Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Helmikuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
05           1 2
06 3 4 5 6 7 8 9
07 10 11 12 13 14 15 16
08 17 18 19 20 21 22 23
09 24 25 26 27 28 29  
  Maaliskuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
09             1
10 2 3 4 5 6 7 8
11 9 10 11 12 13 14 15
12 16 17 18 19 20 21 22
13 23 24 25 26 27 28 29
14 30 31          
  Huhtikuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
14     1 2 3 4 5
15 6 7 8 9 10 11 12
16 13 14 15 16 17 18 19
17 20 21 22 23 24 25 26
18 27 28 29 30      
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ti 21.01.halliRuonalan tammihallitKotka17.01.
ke 22.01.halliLuolasprintit 1/3Vantaa19.01.
ke 22.01.pmVauhdittomien hyppyjen pm-kilpailutKajaani20.01.
ke 22.01.poUngdomsserie (inomhus), omgång 1Eckerö -
pe 24.01.pkKiekon ja kuulan leirikilpailuTampere -
pe 24.01.pkAikuisurheilijoiden heittoleirin moukarin leirikisaSAVONLINNA -
pe 24.01.seuraSeurakisatJärvenpää -
pe-la 24.-25.01.halliPohjois-Savon avoimet hallitKuopio20.01.
pe 24.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 24.01.halliSeuraottelu HKV-TP-TuUl-LATampere21.01.
la 25.01.halliBotnia Junior GamesVaasa19.01.
la 25.01.pmPohjois-Pohjanmaan sisuhallitOulu20.01.
la 25.01.halliKarhuhallin kansallisetPori23.01.
la 25.01.pkKeski-Suomen talvijuoksusarja 3/5Jyväskylä -
la 25.01.pkJunnuviestitHelsinki20.01.
su 26.01.halliVARSY:n pm-halliviestitTurku21.01.
su 26.01.pmAvoimet Pohjois-Pohjanmaan pm-hallitOulu22.01.
su 26.01.halliPirkkahallijuoksutTampere23.01.
su 26.01.halliAvoimet Helsy-hallit 1Helsinki22.01.
to 30.01.pkTorstaikisatHelsinki27.01.
to-pe 30.-31.01.pkMake 70v 7-otteluHelsinki -
pe 31.01.pkAikuisurheilijoiden HipposhallitJyväskylä26.01.
pe 31.01.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
pe 31.01.halliOP-viestikarnevaalitTurku28.01.
la 01.02.pkKansallinen hallikilpailuSalo -
la 01.02.pkAvoimet Satakunnan HallimestaruuskisatPori29.01.
la 01.02.seuraSilja Line SeurakisatHyvinkää31.01.
la-su 01.-02.02.halliHipposhallitJyväskylä27.01.
la 01.02.pkVKV-hallitHaaparanta26.01.
la 01.02.halliSeiväshypyn kv.kutsukilpailuTampere -
la-su 01.-02.02.halliAvoimet Helsy-hallit 2Helsinki28.01.
la-su 01.-02.02.halliAvoimet Helsyn halliottelutHelsinki28.01.
su 02.02.halliVARSY:n pm-hallit 1Turku28.01.
su 02.02.halliEtelä-Savon Yleisurheilun avoimet pm-hallitSavonlinna29.01.
su 02.02.kävelyArenakävelytEspoo30.01.
ke 05.02.halliKymenlaakson avoimet pm-hallikilpailut (M/N, M/N19 ja M/N17)Kotka01.02.
ke 05.02.halliLuolasprintit 2/3Vantaa09.02.
ke 05.02.pmÖppna hallDMVasa02.02.
ke 05.02.poUngdomsserie (inomhus), omgång 2Eckerö -
to 06.02.halliPikamatkat ja kuulaKuopio03.02.
to 06.02.pkAvoimet aitajuoksukilpailutHelsinki03.02.
pe 07.02.seuraSilja Line SeurakisatJärvenpää06.02.
pe 07.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 08.02.SMKiekon talvimestaruuskisatPori02.02.
la 08.02.halliHimangan HallitHimanka06.02.
la 08.02.halliSantaClaus hallitRovaniemi02.02.
la-su 08.-09.02.halliVARSY:n pm-hallit 2Turku03.02.
la 08.02.halliPirkanmaan avoimet nuorten hallikisatTampere05.02.
su 09.02.pmAvoimet Kainuun hallimestaruuskilpailutKajaani06.02.
su 09.02.halliKataja Indoor GamesJoensuu05.02.
su 09.02.halliKansallisetTampere05.02.
su 09.02.halliAvoimet Pohjanmaan hallikisatKuortane07.02.
su 09.02.halliKansalliset hallikisatLahti06.02.
pe 14.02.seuraSilja Line SeurakisatKokkola13.02.
pe 14.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
la 15.02.halliMalja SprintitTurku12.02.
la 15.02.halliYstävyyskisatHaaparanta10.02.
la 15.02.maantieAktia-maantiejuoksucupVantaa -
la-su 15.-16.02.SMSM-hallitTampere09.02.
la 15.02.pkAvoimet TUL:n nuorten aluehallitHelsinki11.02.
ke 19.02.halliRuonalan helmihallitKotka15.02.