Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
16.07. klo 17:30 Ratakusiaiset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 142 henk. (143 lajisuoritusta)
M 600m (16)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Benjamin HeinonenTampereen Pyrintö1:30.52 / 1:30.52
Kimmo HöijerTurun Weikot Yleisurheilu1:36.08 / -
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö1:35.17 / -
Kasper JokinenNaantalin Löyly1:40.21 / -
Petri LaaksonenTurun Urheiluliitto - / -
Kalle LahtinenTampereen Pyrintö1:54.81 / -
Krister LaineTurun Urheiluliitto - / -
Valtteri LehtonenTurun Urheiluliitto1:29.66 / -
Eetu LindholmTurun Urheiluliitto1:30.70 / -
Lasse NordqvistTurun Weikot Yleisurheilu1:32.74 / -
Mikael SalminenNaantalin Löyly - / -
Thomas SandbergÅIFK Friidrott1:35.80 / -
Juho-Kusti SivosaviTurun Weikot Yleisurheilu1:32.61 / -
Markus TeijulaNaantalin Löyly1:17.74 / -
Elias TuominenNaantalin Löyly1:20.56 / -
Christian VänttinenNaantalin Löyly1:20.77 / -
 
N 600m (11)
Aura AnsaharjuTurun Urheiluliitto - / -
Kiia KeinonenTampereen Pyrintö1:41.03 / -
Ella KohoLiedon Parma1:55.76 / -
Viivi LankinenTurun Urheiluliitto - / -
Bea ÖstermanTurun Urheiluliitto1:46.58 / -
Ilona PulkkinenTurun Weikot Yleisurheilu1:49.3h / -
Miina RahtuLiedon Parma1:56.48 / -
Anni RätyTurun Urheiluliitto - / -
Sara-Elise RuokonenKuusjoen Humu1:45.28 / -
Eevi SiniketoTampereen Pyrintö1:45.95 / -
Veronika VirtapohjaTampereen Pyrintö - / -
 
M17 600m (1)
Sampo EräpolkuLiedon Parma - / -
 
N17 600m (8)
Venla HaralaTampereen Pyrintö - / -
Milja HeikuraTurun Urheiluliitto1:41.72 / -
Aino HonkanenTurun Urheiluliitto1:47.92 / -
Daniela LöfgrenTurun Urheiluliitto - / -
Sol MalkaSalon Vilpas - / -
Maria PalmuTurun Urheiluliitto1:56.51 / -
Alisa PennanenForssan Salama2:00.42 / -
Sofia PiispaSalon Vilpas1:47.65 / -
 
P15 600m (5)
Rasmus HaavistoMaskun Kataja2:05.5h / -
Aaro LaaksonenTurun Urheiluliitto1:40.20 / -
Kalle OksanenMaskun Kataja - / -
Joona RasiMaskun Kataja1:38.44 / -
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto1:45.37 / -
 
T15 600m (5)
Lotta ArroKaarinan Ura - / -
Silja GomanNousiaisten Susi1:50.57 / -
Fiia KajulaRaision Kuula1:51.53 / -
Petra OjanenTurun Urheiluliitto2:09.91 / -
Muska SandenSalon Vilpas1:50.62 / -
 
P14 600m (6)
Aarni EijsSalon Vilpas1:51.28 / -
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö1:35.17 / -
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1:40.38 / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto1:43.88 / -
Tiitus PökkönenLiedon Parma2:00.05 / -
Lauri SaarinenKalannin Vankka1:53.99 / -
 
T14 600m (3)
Aino LausniemiLauttakylän Luja2:04.0h / -
Eveliina PääkköVahdon Tuisku1:52.82 / -
Sara SyrjäläKosken Kaiku2:04.07 / -
 
P13 600m (4)
Samuel MarkuVahdon Tuisku - / -
Eetu SalmiYläneen Kiri2:22.79 / -
Jere SantaluotoRaision Kuula2:00.42 / -
Niklas TammiLiedon Parma2:12.95 / -
 
