Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Tammikuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
01   1 2 3 4 5 6
02 7 8 9 10 11 12 13
03 14 15 16 17 18 19 20
04 21 22 23 24 25 26 27
05 28 29 30 31      
  Helmikuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
05         1 2 3
06 4 5 6 7 8 9 10
07 11 12 13 14 15 16 17
08 18 19 20 21 22 23 24
09 25 26 27 28      
  Maaliskuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
09         1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
la 02.02.pkAvoimet Satakunnan HallimestaruuskisatPori29.01.
la-su 02.-03.02.halliVARSY:n M/N, P/T15 pm-hallitTurku28.01.
la-su 02.-03.02.halliHipposhallitJyväskylä27.01.
la-su 02.-03.02.halliAvoimet Helsy-hallit 2Helsinki29.01.
la-su 02.-03.02.halliAvoimet Helsyn halliottelutHelsinki29.01.
su 03.02.halliTalvihallitRovaniemi30.01.
su 03.02.pkEtelä-Savon Yleisurheilun avoimet pm-hallitSavonlinna30.01.
su 03.02.pkNuorten hallikilpailutKajaani01.02.
su 03.02.kävelyArenakävelytEspoo01.02.
ke 06.02.pkKymenlaakson avoimet PM-hallitKotka01.02.
to 07.02.pkUnited Pole Vaulters Cup 2Helsinki05.02.
to 07.02.halliPikamatkat ja kuulaKuopio04.02.
to 07.02.pk58-Luolasprintit 2/3Vantaa05.02.
to 07.02.poUngdomsserie (inomhus), omgång 2Eckerö -
pe 08.02.pkHimangan urheilijoiden seiväskilpailutHimanka06.02.
la 09.02.SMKiekon talvimestaruuskisatPori03.02.
la 09.02.pkHimangan urheilijoiden hallikilpailutHimanka06.02.
la 09.02.pkVARSY:n pm-sisulisähalliviestitTurku04.02.
la 09.02.halliSantaClaus hallitRovaniemi03.02.
la 09.02.halliKansallisetTampere07.02.
la 09.02.maantieAktia-maantiejuoksucupVantaa -
su 10.02.halliMalja SprintitTurku07.02.
su 10.02.pmKainuun hallimestaruuskilpailutKajaani06.02.
su 10.02.pkPirkanmaan 17-19-22v hallikisatTampere07.02.
su 10.02.halliAvoimet Pohjanmaan hallikisat Kuortane08.02.
su 10.02.pkJunnuviestitHelsinki05.02.
la 16.02.pkHämSY:n hallihuipentumaTampere14.02.
la 16.02.seuraSeurakisatJanakkala -
la-su 16.-17.02.SMSM-hallitKuopio10.02.
su 17.02.pkVARSY:n nuorten pm-hallit 2. osaTurku12.02.
su 17.02.pkNuorten pm-kisojen lisälajitTurku12.02.
su 17.02.pkVirkiän HelmihallitLapua15.02.
ke 20.02.pkAvoimet pm-hallikilpailutImatra15.02.
ke 20.02.pkSeurakisa KarhU-KarhKaKotka17.02.
pe-su 22.-24.02.SMSM-halli M/N 22, 19, 17Joensuu17.02.
pe-su 22.-24.02.pkSAUL:n SM-hallitJyväskylä -
la 23.02.pkJuniorihallikilpailuTurku20.02.
la 23.02.pkAvoimet TUL:n nuorten aluehallitHelsinki19.02.
su 24.02.pkTalvimoukarikisat ITurku21.02.
to 28.02.poUngdomsserie (inomhus), omgång 3Eckerö -