Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
15.12. klo 10:00 Tonttukisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 240 henk. (464 lajisuoritusta)
P15 60m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Rasmus HaavistoMaskun Kataja 7.86 / 7.86
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto 7.96 / 7.96
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama 9.13 / 9.13
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.61 / 7.61
Jaakko KuoppaMaskun Kataja - / -
Patrick LindbergKarkkilan Pojat 7.95 / 8.34
Martin MäenpääLaitilan Jyske 8.46 / -
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat 7.87 / 7.87
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto 8.08 / 8.12
 
P15 pituus (6)
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto5.16 / -
Aapo KalajokiRaision Kuula4.31 / 4.31
Patrick LindbergKarkkilan Pojat5.95 / 5.30
Martin MäenpääLaitilan Jyske - / -
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat5.90 / 5.90
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto5.51 / 5.51
 
P15 kuula (3)
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto11.28 / 11.28
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu11.47 / 11.47
Aapo KalajokiRaision Kuula10.03 / 10.03
 
T15 60m (25)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu 8.12 / 8.12
Annina DoktarVantaan Salamat 8.85 / 9.07
Siiri EloluotoRaision Kuula 8.65 / 8.84
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.17 / 9.31
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 8.68 / 8.78
Peppiina HiltunenVantaan Salamat 8.90 / 8.97
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu 9.16 / 9.16
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu 8.64 / 8.68
Saara KivikariTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Henni LiimattaMaskun Kataja 8.83 / 8.83
Carla LiukkonenEspoon Tapiot 8.09 / 8.09
Alina LoikasTurun Urheiluliitto 8.82 / 8.82
Viveka LoukolaRaision Kuula 8.26 / 8.26
Ida MäkinenKiukaisten Kisailijat - / -
Emma NoponenVantaan Salamat 9.46 / 9.73
Petra OjanenTurun Urheiluliitto 9.42 / 9.43
Emmi ParhialaVantaan Salamat 8.79 / 8.93
Venla PoikonenKiukaisten Kisailijat 8.70 / 9.26
Olivia SalmelainenMaskun Kataja 8.39 / 8.39
Anniina SalokannelMaskun Kataja 8.38 / 8.38
Kiia SandholmTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat 8.71 / 8.93
Oona SyyriForssan Salama 8.70 / 8.70
Emma TainioPaimion Urheilijat 8.05 / 8.05
Meri-Tuuli ToivonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
T15 60m aj (13)
Annina DoktarVantaan Salamat10.59 / 10.59
Siiri EloluotoRaision Kuula - / -
Minea FogelholmEspoon Tapiot 9.04 / 9.74
Peppiina HiltunenVantaan Salamat10.32 / 10.50
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu11.20 / 11.20
Saara KivikariTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Henni LiimattaMaskun Kataja10.91 / 10.91
Carla LiukkonenEspoon Tapiot 9.07 / 9.07
Viveka LoukolaRaision Kuula 9.29 / 9.29
Emma NoponenVantaan Salamat12.11 / 12.11
Saana NuolikoskiVantaan Salamat12.04 / 12.04
Emmi ParhialaVantaan Salamat10.42 / 10.42
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 9.60 / 9.60
 
