Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
21.04. klo 13:00 Espoonlahden Heittokisat 2018
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 45 henk. (80 lajisuoritusta)
M kuula (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
 
M kiekko (3)
Marko HonkaharjuEspoon Tapiot35.64 / -
Riku KauppilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu50.68 / -
Petri KoranderVihdin Viesti29.71 / -
 
N kuula (1)
Krista AlmLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.36 / 8.36
 
N kiekko (1)
Krista AlmLänsi-Uudenmaan Urheilijat32.54 / 31.03
 
M19 kuula (1)
Vili KorhonenVantaan Salamat16.39 / 16.39
 
N19 kiekko (1)
Henna HiltunenVantaan Salamat33.31 / 29.55
 
M17 kuula (3)
Kaius KalevaEspoon Tapiot10.94 / -
Max KoskinenEspoon Tapiot11.18 / -
Ilmari PehkonenRekolan Raikas10.97 / 10.97
 
M17 kiekko (4)
Kaius KalevaEspoon Tapiot - / -
Max KoskinenEspoon Tapiot35.79 / -
Ilmari PehkonenRekolan Raikas - / -
Joona TuusjärviHelsingfors IFK - / -
 
N17 kuula (3)
Saskia NahiEspoon Tapiot10.29 / -
Emma UosukainenEspoon Tapiot11.62 / -
Iida UosukainenEspoon Tapiot10.36 / -
 
N17 kiekko (5)
Saskia NahiEspoon Tapiot29.27 / 29.27
Lina OleniusBorgå Akilles29.14 / 29.14
Emmy OllasBorgå Akilles31.54 / 27.90
Emma UosukainenEspoon Tapiot38.14 / 34.63
Iida UosukainenEspoon Tapiot30.93 / 30.93
 
P15 kuula (3)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna10.47 / 10.47
Joona KoskinenEspoon Tapiot7.38 / 7.38
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna14.80 / 14.80
 
P15 kiekko (4)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Joona KoskinenEspoon Tapiot - / -
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna44.67 / 44.67
Juho SuominenPiikkiön Kehitys30.08 / -
 
T15 kuula (4)
Sonja FermRekolan Raikas11.56 / 11.56
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK11.70 / 11.70
Heta NeuvonenEspoon Tapiot9.30 / 9.30
Annukka VainonenIitin Pyrintö12.65 / 12.38
 
T15 kiekko (6)
Sonja FermRekolan Raikas23.07 / -
Nellinoora MaunulaHelsingfors IFK43.54 / 43.31
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto41.88 / 41.88
Heta NeuvonenEspoon Tapiot32.65 / 32.65
Anniina PirkkalaHelsingin Tarmo28.65 / 27.81
Annukka VainonenIitin Pyrintö40.65 / 39.99
 
P13 kuula (4)
Mikael BöckermanEsbo IF9.77 / 9.77
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat13.70 / 13.70
Onni RustholkarhuLahden Ahkera10.10 / 10.10
Einari TiainenVantaan Salamat6.82 / 6.82
 
P13 kiekko (4)
Mikael BöckermanEsbo IF23.29 / 23.29
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat40.35 / 40.35
Onni RustholkarhuLahden Ahkera35.31 / 35.31
Einari TiainenVantaan Salamat21.02 / 19.03
 
T13 kuula (8)
Helmi EklundEspoon Tapiot5.65 / -
Jenniina EronenEspoon Tapiot6.44 / 6.44
Aino IkäheimoEspoon Tapiot8.76 / 8.76
Kiia KoranderVihdin Viesti5.78 / -
Hilla NeuvonenEspoon Tapiot6.92 / 6.92
Julia NystrandEsbo IF10.42 / 10.42
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot - / -
Ellen UschanowRaision Kuula10.39 / -
 
T13 kiekko (8)
Helmi EklundEspoon Tapiot15.62 / -
Jenniina EronenEspoon Tapiot11.61 / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot20.69 / -
Kiia KoranderVihdin Viesti16.66 / 16.25
Hilla NeuvonenEspoon Tapiot23.26 / -
Julia NystrandEsbo IF25.29 / 24.60
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot19.97 / -
Ellen UschanowRaision Kuula37.37 / 35.48
 
P11 kuula (3)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot5.66 / 5.66
Riku NaulaTurun Urheiluliitto9.96 / 9.96
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.26 / 8.71
 
P11 kiekko (3)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot12.95 / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto32.55 / -
Aapo VanhanenEspoon Tapiot18.50 / -
 
T11 kuula (3)
Pinja KärhäLoimaan Jankko11.20 / 11.10
Venla KärhäLoimaan Jankko10.42 / 10.42
Natalie SaarinenEspoon Tapiot9.12 / 9.12
 
T11 kiekko (3)
Pinja KärhäLoimaan Jankko32.82 / 30.72
Venla KärhäLoimaan Jankko23.06 / 23.06
Natalie SaarinenEspoon Tapiot26.65 / 26.65
 
P9 kuula (1)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna6.85 / -
 
P9 kiekko (1)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T9 kuula (1)
Senja KärhäLoimaan Jankko5.73 / 5.73
 
T9 kiekko (1)
Senja KärhäLoimaan Jankko - / -