Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Marraskuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
  Joulukuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
48             1
49 2 3 4 5 6 7 8
50 9 10 11 12 13 14 15
51 16 17 18 19 20 21 22
52 23 24 25 26 27 28 29
01 30 31          
  Tammikuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
01     1 2 3 4 5
02 6 7 8 9 10 11 12
03 13 14 15 16 17 18 19
04 20 21 22 23 24 25 26
05 27 28 29 30 31    
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
to 01.08.pkKiskon seiväskoulun päätöskilpailuRiihimäki30.07.
to-su 01.-04.08.SMKalevan kisatLappeenranta24.07.
to 01.08.seuraSeurakisatKaavi -
to 01.08.seuraSeurakisatILOMANTSI -
to 01.08.pkAikuisten avoimet kansallisetHelsinki30.07.
to 01.08.pkEspoonlahden heittokisatEspoo29.07.
to 01.08.seuraSilja Line SeurakisatRaisio30.07.
to 01.08.pkIitti-hölkkäIitti30.07.
to 01.08.seuraSeurakisatHamina -
to 01.08.seuraSeurakisatRaahe -
to 01.08.seuraSeurakisatKangasala31.07.
to 01.08.pkTeuvan Rivakan YU-KilpailutTeuva31.07.
to 01.08.pkKU-68 Viikkokisa IIIKangasala31.07.
to 01.08.seuraSeurakisatHartola -
to 01.08.pkPorvoon viikkokisa 3 - Borgå veckotävling 3Porvoo - Borgå -
to 01.08.pkK-Marketin kisatJoensuu -
to 01.08.pkAviisi GamesKauhava31.07.
to 01.08.pkKaiun elokuun piirikunnallisetKaavi31.07.
to 01.08.pkSisulisätOrivesi30.07.
to 01.08.seuraSeurakisatSäkylä01.08.
to 01.08.pkIngå IF - Sjundeå IF - Virkby Start, Samarbetstävling 3/4Lohja -
to 01.08.seuraSilja Line SeurakisatAsikkala31.07.
to 01.08.pkYlivieskan Kuulan elokisatYlivieska30.07.
to 01.08.seuraSilja Line SeurakisatHelsinki30.07.
to 01.08.seuraSilja Line SeurakisatNIVALA -
to 01.08.pkKeihään tuloskisaPyhäntä31.07.
la 03.08.pkAluekisatLieto30.07.
la 03.08.pkPNM TrailNousiainen -
la 03.08.pkKempele-Z-MaratonKempele26.07.
la-su 03.-04.08.pmPohjois-Pohjanmaan Sisuhuipentuma Oulu29.07.
la 03.08.pkRuisvarrasheitot IIIKaustinen31.07.
la 03.08.pkToivon KipinäVarkauden Kangaslampi -
la 03.08.pkKarhu-HölkkäRanua02.08.
la-su 03.-04.08.pmKnattefinalen 9-13Nykarleby30.07.
la 03.08.pkToijala Junior GamesAkaa01.08.
la 03.08.pmpm- kävelyt 9-15v.Töysä02.08.
la 03.08.pkHämeenlinnan Kaupunkimaraton, Puolimaraton ja KymppiHämeenlinna02.08.
la 03.08.pkIvar Wilskman. heitotTöysä02.08.
la 03.08.maantieHelsinki Twilight RunHelsinki -
su 04.08.pkVarsyn juoksucup:n ja Spotox heittopörssin osakilpailuKaarina01.08.
su 04.08.pkHillamaastotRanua 4 27429.07.
su 04.08.pkVarstakisatUrjala02.08.
ma 05.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 05.08.seuraSeurakisatHyvinkää03.08.
ma 05.08.seuraSeurakisatKestilä -
ma 05.08.seuracupSeuracup 2.piirikilpailu LaSY ja KymYIitti03.08.
ma 05.08.seuracupSeuracup IIKälviä31.07.
ma 05.08.seuracupSeuracup II Turun lohkoLieto01.08.
ma 05.08.pkSeurakisat - lisälajitHyvinkää03.08.
ma 05.08.pkLärkkulla GamesRaseborg, Ekenäs - Raasepori, Tammisaari02.08.
ma 05.08.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 05.08.pkPK viikkokisatLeppävirta -
ma 05.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 05.08.pkEtelä-Pohojalaasen Timanttiliigan 4. osakilpailuKurikka04.08.
ma 05.08.seuraSeurakisatPihtipudas -
ma 05.08.seuraSilja Line SeurakisatTammela01.08.
ti 06.08.seuraSeurakisatKiiminki05.08.
ti-ke 06.-07.08.pmLasY:n pm-kilpailut 9-13-v. 2. osaOrimattila02.08.
ti 06.08.seuracupSeuracup osa 2Saarijärvi02.08.
ti 06.08.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 06.08.seuraSilja Line SeurakisatKauhava -
ti 06.08.seuracupNåid föreningscup del 2 / Nåid seuracup osa 2Raseborg, Karis / Raasepori, Karjaa 02.08.
ti 06.08.seuraSeurakisatPolvijärvi05.08.
ti 06.08.seuracupHämSY:n Seuracup 2. osakilpailu 2.div.Valkeakoski05.08.
ti 06.08.pkAvoimet aluekilpailutKokkola04.08.
ti 06.08.seuraSeurakisatKiukainen06.08.
ti 06.08.seuraSilja Line SeurakisatÄhtäri -
ti 06.08.seuracupSeuracup II Salo-Loimaa lohkoLoimaa04.08.
ti 06.08.pkKuohun viikkokisatJuankoski05.08.
ti 06.08.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisa Savonlinna03.08.
ti 06.08.seuracupVakka-lohko Seuracup IIMynämäki03.08.
ti 06.08.seuracupSeuracup II YkköslohkoSalo03.08.
ti-ke 06.-07.08.pmKymenlaakson pm-kilpailut T/P 9-13, osa 2Loviisa01.08.
ti 06.08.seuraSilja Line SeurakisatSomero -
ke 07.08.seuraSeurakisatRiihimäki05.08.
ke 07.08.seuracupSeuracupin piirikisa 2Helsinki03.08.
ke 07.08.pkSeuracup piirikisa 2 (läntinen)Kauhajoki06.08.
ke 07.08.pkViikkokisatLappeenranta06.08.
ke 07.08.pkSeuracup piirikisa 2 (itäinen)Alavus05.08.
ke 07.08.pkHumppilan kisatHumppila05.08.
ke 07.08.seuracupHämSY:n Seuracup 1.Div. 2. osakisaNokia05.08.
ke 07.08.pkAluekisatPori, Noormarkku06.08.
ke 07.08.pkMänttä-Vilppulan yu-mestaruuskilpailutMänttä-Vilppula06.08.
ke 07.08.pkVakka-Suomen SeiväscupLaitila05.08.
ke 07.08.poUngdomsserie (utomhus), omgång 4Mariehamn -
ke 07.08.seuraSilja Line SeurakisatJämsä -
ke 07.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 07.08.seuraSilja Line SeurakisatKerava06.08.
ke 07.08.seuraSilja Line SeurakisatVirrat06.08.
ke 07.08.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju06.08.
ke 07.08.seuraSeurakisatKemi -
ke 07.08.seuracupFöreningscupen deltävling 2Vasa04.08.
ke 07.08.seuraSeurakisatYlitornio -
ke 07.08.pkPk-kisaYlitornio -