Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.02. klo 12:00 VARSY:n nuorten pm-hallit 2. osa
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 80 henk. (102 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Turun Urheiluliitto ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M19 60m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eetu KuuselaTurun Urheiluliitto 7.43 / 7.63
Mustafe MuuseTurun Urheiluliitto10.11 / -
 
M19 800m (4)
Eetu LindholmTurun Urheiluliitto2:04.70 / 2:04.70
Mustafe MuuseTurun Urheiluliitto2:16.02 / -
Mustafe MuuseTurun Urheiluliitto2:16.02 / -
 
M19 korkeus (1)
Eetu KuuselaTurun Urheiluliitto1.70 / -
 
N19 60m (5)
Reetta RantakokkoTurun Urheiluliitto 8.23 / 8.23
 
M17 60m (13)
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.56 / 7.56
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto 7.51 / 7.51
 
M17 800m (5)
Iivo KalajokiTurun Urheiluliitto2:13.65 / -
Pyry SuojanenTurun Urheiluliitto2:08.69 / 2:08.69
 
M17 pituus (7)
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto5.88 / 5.77
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto6.06 / 6.06
 
N17 60m (22)
Camilla EngströmTurun Urheiluliitto 8.88 / 8.88
Aino HongistoTurun Urheiluliitto 9.10 / 9.10
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto 8.96 / 8.96
Aino KoivistoTurun Urheiluliitto 8.62 / 8.62
Emma LindfeltTurun Urheiluliitto 9.09 / 9.09
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto 8.73 / 8.85
Elviira NiemeläTurun Urheiluliitto 8.73 / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto 9.42 / 9.58
 
N17 800m (14)
Nelli HiippavuoriTurun Urheiluliitto2:26.55 / 2:32.87
Liisa JalavaTurun Urheiluliitto2:27.31 / 2:27.31
Lotta NurminenTurun Urheiluliitto - / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto2:47.46 / -
Siiri OjanenTurun Urheiluliitto2:30.20 / 2:30.20
 
N17 korkeus (12)
Aino HongistoTurun Urheiluliitto1.44 / 1.39
Jenna KuusivaaraTurun Urheiluliitto1.56 / 1.55
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto1.57 / 1.51
 
N17 3-loikka (11)
Daniela Fernandez FuruTurun Urheiluliitto10.42 / -
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto9.80 / 9.80
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto11.05 / -