Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
22.04. klo 13:00 Espoonlahden Heittokisat 2018
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 37 henk. (61 lajisuoritusta)
M kuula (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
 
M17 kuula (1)
Kaius KalevaEspoon Tapiot10.94 / -
 
M17 moukari (3)
Kaius KalevaEspoon Tapiot - / -
Leevi LipponenLempäälän Kisa Yleisurheilu46.28 / 46.28
Joona TuusjärviHelsingfors IFK47.21 / 47.21
 
N17 kuula (4)
Silja KosonenSomeron Esa11.89 / 11.53
Eeva LaineLappeenrannan Urheilu-Miehet10.70 / 10.70
Emma UosukainenEspoon Tapiot11.62 / -
Iida UosukainenEspoon Tapiot10.36 / -
 
N17 moukari (4)
Silja KosonenSomeron Esa61.67 / 58.48
Eeva LaineLappeenrannan Urheilu-Miehet40.78 / -
Emma UosukainenEspoon Tapiot59.57 / 54.04
Iida UosukainenEspoon Tapiot48.23 / 41.29
 
P15 moukari (4)
Samuel KotilehtoNaantalin Löyly36.20 / -
Max LampinenSomeron Esa52.85 / 52.85
Jonathan LindroosEspoon Tapiot38.35 / -
Juho SuominenPiikkiön Kehitys34.55 / -
 
T15 kuula (4)
Tiina JärvinenLahden Ahkera12.06 / 12.06
Emmi MaloLopen Urheilijat10.22 / 10.22
Senja PanttiIF Sibbo-Vargarna11.01 / -
Marika VirtanenSomeron Esa9.43 / 9.39
 
T15 moukari (5)
Emma BacklundBorgå Akilles39.05 / -
Tiina JärvinenLahden Ahkera37.60 / -
Emmi MaloLopen Urheilijat35.55 / -
Senja PanttiIF Sibbo-Vargarna43.86 / 36.25
Marika VirtanenSomeron Esa56.77 / 52.64
 
P13 kuula (5)
Mikael BöckermanEsbo IF9.77 / 9.77
William ForsténEsbo IF - / -
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat13.70 / 13.70
Onni RustholkarhuLahden Ahkera10.10 / 10.10
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu8.08 / 8.08
 
P13 moukari (4)
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat43.16 / 43.16
Mico LampinenSomeron Esa44.22 / 40.15
Onni RustholkarhuLahden Ahkera34.47 / -
Matias TapanainenEspoon Tapiot41.37 / -
 
T13 kuula (6)
Tara HatakkaVantaan Salamat5.49 / 5.49
Aino IkäheimoEspoon Tapiot8.76 / 8.76
Ella RåstedtEsbo IF6.68 / 6.68
Veera SantanenRaision Kuula7.51 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot - / -
Ellen UschanowRaision Kuula10.39 / -
 
T13 moukari (6)
Tara HatakkaVantaan Salamat17.17 / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot22.69 / -
Ella RåstedtEsbo IF19.04 / -
Veera SantanenRaision Kuula29.12 / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot15.81 / -
Ellen UschanowRaision Kuula42.82 / 41.94
 
P11 kuula (1)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot5.66 / 5.66
 
P11 moukari (1)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot - / -
 
T11 kuula (4)
Pinja KärhäLoimaan Jankko11.20 / 11.10
Venla KärhäLoimaan Jankko10.42 / 10.42
Natalie SaarinenEspoon Tapiot9.12 / 9.12
Neelia SiikalaEspoon Tapiot5.38 / 5.16
 
T11 moukari (4)
Pinja KärhäLoimaan Jankko - / -
Venla KärhäLoimaan Jankko - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot - / -
Neelia SiikalaEspoon Tapiot - / -
 
T9 kuula (2)
Senja KärhäLoimaan Jankko5.73 / 5.73
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna4.17 / -
 
T9 moukari (2)
Senja KärhäLoimaan Jankko - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -