Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.02. klo 12:00 VARSY:n nuorten pm-hallit 2. osa
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 80 henk. (102 lajisuoritusta)
M19 60m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Karolus ArevaTurun Toverit 7.65 / 7.65
Eetu KuuselaTurun Urheiluliitto 7.43 / 7.63
Mustafe MuuseTurun Urheiluliitto10.11 / -
Olli NissinenTurun Weikot Yleisurheilu 8.16 / 8.16
Nuutti PirhonenTurun Weikot Yleisurheilu 7.73 / -
 
M19 800m (4)
Eetu LindholmTurun Urheiluliitto2:04.70 / 2:04.70
Mustafe MuuseTurun Urheiluliitto2:16.02 / -
Mustafe MuuseTurun Urheiluliitto2:16.02 / -
Nuutti PirhonenTurun Weikot Yleisurheilu2:17.47 / 2:17.47
 
M19 korkeus (1)
Eetu KuuselaTurun Urheiluliitto1.70 / -
 
M19 pituus (1)
Jami VepsäNaantalin Löyly5.44 / -
 
N19 60m (5)
Aino EnoLauttakylän Luja 8.17 / 8.17
Linnea LandvikRauman Urheilijat 8.43 / -
Evelina OjaniittuTurun Weikot Yleisurheilu 7.84 / 7.84
Reetta RantakokkoTurun Urheiluliitto 8.23 / 8.23
Siri SavolainenNaantalin Löyly 8.40 / -
 
N19 3-loikka (1)
Siri SavolainenNaantalin Löyly11.25 / 11.17
 
M17 60m (13)
Juho Ala-KokkoMaskun Kataja 8.16 / 8.16
Rami EuraNousiaisten Susi 7.63 / 7.63
Juho HaapalaMaskun Kataja 7.33 / 7.33
Rasmus HaavistoMaskun Kataja 7.61 / 7.61
Aapo KalajokiRaision Kuula 8.30 / 8.30
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.56 / 7.56
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto 7.51 / 7.51
Jaakko KuoppaMaskun Kataja 8.01 / 8.01
Patrick LindbergVihdin Viesti 7.84 / 7.84
Aleksi SalminenTurun Toverit 7.89 / 7.89
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat 7.55 / 7.55
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske 7.55 / 7.55
Marius WasströmIF Raseborg 7.65 / 7.65
 
M17 800m (5)
Aarni EijsSalon Vilpas2:11.85 / 2:11.85
Iivo KalajokiTurun Urheiluliitto2:13.65 / -
Kalle OksanenMaskun Kataja2:22.9h / -
Pyry SuojanenTurun Urheiluliitto2:08.69 / 2:08.69
Aleksi ViitamäkiLiedon Parma2:13.03 / 2:13.03
 
M17 korkeus (1)
Joona KoskiNummen Kipinä1.80 / -
 
M17 pituus (7)
Rami EuraNousiaisten Susi5.72 / 5.72
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto5.88 / 5.77
Aapo KalajokiRaision Kuula4.93 / 4.93
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto6.06 / 6.06
Patrick LindbergVihdin Viesti5.95 / 5.95
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat5.92 / 5.92
Marius WasströmIF Raseborg5.17 / -
 
N17 60m (22)
Saana BoeliusTampereen Pyrintö 8.29 / 8.29
Camilla EngströmTurun Urheiluliitto 8.88 / 8.88
Heljä HänninenNaantalin Löyly 8.31 / -
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 8.52 / 8.52
Aino HongistoTurun Urheiluliitto 9.10 / 9.10
Ronja HuppunenMaarian Mahti 9.02 / 9.02
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto 8.96 / 8.96
Aino KoivistoTurun Urheiluliitto 8.62 / 8.62
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot 8.46 / 8.46
Henni LiimattaMaskun Kataja 8.82 / 8.82
Emma LindfeltTurun Urheiluliitto 9.09 / 9.09
Lumianna LuotoMaskun Kataja 8.67 / 8.67
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto 8.73 / 8.85
Elviira NiemeläTurun Urheiluliitto 8.73 / -
Christenvie NzokoTurun Toverit 8.33 / 8.33
Petra OjanenTurun Urheiluliitto 9.42 / 9.58
Ada OjuvaTurun Toverit 8.63 / 8.76
Sirke SeitsonenRaision Kuula 8.54 / 8.84
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat 8.48 / 8.48
Saara VahtokariRauman Urheilijat 8.72 / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske 8.13 / 8.13
Tilda VuorinenPiikkiön Kehitys 8.50 / 8.50
 
N17 800m (14)
Nelli HiippavuoriTurun Urheiluliitto2:26.55 / 2:32.87
Ingrid JalasHelsingin Tarmo2:53.14 / 2:53.14
Liisa JalavaTurun Urheiluliitto2:27.31 / 2:27.31
Fiia KajulaRaision Kuula2:23.87 / 2:36.31
Fanny KeroIF Raseborg2:35.16 / -
Hanna KyöstiHimangan Urheilijat - / -
Minea LindénLoimaan Leisku2:31.58 / -
Lotta NurminenTurun Urheiluliitto - / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto2:47.46 / -
Siiri OjanenTurun Urheiluliitto2:30.20 / 2:30.20
Sofia PiispaSalon Vilpas2:31.77 / 2:34.74
Helena SaarinenLiedon Parma2:31.86 / -
Muska SandenSalon Vilpas2:33.94 / 2:37.35
Ellinoora TuominenRauman Urheilijat - / -
 
N17 korkeus (12)
Aino HongistoTurun Urheiluliitto1.44 / 1.39
Ronja HuppunenMaarian Mahti1.42 / 1.37
Saima KossaSauvon Urheilijat1.59 / 1.59
Jenna KuusivaaraTurun Urheiluliitto1.56 / 1.55
Henni LiimattaMaskun Kataja1.56 / 1.55
Ida MäkinenKiukaisten Kisailijat1.55 / 1.50
Wolferiina MörönenTurun Urheiluliitto1.57 / 1.51
Viivi PeräläNaantalin Löyly1.59 / 1.52
Melina RiikonenNaantalin Löyly1.52 / 1.46
Aino TakalaNaantalin Löyly1.52 / 1.51
Verna VuorelaLaitilan Jyske1.54 / 1.49
Taika VuorinenPiikkiön Kehitys1.54 / -
 
N17 3-loikka (11)
Daniela Fernandez FuruTurun Urheiluliitto10.42 / -
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu10.17 / 10.17
Helena KoivuTurun Toverit10.44 / 10.44
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot10.53 / 10.53
Nelli-Rosa KorpuaPorin Yleisurheilu11.22 / -
Saimi KoskivainioMarttilan Murto10.14 / 9.83
Henni LiimattaMaskun Kataja9.81 / -
Ida MäkinenKiukaisten Kisailijat - / -
Ada OjuvaTurun Toverit10.06 / -
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto9.80 / 9.80
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto11.05 / -