Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
09.08. klo 17:30 LasY:n pm-kilpailut 9-13 v. osa 2. Ilmoittautuneet
P13 60m (5)
Nimi 	Seura 	Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Miska Johansson	Heinolan Isku	9.08 / 9.08
Henri Mäkelä	Lahden Ahkera	9.91 / -
Roni Rämä	Lahden Ahkera	8.66 / 8.66
Matias Somppi	Lahden Ahkera	8.78 / 8.78
Atte Tuominen	Lahden Ahkera	9.20 / 9.20
 
P13 600m (3)
Henri Mäkelä	Lahden Ahkera	1:58.97 / 1:58.97
Roni Rämä	Lahden Ahkera	1:39.62 / 1:39.62
Atte Tuominen	Lahden Ahkera	2:01.46 / 2:01.46
 
P13 200m aj (4)
Miska Johansson	Heinolan Isku	- / -
Henri Mäkelä	Lahden Ahkera	- / -
Roni Rämä	Lahden Ahkera	- / -
Atte Tuominen	Lahden Ahkera	- / -
 
P13 seiväs (2)
Miska Johansson	Heinolan Isku	1.85 / -
Atte Tuominen	Lahden Ahkera	2.02 / 2.00
 
P13 pituus (4)
Miska Johansson	Heinolan Isku	4.09 / 4.09
Henri Mäkelä	Lahden Ahkera	3.62 / 3.62
Roni Rämä	Lahden Ahkera	4.47 / 4.34
Atte Tuominen	Lahden Ahkera	4.05 / 4.05
 
P13 kiekko (4)
Miska Johansson	Heinolan Isku	28.15 / 28.15
Onni Liikkanen	Iitin Pyrintö	23.93 / -
Henri Mäkelä	Lahden Ahkera	22.20 / 22.20
Roni Rämä	Lahden Ahkera	- / -
 
P13 moukari (3)
Miska Johansson	Heinolan Isku	29.49 / 29.49
Onni Liikkanen	Iitin Pyrintö	22.80 / -
Henri Mäkelä	Lahden Ahkera	18.05 / 18.05
 
T13 60m (18)
Nea Halttunen	Asikkalan Raikas	9.50 / -
Minttu Kaukonen	Lahden Ahkera	9.24 / -
Venla Läderberg	Lahden Ahkera	8.98 / 8.98
Saara Lahtinen	Padasjoen Yritys	8.86 / 8.86
Sohvi Laine	Lahden Ahkera	8.87 / 8.87
Iida Luoma-Aho	Iitin Pyrintö	9.25 / 9.25
Emilia Mälkiä	Orimattilan Jymy	9.35 / -
Ella Mantere	Lahden Ahkera	9.10 / 9.10
Leni Mantila	Lahden Ahkera	8.92 / 8.92
Siru Myllykangas	Heinolan Isku	9.30 / 9.30
Joanna Puukka	Iitin Pyrintö	8.62 / 8.62
Sini Rajaniemi	Lahden Ahkera	9.15 / -
Ilona Saarikunnas	Lahden Ahkera	8.61 / 8.61
Aada Sipiläinen	Orimattilan Jymy	9.94 / -
Henna Termonen	Lahden Ahkera	9.32 / 9.32
Jenna Tuomainen	Iitin Pyrintö	9.26 / 9.26
Milka Ukkonen	Lahden Ahkera	8.51 / 8.51
Emilia Vilander	Asikkalan Raikas	9.02 / 9.02
 
T13 600m (14)
Nea Halttunen	Asikkalan Raikas	2:07.40 / -
Minttu Kaukonen	Lahden Ahkera	1:48.40 / 1:48.40
Venla Läderberg	Lahden Ahkera	1:48.44 / 1:48.44
Saara Lahtinen	Padasjoen Yritys	2:05.38 / -
Emilia Mälkiä	Orimattilan Jymy	1:59.60 / -
Minttu Mäntylä	Kärkölän Kisa-Veikot	2:02.19 / 2:02.19
Siru Myllykangas	Heinolan Isku	2:30.1h / -
Sini Rajaniemi	Lahden Ahkera	1:39.65 / 1:39.65
Aada Sipiläinen	Orimattilan Jymy	2:00.77 / -
Henna Termonen	Lahden Ahkera	1:56.27 / 1:57.69
Jenna Tuomainen	Iitin Pyrintö	2:11.02 / -
Milka Ukkonen	Lahden Ahkera	1:56.63 / 1:56.63
Viivi Värilä	Heinolan Isku	2:18.76 / -
Ea Vuori	Mäntsälän Urheilijat	1:50.67 / 1:50.83
 
T13 200m aj (9)
Venla Läderberg	Lahden Ahkera	- / -
Saara Lahtinen	Padasjoen Yritys	- / -
Emilia Mälkiä	Orimattilan Jymy	- / -
Ella Mantere	Lahden Ahkera	- / -
Leni Mantila	Lahden Ahkera	- / -
Joanna Puukka	Iitin Pyrintö	- / -
Ilona Saarikunnas	Lahden Ahkera	- / -
Aada Sipiläinen	Orimattilan Jymy	- / -
Henna Termonen	Lahden Ahkera	- / -
 
T13 seiväs (8)
Venla Läderberg	Lahden Ahkera	2.10 / 2.10
Joanna Puukka	Iitin Pyrintö	2.15 / -
Ilona Saarikunnas	Lahden Ahkera	2.00 / 2.00
Aada Sipiläinen	Orimattilan Jymy	1.75 / -
Henna Takki	Lahden Ahkera	2.05 / 1.90
Henna Termonen	Lahden Ahkera	1.80 / 1.80
Viivi Värilä	Heinolan Isku	- / -
Emilia Vilander	Asikkalan Raikas	- / -
 
T13 pituus (17)
Nea Halttunen	Asikkalan Raikas	3.67 / -
Minttu Kaukonen	Lahden Ahkera	4.31 / 4.31
Iina-Lotta Kuisma	Iitin Pyrintö	3.47 / -
Venla Läderberg	Lahden Ahkera	4.15 / 4.15
Saara Lahtinen	Padasjoen Yritys	3.71 / 3.61
Sohvi Laine	Lahden Ahkera	4.12 / 4.12
Iida Luoma-Aho	Iitin Pyrintö	3.82 / 3.79
Emilia Mälkiä	Orimattilan Jymy	- / -
Ella Mantere	Lahden Ahkera	4.14 / 4.14
Leni Mantila	Lahden Ahkera	3.76 / 3.67
Siru Myllykangas	Heinolan Isku	3.66 / -
Joanna Puukka	Iitin Pyrintö	4.94 / 4.94
Ilona Saarikunnas	Lahden Ahkera	4.95 / 4.95
Aada Sipiläinen	Orimattilan Jymy	4.10 / 4.10
Jenna Tuomainen	Iitin Pyrintö	4.09 / 3.95
Milka Ukkonen	Lahden Ahkera	4.50 / 4.49
Emilia Vilander	Asikkalan Raikas	- / -
 
T13 kiekko (11)
Tiina Järvinen	Lahden Ahkera	32.28 / 32.28
Sohvi Laine	Lahden Ahkera	24.78 / -
Leni Mantila	Lahden Ahkera	26.65 / 26.65
Pinja Muotka	Orimattilan Jymy	- / -
Siru Myllykangas	Heinolan Isku	22.59 / 22.59
Joanna Puukka	Iitin Pyrintö	34.66 / 27.59
Aada Sipiläinen	Orimattilan Jymy	25.40 / -
Jenna Tuomainen	Iitin Pyrintö	22.15 / 22.15
Milka Ukkonen	Lahden Ahkera	20.52 / 20.52
Aada Vainio	Asikkalan Raikas	25.54 / -
Emilia Vilander	Asikkalan Raikas	16.68 / -
 
T13 moukari (13)
Tiina Järvinen	Lahden Ahkera	32.80 / 32.80
Iina-Lotta Kuisma	Iitin Pyrintö	- / -
Saara Lahtinen	Padasjoen Yritys	- / -
Sohvi Laine	Lahden Ahkera	24.26 / 24.26
Iida Luoma-Aho	Iitin Pyrintö	- / -
Leni Mantila	Lahden Ahkera	20.23 / 20.23
Pinja Muotka	Orimattilan Jymy	- / -
Siru Myllykangas	Heinolan Isku	28.88 / 28.88
Joanna Puukka	Iitin Pyrintö	26.44 / -
Ilona Saarikunnas	Lahden Ahkera	25.85 / 25.85
Aada Sipiläinen	Orimattilan Jymy	21.70 / 21.70
Jenna Tuomainen	Iitin Pyrintö	17.08 / -
Milka Ukkonen	Lahden Ahkera	23.97 / 23.97
 
P12 60m (7)
Santeri Harjula	Lahden Ahkera	8.99 / 8.99
Akseli Helminen	Lahden Ahkera	9.87 / 10.08
Jim Herlevi	Orimattilan Jymy	9.59 / 9.59
Oiva Kasurinen	Asikkalan Raikas	- / -
Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera	10.16 / 10.16
Jerry Savolainen	Lahden Ahkera	9.65 / 9.65
Tuomas Toivonen	Orimattilan Jymy	9.53 / -
 
