Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
14.01. klo 11:00 PersonalBest PikajuoksuCup 2/3 Ilmoittautuneet
P11 60 m

   0 Vilho Mustonen                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Vilppu Pakola                       Nastolan Naseva                           9,19            9,19
   0 Santtu Kekkonen                     Lahden Ahkera                             9,38            9,38
   0 Verneri Marttila                    Lahden Ahkera                             9,38            9,38
   0 Tobias Moreno                       Lahden Ahkera                             9,43            9,43
   0 Benedict Seppälä                    Joutsan Pommi                             9,58            9,58
   0 Oliver Koskelainen                  Lahden Ahkera                             9,95            9,71
   0 Visa Liikka                         Kuusankosken Kisa                        10,04            9,37
   0 Leevi Ortju                         Tampereen Pyrintö                        10,17           10,01
   0 Juho Taavila                        Nastolan Naseva                          10,20           10,20
   0 Mikael Salminen                     Lahden Ahkera                            10,77           10,48

P11 60 m aj

   0 Vilho Mustonen                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Visa Liikka                         Kuusankosken Kisa                        11,72           11,19
   0 Oliver Koskelainen                  Lahden Ahkera                            12,48           12,48
   0 Leevi Ortju                         Tampereen Pyrintö                        13,05           12,16

P13 60 m

   0 Kasper Lindeberg                    Lahden Ahkera                             9,29            9,29
   0 Atte Tuominen                       Lahden Ahkera                             9,29            8,99
   0 Matias Salminen                     Lahden Ahkera                             9,31            9,16
   0 Markus Porvari                      Hartolan Voima                            9,65            8,99
   0 Edvard Lindroos                     Nastolan Naseva                           9,67            9,45
   0 Akseli Helminen                     Lahden Ahkera                             9,73            9,73
   0 Veikko Sundberg                     Karhulan Katajaiset                       9,82            9,82
   0 Onni Rustholkarhu                   Lahden Ahkera                            10,12           10,12

P13 60 m aj

   0 Veikko Sundberg                     Karhulan Katajaiset                                           
   0 Akseli Helminen                     Lahden Ahkera                            11,80           11,80
   0 Onni Rustholkarhu                   Lahden Ahkera                            11,83           11,74
   0 Markus Porvari                      Hartolan Voima                           12,39           12,39

P9 60 m

   0 Nooa Ahtola                         Lahden Ahkera                                                 
   0 Eppu Rytkölä                        Lahden Ahkera                                                 
   0 Casper Penttilä                     Lahden Ahkera                            10,87           10,87
   0 Eric Rinne                          Lahden Ahkera                            10,97           10,58
   0 Eelis Kuparinen                     Lahden Ahkera                            11,15           11,15
   0 Tuomas Örn                          Lahden Ahkera                            11,16           11,16
   0 Leo Rajaniemi                       Lahden Ahkera                            11,69           11,69
   0 Oskari Kauppinen                    Lahden Ahkera                            11,75           11,38
   0 Oliver Penttilä                     Lahden Ahkera                            12,70           12,70

T11 60 m

   0 Neelia Inkinen                      Lahden Ahkera                                            11,40
   0 Jenni Väänänen                      Hämeenlinnan Tarmo                        9,36            9,21
   0 Emmi Piispanen                      Nastolan Naseva                           9,91            9,21
   0 Vilma Ryytty                        Lahden Ahkera                            10,12           10,12
   0 Celina Salonen                      Padasjoen Yritys                         10,13            9,79
   0 Iida Heino                          Pyhtään Yritys                           10,23            9,74
   0 Olga Riikonen                       Lahden Ahkera                            10,24            9,67
   0 Olivia Ollikka                      Lahden Ahkera                            10,26           10,26
   0 Hilla Tuominen                      Lahden Ahkera                            10,29            9,93
   0 Ingrid Lindroos                     Nastolan Naseva                          10,35            9,82
   0 Sara Rajaniemi                      Lahden Ahkera                            10,66            9,93
   0 Veea Vavuli                         Lahden Ahkera                            11,27           11,27
   0 Ida Piispanen                       Nastolan Naseva                          12,05           10,69

