Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
21.04. klo 14:00 av. pm- ja sisumaantiet
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 63 henk. (63 lajisuoritusta)
M 10 km (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Niko HaaroKristiinan Urheilijat - / -
Esko HeinolaKauhajoen Karhu - / -
Joni HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Juha JärveläKurikan Ryhti - / -
Niko LepistöLaihian Luja - / -
Antti Ranta-AhoVasa IS - / -
 
N 10 km (1)
Ritva Mäki-Mantila-PasanenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
M19 10 km (1)
Mikko KärkkäinenKauhavan Wisa - / -
 
M17 10 km (5)
Teemu HavimäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Frans KoivulaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Eemeli KumaraLaihian Luja - / -
Valtteri LuomalaKauhavan Wisa - / -
Aapo PasanenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
N17 6 km (3)
Veera HakomäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Laura LaitilaJalasjärven Jalas - / -
Meri SuomalainenVähänkyrön Viesti - / -
 
P15 4 km (6)
Reko HakomäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Otto HirvilampiÄhtärin Urheilijat - / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Heikki KumaraLaihian Luja - / -
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat - / -
Teemu PihlajamäkiLapuan Virkiä - / -
 
T15 4 km (4)
Senja GustafssonKauhavan Wisa - / -
Viola GustafssonKauhavan Wisa - / -
Joanna HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofia KarjanlahtiIlmajoen Kisailijat - / -
 
P13 maantiejuoksu 3km (2)
Eeli KeckmanKyrön Voima - / -
Vikki YlihärsiläJalasjärven Jalas - / -
 
T13 maantiejuoksu 3km (5)
Aida KoivistoLappajärven Veikot - / -
Venla KoivulaLaihian Luja - / -
Minea NäsiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti - / -
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
 
P12 maantiejuoksu 3km (2)
Einari SuksiTeuvan Rivakka - / -
Veikka YlihärsiläJalasjärven Jalas - / -
 
T12 maantiejuoksu 3km (8)
Lotta HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Serafina KarjanlahtiIlmajoen Kisailijat - / -
Sorella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Maija KumaraLaihian Luja - / -
Olivia KumaraLaihian Luja - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Anni RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Elviira SuksiTeuvan Rivakka - / -
 
P11 maantiejuoksu 2km (2)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Luukas NäsiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T11 maantiejuoksu 2km (2)
Mirva NäykkiLapuan Virkiä - / -
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat - / -
 
T10 maantiejuoksu 2km (6)
Milena ElomaaLaihian Luja - / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Fiia KarjanlahtiIlmajoen Kisailijat - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat - / -
Aliisa RiippiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
P9 maantiejuoksu 2km (5)
Väinö KeskinenJalasjärven Jalas - / -
Aaro LaksoLaihian Luja - / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Jatu NiemeläIlmajoen Kisailijat - / -
Eetu VäärämäkiIlmajoen Kisailijat - / -
 
T9 maantiejuoksu 2km (5)
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Saranna KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Aija KoivistoLappajärven Veikot - / -
Sanni KoivulaLaihian Luja - / -
Alma SaariJalasjärven Jalas - / -