Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
21.04. klo 13:00 Taaborin Olympiakävelyt (Uudy, Helsy, NåiD aluemestaruuskilpailu sekä Helsy ja NåiD pm 9-15v.)
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 37 henk. (37 lajisuoritusta)
M 10km kävely (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Heikki LahtinenIkurin Vire - / -
Asko TurkkiKyröskosken Ponsi - / -
 
N 10km kävely (6)
Jonna KorpiIkurin Vire - / -
Tiia KuikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jenni LahtinenIkurin Vire - / -
Sanna NeuvonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sanna RajalaVihdin Viesti - / -
Hanna WesterlundIF Drott - / -
 
N 20km kävely (1)
Hele HaapaniemiEspoon Tapiot - / -
 
M19 10km kävely (2)
Joni HavaKenttäurheilijat -58 - / -
Jaakko MäättänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
N19 10km kävely (2)
Anniina KivimäkiLapuan Virkiä - / -
Netta TuusjärviHelsingfors IFK - / -
 
M17 5km kävely (1)
Jerry JokinenNaantalin Löyly - / -
 
N17 5km kävely (3)
Venla-Nora NirkkonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Inka SakkaraElimäen Vauhti - / -
Heta VeikkolaLapuan Virkiä - / -
 
P15 3000m kävely (2)
Jonathan EkbergEsbo IF - / -
Akseli LeinoUrjalan Urheilijat - / -
 
T15 3000m kävely (5)
Essi HietulaTapanilan Erä - / -
Taika NurroRekolan Raikas - / -
Hilda OilaEspoon Tapiot - / -
Aava SevonkariKeravan Urheilijat18.09,80 / 18.09,80
Anna-Maj VierikkoRekolan Raikas - / -
 
P13 2000m kävely (1)
William ForsténEsbo IF - / -
 
T13 2000m kävely (4)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mea HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Heidi VakkilainenVantaan Salamat - / -
 
T11 1000m kävely (5)
Maija HarjuJanakkalan Jana - / -
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Noelle KollinEsbo IF - / -
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
P9 1000m kävely (1)
Kasper SalmiEspoon Tapiot - / -
 
T9 1000m kävely (2)
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -