Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
19.07. klo 17:30 Pyhäjärvi Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 112 henk. (247 lajisuoritusta)
M 200m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi HakanenLauttakylän Luja - / -
Joonatan HuilaSäkylän Urheilijat24.08 / 24.08
Aku KallioLempäälän Kisa Yleisurheilu24.21 / 24.21
Niko KekkiNoormarkun Nopsa23.58 / -
Samuli LosoiNoormarkun Nopsa - / -
Rasmus VidjeskogIF Raseborg22.91 / 23.45
 
N 200m (5)
Aino EnoLauttakylän Luja27.39 / 28.00
Anni LaaksonenEurajoen Veikot28.69 / 28.69
Senja LammiKankaanpään Seudun Leisku27.66 / -
Sofia MäättäEurajoen Veikot28.23 / -
Sonja PuumalainenSäkylän Urheilijat28.24 / -
 
M17 100m (1)
Joonatan HuilaSäkylän Urheilijat11.84 / 11.84
 
N17 100m (5)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu12.64 / 12.64
Aino EnoLauttakylän Luja12.98 / 12.98
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot13.31 / 13.34
Sonja PuumalainenSäkylän Urheilijat13.42 / 13.42
Noora RintalaVammalan seudun Voima13.55 / 13.58
 
N17 pituus (10)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu4.94 / 4.94
Janette JussilaUudenkaupungin Kenttäkarhut4.54 / 4.54
Olivia KärkiLauttakylän Luja4.50 / 4.50
Laura KoivukoskiEurajoen Veikot5.08 / 5.08
Noora RintalaVammalan seudun Voima5.05 / 4.81
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat4.60 / 4.60
Kaisu SeppäläSäkylän Urheilijat4.21 / 4.21
Nina SeppäläPorin Yleisurheilu4.81 / 4.81
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat4.43 / 4.40
Lilli VirtanenLauttakylän Luja4.34 / -
 
N17 kuula (4)
Emilia AaltonenSäkylän Urheilijat11.28 / 10.65
Heidi NevalaKosken Kaiku13.99 / 13.99
Susanna PalomäkiUlvila Sport Team8.72 / 8.72
Sonja PuumalainenSäkylän Urheilijat9.14 / 9.14
 
P15 100m (8)
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Felix HorelliKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu12.90 / 12.90
Juho KivistöPorin Yleisurheilu12.84 / 12.84
Henrik LehtinenLauttakylän Luja14.71 / -
Juuso MäkipereLiedon Parma13.33 / -
Eero SaariolaPorin Tarmo14.01 / 14.01
Miko TähkänenMerikarvian Into12.53 / 12.53
Leo VanhanenRauman Urheilijat12.78 / 12.78
 
P15 pituus (5)
Matias HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu4.35 / -
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu4.61 / -
Felix HorelliKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu4.62 / -
Juho KivistöPorin Yleisurheilu5.15 / 4.77
Eero SaariolaPorin Tarmo4.00 / 4.00
 
P15 kuula (3)
Henrik LehtinenLauttakylän Luja13.25 / 13.25
Juuso MäkipereLiedon Parma10.48 / -
Miko TähkänenMerikarvian Into11.12 / 11.12
 
T15 100m (10)
Jessica HämäläinenSäkylän Urheilijat14.50 / -
Janette JussilaUudenkaupungin Kenttäkarhut14.43 / 14.43
Ida MäkinenKiukaisten Kisailijat13.78 / 13.78
Essi MattilaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu16.20 / 16.20
Petra OjanenTurun Urheiluliitto15.25 / 15.62
Candy PeltonenNakkilan Vire14.10 / 14.10
Iida PohjalainenUudenkaupungin Kenttäkarhut14.62 / 14.62
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat13.38 / 13.38
Kaisu SeppäläSäkylän Urheilijat13.67 / 13.67
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat13.98 / 13.98
 