T15 pituus (19)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu4.78 / 4.78
Minea FogelholmEspoon Tapiot4.68 / 4.68
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu3.85 / 3.81
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu4.30 / 4.30
Peppiina HiltunenVantaan Salamat4.17 / 4.04
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu4.21 / 4.21
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu5.05 / 5.05
Saara KivikariTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Aava LajunenVantaan Salamat4.27 / 4.00
Henni LiimattaMaskun Kataja4.63 / 4.63
Milja MajuriVantaan Salamat4.19 / 4.19
Ida MäkinenKiukaisten Kisailijat - / -
Saana NuolikoskiVantaan Salamat3.60 / 3.40
Petra OjanenTurun Urheiluliitto3.91 / 3.91
Emmi ParhialaVantaan Salamat4.80 / 4.52
Eva PeltopuroVantaan Salamat3.92 / 3.88
Venla PoikonenKiukaisten Kisailijat4.38 / 4.09
Charlotta SuoniemiKiukaisten Kisailijat4.40 / 4.12
Meri-Tuuli ToivonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
T15 kuula (15)
Peppiina HiltunenVantaan Salamat7.88 / 7.88
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu8.33 / 8.33
Liinu JokelaPerniön Urheilijat9.32 / 9.32
Vera KarttunenPorin Yleisurheilu9.56 / 8.83
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto - / -
Saara KivikariTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Aava LajunenVantaan Salamat7.15 / 7.15
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto10.13 / 10.13
Henni LiimattaMaskun Kataja9.27 / 9.27
Petra OjanenTurun Urheiluliitto10.56 / 10.56
Ella PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Emmi ParhialaVantaan Salamat7.83 / 7.83
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat - / -
Meri-Tuuli ToivonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat9.19 / 9.19
 
P13 60m (8)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto 8.95 / 9.17
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.51 / 8.58
Alvar ItämeriTurun Urheiluliitto 8.74 / 8.74
Otso JuvonenTurun Urheiluliitto 9.15 / 9.24
Aapo KalajokiRaision Kuula 8.98 / 8.98
Sami PorrasojaRaision Kuula 8.81 / 8.95
Oskari SalmelainenMaskun Kataja 8.27 / 8.27
René-Peter VuorioMaarian Mahti 9.06 / 9.24
 
P13 1000m (9)
Edwin ItämeriTurun Urheiluliitto3:29.45 / 3:29.45
Nikolas LindénLoimaan Leisku3:42.33 / 3:42.33
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3:47.82 / 3:47.82
Jere SantaluotoRaision Kuula3:32.70 / 3:32.70
Hannu SjöblomLoimaan Leisku3:31.45 / 3:31.45
Juho TouruForssan Salama - / -
Atte VirtanenLiedon Parma3:57.25 / 3:57.25
Tatu VirtanenLiedon Parma3:31.09 / 3:31.09
Matias WilenKaarinan Ura3:48.43 / 3:48.43
 
P13 60m aj (6)
Eemil AaltonenTurun Urheiluliitto - / -
Aarne AutioTurun Urheiluliitto10.91 / 10.91
Lauri KilpeläinenPiikkiön Kehitys - / -
Sami PorrasojaRaision Kuula - / -
Jere SantaluotoRaision Kuula13.00 / 13.00
Hannu SjöblomLoimaan Leisku12.82 / 12.82
 
P13 korkeus (4)
Sami PorrasojaRaision Kuula1.38 / 1.38
Hannu SjöblomLoimaan Leisku1.34 / 1.34
Juho TouruForssan Salama1.35 / 1.35
René-Peter VuorioMaarian Mahti1.44 / 1.44
 
