Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
13.10. klo 13:00 Espoonlahden Heittokisat 2018
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 46 henk. (82 lajisuoritusta)
M kuula (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kaius KalevaEspoon Tapiot9.86 / 9.86
Aaro ViitalaEspoon Tapiot7.85 / 7.85
 
M moukari (1)
Tuomas KalliovaaraLänsi-Uudenmaan Urheilijat63.88 / 60.80
 
M19 moukari (1)
Oskari KaarilaNurmijärven Yleisurheilu53.51 / 53.51
 
N19 moukari (2)
Emma UosukainenEspoon Tapiot47.35 / 46.45
Iida UosukainenEspoon Tapiot - / -
 
M17 kuula (2)
Kaius KalevaEspoon Tapiot11.64 / 11.64
Aaro ViitalaEspoon Tapiot12.40 / 12.40
 
M17 moukari (3)
Kaius KalevaEspoon Tapiot50.01 / 50.01
Max LampinenSomeron Esa58.62 / 58.62
Tuomas RuotsalainenEspoon Tapiot51.36 / 51.36
 
N17 kuula (2)
Emma UosukainenEspoon Tapiot11.62 / 11.57
Iida UosukainenEspoon Tapiot10.36 / 10.30
 
N17 moukari (6)
Silja KosonenSomeron Esa64.66 / 64.66
Eeva LaineLappeenrannan Urheilu-Miehet48.15 / 48.15
Emilia RapinojaVeikkolan Veikot49.37 / 49.37
Anni SinelampiLahden Ahkera55.10 / 55.10
Emma UosukainenEspoon Tapiot - / -
Iida UosukainenEspoon Tapiot51.43 / 51.43
 
P15 kuula (2)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna11.83 / 11.83
Juho SuominenPiikkiön Kehitys10.73 / 10.73
 
P15 moukari (9)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna35.81 / 35.81
Aron JohanssonBorgå Akilles38.55 / 38.55
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat49.42 / 49.42
Max LampinenSomeron Esa64.25 / 64.25
Mico LampinenSomeron Esa46.00 / 46.00
Onni RustholkarhuLahden Ahkera31.43 / 31.43
Pyry SelinLahden Ahkera - / -
Juho SuominenPiikkiön Kehitys41.57 / 41.57
Reko TuominenTarvasjoen Urheilijat - / -
 
T15 kuula (1)
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto12.49 / 12.49
 
T15 moukari (7)
Pinja KärhäLoimaan Jankko43.40 / 43.40
Tyyne LaukkanenEspoon Tapiot34.88 / 34.88
Siru MyllykangasHeinolan Isku40.68 / 40.68
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto45.89 / 45.89
Julia NystrandEsbo IF34.41 / 34.41
Sara PuustinenBorgå Akilles47.04 / 47.04
Marika VirtanenSomeron Esa58.18 / 58.18
 
P13 kuula (2)
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat15.54 / 15.54
Aapo VanhanenEspoon Tapiot7.86 / 7.86
 
P13 moukari (7)
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat57.36 / 57.36
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto32.60 / 32.60
Mico LampinenSomeron Esa53.87 / 53.87
Samuel PuustinenBorgå Akilles38.11 / 38.11
Onni RustholkarhuLahden Ahkera42.47 / 42.47
Pyry SelinLahden Ahkera33.87 / 33.87
Reko TuominenTarvasjoen Urheilijat42.79 / 42.79
 
T13 kuula (7)
Roosa HaanpääViialan Valtti9.23 / 9.23
Tara HatakkaVantaan Salamat6.14 / 6.14
Aino IkäheimoEspoon Tapiot9.71 / 9.71
Pinja KärhäLoimaan Jankko10.88 / 10.88
Melina LundqvistBorgå Akilles8.02 / 8.02
Ella RåstedtEsbo IF7.38 / 7.38
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot8.34 / 8.34
 
T13 moukari (5)
Tara HatakkaVantaan Salamat21.91 / 21.91
Aino IkäheimoEspoon Tapiot35.73 / 35.73
Melina LundqvistBorgå Akilles27.27 / 27.27
Ella RåstedtEsbo IF23.45 / 23.45
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot21.24 / 21.24
 
P11 kuula (6)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot6.78 / 6.78
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.22 / 9.22
Sakari MäkeläLahden Ahkera6.24 / 6.24
Riku NaulaTurun Urheiluliitto10.73 / 10.73
Valtteri PunkkinenEspoon Tapiot - / -
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.27 / 9.27
 
P11 moukari (5)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto - / -
Valtteri PunkkinenEspoon Tapiot - / -
Aapo VanhanenEspoon Tapiot - / -
 
T11 kuula (3)
Roosa HaanpääViialan Valtti9.68 / 9.68
Pinja KärhäLoimaan Jankko12.21 / 12.21
Natalie SaarinenEspoon Tapiot10.46 / 10.46
 
T11 moukari (2)
Roosa HaanpääViialan Valtti - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot - / -
 
P9 kuula (1)
Elmeri HärkönenEspoon Tapiot - / -
 
P9 moukari (2)
Elmeri HärkönenEspoon Tapiot - / -
Volmari PaananenTampereen Pyrintö - / -
 
T9 kuula (2)
Emma HärkönenEspoon Tapiot - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna6.60 / 6.60
 
T9 moukari (2)
Emma HärkönenEspoon Tapiot - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -