Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
25.11. klo 16:30 EPUn Eliittifinaali-hallikilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 214 henk. (263 lajisuoritusta)
P15 60m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Juho AlasaariLaihian Luja - / -
Oliver HonkalaKuortaneen Kunto - / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Niko KorpeinenVähänkyrön Viesti - / -
Tony LatvalaIlmajoen Kisailijat - / -
Valtteri LoukoLapuan Virkiä - / -
Aleksi LuomalaKauhavan Wisa8,31 / 8,31
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat - / -
Jani MyllyahoAlavuden Urheilijat - / -
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit - / -
Veikka YlihärsiläJalasjärven Jalas - / -
 
P15 800m (10)
Juuso EkolaKauhavan Wisa - / -
Reko HakomäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Otto HirvilampiÄhtärin Urheilijat - / -
Eetu KeskinenVähänkyrön Viesti - / -
Heikki KumaraLaihian Luja - / -
Osku MäkiAlajärven Ankkurit - / -
Niko Mäki-MustapääKuortaneen Kunto - / -
Teemu PihlajamäkiLapuan Virkiä - / -
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat - / -
Veikka YlihärsiläJalasjärven Jalas - / -
 
P15 3-loikka (10)
Juho AlasaariLaihian Luja - / -
Niko ÄmmäläAlavuden Urheilijat - / -
Juuso EkolaKauhavan Wisa - / -
Oliver HonkalaKuortaneen Kunto - / -
Niko KorpeinenVähänkyrön Viesti - / -
Atte KortehistoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Osku MäkiAlajärven Ankkurit - / -
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat - / -
Jesse TuomistoIlmajoen Kisailijat - / -
Santeri YliseläLapuan Virkiä - / -
 
P15 kuula (11)
Otto HirvilampiÄhtärin Urheilijat - / -
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat - / -
Juho KallioLapuan Virkiä - / -
Eetu KeskinenVähänkyrön Viesti - / -
Iisakki KiviniemiJalasjärven Jalas - / -
Heikki KumaraLaihian Luja - / -
Aleksi LuomalaKauhavan Wisa - / -
Niko Mäki-MustapääKuortaneen Kunto - / -
Teemu RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Markus SalovaaraIlmajoen Kisailijat - / -
Olavi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit - / -
 
T15 60m (9)
Salla HautamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Venla KoivulaLaihian Luja - / -
Saara Kurikka-OjaJalasjärven Jalas - / -
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit - / -
Pinja NiemistöAlavuden Urheilijat - / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti - / -
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat - / -
Sofia YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä - / -
 
T15 800m (8)
Viola GustafssonKauhavan Wisa - / -
Venla KoivulaLaihian Luja - / -
Oona-Maria KöykkäIlmajoen Kisailijat - / -
Viivi MäenpääAlavuden Urheilijat - / -
Elena Ohra-AhoÄhtärin Urheilijat - / -
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit - / -
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
Heta VeikkolaLapuan Virkiä - / -
 
T15 3-loikka (8)
Laura-Kaisa AitanevaIlmajoen Kisailijat - / -
Ilona HaapolahtiJalasjärven Jalas - / -
Kiia HuutoniemiÄhtärin Urheilijat - / -
Noora LahdenmäkiAlavuden Urheilijat - / -
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit - / -
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä - / -
 
T15 kuula (9)
Viola GustafssonKauhavan Wisa - / -
Kiia HuutoniemiÄhtärin Urheilijat - / -
Janika KotipeltoAlajärven Ankkurit - / -
Noora LahdenmäkiAlavuden Urheilijat - / -
Emilia Latva-KoivistoIlmajoen Kisailijat - / -
Tiia MatilaKuortaneen Kunto - / -
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Mimi NybackaVähänkyrön Viesti - / -
Henni TalvitieLapuan Virkiä - / -
 
P13 1000m (9)
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat - / -
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat - / -
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat - / -
Otto LaukasVähänkyrön Viesti - / -
Taavi LauttamusKauhavan Wisa3.48,07 / 3.48,07
Oskari MatilaKuortaneen Kunto - / -
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Vikki YlihärsiläJalasjärven Jalas - / -
Jere YliseläLapuan Virkiä - / -
 
