lajitLieto06.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatKuopio08.08.
ti 10.08.pkKultajousi kuukausikisat 3/4Kuopio08.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatJoroinen -
ti 10.08.seuracupSeuracup II ykköslohko, 9v. lajitRaisio07.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup 2. osakilpailu (klo 17.30 alkaen)Kankaanpää06.08.
ti 10.08.seuracupPohjola seuracup osa II HelsyVantaa06.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup II etelälohkoLieto06.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatIitti09.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatSomero -
ti 10.08.pkEtelä-Karjalan piirinmestaruuskilpailut 9-17v 2. osaImatra05.08.
ti 10.08.pkAikuisurheilijoiden heittocup 3/5Kouvola / Inkeroinen03.08.
ti 10.08.pkSeuracup 2.Ilmajoki09.08.
ti 10.08.pkPiirikilpailutKokkola07.08.
ti 10.08.pkSeipään tuloskisa Kalajoki07.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatIkaalinen08.08.
ti 10.08.seuracupKainuun Seuracup 2Suomussalmi08.08.
ti 10.08.pkSäästöpankin kesäkisatUrjala08.07.
ti 10.08.pkSeuracup piirikilpailuVeteli06.08.
ti 10.08.pkMänttä-Vilppulan avoimet mestaruuskilpailutMänttä-Vilppula08.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatTeuva -
ke 11.08.seuracupSeuracup 2 KeSYJyväskylä09.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup II.osakilpailuOulu08.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup 2-osakilpailuVarkaus06.08.
ke 11.08.seuracupHämSY:n Seuracup 2 osakilpailuYlöjärvi07.08.
ke 11.08.pkMikkeli avoin ABC5 kilpailuMikkeli09.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup II, pohjoislohkoLaitila08.08.
ke 11.08.seuracupFöreningscup deltävling 2Vasa08.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatPunkaharju -
ke 11.08.seuraSeurakisatJämsä -
ke 11.08.pkNÅID Föreningscup 2 / NÅID Seuracup 2 Espoo09.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatUurainen -
ke 11.08.seuracupSeuracup II Pohjoislohko, 9v lajitLaitila08.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 11.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 11.08.tähtiEltsun tähtikisatHelsinki06.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup Hämsyn 1.Div 2. osakisaNokia08.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatKauhajoki10.08.
to 12.08.seuraSeurakisatRaahe -
to 12.08.seuraSeurakisatMerikarvia12.08.
to 12.08.seuraSeurakisatNakkila -
to 12.08.seuraSeurakisatTuusula, Jokela11.08.
to 12.08.pkTarmon kisatPori10.08.
to 12.08.pkNaisten satasetLapinlahti10.08.
to 12.08.seuraSeurakisatLapinlahti10.08.
to 12.08.pkKaiun hyppy- ja heittokisatKaavi10.08.
to 12.08.seuraSeurakisatValkeala -
to 12.08.pkSisulisätOrivesi10.08.
to 12.08.pkOk Maakunnan lasten kisailut IVKajaani11.08.
to 12.08.pkVeikkolan viikkokisat 2Veikkola11.08.
to 12.08.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 12.08.seuraSeurakisatNummi11.08.
to 12.08.pkHintrekin Lenkki ja Pikku-Hintrekki juoksutKaustinen -
to 12.08.seuraSeurakisatTeuva -
pe-su 13.-15.08.SMSM-kilpailut M/N22-19Turku05.08.
pe 13.08.pkSomeron kaupungin mestaruuskisatSomero11.08.
la 14.08.pkSAUL:n SM-maantiejuoksu, 10kmPyhtää, Huutjärvi,04.08.
la 14.08.pmSatakunnan viestihuipentuma (T/P9-15)Parkano12.08.
la 14.08.pkRaatteen Maraton/Puoli-Maraton/Kymppi/ Kaveria ei jätetä joukkuekisaSuomussalmi14.08.
la-su 14.-15.08.pmNÅID flick- och pojkdagar 9-13 årBorgå - Porvoo10.08.
la 14.08.pkElokuun kisatKalajoki12.08.
la 14.08.pmSisuviestitKauhava09.08.
la 14.08.pkPaRaS-lenkkiParikkala09.08.
su 15.08.pmUUDY:n pm-junnuottelut 2Lohja10.08.
su 15.08.pkAhkeran heitto-otteluLahti, Nastola12.08.
su 15.08.pkMeteoritmaratonSolf -
su 15.08.pkPyhtään juoksutapahtuma (Reiskan maratonit, Pyhtään Kymppi ja lasten minimaratoni)Pyhtää09.08.
su 15.08.pkPM-ottelut 9-15vLappeenranta11.08.
su 15.08.pkVille Pörhölä GamesTornio09.08.
su 15.08.seuraSeurakisatTornio11.08.
su 15.08.pkMetalli Cup 4Tornio10.08.
su 15.08.pm9 - 13 vuotiaiden moniottelutPUDASJÄRVI12.08.
su 15.08.pmHämSY:n pm-sisulisäviestitUrjala12.08.
su 15.08.pkVesUn 90-vuotis juhlakisaVesanto11.08.
su 15.08.pkEkin muistokisatTöysä13.08.
su 15.08.pkLänsiväyläjuoksuEspoo -
su 15.08.pkIF Fyrens distriktstävlingKorsnäs13.08.
su 15.08.pkNaisten vitonenPUDASJÄRVI12.08.
su 15.08.pkTuiskun moukarikisatVahto (Rusko)12.08.