T13 60m (47)
Jenna AarnioHelsingin Tarmo 9.77 / 9.77
Liisa AlareLiedon Parma 9.61 / 9.61
Alexandra AlariLiedon Parma11.02 / 11.02
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto 9.06 / 9.06
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto 9.01 / 9.01
Josefina BlombergNagu IF 9.56 / 9.56
Inka EkbomSalon Vilpas 9.11 / 9.11
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu 9.27 / 9.29
Mia GorskiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.29 / 9.36
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto 9.83 / 10.16
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu 8.71 / 8.71
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.67 / 8.67
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 9.96 / 10.26
Helmi HeinonenLiedon Parma 9.27 / 9.27
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 8.82 / 9.24
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 9.09 / 9.62
Ronja HuppunenMaarian Mahti 9.42 / 9.67
Lili JokelaPerniön Urheilijat 8.97 / 9.06
Hilma KaronenLiedon Parma 9.27 / 9.39
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto 9.20 / 9.20
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto 9.31 / 9.31
Aava LajunenVantaan Salamat 8.35 / 8.62
Amanda LehtimäkiForssan Salama 8.44 / 8.44
Minea LindénLoimaan Leisku 8.85 / 8.85
Milja MajuriVantaan Salamat 8.49 / 8.66
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto 9.63 / 9.87
Salla MäkipereLiedon Parma 9.22 / 9.22
Maija MännistöTurun Urheiluliitto 9.01 / 9.01
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu 9.96 / 10.11
Saana NuolikoskiVantaan Salamat 9.45 / 10.07
Ella PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eva PeltopuroVantaan Salamat 9.48 / 9.63
Inka PikalaLittoisten Työväen Urheilijat 9.32 / 9.32
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto 8.72 / 8.72
Pinja RintamaaLiedon Parma 8.86 / 8.86
Vilma RönnemaaLiedon Parma 9.67 / 9.67
Nanna SainioTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Netta SarkkilaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Emma SjöbergRaision Kuula 8.90 / 8.97
Sara SnickarsNagu IF 9.48 / 9.48
Laura TouruForssan Salama 9.77 / 9.77
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 8.10 / 8.23
Minttu ViitanenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Mea VirtaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske 8.84 / 8.84
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.65 / 8.89
 
T13 1000m (11)
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu4:03.33 / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3:37.72 / 3:37.72
Mia GorskiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu4:05.44 / 4:05.44
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu3:56.94 / 3:56.94
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto3:36.29 / 3:36.29
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eva PeltopuroVantaan Salamat3:23.34 / 3:23.34
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto3:39.93 / 3:39.93
Nanna SainioTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Mea VirtaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
T13 60m aj (20)
Jenna AarnioHelsingin Tarmo12.76 / 12.76
Laura AhlqvistSalon Vilpas - / -
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto11.75 / 11.75
Inka EkbomSalon Vilpas - / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas - / -
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto12.26 / 12.26
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto14.74 / 14.74
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma10.74 / 10.74
Minne KänkänenSalon Vilpas - / -
Saima KossaSauvon Urheilijat10.72 / 10.72
Iina LokistoSalon Vilpas - / -
Milja MajuriVantaan Salamat10.37 / 11.19
Ida MäkiVirttaan Nousu - / -
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat11.35 / 10.50
Minttu ViitanenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto - / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske 9.95 / 9.95
Aada VuoriahoLaitilan Jyske11.87 / 11.87
Carmen WellingTurun Urheiluliitto - / -
 
T13 korkeus (25)
Laura AhlqvistSalon Vilpas1.31 / 1.28
Elli AjosenpääMaskun Kataja1.44 / 1.44
Liisa AlareLiedon Parma1.30 / 1.30
Josefina BlombergNagu IF1.33 / 1.33
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu1.18 / 1.18
Anni HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu1.28 / 1.28
Ronja HuppunenMaarian Mahti1.42 / 1.42
Hilma KaronenLiedon Parma1.30 / 1.30
Linnea KeroTurun Urheiluliitto1.35 / 1.35
Saima KossaSauvon Urheilijat1.52 / 1.52
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu1.13 / 1.13
Ella PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Inka PikalaLittoisten Työväen Urheilijat1.49 / 1.49
Vilja RiihimäkiVantaan Salamat1.45 / 1.45
Sara SnickarsNagu IF1.29 / 1.29
Laura TouruForssan Salama1.40 / 1.40
Annika UusiperhePiikkiön Kehitys1.45 / 1.45
Jenna VakkilainenVantaan Salamat1.49 / 1.49
Minttu ViitanenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Mea VirtaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Alina VirtanenPiikkiön Kehitys1.58 / 1.58
Hilda VoutilainenKaarinan Ura1.42 / 1.42
Aada VuoriahoLaitilan Jyske1.35 / 1.35
Carmen WellingTurun Urheiluliitto1.35 / 1.35
 