P12 600m (8)
Santeri Harjula	Lahden Ahkera	1:58.95 / -
Otso Häyrynen	Iitin Pyrintö	1:58.09 / -
Jim Herlevi	Orimattilan Jymy	2:05.90 / -
Oiva Kasurinen	Asikkalan Raikas	- / -
Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera	2:08.63 / 2:08.63
Antti Salminen	Asikkalan Raikas	2:14.07 / -
Jerry Savolainen	Lahden Ahkera	2:18.86 / 2:18.86
Tuomas Toivonen	Orimattilan Jymy	- / -
 
P12 200m aj (4)
Santeri Harjula	Lahden Ahkera	- / -
Akseli Helminen	Lahden Ahkera	- / -
Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera	- / -
Jerry Savolainen	Lahden Ahkera	- / -
 
P12 seiväs (4)
Santeri Harjula	Lahden Ahkera	2.30 / 2.30
Akseli Helminen	Lahden Ahkera	1.90 / 1.90
Oiva Kasurinen	Asikkalan Raikas	- / -
Jerry Savolainen	Lahden Ahkera	- / -
 
P12 pituus (6)
Santeri Harjula	Lahden Ahkera	4.17 / 4.17
Akseli Helminen	Lahden Ahkera	3.65 / 3.65
Jim Herlevi	Orimattilan Jymy	4.16 / 4.16
Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera	3.81 / 3.81
Jerry Savolainen	Lahden Ahkera	- / -
Tuomas Toivonen	Orimattilan Jymy	3.91 / 3.91
 
P12 kiekko (4)
Akseli Helminen	Lahden Ahkera	19.13 / 19.13
Jim Herlevi	Orimattilan Jymy	17.22 / 17.22
Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera	34.17 / 34.17
Jerry Savolainen	Lahden Ahkera	22.04 / 22.04
 
P12 moukari (4)
Akseli Helminen	Lahden Ahkera	24.54 / 24.54
Jim Herlevi	Orimattilan Jymy	- / -
Onni Rustholkarhu	Lahden Ahkera	34.47 / 34.47
Jerry Savolainen	Lahden Ahkera	16.59 / 16.59
 
T12 60m (10)
Isabella Aalto	Lahden Ahkera	9.63 / 9.63
Ida Andersin	Orimattilan Jymy	9.66 / 9.66
Noora Gustafsson	Nastolan Naseva	9.45 / 9.45
Ella Haapasalo	Lahden Ahkera	9.16 / 9.16
Alice Koskelainen	Lahden Ahkera	9.79 / 9.91
Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	9.26 / 9.26
Julia Laine	Nastolan Naseva	- / -
Edith Rantala	Lahden Ahkera	9.17 / 9.21
Bea Taipale	Heinolan Isku	9.50 / -
Tinja Taipale	Heinolan Isku	9.79 / -
 
T12 600m (5)
Noora Gustafsson	Nastolan Naseva	2:03.84 / 2:04.38
Ella Haapasalo	Lahden Ahkera	2:03.44 / 2:03.44
Jenni Johnsson	Lahden Ahkera	1:52.67 / 1:52.67
Alice Koskelainen	Lahden Ahkera	2:05.09 / 2:05.09
Edith Rantala	Lahden Ahkera	1:57.46 / 2:01.95
Vilma Tanskanen Asikkalan Raikas - / -
 
T12 200m aj (5)
Ella Haapasalo	Lahden Ahkera	- / -
Jenni Johnsson	Lahden Ahkera	- / -
Alice Koskelainen	Lahden Ahkera	- / -
Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	- / -
Edith Rantala	Lahden Ahkera	- / -
 
T12 seiväs (5)
Sinja Johansson	Heinolan Isku	1.50 / -
Jenni Johnsson	Lahden Ahkera	1.70 / 1.70
Alice Koskelainen	Lahden Ahkera	1.80 / 1.80
Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	2.75 / 2.75
Edith Rantala	Lahden Ahkera	2.61 / 2.61
Vilma Tanskanen Asikkalan Raikas - / -
 
T12 pituus (10)
Isabella Aalto	Lahden Ahkera	3.67 / 3.67
Ida Andersin	Orimattilan Jymy	3.59 / 3.59
Noora Gustafsson	Nastolan Naseva	3.72 / 3.72
Ella Haapasalo	Lahden Ahkera	4.00 / 4.00
Pihlaja Huusko	Nastolan Naseva	- / -
Jenni Johnsson	Lahden Ahkera	3.92 / 3.92
Alice Koskelainen	Lahden Ahkera	4.15 / 4.15
Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	4.30 / 4.30
Edith Rantala	Lahden Ahkera	4.18 / 4.18
Bea Taipale	Heinolan Isku	3.80 / 3.80
 
T12 kiekko (6)
Noora Gustafsson	Nastolan Naseva	- / -
Ella Haapasalo	Lahden Ahkera	14.03 / 13.95
Sinja Johansson	Heinolan Isku	24.31 / 24.31
Alice Koskelainen	Lahden Ahkera	34.01 / 34.01
Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	31.69 / 31.69
Edith Rantala	Lahden Ahkera	20.03 / 19.14
 
T12 moukari (9)
Isabella Aalto	Lahden Ahkera	20.22 / 20.22
Ella Haapasalo	Lahden Ahkera	15.40 / -
Sinja Johansson	Heinolan Isku	25.03 / 25.03
Jenni Johnsson	Lahden Ahkera	16.81 / 16.81
Alice Koskelainen	Lahden Ahkera	29.61 / 29.61
Viivi Kupiainen	Hartolan Voima	26.59 / 25.89
Amalia Lindén	Anjalan Liitto	28.78 / 28.78
Edith Rantala	Lahden Ahkera	28.80 / 28.80
Tinja Taipale	Heinolan Isku	17.58 / -
 
P11 60m (9)
Milo Haapaniemi	Elimäen Vauhti	9.16 / 9.16
Luka Halme	Orimattilan Jymy	10.28 / 9.87
Aaro Kivilevo	Orimattilan Jymy	10.00 / -
Edvard Lindroos	Nastolan Naseva	9.64 / 9.64
Oskari Mäenpää	Lahden Ahkera	9.29 / 9.29
Otso Meronen	Lahden Ahkera	9.06 / 9.06
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku	9.27 / 9.27
Joel Toivola	Lahden Ahkera	9.67 / 9.67
Veeti Tukia	Nastolan Naseva	- / -
 
P11 600m (7)
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	2:03.20 / 2:03.20
Otso Kaukonen	Lahden Ahkera	1:58.67 / 1:58.67
Aaro Kivilevo	Orimattilan Jymy	2:10.48 / -
Samuel Pasanen	Lahden Ahkera	1:57.52 / -
Markus Porvari	Hartolan Voima	2:01.64 / 2:01.64
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku	2:07.81 / -
Joel Toivola	Lahden Ahkera	2:00.60 / 2:00.60
 
P11 60m aj (5)
Luka Halme	Orimattilan Jymy	13.76 / -
Edvard Lindroos	Nastolan Naseva	- / -
Oskari Mäenpää	Lahden Ahkera	11.19 / 11.19
Markus Porvari	Hartolan Voima	11.74 / 11.74
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku	12.35 / 12.60
 
P11 seiväs (4)
Milo Haapaniemi	Elimäen Vauhti	1.60 / -
Jesper Huovinen	Lahden Ahkera	1.60 / 1.60
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	- / -
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku	- / -
 
P11 3-loikka (7)
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	7.18 / 7.18
Edvard Lindroos	Nastolan Naseva	8.18 / 8.18
Oskari Mäenpää	Lahden Ahkera	8.18 / -
Tuhto Ojanen	Heinolan Isku	7.42 / -
Samuel Pasanen	Lahden Ahkera	7.71 / -
Markus Porvari	Hartolan Voima	- / -
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku	7.33 / -
 
P11 kuula (4)
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	6.58 / 6.58
Oskari Mäenpää	Lahden Ahkera	7.92 / 7.92
Tuhto Ojanen	Heinolan Isku	7.13 / 7.13
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku	6.74 / 6.74
Arttu Rouhiainen  Orimattilan Jymy  - / -
 
P11 keihäs (7)
Milo Haapaniemi	Elimäen Vauhti	20.04 / -
Jesper Huovinen	Lahden Ahkera	19.13 / 19.13
Eelis Hynninen	Hartolan Voima	14.52 / 14.52
Oskari Mäenpää	Lahden Ahkera	26.34 / 25.10
Otso Meronen	Lahden Ahkera	- / -
Tuhto Ojanen	Heinolan Isku	20.85 / -
Teemu Rantalainen	Heinolan Isku	23.37 / 23.37
 
T11 60m (20)
Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera	9.39 / 9.39
Jessika Huovinen	Lahden Ahkera	10.50 / 10.51
Vilja Läderberg	Lahden Ahkera	9.80 / 9.80
Pihla Laine	Orimattilan Jymy	9.89 / -
Saana Laine	Nastolan Naseva	- / -
Emina Mykkänen	Nastolan Naseva	- / -
Neela Notkonen	Lahden Ahkera	9.83 / 9.83
Sofia Puolakanaho	Kärkölän Kisa-Veikot	9.34 / 9.34
Alisa Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot	10.65 / 10.65
Veera Reponen	Joutsan Pommi	9.07 / 9.07
Sofia Rinne	Lahden Ahkera	9.95 / 9.95
Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera	8.96 / 8.96
Silja Salovaara	Orimattilan Jymy	10.03 / -
Selma Seesvaara	Asikkalan Raikas	10.17 / -
Aino Sipiläinen	Orimattilan Jymy	10.59 / 10.59
Jade Toivola	Lahden Ahkera	9.22 / 9.22
Emilia Utriainen	Lahden Ahkera	10.21 / 10.21
Vanessa Värilä	Heinolan Isku	10.80 / -
Venla Vavuli	Lahden Ahkera	10.90 / 10.90
 
