Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Maaliskuu 2018 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
09       1 2 3 4
10 5 6 7 8 9 10 11
11 12 13 14 15 16 17 18
12 19 20 21 22 23 24 25
13 26 27 28 29 30 31  
  Huhtikuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
13             1
14 2 3 4 5 6 7 8
15 9 10 11 12 13 14 15
16 16 17 18 19 20 21 22
17 23 24 25 26 27 28 29
18 30            
  Toukokuu 2018  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18   1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 23 24 25 26 27
22 28 29 30 31      
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
pe 18.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 18.01.pkSeuraottelu TP-HKV-TuUl-LATampere16.01.
pe 18.01.pkANMJ-leirikisaKuortane -
la 19.01.halli200 metrin halliksatHelsinki17.01.
la-su 19.-20.01.halliPm-hallitJoensuu14.01.
la 19.01.pkAvoimet Satakunnan piirihallitPori17.01.
la 19.01.halliVARSY:n kansalliset ja Flying Finns kotiratahallitonnitTurku16.01.
la 19.01.halliVARSY:n pm-hallimoniottelutTurku16.01.
la 19.01.seuraSeurakisatHyvinkää18.01.
la 19.01.pkNakkila Cup maantiejuoksu 3/5Nakkila -
la 19.01.seuraSeurakisatJanakkala -
la 19.01.pkAvoimet Keski-Suomen juniorihallitJyväskylä14.01.
la 19.01.maantieAktia-maantiejuoksucupVantaa -
la 19.01.pkHallikilpailutKajaani17.01.
la 19.01.pkHSUn hallihypytHyvinkää16.01.
la 19.01.pkEerikkilän leirikilpailuTammela -
la 19.01.pkNÅID öppna Hall P/F 9-15 årHelsingfors15.01.
su 20.01.SMVammaisyleisurheilun avoimet SM-hallikilpailut liikunta-, näkö-, ja kehitysvammaisille sekä elinsiirron saaneilleLahti, Nastola09.01.
su 20.01.pkNÅID öppna Hall H/D, H/D19,17 årHelsingfors15.01.
ti 22.01.pkSeurakisa KarhU-KarhKaKotka18.01.
ke 23.01.pkVauhdittomien hyppyjen piirinmestaruuskilpailutKajaani21.01.
pe-la 25.-26.01.halliPohjois-Savon avoimet hallitKuopio21.01.
pe 25.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 25.01.pkOP-viestikarnevaalitTurku21.01.
la 26.01.halliBotniaJunior GamesVaasa24.01.
la 26.01.halliAvoimet pm-hallit yleinen ja M/N 17Oulu22.01.
la 26.01.halliKajastuksen kansallisetPori24.01.
la 26.01.pkÖppna Hall stafetter Avoimet halliviestitEsbo24.01.
la 26.01.pmUudyn pm junnuhallit 9-15vHelsinki22.01.
su 27.01.pkNuorten pm-kisojen lisälajitTurku22.01.
su 27.01.pkVARSY:n nuorten pm-hallit 1. osa ja pm-hallikävelytTurku22.01.
su 27.01.pkNuorten hallikilpailutKajaani24.01.
su 27.01.halliAvoimet Helsy-hallit 1Helsinki23.01.
ma 28.01.pkFlyingFinns hallitonniMikkeli26.01.
ke 30.01.pkHallitonnitKuortane28.01.
to 31.01.pk60. TorstaikisatHelsinki29.01.
la 02.02.pkAvoimet Satakunnan HallimestaruuskisatPori29.01.
la-su 02.-03.02.halliHipposhallitJyväskylä27.01.
la-su 02.-03.02.halliVARSY:n M/N, P/T15 pm-hallitTurku28.01.
la-su 02.-03.02.halliAvoimet Helsy-hallit 2Helsinki29.01.
la-su 02.-03.02.halliAvoimet Helsyn halliottelutHelsinki29.01.
su 03.02.halliTalvihallitRovaniemi30.01.
su 03.02.pkNuorten hallikilpailutKajaani01.02.
su 03.02.pkEtelä-Savon Yleisurheilun avoimet pm-hallitSavonlinna30.01.
su 03.02.kävelyArenakävelytEspoo01.02.
ke 06.02.pkKymenlaakson avoimet PM-hallitKotka01.02.
to 07.02.halliPikamatkat ja kuulaKuopio04.02.
to 07.02.pk58-Luolasprintit 2/3Vantaa05.02.
to 07.02.poUngdomsserie (inomhus), omgång 2Eckerö -
pe 08.02.pkHimangan urheilijoiden seiväskilpailutHimanka06.02.
la 09.02.SMKiekon talvimestaruuskisatPori03.02.
la 09.02.halliSantaClaus hallitRovaniemi03.02.
la 09.02.pkVARSY:n pm-sisulisähalliviestitTurku04.02.
la 09.02.pkHimangan urheilijoiden hallikilpailutHimanka06.02.
la 09.02.halliKansallisetTampere07.02.
la 09.02.maantieAktia-maantiejuoksucupVantaa -
su 10.02.pmKainuun hallimestaruuskilpailutKajaani06.02.
su 10.02.halliMalja SprintitTurku07.02.
su 10.02.pkPirkanmaan 17-19-22v hallikisatTampere07.02.
su 10.02.pkJunnuviestitHelsinki05.02.
su 10.02.halliAvoimet Pohjanmaan hallikisat Kuortane08.02.
la 16.02.pkHämSY:n hallihuipentumaTampere14.02.
la 16.02.seuraSeurakisatJanakkala -
la-su 16.-17.02.SMSM-hallitKuopio10.02.
su 17.02.pkVARSY:n nuorten pm-hallit 2. osaTurku12.02.
su 17.02.pkNuorten pm-kisojen lisälajitTurku12.02.
su 17.02.pkVirkiän HelmihallitLapua15.02.