T13 600m (20)
Linda ElläKalannin Vankka2:06.59 / -
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto2:06.14 / -
Helmi HeinonenLiedon Parma1:58.70 / -
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto2:15.07 / -
Ronja HuppunenMaarian Mahti2:37.5 / -
Pihla JokinenLiedon Parma2:08.28 / -
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto1:48.39 / -
Fanny KeroIF Raseborg1:49.77 / 1:49.77
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto1:59.0h / -
Saima KossaSauvon Urheilijat2:00.70 / -
Minea LindénLoimaan Leisku1:51.33 / -
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske2:07.92 / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto1:49.45 / -
Ella RajamäkiTurun Urheiluliitto2:01.55 / -
Vilma RönnemaaLiedon Parma2:00.63 / -
Aino SaarinenKalannin Vankka2:07.93 / -
Elsi TuominenTurun Urheiluliitto - / -
Emma TuominenTurun Urheiluliitto - / -
Eveliina VirtanenTurun Urheiluliitto2:10.59 / -
Ea VuoriMäntsälän Urheilijat1:50.67 / -
 
P12 600m (8)
Matias AuremaaTurun Urheiluliitto1:49.20 / -
Artur EmaldynovSalon Vilpas - / -
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas2:12.37 / -
Eetu MattilaVirttaan Nousu2:25.63 / -
Miro MattilaLiedon Parma1:58.46 / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku2:04.55 / -
Otto SyrjäläKosken Kaiku2:10.24 / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti1:59.68 / -
 
T12 600m (11)
Emilia ElläKalannin Vankka1:57.93 / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas1:58.69 / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma2:04.84 / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske2:07.26 / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto2:01.49 / -
Iina LokistoSalon Vilpas - / -
Salla MäkipereLiedon Parma2:15.37 / -
Karoliina OlliYläneen Kiri - / -
Camilla SilenTurun Urheiluliitto1:54.75 / -
Veera SovijärviLiedon Parma2:15.44 / -
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma2:33.85 / -
 
P11 600m (8)
Theo GullbergVasa IS1:58.92 / 1:58.92
Luca JämsenSalon Vilpas2:11.37 / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg1:56.44 / -
Aatu KukkonenLiedon Parma - / -
Oliver PulkkiTurun Toverit2:05.51 / -
Kustaa SalmelaKalannin Vankka2:01.69 / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott2:08.67 / -
Joonas TammiLiedon Parma2:30.21 / -
 
T11 600m (10)
Vivian IhanmäkiLaitilan Jyske2:21.31 / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka2:08.24 / -
Oona LampinenLiedon Parma2:09.89 / -
Vanessa LaulumaaLaitilan Jyske2:07.39 / -
Ida MäkiVirttaan Nousu2:00.67 / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja1:59.85 / -
Lumia ReivoLaitilan Jyske - / -
Anni SaarinenKalannin Vankka2:13.19 / -
Sanni TuominenSomeron Esa2:09.9h / -
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot1:58.17 / 1:58.17
 
P10 600m (6)
Lukas BrandtNaantalin Löyly1:57.53 / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto2:18.2h / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku2:12.8h / -
Onni SalminenLaitilan Jyske - / -
Atte VirtanenLiedon Parma2:26.00 / -
Tatu VirtanenLiedon Parma2:04.94 / -
 
T10 600m (9)
Unna HeikkiläSalon Vilpas2:30.47 / -
Helka HeinonenLiedon Parma2:23.92 / -
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto2:13.24 / -
Lotta KeroTurun Urheiluliitto - / -
Essi LokistoSalon Vilpas - / -
Linnea NieminenLiedon Parma2:23.93 / -
Isla ReivoLaitilan Jyske - / -
Elli TättiläKalannin Vankka2:22.85 / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku2:17.6h / -
 
P9 600m (5)
Oskari AaltonenLaitilan Jyske2:12.7h / 2:12.7h
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto2:13.7h / 2:14.81
Elmeri MyllymäkiMaskun Kataja - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
Matias TammiLiedon Parma2:31.30 / -
 
T9 600m (7)
Greta AarnioSalon Vilpas2:19.44 / 2:19.44
Sara HonkakangasLaitilan Jyske - / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske2:26.5h / 2:26.5h
Laura SovijärviLiedon Parma - / -
Roosa SyrjäläKosken Kaiku2:32.00 / -
Emma TättiläKalannin Vankka - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku2:17.8h / -