T11 600m (10)
Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera	2:08.60 / 2:08.60
Vilja Läderberg	Lahden Ahkera	1:58.81 / 1:58.81
Pihla Laine	Orimattilan Jymy	2:21.96 / -
Saana Laine	Nastolan Naseva	- / -
Emina Mykkänen	Nastolan Naseva	- / -
Neela Notkonen	Lahden Ahkera	2:05.20 / 2:05.20
Alisa Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot	2:21.70 / 2:21.70
Sofia Rinne	Lahden Ahkera	1:59.94 / 1:59.94
Silja Salovaara	Orimattilan Jymy	2:14.93 / -
Aino Sipiläinen	Orimattilan Jymy	2:22.04 / -
 
T11 60m aj (12)
Netta Broder	Heinolan Isku	- / -
Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera	10.61 / 10.61
Vilja Läderberg	Lahden Ahkera	12.74 / 12.74
Pihla Laine	Orimattilan Jymy	12.65 / -
Saana Laine	Nastolan Naseva	11.61 / 11.61
Emina Mykkänen	Nastolan Naseva	12.85 / 12.85
Neela Notkonen	Lahden Ahkera	11.94 / 11.94
Alisa Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot	12.78 / 12.78
Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera	10.04 / 10.04
Aino Sipiläinen	Orimattilan Jymy	12.85 / 12.85
Jade Toivola	Lahden Ahkera	10.39 / 10.39
Emilia Utriainen	Lahden Ahkera	12.67 / 12.67
 
T11 seiväs (9)
Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera	1.60 / 1.60
Vilja Läderberg	Lahden Ahkera	1.30 / 1.30
Neela Notkonen	Lahden Ahkera	1.00 / 1.00
Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera	1.80 / 1.80
Linda Sallinen	Orimattilan Jymy	- / -
Aino Sipiläinen	Orimattilan Jymy	1.40 / -
Jade Toivola	Lahden Ahkera	1.50 / 1.50
Emilia Utriainen	Lahden Ahkera	1.40 / -
Venla Vavuli	Lahden Ahkera	1.20 / -
 
T11 3-loikka (17)
Netta Broder	Heinolan Isku	- / -
Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera	8.30 / 8.30
Vilja Läderberg	Lahden Ahkera	7.81 / 7.81
Pihla Laine	Orimattilan Jymy	7.58 / -
Saana Laine	Nastolan Naseva	- / -
Emina Mykkänen	Nastolan Naseva	- / -
Neela Notkonen	Lahden Ahkera	7.19 / -
Emmi Piispanen	Nastolan Naseva	8.21 / 8.21
Sofia Puolakanaho	Kärkölän Kisa-Veikot	7.73 / -
Alisa Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot	7.31 / 7.31
Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera	9.40 / 9.40
Linda Sallinen	Orimattilan Jymy	- / -
Selma Seesvaara	Asikkalan Raikas	7.30 / -
Aino Sipiläinen	Orimattilan Jymy	7.05 / -
Jade Toivola	Lahden Ahkera	8.30 / 8.30
Emilia Utriainen	Lahden Ahkera	8.27 / 8.27
Venla Vavuli	Lahden Ahkera	6.55 / 6.55
 
T11 kuula (17)
Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera	6.61 / 6.61
Jessika Huovinen	Lahden Ahkera	6.57 / 6.57
Ansa Liikkanen	Iitin Pyrintö	9.01 / 9.01
Neela Notkonen	Lahden Ahkera	6.16 / 6.16
Iiris Pousi	Lahden Ahkera	6.12 / 6.12
Sofia Puolakanaho	Kärkölän Kisa-Veikot	7.23 / 7.23
Alisa Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot	6.56 / 6.56
Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera	7.49 / 7.49
Linda Sallinen	Orimattilan Jymy	7.38 / 7.38
Aino Salo	Iitin Pyrintö	8.14 / 8.14
Silja Salovaara	Orimattilan Jymy	7.06 / -
Selma Seesvaara	Asikkalan Raikas	5.60 / -
Aino Sipiläinen	Orimattilan Jymy	5.93 / 5.93
Jade Toivola	Lahden Ahkera	6.89 / 6.89
Emilia Utriainen	Lahden Ahkera	5.73 / 5.73
Vanessa Värilä	Heinolan Isku	6.49 / -
Venla Vavuli	Lahden Ahkera	5.51 / 5.51
 
