Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.03. klo 13:00 Esbo IF klubbhalltävlingen
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 39 henk. (75 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Esbo IF ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P15 60m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Walter TörnwallEsbo IF - / -
 
P15 korkeus (1)
Walter TörnwallEsbo IF - / -
 
P15 kuula (1)
Walter TörnwallEsbo IF - / -
 
P13 60m (5)
Daniel EkbergEsbo IF - / -
Roger EklundEsbo IF9,01 / 9,01
Jonatan ÖsterholmEsbo IF8,95 / 8,95
Rasmus VuonorantaEsbo IF - / -
Max WredeEsbo IF08,91 / 08,91
 
P13 korkeus (3)
Roger EklundEsbo IF - / -
Jonatan ÖsterholmEsbo IF130 / 130
Max WredeEsbo IF130 / 130
 
P13 kuula (4)
Rasmus BergholmEsbo IF - / -
Mikael BöckermanEsbo IF - / -
Roger EklundEsbo IF - / -
Rasmus VuonorantaEsbo IF - / -
 
T13 60m (12)
Saga BergholmEsbo IF - / -
Saga HöijerEsbo IF - / -
Fia KivikoskiEsbo IF9,35 / 9,35
Olivia KollinEsbo IF - / -
Mona LamppuEsbo IF - / -
Malin LindrothEsbo IF8,92 / 8,92
Wilma NordströmEsbo IF - / -
Alexandra NylundEsbo IF8,89 / 9,07
Telma ÖströmEsbo IF - / -
Anniina RahunenEsbo IF - / -
Ella RåstedtEsbo IF10,08 / 10,11
Leonie WinellEsbo IF8,82 / 8,82
 
T13 korkeus (6)
Saga BergholmEsbo IF136 / 136
Mona LamppuEsbo IF - / 121
Malin LindrothEsbo IF130 / -
Wilma NordströmEsbo IF - / -
Ella RåstedtEsbo IF120 / 118
Leonie WinellEsbo IF - / -
 
T13 kuula (10)
Saga BergholmEsbo IF - / -
Bianca KanervaEsbo IF - / -
Olivia KollinEsbo IF - / -
Mona LamppuEsbo IF - / -
Malin LindrothEsbo IF - / -
Wilma NordströmEsbo IF - / -
Julia NystrandEsbo IF - / -
Anniina RahunenEsbo IF - / -
Ella RåstedtEsbo IF6,50 / 6,50
Leonie WinellEsbo IF - / -
 
P11 60m (3)
Alex EsselströmEsbo IF10,34 / -
Aron LamminpääEsbo IF - / -
Oliver SandströmEsbo IF - / -
 
P11 pituus (3)
Alex EsselströmEsbo IF - / -
Aron LamminpääEsbo IF - / -
Oliver SandströmEsbo IF - / -
 
T11 60m (6)
Jenni HirvonenEsbo IF - / -
Alva KollinEsbo IF - / -
Noelle KollinEsbo IF - / -
Emilia SiggbergEsbo IF9,56 / 9,56
Rebecka SmedmanEsbo IF - / -
Aila VarilaEsbo IF - / -
 
T11 pituus (7)
Jenni HirvonenEsbo IF - / -
Alva KollinEsbo IF - / -
Noelle KollinEsbo IF - / -
Suvi RudvinEsbo IF - / -
Emilia SiggbergEsbo IF381 / 381
Rebecka SmedmanEsbo IF - / -
Aila VarilaEsbo IF - / -
 
P10 60m (3)
Kevin HartwallEsbo IF - / -
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Max SundholmEsbo IF9,80 / 9,80
 
P10 pituus (3)
Kevin HartwallEsbo IF372 / -
Elmer KeinänenEsbo IF370 / 370
Max SundholmEsbo IF331 / 331
 
T10 pituus (1)
Nadja EkbergEsbo IF - / -
 
P9 40m (2)
Ian ForsEsbo IF - / -
Jesse HirvonenEsbo IF - / -
 
P9 pituus (2)
Ian ForsEsbo IF - / -
Jesse HirvonenEsbo IF - / -
 
T9 40m (1)
Matilda TörnwallEsbo IF - / -
 
T9 pituus (1)
Matilda TörnwallEsbo IF - / -