Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.07. klo 17:00 Espoonlahden Heittokisat 2018
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 53 henk. (87 lajisuoritusta)
M kuula (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eino LindholmKenttäurheilijat -58 - / -
 
M kiekko (2)
Jouni HyttiLappeenrannan Urheilu-Miehet44.38 / 41.23
Juha MartinmäkiMikkelin Kilpa-Veikot43.41 / -
 
N kuula (1)
Sara OraheimoIF Raseborg13.14 / 12.28
 
N22 kiekko (1)
Salla TanskanenAsikkalan Raikas29.97 / -
 
M19 kiekko (1)
Aleksi MutanenHelsingfors IFK47.37 / 47.37
 
N19 kuula (1)
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK12.08 / 12.08
 
N19 kiekko (1)
Emilia AnttilaBorgå Akilles37.95 / 37.95
 
M17 kuula (2)
Kaius KalevaEspoon Tapiot11.52 / 11.52
Ilmari PehkonenRekolan Raikas11.05 / 11.05
 
M17 kiekko (5)
Kaius KalevaEspoon Tapiot38.59 / 38.59
Jonathan LindroosEspoon Tapiot34.57 / 34.57
Kalle PalolaHelsingfors IFK - / -
Ilmari PehkonenRekolan Raikas33.97 / 33.97
Joona TuusjärviHelsingfors IFK37.01 / 37.01
 
N17 kuula (4)
Saskia NahiEspoon Tapiot10.29 / 9.62
Rosa SalonenKenttäurheilijat -589.19 / 9.19
Emma UosukainenEspoon Tapiot11.62 / 11.57
Iida UosukainenEspoon Tapiot10.36 / 10.30
 
N17 kiekko (4)
Saskia NahiEspoon Tapiot33.83 / 33.83
Emmy OllasBorgå Akilles31.54 / 30.42
Emma UosukainenEspoon Tapiot38.14 / 36.24
Iida UosukainenEspoon Tapiot32.04 / 32.04
 
P15 kuula (2)
Max LampinenSomeron Esa14.56 / 14.56
Jonathan LindroosEspoon Tapiot10.42 / 10.42
 
P15 kiekko (3)
Aron JohanssonBorgå Akilles29.69 / 29.69
Max LampinenSomeron Esa49.36 / 49.36
Jonathan LindroosEspoon Tapiot49.00 / 49.00
 
T15 kuula (2)
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK12.39 / 12.39
Petra OjanenTurun Urheiluliitto10.56 / 10.56
 
T15 kiekko (2)
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK48.69 / 48.69
Petra OjanenTurun Urheiluliitto35.16 / 35.16
 
P13 kuula (3)
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat15.23 / 15.23
Mico LampinenSomeron Esa13.25 / 13.25
Tumi SirankoVantaan Salamat9.16 / 9.16
 
P13 kiekko (3)
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat45.66 / 45.66
Mico LampinenSomeron Esa46.96 / 46.96
Tumi SirankoVantaan Salamat30.15 / 30.15
 
T13 kuula (7)
Emma BacklundHelsingin Kisa-Veikot10.56 / 10.56
Tara HatakkaVantaan Salamat5.81 / 5.81
Aino IkäheimoEspoon Tapiot8.76 / 8.76
Sara MuukkaVantaan Salamat10.15 / 10.15
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot8.34 / 8.34
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot10.02 / 10.02
Marianna UtulahtiVihdin Viesti10.74 / 10.74
 
T13 kiekko (6)
Tara HatakkaVantaan Salamat16.02 / 16.02
Aino IkäheimoEspoon Tapiot26.04 / 26.04
Sara MuukkaVantaan Salamat34.11 / 34.11
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot23.85 / 23.85
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot31.51 / 31.51
Marianna UtulahtiVihdin Viesti28.23 / 28.23
 
P11 kuula (4)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot6.47 / 6.47
Abdulrahman ImoroHelsingin Kisa-Veikot8.69 / 8.69
Niilo SiikalaEspoon Tapiot5.64 / 5.64
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.26 / 9.08
 
P11 kiekko (3)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot14.63 / 14.63
Abdulrahman ImoroHelsingin Kisa-Veikot19.12 / 19.12
Aapo VanhanenEspoon Tapiot25.40 / 25.40
 
T11 kuula (7)
Roosa HaanpääViialan Valtti9.68 / 9.68
Jenni HirvonenEsbo IF6.51 / 6.51
Pinja KärhäLoimaan Jankko12.08 / 12.08
Tuulia KiuruTapanilan Erä6.12 / 6.04
Iida MuukkaVantaan Salamat8.33 / 8.33
Natalie SaarinenEspoon Tapiot10.28 / 10.28
Neelia SiikalaEspoon Tapiot5.50 / 5.50
 
T11 kiekko (8)
Roosa HaanpääViialan Valtti22.91 / 22.91
Erin JohanssonBorgå Akilles18.07 / -
Pinja KärhäLoimaan Jankko34.52 / 34.52
Tuulia KiuruTapanilan Erä17.10 / 17.10
Iida MuukkaVantaan Salamat29.83 / 29.83
Pihla OjalaSjundeå IF13.75 / 13.75
Natalie SaarinenEspoon Tapiot30.14 / 30.14
Neelia SiikalaEspoon Tapiot15.31 / -
 
P9 kuula (3)
Valtteri HaanpääViialan Valtti - / -
Jesse HirvonenEsbo IF6.33 / 6.33
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto7.11 / 7.11
 
P9 kiekko (3)
Valtteri HaanpääViialan Valtti - / -
Jesse HirvonenEsbo IF - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto - / -
 
T9 kuula (5)
Senja KärhäLoimaan Jankko7.30 / 7.30
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna5.78 / 5.78
Ella RäisänenEspoon Tapiot5.02 / 5.02
Lili SirankoVantaan Salamat2.90 / 2.90
Matilda SuokasKenttäurheilijat -585.11 / 5.11
 
T9 kiekko (3)
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot - / -
Matilda SuokasKenttäurheilijat -58 - / -