Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Syyskuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
  Lokakuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
40   1 2 3 4 5 6
41 7 8 9 10 11 12 13
42 14 15 16 17 18 19 20
43 21 22 23 24 25 26 27
44 28 29 30 31      
  Marraskuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 08.07.seuraSeurakisatKestilä -
ma 08.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 08.07.pkTarmon NuorisokisatHämeenlinna06.07.
ma 08.07.seuraSeurakisatAlajärvi -
ma 08.07.seuraSeurakisatPudasjärvi -
ma 08.07.seuraSilja Line SeurakisatUukuniemi -
ma 08.07.seuraSilja Line SeurakisatVaasa -
ma 08.07.seuraSeurakisatPihtipudas -
ma 08.07.pkLahden piirin heittocupin osakilpailuOrimattila05.07.
ma 08.07.pkKalajoen kisatKalajoki05.07.
ma 08.07.pkVihdin Viestin kansallisetVihti, Nummela05.07.
ma 08.07.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia07.07.
ma 08.07.pkPK viikkokisatLeppävirta08.07.
ma 08.07.seuraSeurakisatHimanka08.07.
ma 08.07.seuraSilja Line SeurakisatTammela04.07.
ti 09.07.seuraSeurakisatLiperi08.07.
ti 09.07.akOlli Teijonmaan muistokisaSavonlinna05.07.
ti 09.07.seuraSeurakisatOulu -
ti 09.07.pkAiukuisurheilijoiden heinäheitotKouvola 09.07.
ti 09.07.ak3. TilastopajacupTurku06.07.
ti 09.07.seuraSeurakisatHämeenkyrö -
ti 09.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 09.07.pkOp Oulu Tiistaikisa IIIOulu07.07.
ti 09.07.seuraSeurakisatParkano07.07.
ti 09.07.pkPiirin myöntämä kilpailuMuurame08.07.
ti-ke 09.-10.07.pmKymenlaakson pm-kilpailut T/P9-13, osa 1Kouvola03.07.
ti 09.07.pkOrimattilan Jymyn piirikunnalliset Orimattila05.07.
ti 09.07.seuraSeurakisatIitti08.07.
ti 09.07.pmHämSY:n pm sisulisäottelut 12-13v.Urjala07.07.
ti 09.07.seuraSeurakisatKiukainen09.07.
ti 09.07.seuraSilja Line SeurakisatIkaalinen07.07.
ti 09.07.pkParkU KesäkisatParkano07.07.
ti 09.07.pkAvoin pk-kilpailuKajaani07.07.
ti 09.07.seuraSilja Line SeurakisatSomero -
ke 10.07.pkSAUL:n Orivesi GamesOrivesi08.07.
ke 10.07.seuraSeurakisatYlöjärvi -
ke 10.07.pkPaunu Games IIIJämsä07.07.
ke 10.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 10.07.pkJunnukisatLieksa09.07.
ke 10.07.pmHämSY:n pm-sisulisäottelut P10, P/T11, T14, T15Hämeenlinna08.07.
ke 10.07.seuraSeurakisatPori08.07.
ke 10.07.pmpm-sisulisämoniottelut T9-15Loimaa05.07.
ke 10.07.pkXXXVII Knattekarnevalen (mångkamp)Vasa08.07.
ke 10.07.pkTahto-kisatHuittinen08.07.
ke 10.07.seuraSilja Line SeurakisatVantaa09.07.
ke 10.07.seuraSeurakisatYlämaa10.07.
ke 10.07.seuraSilja Line SeurakisatMäntyharju09.07.
ke 10.07.pkKeskiviikon tuloskisaSaarijärvi09.07.
ke 10.07.tähtiSeinäjoen TähtikisatSeinäjoki07.07.
ke 10.07.seuraSeurakisatTervo10.07.
to 11.07.pkVesan KisatRaahe08.07.
to 11.07.pkHäme Games juniorRiihimäki08.07.
to 11.07.pkAvoimet aluekisatNakkila09.07.
to 11.07.pkKymijoki-KymppiKouvola07.07.
to 11.07.seuraSeurakisatKeitele -
to 11.07.pmpm-sisulisäottelut P9-15Salo06.07.
to 11.07.pkPyhäselän heinäkisatJoensuu -
to 11.07.pmHämSY:n pm-sisulisäottelut P/T9, T10, P14/15Akaa, Toijala09.07.
to 11.07.pkSisulisätOrivesi09.07.
to 11.07.seuraSeurakisatSäkylä11.07.
pe 12.07.pkIlves GamesJanakkala08.07.
pe-la 12.-13.07.akHannes Junior GamesKuopio08.07.
pe 12.07.pkSeiväshypyn kutsukilpailuHelsinki -
pe 12.07.pkIlves GamesJanakkala -
pe 12.07.pkHeinäheitotPetäjävesi11.07.
pe 12.07.seuraSilja Line SeurakisatKokkola -
la 13.07.pk20. Kikkan kisatMarttila10.07.
la 13.07.pkMuuruveden PerinnekisatKuopion Muuruvesi -
la-su 13.-14.07.pmPohjois-Pohjanmaan pm-kisat yleinen ja 19-17vOulu09.07.
la 13.07.pmKePYn otteluhuipentuma 9-15 vuotiaatKokkola09.07.
la 13.07.pkPOPPI-OlympialaisetKannonkoski12.07.
la 13.07.pkKarhu Junior Games, Etelä-Pohojalaasen Timanttiliigan 3.osakilpailuKauhajoki11.07.
la 13.07.pkNaantalin AurinkokävelytNaantali09.07.
su 14.07.pkPk-heittokisatRistiina11.07.
su 14.07.pkPorvoon huippukisat - Borgå TopgamesPorvoo - Borgå09.07.
su 14.07.pkYlä-Karjalan KymppiValtimo11.07.
su 14.07.pkKnattestafett DMNedervetil / Alaveteli10.07.
su 14.07.pkHeinäseiväsNaantali12.07.
su 14.07.akKurikan Ryhdin aluekisatKurikka12.07.
su 14.07.pkalavieska viikon kilpailualavieska12.07.