Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
18.11. klo 11:00 Syyshallit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 176 henk. (303 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Turun Urheiluliitto ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M17 kuula (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samuli KaikkonenTurun Urheiluliitto13.95 / 13.95
 
N17 kuula (6)
Rafaela LiskiTurun Urheiluliitto11.05 / 11.05
Daniela SandåsTurun Urheiluliitto11.86 / 11.86
 
P15 60m (8)
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto 7.97 / 7.97
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto 8.35 / -
Henrik HörkköTurun Urheiluliitto 8.23 / 8.23
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.61 / 7.61
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto 8.12 / 8.12
 
P15 kuula (3)
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto10.84 / 10.84
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto - / -
 
P13 60m (11)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.58 / 8.58
Kasper KouvonenTurun Urheiluliitto 9.47 / 9.47
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 9.11 / 9.22
 
P13 kuula (7)
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.03 / 9.03
 
T13 60m (30)
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto 9.64 / 9.64
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto10.16 / 10.16
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 9.24 / 9.24
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 9.56 / 9.62
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto 9.87 / 9.87
Paola ReunanenTurun Urheiluliitto 9.20 / 9.62
Camilla SilenTurun Urheiluliitto 9.28 / 9.28
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.73 / 8.89
 
T13 600m (10)
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto2:13.86 / 2:13.86
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto1:59.79 / 1:59.79
Camilla SilenTurun Urheiluliitto1:55.92 / 1:55.92
 
P11 60m (17)
Matti AlataloTurun Urheiluliitto10.86 / 10.86
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 9.01 / 9.01
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto 9.37 / 9.37
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 9.28 / 9.28
 
P11 600m (12)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto2:16.99 / 2:16.99
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto2:08.94 / 2:08.94
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto2:08.31 / 2:08.31
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto2:05.45 / 2:05.45
 
P11 kuula (14)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto7.60 / 7.60
Riku NaulaTurun Urheiluliitto10.73 / 10.73
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto5.93 / 5.93
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto - / -
 
T11 60m (33)
Mette AhonenTurun Urheiluliitto10.46 / 10.56
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto10.26 / 10.26
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto 9.41 / 9.41
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto 9.96 / 10.05
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto10.24 / 10.24
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto10.57 / 10.74
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto11.07 / 11.07
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto 9.78 / 9.78
Judith MirandaTurun Urheiluliitto 9.43 / 9.43
Emma NygårdTurun Urheiluliitto10.49 / 10.68
Perla ReunanenTurun Urheiluliitto10.48 / 10.48
Iida RuohoTurun Urheiluliitto10.04 / 10.04
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto10.27 / 10.27
Josefiina SalonenTurun Urheiluliitto 9.78 / 9.78
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 9.83 / 10.18
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.74 / 8.74
 
T11 600m (17)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto2:01.51 / 2:01.51
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto2:02.45 / 2:02.45
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto - / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto2:10.66 / 2:10.66
Judith MirandaTurun Urheiluliitto2:19.26 / -
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto2:11.39 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto2:10.95 / 2:10.95
 
T11 pituus (35)
Mette AhonenTurun Urheiluliitto3.08 / 3.08
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3.79 / 3.79
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto3.42 / 3.38
Anna JääskeläinenTurun Urheiluliitto3.77 / 3.77
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto3.94 / 3.94
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto3.52 / 3.52
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto3.40 / 3.40
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto3.22 / 3.22
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto3.03 / 3.03
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto3.49 / 3.49
Judith MirandaTurun Urheiluliitto4.10 / 4.10
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto3.68 / 3.68
Perla ReunanenTurun Urheiluliitto3.26 / 3.26
Iida RuohoTurun Urheiluliitto3.87 / 3.87
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto3.28 / 3.28
Josefiina SalonenTurun Urheiluliitto3.53 / 3.53
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto3.57 / 3.43
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto4.47 / 4.47
 
P9 60m (21)
Max KostamoTurun Urheiluliitto - / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto10.15 / 10.15
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto - / -
Osku MäkinenTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto10.05 / 10.05
Santeri SoininenTurun Urheiluliitto - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto10.76 / -
 
P9 pituus (18)
Max KostamoTurun Urheiluliitto3.30 / 3.30
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto3.66 / 3.66
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto3.67 / 3.67
Juho MännistöTurun Urheiluliitto2.32 / 2.32
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.39 / 3.39
Santeri SoininenTurun Urheiluliitto - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.07 / 4.07
 
T9 60m (19)
Ella HeikkiläTurun Urheiluliitto - / -
Avelyn HyytiäinenTurun Urheiluliitto - / -
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Karoliina PostiTurun Urheiluliitto - / -
 
T9 pituus (18)
Ella HeikkiläTurun Urheiluliitto - / -
Avelyn HyytiäinenTurun Urheiluliitto - / -
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Karoliina PostiTurun Urheiluliitto - / -