T11 keihäs (14)
Vilja Hautaniemi	Lahden Ahkera	19.34 / 19.34
Ansa Liikkanen	Iitin Pyrintö	18.50 / 18.50
Neela Notkonen	Lahden Ahkera	11.52 / 11.45
Iiris Pousi	Lahden Ahkera	15.29 / 15.29
Sofia Puolakanaho	Kärkölän Kisa-Veikot	19.51 / 19.51
Alisa Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot	20.13 / 20.13
Helmiina Saarikunnas	Lahden Ahkera	19.00 / 18.46
Linda Sallinen	Orimattilan Jymy	9.31 / -
Aino Salo	Iitin Pyrintö	15.56 / 15.56
Silja Salovaara	Orimattilan Jymy	24.24 / 24.24
Selma Seesvaara	Asikkalan Raikas	15.79 / -
Aino Sipiläinen	Orimattilan Jymy	14.93 / 13.33
Jade Toivola	Lahden Ahkera	15.81 / 15.81
Venla Vavuli	Lahden Ahkera	11.00 / 11.00
 
P10 60m (9)
Eliel Halme	Orimattilan Jymy	- / -
Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera	9.61 / 9.61
Ilmari Laitinen	Joutsan Pommi	10.69 / 10.69
Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera	11.52 / -
Kaapo Mantere	Lahden Ahkera	10.47 / -
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	9.95 / 9.95
Anselmi Rainio	Heinolan Isku	- / -
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	9.37 / 9.37
Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku	9.92 / 9.92

 
P10 600m (10)
Eliel Halme	Orimattilan Jymy	- / -
Asser Kajasto	Iitin Pyrintö	- / -
Ilmari Laitinen	Joutsan Pommi	- / -
Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera	2:20.91 / 2:20.91
Toivo Salminen	Asikkalan Raikas	- / -
Voitto Salminen	Asikkalan Raikas	- / -
Viljami Salo	Iitin Pyrintö	2:22.90 / -
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	- / -
Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku	- / -
Jimi Tuomi	Nastolan Naseva	- / -
 
P10 60m aj (7)
Asser Kajasto	Iitin Pyrintö	- / -
Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera	12.80 / 12.80
Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera	15.24 / 15.24
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	13.35 / 13.35
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	13.75 / 13.75
Viljami Salo	Iitin Pyrintö	- / -
Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku	- / -
Mikael Latvanen      Heinolan Isku - / -
 
P10 seiväs (1)
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	- / -
 
P10 pituus (12)
Asser Kajasto	Iitin Pyrintö	3.33 / 3.33
Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera	3.53 / 3.53
Ilmari Laitinen	Joutsan Pommi	3.07 / -
Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera	2.75 / 2.75
Kaapo Mantere	Lahden Ahkera	3.19 / -
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	3.30 / -
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	3.21 / -
Anselmi Rainio	Heinolan Isku	2.83 / -
Viljami Salo	Iitin Pyrintö	3.53 / 3.53
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	3.91 / 3.91
Jesse Tarkiainen	Heinolan Isku	3.12 / -
Jimi Tuomi	Nastolan Naseva	- / -
Mikael Latvanen Heinolan Isku - / -
 
P10 kuula (7)
Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera	6.68 / 6.68
Ilmari Laitinen	Joutsan Pommi	5.55 / 5.55
Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera	4.70 / 4.70
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	6.10 / 6.10
Pyry Nieminen	Asikkalan Raikas	6.19 / 6.19
Anselmi Rainio	Heinolan Isku	- / -
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	7.68 / 7.68
 
P10 keihäs (5)
Oliver Koskelainen	Lahden Ahkera	27.52 / 27.52
Ilmari Laitinen	Joutsan Pommi	14.24 / -
Sakari Mäkelä	Lahden Ahkera	10.63 / -
Matias Nieminen	Asikkalan Raikas	13.12 / 13.12
Benedict Seppälä	Joutsan Pommi	28.09 / 28.09
 
T10 60m (11)
Alisa Halttunen	Asikkalan Raikas	- / -
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	- / -
Neelia Inkinen	Lahden Ahkera	10.86 / 10.86
Usva Kasurinen	Asikkalan Raikas	- / -
Ingrid Lindroos	Nastolan Naseva	10.09 / 10.09
Emmi Piispanen	Nastolan Naseva	9.40 / 9.40
Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera	10.58 / -
Celina Salonen	Padasjoen Yritys	10.01 / 10.01
Veea Vavuli	Lahden Ahkera	11.49 / 11.49
Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas	9.75 / 9.75
Tuulianna Toivonen   Orimattilan Jymy  - / -
 