P11 60m (14)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 8.85 / 9.01
Lukas BrandtNaantalin Löyly 8.96 / 8.96
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu 9.97 / 10.03
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly 9.46 / 9.46
Nikolas LindénLoimaan Leisku 9.70 / 9.97
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto10.18 / 10.35
Ardit MustafaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu 9.19 / 9.26
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.66 / 8.66
Jonatan SunilaKaarinan Ura 9.55 / 9.55
Daniel VanhanenTurun Weikot Yleisurheilu10.64 / 11.01
Vilho VuoriTurun Weikot Yleisurheilu10.92 / 10.95
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 9.23 / 9.27
 
P11 pituus (14)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto4.15 / 4.15
Lukas BrandtNaantalin Löyly4.17 / 4.17
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu3.13 / 3.13
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto3.58 / 3.58
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly4.27 / 4.27
Nikolas LindénLoimaan Leisku3.66 / 3.66
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto3.39 / 3.39
Ardit MustafaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu3.69 / 3.69
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto4.42 / 4.42
Jonatan SunilaKaarinan Ura3.41 / 3.41
Vilho VuoriTurun Weikot Yleisurheilu2.96 / 2.96
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat3.75 / 3.75
 
P11 kuula (9)
Lukas BrandtNaantalin Löyly8.49 / 8.49
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu7.24 / 7.24
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto6.38 / 6.38
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto5.91 / 5.91
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto6.59 / 6.59
Riku NaulaTurun Urheiluliitto10.77 / 10.73
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Daniel VanhanenTurun Weikot Yleisurheilu5.23 / 5.11
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat7.38 / 7.38
 
T11 60m (41)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu 9.39 / 9.40
Milla AarnioNaantalin Löyly 9.73 / 9.73
Saima AhonenTurun Urheiluliitto 9.90 / 9.90
Ella DolietisÅIFK Friidrott 9.12 / 9.12
Iisa EloTurun Weikot Yleisurheilu 9.86 / 10.19
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto 9.56 / 9.56
Roosa HaanpääViialan Valtti10.20 / 10.20
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto10.34 / -
Helka HeinonenLiedon Parma10.74 / 10.74
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto 9.81 / 10.26
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott 9.49 / 9.61
Verna HuppunenMaarian Mahti 9.65 / 9.88
Pihla KaijulaTurun Urheiluliitto10.04 / 10.04
Aada KalliolaRaision Kuula 9.10 / 9.42
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto 9.96 / 10.05
Vilja KoivistoLiedon Parma - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo10.68 / 11.06
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat10.24 / 10.24
Eden KytöNaantalin Löyly 9.19 / 9.57
Oona LampinenLiedon Parma 9.32 / 9.59
Erika LehtiTurun Urheiluliitto - / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama 9.27 / 9.30
Aani LehtolaKiukaisten Kisailijat 9.89 / 10.80
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto10.11 / 11.07
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto 9.78 / 9.78
Ida MäkiVirttaan Nousu 9.13 / 9.21
Matilda MehtoNaantalin Löyly 9.68 / 9.68
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 9.31 / 9.31
Linnea NieminenLiedon Parma10.43 / 10.43
Lydia OlsboTurun Weikot Yleisurheilu 9.64 / 9.96
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto 9.98 / 10.30
Iida RuohoTurun Urheiluliitto 9.78 / 10.04
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto10.18 / 10.27
Tilda SalmiRaision Kuula 9.33 / 9.82
Josefiina SalonenTurun Urheiluliitto 9.78 / 9.78
Venla TainioPaimion Urheilijat 9.38 / 9.38
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 9.83 / 10.18
Vilma ToivonenLoimaan Leisku10.45 / 10.45
Iida VähätaloNaantalin Löyly 9.86 / 9.86
Ida ValkeinenLiedon Parma 9.74 / 9.74
Lotta VienonenTurun Weikot Yleisurheilu11.60 / 12.07
 
T11 pituus (37)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu4.10 / 4.10
Milla AarnioNaantalin Löyly3.36 / -
Saima AhonenTurun Urheiluliitto3.64 / 3.64
Ella DolietisÅIFK Friidrott3.91 / 3.91
Iisa EloTurun Weikot Yleisurheilu3.21 / 3.21
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto3.74 / 3.74
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto3.72 / 3.38
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott3.58 / 3.58
Verna HuppunenMaarian Mahti4.22 / 3.88
Pihla KaijulaTurun Urheiluliitto3.36 / 3.36
Aada KalliolaRaision Kuula3.39 / 3.05
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo2.92 / 2.71
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat3.47 / 3.47
Eden KytöNaantalin Löyly3.86 / 3.67
Oona LampinenLiedon Parma3.92 / 3.80
Miranda LehtimäkiForssan Salama4.09 / 4.09
Aani LehtolaKiukaisten Kisailijat3.48 / 3.37
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto3.07 / 3.03
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto3.49 / 3.49
Moa LuukkanenHelsingin Tarmo3.03 / 3.03
Matilda MehtoNaantalin Löyly3.60 / 3.55
Judith MirandaTurun Urheiluliitto4.10 / 4.10
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat3.69 / 3.69
Linnea NieminenLiedon Parma3.24 / 3.24
Jessica NilaRaision Kuula3.42 / 3.42
Lydia OlsboTurun Weikot Yleisurheilu4.00 / 3.51
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto3.64 / 3.63
Kerttu RankiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto4.12 / 3.87
Tilda SalmiRaision Kuula3.99 / 3.51
Josefiina SalonenTurun Urheiluliitto3.84 / 3.53
Venla TainioPaimion Urheilijat3.62 / 3.62
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto3.69 / 3.43
Vilma ToivonenLoimaan Leisku3.20 / 3.20
Iida VähätaloNaantalin Löyly3.90 / 3.90
Ida ValkeinenLiedon Parma3.50 / 3.50
Lotta VienonenTurun Weikot Yleisurheilu2.67 / 2.67
 
T11 kuula (33)
Milla AarnioNaantalin Löyly6.98 / 6.98
Saima AhonenTurun Urheiluliitto7.74 / 7.74
Roosa HaanpääViialan Valtti9.68 / 9.68
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto7.60 / 7.60
Pinja KärhäLoimaan Jankko12.48 / 12.48
Venla KärhäLoimaan Jankko11.32 / 11.24
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto6.99 / 6.99
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo4.67 / 4.67
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat6.50 / 6.50
Oona LampinenLiedon Parma8.12 / 8.12
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto6.03 / 6.03
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto5.78 / 5.78
Moa LuukkanenHelsingin Tarmo6.04 / 6.04
Ida MäkiVirttaan Nousu7.64 / 7.64
Venla MannerTurun Urheiluliitto8.43 / 8.43
Matilda MehtoNaantalin Löyly9.55 / 9.55
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat8.69 / 8.69
Linnea NieminenLiedon Parma5.46 / 5.46
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto7.54 / 7.54
Jenna PuolaKaarinan Ura8.39 / 8.39
Iida RuohoTurun Urheiluliitto5.70 / 5.70
Tilda SalmiRaision Kuula8.48 / 8.48
Josefiina SalonenTurun Urheiluliitto7.82 / 7.82
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto6.63 / 6.63
Vilma ToivonenLoimaan Leisku6.72 / 6.72
Iida VähätaloNaantalin Löyly6.25 / 6.25
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat3.89 / 3.89
Ida ValkeinenLiedon Parma6.28 / 6.28
Miina ValtonenPaimion Urheilijat6.28 / 6.28
Lotta VienonenTurun Weikot Yleisurheilu4.32 / 4.32
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto9.31 / 9.31
Helmi VoutilainenKaarinan Ura7.78 / 7.78
Julia VuoriForssan Salama8.91 / 8.91
 