P13 60m aj (10)
Julius HirveläLapuan Virkiä - / -
Joonas KuusistoJalasjärven Jalas - / -
Matias Latva-KoivistoIlmajoen Kisailijat - / -
Mikko OjanperäKuortaneen Kunto - / -
Matias PalmuAlajärven Ankkurit - / -
Aleksi PenttiläAlavuden Urheilijat - / -
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Iiro PollariKauhavan Wisa11,91 / 11,91
Santtu SahlbergVähänkyrön Viesti - / -
Antto SyrjänenÄhtärin Urheilijat - / -
 
P13 korkeus (8)
Jimi HaapamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Aaro JärvinenAlavuden Urheilijat - / -
Jimi KalliokoskiVähänkyrön Viesti - / -
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat - / -
Taavi LauttamusKauhavan Wisa - / -
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Mikko OjanperäKuortaneen Kunto - / -
Vikki YlihärsiläJalasjärven Jalas - / -
 
P13 kuula (10)
Aaro JärvinenAlavuden Urheilijat - / -
Ville-Veikko Keski-LevijokiAlajärven Ankkurit - / -
Elias MäkinenÄhtärin Urheilijat - / -
Aapo MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Niko MarttilaJalasjärven Jalas - / -
Oskari MatilaKuortaneen Kunto - / -
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Iiro PollariKauhavan Wisa - / -
Lassi TuomistoIlmajoen Kisailijat - / -
Jere YliseläLapuan Virkiä - / -
 
T13 1000m (9)
Lotta HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Ronja KarjalainenÄhtärin Urheilijat - / -
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat - / -
Maija KumaraLaihian Luja - / -
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Siiri MäenpääAlavuden Urheilijat - / -
Minea NäsiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Viivi PeltoniemiKuortaneen Kunto - / -
Emma RintamäkiVähänkyrön Viesti - / -
 
T13 60m aj (8)
Noora HarjuIlmajoen Kisailijat - / -
Silja KeisalaÄhtärin Urheilijat - / -
Maija KumaraLaihian Luja - / -
Kaisa LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä - / -
Amanda TuomelaAlajärven Ankkurit - / -
Linnea UusitaloAlavuden Urheilijat - / -
Tytti VilpakkaVähänkyrön Viesti - / -
 
T13 korkeus (9)
Selma HannukselaAlavuden Urheilijat - / -
Ronja KarjalainenÄhtärin Urheilijat - / -
Taru KillinenLapuan Virkiä - / -
Susanna KiviojaIlmajoen Kisailijat - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Eveliina PihlajaJalasjärven Jalas - / -
Anni RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Selja SiukolaKuortaneen Kunto128 / 128
Anniina ViitasaariAlajärven Ankkurit - / -
 
T13 kuula (9)
Selma HannukselaAlavuden Urheilijat - / -
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Viivi LoukoLapuan Virkiä - / -
Sanja MäenpääIlmajoen Kisailijat - / -
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Emma ParkkariJalasjärven Jalas - / -
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit - / -
Veera Sauna-AhoKuortaneen Kunto - / -
Ilona YltiöÄhtärin Urheilijat - / -
 
P11 1000m (9)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Niilo IsokangasAlajärven Ankkurit - / -
Manu MäenpääAlavuden Urheilijat - / -
Miko NortunenÄhtärin Urheilijat - / -
Nikolai RenkoKauhavan Wisa - / -
Tatu SaarelaJalasjärven Jalas - / -
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
Aapo VälimäkiKuortaneen Kunto - / -
Aatu YlimäkiLapuan Virkiä - / -
 
P11 60m aj (9)
Petteri AitanevaIlmajoen Kisailijat - / -
Eemi AsunmaaAlavuden Urheilijat - / -
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Aaro MäkinenKuortaneen Kunto - / -
Samuli RintamäkiVähänkyrön Viesti - / -
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Mikael SalomaaKauhavan Wisa - / -
Pongsathorn ThakkrathokJalasjärven Jalas - / -
Elmeri TuomelaAlajärven Ankkurit - / -
 