T10 600m (9)
Alisa Halttunen	Asikkalan Raikas	- / -
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	- / -
Usva Kasurinen	Asikkalan Raikas	- / -
Ingrid Lindroos	Nastolan Naseva	2:06.79 / 2:06.79
Emmi Piispanen	Nastolan Naseva	2:01.10 / 2:01.10
Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera	2:10.96 / -
Celina Salonen	Padasjoen Yritys	2:09.83 / 2:09.83
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku	2:24.43 / 2:24.43
Tuulianna Toivonen   Orimattilan Jymy  - / -
 
T10 60m aj (7)
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	- / -
Neelia Inkinen	Lahden Ahkera	12.63 / 12.63
Ingrid Lindroos	Nastolan Naseva	13.02 / 13.02
Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera	14.64 / 14.64
Celina Salonen	Padasjoen Yritys	13.27 / 13.27
Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas	13.20 / 13.20
Tuulianna Toivonen   Orimattilan Jymy  - / -

 
T10 seiväs (1)
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	- / -
 
T10 pituus (12)
Veera Gustafsson	Nastolan Naseva	- / -
Alisa Halttunen	Asikkalan Raikas	3.35 / 3.35
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	3.24 / -
Neelia Inkinen	Lahden Ahkera	3.05 / 3.05
Usva Kasurinen	Asikkalan Raikas	- / -
Ingrid Lindroos	Nastolan Naseva	3.16 / 3.16
Emmi Piispanen	Nastolan Naseva	3.91 / 3.91
Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera	3.13 / -
Celina Salonen	Padasjoen Yritys	3.33 / 3.33
Veea Vavuli	Lahden Ahkera	2.72 / 2.65
Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas	3.90 / 3.90
Tuulianna Toivonen   Orimattilan Jymy  - / -
 
T10 kuula (14)
Veera Gustafsson	Nastolan Naseva	- / -
Alisa Halttunen	Asikkalan Raikas	4.08 / -
Alisa Häyrynen	Iitin Pyrintö	7.09 / 7.09
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	5.62 / -
Neelia Inkinen	Lahden Ahkera	5.23 / 4.63
Ingrid Lindroos	Nastolan Naseva	4.21 / 4.21
Emmi Piispanen	Nastolan Naseva	4.32 / 4.06
Hilma Polvela	Asikkalan Raikas	6.39 / 6.39
Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera	6.04 / 6.04
Hilma Rustholkarhu	Lahden Ahkera	4.87 / 4.87
Amanda Sallinen	Orimattilan Jymy	3.35 / -
Celina Salonen	Padasjoen Yritys	5.12 / 5.12
Veea Vavuli	Lahden Ahkera	4.72 / 4.72
Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas	4.82 / -
 
T10 keihäs (11)
Veera Gustafsson	Nastolan Naseva	7.72 / 7.72
Alisa Häyrynen	Iitin Pyrintö	16.71 / 14.93
Nanna Huvinen	Heinolan Isku	13.81 / -
Neelia Inkinen	Lahden Ahkera	11.41 / 11.41
Emmi Piispanen	Nastolan Naseva	- / -
Hilma Polvela	Asikkalan Raikas	18.63 / 18.63
Sara Rajaniemi	Lahden Ahkera	11.99 / -
Amanda Sallinen	Orimattilan Jymy	- / -
Celina Salonen	Padasjoen Yritys	11.69 / 11.69
Veea Vavuli	Lahden Ahkera	8.30 / 8.30
Lara Virkkunen	Asikkalan Raikas	14.94 / 14.94
 
P9 miniottelu (kuula + keihäs) (18)
Viljami Eronen	Lahden Ahkera	- / -
Niko Halme	Lahden Ahkera	- / -
Leevi Hyypiä	Iitin Pyrintö	- / -
Tuomas Kärkkäinen	Lahden Ahkera	- / -
Urho Karppinen	Lahden Ahkera	- / -
Elias Kemppainen	Nastolan Naseva	- / -
Niilo Kemppainen	Nastolan Naseva	- / -
Timo Kivikangas	Orimattilan Jymy	- / -
Ville Kivikangas	Orimattilan Jymy	- / -
Jaakko Liikkanen	Iitin Pyrintö	- / -
Roope Mäenpää	Lahden Ahkera	- / -
Vilppu Pirinen	Iitin Pyrintö	- / -
Jimi Pirttimäki	Lahden Ahkera	- / -
Joona Puukka	Iitin Pyrintö	- / -
Leo Rajaniemi	Lahden Ahkera	- / -
Otto Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot	- / -
Taavi Rytkölä	Iitin Pyrintö	- / -
Juho Taavila	Nastolan Naseva	- / -
 