T15 2000m (5)
Pauliina KoivuniemiVammalan seudun Voima 7:08.83 / 7:08.83
Hanna KyöstiHimangan Urheilijat 7:21.17 / 7:22.76
Aino LausniemiLauttakylän Luja 7:10.60 / 7:10.60
Vilma PereEuran Raiku 6:39.70 / -
Pihla SalonenPorin Yleisurheilu 7:00.81 / -
 
T15 korkeus (3)
Ida MäkinenKiukaisten Kisailijat1.49 / 1.49
Iida PohjalainenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.45 / 1.45
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat1.40 / 1.40
 
T15 kuula (5)
Jessica HämäläinenSäkylän Urheilijat8.46 / 8.46
Sanni KrapiLoimaan Jankko11.29 / 11.29
Essi MattilaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu7.37 / 7.37
Petra OjanenTurun Urheiluliitto10.56 / 10.56
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat7.80 / -
 
P13 60m (3)
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto 8.64 / 8.64
Matias HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu 8.30 / 8.30
Juhana SiivonenSäkylän Urheilijat 9.34 / 9.34
 
P13 200m (2)
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto27.74 / 27.74
Juhana SiivonenSäkylän Urheilijat31.42 / 31.42
 
P13 keihäs (2)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat29.26 / 29.26
Konsta SaariKiukaisten Kisailijat17.00 / 17.00
 
T13 60m (12)
Sara HeinoKiukaisten Kisailijat 8.91 / 8.91
Olivia KärkiLauttakylän Luja 8.73 / 8.73
Annika LaulumaaLaitilan Jyske 9.27 / -
Salla MäkipereLiedon Parma 9.01 / 9.01
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske 8.90 / 8.90
Emilia MuuvilaKiukaisten Kisailijat - / -
Neea NummiKiukaisten Kisailijat 9.26 / 9.26
Sanni PihkoLauttakylän Luja 9.02 / 9.02
Sani RajalaEurajoen Veikot 9.26 / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.56 / 8.56
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.93 / 8.93
Verna VuorelaLaitilan Jyske 8.43 / 8.43
 
T13 200m (12)
Sara HeinoKiukaisten Kisailijat30.16 / 31.42
Olivia KärkiLauttakylän Luja29.54 / 29.54
Katri KyöstiHimangan Urheilijat31.95 / -
Annika LaulumaaLaitilan Jyske30.15 / 30.15
Salla MäkipereLiedon Parma31.05 / 31.05
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske30.12 / -
Neea NummiKiukaisten Kisailijat31.28 / 31.28
Emmi PatrikainenRauman Urheilijat32.67 / 32.67
Neea PelkonenKiukaisten Kisailijat32.08 / -
Sanni PihkoLauttakylän Luja - / -
Sani RajalaEurajoen Veikot30.14 / 30.35
Verna VuorelaLaitilan Jyske29.88 / -
 
T13 korkeus (11)
Salla MäkipereLiedon Parma1.20 / 1.20
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske1.47 / 1.47
Emilia MuuvilaKiukaisten Kisailijat - / -
Neea NummiKiukaisten Kisailijat1.10 / 1.10
Netta NummiKiukaisten Kisailijat1.05 / 1.05
Emmi PatrikainenRauman Urheilijat1.30 / 1.30
Sani RajalaEurajoen Veikot1.40 / 1.35
Fredrica SuoniemiKiukaisten Kisailijat1.25 / 1.25
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.37 / 1.37
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.37 / 1.37
Verna VuorelaLaitilan Jyske1.54 / 1.54
 
P11 60m (14)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat 9.50 / 9.50
Joona HeinoKiukaisten Kisailijat 9.95 / 9.95
Veikko HessoKiukaisten Kisailijat - / -
Elmeri KivipeltoLauttakylän Luja 9.50 / 9.50
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto10.08 / 10.08
Eerik LehtinenLauttakylän Luja 9.85 / -
Arttu MaanpääYläneen Kiri10.00 / 10.00
Jeri NiinivirtaUlvila Sport Team 9.83 / 9.83
Niklas NuorsaariPorin Yleisurheilu 9.48 / 9.48
Onni RekoSäkylän Urheilijat - / -
Konsta SaariKiukaisten Kisailijat11.39 / 11.39
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.51 / 8.51
Miiro TähkänenMerikarvian Into 9.80 / 9.80
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 9.34 / 9.34
 