P11 pituus (10)
Miro AhlKauhavan Wisa - / -
Petteri AitanevaIlmajoen Kisailijat - / -
Vilippus HonkalaKuortaneen Kunto - / -
Joonatan KotkaniemiAlavuden Urheilijat - / -
Tero LaitilaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Veeti MarttilaJalasjärven Jalas - / -
Samuli RintamäkiVähänkyrön Viesti - / -
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Joona SarjeantLapuan Virkiä - / -
Elmeri TuomelaAlajärven Ankkurit - / -
 
P11 kuula (9)
Aleksi HonkolaKuortaneen Kunto - / -
Niilo IsokangasAlajärven Ankkurit - / -
Jimi JokelaKauhavan Wisa - / -
Eemeli KallioAlavuden Urheilijat - / -
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sisu LaitalaJalasjärven Jalas - / -
Eppu MäntyläVähänkyrön Viesti - / -
Juho SaariIlmajoen Kisailijat - / -
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
 
T11 1000m (9)
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit - / -
Mirva NäykkiLapuan Virkiä - / -
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat - / -
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat - / -
Aliisa RiippiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Maiju TaittonenVähänkyrön Viesti - / -
Vilma TuomelaKauhavan Wisa - / -
Anni Yli-PeltolaJalasjärven Jalas - / -
 
T11 60m aj (7)
Nea HaapamäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Linnea HirveläLapuan Virkiä - / -
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat - / -
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit - / -
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat - / -
Meea PerttuKauhavan Wisa - / -
 
T11 pituus (10)
Eveliina HautaniemiJalasjärven Jalas - / -
Linnea HirveläLapuan Virkiä - / -
Sofia Keski-NikkolaVähänkyrön Viesti - / -
Annika KoivuniemiKauhavan Wisa - / -
Helmi-Sofia KulmalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat - / -
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat - / -
Maria PeuralaLaihian Luja - / -
Iida VainionpääIlmajoen Kisailijat - / -
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit - / -
 
T11 kuula (11)
Eveliina HautaniemiJalasjärven Jalas - / -
Selina HirvilampiÄhtärin Urheilijat - / -
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat - / -
Ria KangasluomaLapuan Virkiä - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat - / -
Sanni PaavolaKuortaneen Kunto - / -
Minttu PerttuKauhavan Wisa - / -
Maria PeuralaLaihian Luja - / -
Maiju TaittonenVähänkyrön Viesti - / -
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit - / -
 
P9 40m (10)
Ossi KallioAlavuden Urheilijat - / -
Veikko KiviniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas - / -
Eemeli MäkinenKuortaneen Kunto - / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Miro MörönenÄhtärin Urheilijat - / -
Jere OllilaAlajärven Ankkurit - / -
Iiro SoiniKauhavan Wisa - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä - / -
Eetu VäärämäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
P9 junnukeihäs (10)
Konsta EngströmAlavuden Urheilijat - / -
Eino KivimäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Samuel Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Samu LaitalaJalasjärven Jalas - / -
Jatu NiemeläIlmajoen Kisailijat - / -
Juho RiihimäkiKuortaneen Kunto - / -
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Juho TaittonenVähänkyrön Viesti - / -
Veeti TuomelaKauhavan Wisa - / -
Rasmus ViitanenLapuan Virkiä - / -
 
T9 40m (11)
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Elli HakkariVähänkyrön Viesti - / -
Sanni KoivulaLaihian Luja - / -
Anna KoskiLapuan Virkiä - / -
Veera LuomaKauhavan Wisa - / -
Neea MäkeläIlmajoen Kisailijat - / -
Emma NiemistöJalasjärven Jalas - / -
Féa PakkaAlajärven Ankkurit - / -
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat - / -
Lotta UittoAlavuden Urheilijat - / -
Minea UusipaastoKuortaneen Kunto - / -
 
T9 junnukeihäs (10)
Mira AlanenVähänkyrön Viesti - / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Iida HerttolaAlajärven Ankkurit - / -
Sanni KoivulaLaihian Luja - / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat - / -
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat - / -
Aada PessinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat - / -
Elina ViinamäkiJalasjärven Jalas - / -
Saana VuorijärviKauhavan Wisa - / -