P9 40m (15)
Yusuf HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott 6.74 / 6.74
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto - / -
Julius JuslinLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto 7.22 / 7.22
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 6.93 / 6.93
Karo MajuriVantaan Salamat 6.84 / 6.97
Osku MäkinenTurun Urheiluliitto 7.26 / 7.26
Juho MännistöTurun Urheiluliitto 8.45 / 8.45
Lauri NiiranenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 7.08 / 7.08
Oskari PekkarinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Oskari PekkarinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku 7.16 / 7.16
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto 6.85 / 6.85
 
P9 pituus (20)
Yusuf HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott3.88 / 3.88
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto - / -
Julius JuslinLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Eero KaunistoNaantalin Löyly3.48 / 3.48
Akseli KautiTurun Weikot Yleisurheilu2.98 / 2.66
Anton KinnunenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto3.39 / 3.30
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto4.08 / 3.66
Karo MajuriVantaan Salamat3.30 / 3.30
Juho MännistöTurun Urheiluliitto2.32 / 2.32
Lauri NiiranenTurun Weikot Yleisurheilu2.70 / 2.70
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.63 / 3.39
Oskari PekkarinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Oskari PekkarinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku2.99 / 2.77
Roope SäkkinenTurun Urheiluliitto - / -
Joel SantaluotoRaision Kuula - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.24 / 4.07
 
T9 40m (30)
Fanny AlariLiedon Parma 7.35 / 7.51
Elina HakuniNaantalin Löyly 8.49 / -
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku 7.35 / 7.35
Saara HolmbergTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Ines KauppinenTurun Urheiluliitto - / -
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Siina KossaSauvon Urheilijat - / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto - / -
Inka LaukkanenTurun Urheiluliitto - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 6.61 / 6.61
Minttu LautkankareNaantalin Löyly 7.64 / 7.64
Vendi LehtimäkiForssan Salama 7.65 / 7.65
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly 8.60 / -
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto 7.71 / 7.71
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto 7.97 / 7.97
Ardea MustafaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lilja NieminenLiedon Parma - / -
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu 7.73 / 7.73
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto - / -
Laura SovijärviLiedon Parma 7.48 / 7.48
Emma SuovanenVahdon Tuisku 7.38 / 7.38
Ellen TaponenSalon Vilpas 6.88 / 6.88
Jade TerhoTurun Urheiluliitto 7.32 / 7.32
Emma ToivonenLoimaan Leisku 7.38 / 7.38
Edith TuominenLiedon Parma - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat 7.34 / 7.40
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu 7.27 / 7.27
 
T9 pituus (31)
Fanny AlariLiedon Parma3.24 / 3.23
Elina HakuniNaantalin Löyly3.27 / 3.27
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat2.83 / 2.83
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.48 / 3.28
Saara HolmbergTurun Weikot Yleisurheilu2.66 / 2.66
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto2.78 / 2.78
Siina KossaSauvon Urheilijat - / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly3.96 / 3.96
Minttu LautkankareNaantalin Löyly2.86 / 2.86
Mandi LehtimäkiForssan Salama2.63 / 2.63
Vendi LehtimäkiForssan Salama3.17 / 2.86
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat3.02 / 3.02
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly2.78 / 2.78
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto2.71 / 2.71
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto2.57 / 2.57
Ardea MustafaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Lilja NieminenLiedon Parma - / -
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu3.11 / 2.86
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Viivi RuohonenTurun Weikot Yleisurheilu2.70 / 2.70
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto - / -
Emma SuovanenVahdon Tuisku3.23 / 3.23
Ellen TaponenSalon Vilpas3.44 / 3.44
Jade TerhoTurun Urheiluliitto2.77 / 2.77
Emma ToivonenLoimaan Leisku3.33 / 3.33
Edith TuominenLiedon Parma2.95 / 2.95
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat3.27 / 3.01
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu3.48 / 3.14