P11 150m (13)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat - / -
Joona HeinoKiukaisten Kisailijat26.01 / -
Veikko HessoKiukaisten Kisailijat - / -
Elmeri KivipeltoLauttakylän Luja24.04 / -
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto23.96 / 23.96
Arttu MaanpääYläneen Kiri - / -
Jeri NiinivirtaUlvila Sport Team26.50 / -
Niklas NuorsaariPorin Yleisurheilu - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto24.63 / 24.63
Konsta SaariKiukaisten Kisailijat32.02 / -
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto22.27 / -
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat23.59 / -
 
P11 1000m (6)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat3:13.21 / 3:13.21
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto3:53.36 / 3:53.36
Arttu MaanpääYläneen Kiri3:48.38 / 3:48.84
Niklas NuorsaariPorin Yleisurheilu3:41.11 / 3:41.11
Konsta SaariKiukaisten Kisailijat3:55.81 / 3:55.81
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat3:52.5h / 3:54.73
 
P11 pituus (14)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat4.13 / 3.98
Kuisma HaapaniemiKiukaisten Kisailijat3.29 / -
Joona HeinoKiukaisten Kisailijat3.60 / 3.60
Veikko HessoKiukaisten Kisailijat - / -
Elmeri KivipeltoLauttakylän Luja3.98 / 3.98
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto3.34 / 3.34
Eerik LehtinenLauttakylän Luja3.94 / -
Jeri NiinivirtaUlvila Sport Team3.91 / 3.70
Niklas NuorsaariPorin Yleisurheilu3.83 / 3.83
Onni RekoSäkylän Urheilijat - / -
Konsta SaariKiukaisten Kisailijat3.21 / 3.21
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto4.69 / 4.69
Miiro TähkänenMerikarvian Into3.44 / -
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat3.76 / 3.60
 
T11 60m (14)
Elle KariniemiLauttakylän Luja 9.11 / 9.11
Vanessa LaulumaaLaitilan Jyske10.38 / 10.38
Aani LehtolaKiukaisten Kisailijat - / -
Janni MajuriHarjavallan Jymy10.93 / 10.93
Ida MäkiVirttaan Nousu 9.07 / 9.07
Netta NummiKiukaisten Kisailijat10.24 / 10.24
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Jenna PelkonenKiukaisten Kisailijat10.56 / 10.56
Inkeri RantapelkonenKiukaisten Kisailijat 9.80 / 9.80
Pinja RintalaLauttakylän Luja 9.64 / 9.64
Venla SaariKiukaisten Kisailijat10.72 / 10.72
Iida SaariolaPorin Tarmo10.50 / 10.50
Auni ViitasaloUudenkaupungin Kenttäkarhut10.70 / 10.70
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat - / -
 
T11 150m (10)
Elle KariniemiLauttakylän Luja22.90 / 23.40
Janni MajuriHarjavallan Jymy27.35 / -
Ida MäkiVirttaan Nousu23.30 / -
Netta NummiKiukaisten Kisailijat27.44 / -
Jenna PelkonenKiukaisten Kisailijat26.35 / -
Matleena PeltomäkiPorin Yleisurheilu24.93 / 24.93
Inkeri RantapelkonenKiukaisten Kisailijat25.43 / -
Venla SaariKiukaisten Kisailijat30.74 / -
Iida SaariolaPorin Tarmo31.20 / -
Auni ViitasaloUudenkaupungin Kenttäkarhut28.21 / -
 
T11 1000m (6)
Vanessa LaulumaaLaitilan Jyske3:37.24 / 3:37.24
Ida MäkiVirttaan Nousu3:36.1h / 3:36.1h
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja3:29.44 / 3:36.62
Jenna PelkonenKiukaisten Kisailijat3:54.94 / -
Venla SaariKiukaisten Kisailijat4:06.94 / 4:06.94
Auni ViitasaloUudenkaupungin Kenttäkarhut4:02.44 / 4:03.21
 