P9 miniottelu (kuula + pituus) (21)
Viljami Eronen	Lahden Ahkera	- / -
Niko Halme	Lahden Ahkera	- / -
Roni Hynninen	Hartolan Voima	- / -
Leevi Hyypiä	Iitin Pyrintö	- / -
Tuomas Kärkkäinen	Lahden Ahkera	- / -
Urho Karppinen	Lahden Ahkera	- / -
Elias Kemppainen	Nastolan Naseva	- / -
Niilo Kemppainen	Nastolan Naseva	- / -
Timo Kivikangas	Orimattilan Jymy	- / -
Ville Kivikangas	Orimattilan Jymy	- / -
Rami Leminen	Heinolan Isku	- / -
Jaakko Liikkanen	Iitin Pyrintö	- / -
Roope Mäenpää	Lahden Ahkera	- / -
Vilppu Pirinen	Iitin Pyrintö	- / -
Jimi Pirttimäki	Lahden Ahkera	- / -
Joona Puukka	Iitin Pyrintö	- / -
Leo Rajaniemi	Lahden Ahkera	- / -
Otto Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot	- / -
Eric Rinne	Lahden Ahkera	- / -
Taavi Rytkölä	Iitin Pyrintö	- / -
Juho Taavila	Nastolan Naseva	- / -
 
P9 miniottelu (pituus + keihäs) (18)
Viljami Eronen	Lahden Ahkera	- / -
Niko Halme	Lahden Ahkera	- / -
Leevi Hyypiä	Iitin Pyrintö	- / -
Tuomas Kärkkäinen	Lahden Ahkera	- / -
Urho Karppinen	Lahden Ahkera	- / -
Elias Kemppainen	Nastolan Naseva	- / -
Niilo Kemppainen	Nastolan Naseva	- / -
Timo Kivikangas	Orimattilan Jymy	- / -
Ville Kivikangas	Orimattilan Jymy	- / -
Jaakko Liikkanen	Iitin Pyrintö	- / -
Roope Mäenpää	Lahden Ahkera	- / -
Vilppu Pirinen	Iitin Pyrintö	- / -
Jimi Pirttimäki	Lahden Ahkera	- / -
Joona Puukka	Iitin Pyrintö	- / -
Leo Rajaniemi	Lahden Ahkera	- / -
Otto Rauhamaa	Kärkölän Kisa-Veikot	- / -
Taavi Rytkölä	Iitin Pyrintö	- / -
Juho Taavila	Nastolan Naseva	- / -
 
T9 miniottelu (kuula + keihäs) (13)
Madeleine Aalto	Lahden Ahkera	- / -
Lili Halme	Lahden Ahkera	- / -
Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera	- / -
Kiira Johansson	Heinolan Isku	- / -
Tanja Muotka	Orimattilan Jymy	- / -
Enni Notkonen	Lahden Ahkera	- / -
Ida Piispanen	Nastolan Naseva	- / -
Sofia Pirttimäki	Lahden Ahkera	- / -
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	- / -
Olga Riikonen	Lahden Ahkera	- / -
Vilma Ryytty	Lahden Ahkera	- / -
Janni Savolainen	Lahden Ahkera	- / -
Piitu Tourunen	Kärkölän Kisa-Veikot	- / -
 
T9 miniottelu (kuula + pituus) (17)
Madeleine Aalto	Lahden Ahkera	- / -
Lili Halme	Lahden Ahkera	- / -
Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera	- / -
Kiira Johansson	Heinolan Isku	- / -
Tanja Muotka	Orimattilan Jymy	- / -
Enni Notkonen	Lahden Ahkera	- / -
Ida Piispanen	Nastolan Naseva	- / -
Sofia Pirttimäki	Lahden Ahkera	- / -
Adalmiina Rainio	Heinolan Isku	- / -
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	- / -
Olga Riikonen	Lahden Ahkera	- / -
Krista Ruokostenpohja	Lahden Ahkera	- / -
Vilma Ryytty	Lahden Ahkera	- / -
Janni Savolainen	Lahden Ahkera	- / -
Janette Tarkiainen	Heinolan Isku	- / -
Piitu Tourunen	Kärkölän Kisa-Veikot	- / -
Matilda Utriainen	Lahden Ahkera	- / -
 
T9 miniottelu (pituus + keihäs) (13)
Madeleine Aalto	Lahden Ahkera	- / -
Lili Halme	Lahden Ahkera	- / -
Eevi Hautaniemi	Lahden Ahkera	- / -
Kiira Johansson	Heinolan Isku	- / -
Tanja Muotka	Orimattilan Jymy	- / -
Enni Notkonen	Lahden Ahkera	- / -
Ida Piispanen	Nastolan Naseva	- / -
Sofia Pirttimäki	Lahden Ahkera	- / -
Elisa Rantalainen	Heinolan Isku	- / -
Olga Riikonen	Lahden Ahkera	- / -
Vilma Ryytty	Lahden Ahkera	- / -
Janni Savolainen	Lahden Ahkera	- / -
Piitu Tourunen	Kärkölän Kisa-Veikot	- / -