T11 60 m aj

   0 Eevi Hautaniemi                     Lahden Ahkera                                                 
   0 Neelia Inkinen                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Olga Riikonen                       Lahden Ahkera                                                 
   0 Veea Vavuli                         Lahden Ahkera                                                 
   0 Jenni Väänänen                      Hämeenlinnan Tarmo                       11,01           11,01
   0 Celina Salonen                      Padasjoen Yritys                         11,88           11,88
   0 Hilla Tuominen                      Lahden Ahkera                            12,15           12,15
   0 Emmi Piispanen                      Nastolan Naseva                          12,43           12,43
   0 Vilma Ryytty                        Lahden Ahkera                            12,55           12,55
   0 Ingrid Lindroos                     Nastolan Naseva                          12,60           12,60
   0 Iida Heino                          Pyhtään Yritys                           13,12           13,12
   0 Sara Rajaniemi                      Lahden Ahkera                            13,70           13,70
   0 Ida Piispanen                       Nastolan Naseva                          14,20           14,20

T13 60 m

   0 Krista Kantola                      Elimäen Vauhti                                                
   0 Sanni Koivisto                      Lahden Ahkera                                                 
   0 Vilja Läderberg                     Lahden Ahkera                                                 
   0 Ronja Sainivuo                      Nastolan Naseva                                               
   0 Edith Rantala                       Lahden Ahkera                             8,95            8,95
   0 Helmiina Saarikunnas                Lahden Ahkera                             8,99            8,83
   0 Ella Haapasalo                      Lahden Ahkera                             9,09            9,02
   0 Jade Toivola                        Lahden Ahkera                             9,22            9,12
   0 Sofia Puolakanaho                   Orimattilan Jymy                          9,31            8,78
   0 Veera Reponen                       Joutsan Pommi                             9,33            9,03
   0 Magdaleena Havukorpi                Vihdin Viesti                             9,40            9,40
   0 Saana Laine                         Nastolan Naseva                           9,52            9,08
   0 Noora Gustafsson                    Nastolan Naseva                           9,55            9,34
   0 Alice Koskelainen                   Lahden Ahkera                             9,74            9,44
   0 Neela Notkonen                      Lahden Ahkera                             9,76            9,58
   0 Vilja Hautaniemi                    Lahden Ahkera                             9,85            9,18
   0 Sofia Rinne                         Lahden Ahkera                             9,86            9,86
   0 Emina Mykkänen                      Nastolan Naseva                           9,88            9,88
   0 Jenni Johnsson                      Lahden Ahkera                             9,93            9,39
   0 Emmi Riissanen                      Nastolan Naseva                           9,94            9,94
   0 Moona Ylitalo                       Nastolan Naseva                           9,96            9,96
   0 Fiona Flink                         Joutsan Pommi                            10,09           10,09
   0 Venla Vavuli                        Lahden Ahkera                            10,76           10,76
   0 Alisa Rauhamaa                      Lahden Ahkera                            10,78           10,35

T13 60 m aj

   0 Noora Gustafsson                    Nastolan Naseva                                               
   0 Magdaleena Havukorpi                Vihdin Viesti                                                 
   0 Helmiina Saarikunnas                Lahden Ahkera                            10,52           10,52
   0 Edith Rantala                       Lahden Ahkera                            10,74           10,74
   0 Ella Haapasalo                      Lahden Ahkera                            10,78           10,71
   0 Vilja Hautaniemi                    Lahden Ahkera                            11,29           11,29
   0 Jade Toivola                        Lahden Ahkera                            11,45           11,45
   0 Jenni Johnsson                      Lahden Ahkera                            11,60           11,11
   0 Neela Notkonen                      Lahden Ahkera                            11,72           11,72
   0 Saana Laine                         Nastolan Naseva                          12,37           12,37
   0 Alice Koskelainen                   Lahden Ahkera                            12,44           11,24
   0 Emina Mykkänen                      Nastolan Naseva                          12,52           12,52
   0 Alisa Rauhamaa                      Lahden Ahkera                            12,87           12,87

T9 60 m

   0 Tilda Jauhiainen                    Kuusankosken Kisa                                             
   0 Frida Ranivaara                     Lahden Ahkera                                                 
   0 Oona Tuuri                          Lahden Ahkera                                                 
   0 Minda Pakola                        Nastolan Naseva                          10,17           10,17
   0 Miina Paajanen                      Lahden Ahkera                            10,90           10,90
   0 Minttu Marttila                     Lahden Ahkera                            10,94           10,94
   0 Eevi Hautaniemi                     Lahden Ahkera                            11,11           10,91
   0 Enni Notkonen                       Lahden Ahkera                            11,53           10,80
   0 Hertta-Liina Tuominen               Lahden Ahkera                            13,20           13,20