T11 pituus (13)
Amanda HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3.35 / 3.35
Elle KariniemiLauttakylän Luja4.13 / 4.07
Aani LehtolaKiukaisten Kisailijat3.09 / -
Janni MajuriHarjavallan Jymy3.08 / -
Ida MäkiVirttaan Nousu4.20 / 4.20
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja4.04 / 4.04
Netta NummiKiukaisten Kisailijat3.27 / 3.27
Jenna PelkonenKiukaisten Kisailijat3.16 / -
Inkeri RantapelkonenKiukaisten Kisailijat3.80 / 3.80
Pinja RintalaLauttakylän Luja3.66 / 3.66
Venla SaariKiukaisten Kisailijat3.00 / 3.00
Iida SaariolaPorin Tarmo3.39 / 3.39
Auni ViitasaloUudenkaupungin Kenttäkarhut2.98 / 2.98
 
P9 40m (8)
Leevi HessoKiukaisten Kisailijat 7.29 / -
Joonatan JalonenEurajoen Veikot 7.27 / 7.27
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 6.81 / 6.81
Rasmus MajuriHarjavallan Jymy - / -
Jesse MäkitaloKiukaisten Kisailijat 8.00 / 8.00
Elmeri MyllymäkiMaskun Kataja 7.05 / 7.05
Jami NummiKiukaisten Kisailijat 7.82 / 7.82
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 6.95 / 6.95
 
P9 1000m (6)
Joonatan JalonenEurajoen Veikot3:48.33 / 3:48.33
Jesse MäkitaloKiukaisten Kisailijat4:34.65 / 4:34.65
Elmeri MyllymäkiMaskun Kataja3:38.45 / 3:38.45
Kasper NaskiNakkilan Vire3:55.85 / 3:55.85
Jami NummiKiukaisten Kisailijat4:11.27 / 4:11.27
Veikka SaariKiukaisten Kisailijat4:42.56 / 4:42.56
 
P9 pituus (8)
Leevi HessoKiukaisten Kisailijat3.47 / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto3.99 / 3.99
Rasmus MajuriHarjavallan Jymy - / -
Jesse MäkitaloKiukaisten Kisailijat2.91 / 2.91
Elmeri MyllymäkiMaskun Kataja3.86 / 3.86
Jami NummiKiukaisten Kisailijat2.88 / 2.88
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.59 / 3.59
Veikka SaariKiukaisten Kisailijat2.42 / 2.42
 
T9 40m (8)
Sara HonkakangasLaitilan Jyske 7.41 / 7.41
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu 7.08 / 7.08
Sara KunnasRauman Urheilijat 6.70 / 6.70
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat 7.42 / 7.42
Elisabeth SuoniemiKiukaisten Kisailijat 8.00 / 8.00
Milja TähkänenMerikarvian Into 7.37 / 7.37
Emma ToivonenLoimaan Leisku 7.38 / 7.38
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat 7.38 / 7.39
 
T9 1000m (6)
Sara HonkakangasLaitilan Jyske4:04.49 / 4:04.49
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Lotta PeltomäkiPorin Yleisurheilu4:32.70 / 4:32.70
Matleena PeltomäkiPorin Yleisurheilu4:11.14 / 4:11.14
Ilona RekoSäkylän Urheilijat - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat4:30.90 / 4:39.72
 
T9 pituus (9)
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu3.18 / 3.18
Sara KunnasRauman Urheilijat3.72 / 3.72
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat2.90 / 2.90
Matleena PeltomäkiPorin Yleisurheilu3.61 / 3.61
Ilona RekoSäkylän Urheilijat - / -
Elisabeth SuoniemiKiukaisten Kisailijat2.64 / 2.64
Milja TähkänenMerikarvian Into3.39 / 3.39
Emma ToivonenLoimaan Leisku3.27 / 3.27
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat3.32 / 3.32