Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
18.11. klo 11:00 Syyshallit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 176 henk. (303 lajisuoritusta)
M19 kuula (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Arttu LaurilaTurun Weikot Yleisurheilu11.93 / 11.93
 
M17 kuula (4)
Samuli KaikkonenTurun Urheiluliitto13.95 / 13.95
Taneli KarvonenMynämäen Isku13.77 / 13.77
Miika LahtonenMynämäen Isku14.34 / 14.34
Linus NurminenKristiinan Urheilijat13.83 / 13.83
 
N17 kuula (6)
Kaisa ÄijäläNousiaisten Susi11.30 / 11.30
Rafaela LiskiTurun Urheiluliitto11.05 / 11.05
Daniela SandåsTurun Urheiluliitto11.86 / 11.86
Elina VerainenNousiaisten Susi11.32 / 11.32
Ilona VuoriMarttilan Murto13.47 / 13.43
Sofia WilenKaarinan Ura6.71 / 6.71
 
P15 60m (8)
Jamal Bahi Haji HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Onni FlinkmanNaantalin Löyly 8.22 / 8.22
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto 7.97 / 7.97
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto 8.35 / -
Henrik HörkköTurun Urheiluliitto 8.23 / 8.23
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.61 / 7.61
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto 8.12 / 8.12
Adrian VuorioKimito SF 9.44 / -
 
P15 800m (4)
Yaquub Bahi Haji HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Aarni EijsSalon Vilpas2:20.68 / 2:20.68
Onni FlinkmanNaantalin Löyly2:23.61 / 2:23.61
Aleksi NurmiRaision Kuula2:49.96 / -
 
P15 kuula (3)
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto10.84 / 10.84
Lari NikkanenNaantalin Löyly11.90 / 11.90
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto - / -
 
T15 60m (6)
Siiri EloluotoRaision Kuula 8.84 / 8.84
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.31 / 9.31
Vilma HalavaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu 8.78 / 8.78
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat 8.21 / 8.21
Karoliina WilenKaarinan Ura 9.60 / -
 
T15 800m (1)
Angielou GumolonTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
P13 60m (11)
Aarne AutioTurun Urheiluliitto 8.58 / 8.58
Aapo KalajokiRaision Kuula 8.98 / 8.98
Asko KomulainenMaarian Mahti 9.86 / 9.86
Kasper KouvonenTurun Urheiluliitto 9.47 / 9.47
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto 9.11 / 9.22
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu 9.17 / 9.26
Jesper NikanderMaarian Mahti 9.97 / 9.97
Oluwashina OniludeRaision Kuula 8.91 / 8.91
Sami PorrasojaRaision Kuula 8.95 / 8.95
René-Peter VuorioMaarian Mahti 9.24 / 9.24
Matias WilenKaarinan Ura10.64 / 10.64
 
P13 600m (8)
Otto AltimirTurun Weikot Yleisurheilu2:09.92 / 2:09.92
Asko KomulainenMaarian Mahti - / -
Miro MattilaLiedon Parma1:54.45 / 1:54.45
Sami PorrasojaRaision Kuula1:47.89 / 1:47.89
Jere SantaluotoRaision Kuula1:56.48 / 1:56.48
Tatu VirtanenLiedon Parma1:59.1h / 1:59.1h
René-Peter VuorioMaarian Mahti1:54.97 / 1:54.97
Matias WilenKaarinan Ura - / -
 
P13 kuula (7)
Artturi GauffinKaarinan Ura8.02 / 8.02
Aapo KalajokiRaision Kuula12.41 / 12.41
Asko KomulainenMaarian Mahti5.74 / 5.74
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.03 / 9.03
Jesper NikanderMaarian Mahti6.56 / 6.56
Sami PorrasojaRaision Kuula9.91 / 9.91
René-Peter VuorioMaarian Mahti5.94 / 5.94
 
T13 60m (30)
Liisa AlareLiedon Parma10.65 / -
Alexandra AlariLiedon Parma11.02 / 11.02
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu 9.29 / 9.29
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu 9.29 / 9.36
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto 9.64 / 9.64
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto10.16 / 10.16
Unnaveera HämäläinenTurun Weikot Yleisurheilu 8.71 / 8.71
Venla HämäläinenLiedon Parma 8.67 / 8.67
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 9.24 / 9.24
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 9.56 / 9.62
Ronja HuppunenMaarian Mahti 9.67 / 9.67
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 9.19 / 9.19
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske 9.75 / 9.75
Lili JokelaPerniön Urheilijat 9.06 / 9.06
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 8.67 / 8.88
Hilma KaronenLiedon Parma 9.39 / 9.39
Saima KossaSauvon Urheilijat 9.00 / 9.00
Amanda LehtimäkiForssan Salama 8.44 / 8.44
Annemari MäkeläMaarian Mahti11.41 / 11.41
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto 9.87 / 9.87
Salla MäkipereLiedon Parma 9.22 / 9.22
Anila NiemeläTurun Weikot Yleisurheilu 9.97 / 10.11
Melissa PalmrothLaitilan Jyske 9.93 / 9.93
Paola ReunanenTurun Urheiluliitto 9.20 / 9.62
Nanna SainioTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Camilla SilenTurun Urheiluliitto 9.28 / 9.28
Mea VirtaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske 9.44 / 9.44
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.73 / 8.89
Anna Yli-KauppilaLiedon Parma10.67 / 10.67
 
T13 600m (10)
Marianelle GumolonTurun Weikot Yleisurheilu2:36.84 / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto2:13.86 / 2:13.86
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto1:59.79 / 1:59.79
Ronja HuppunenMaarian Mahti2:11.29 / 2:11.29
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma2:00.42 / 2:00.42
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske2:04.51 / 2:04.51
Annemari MäkeläMaarian Mahti - / -
Melissa PalmrothLaitilan Jyske2:26.30 / -
Camilla SilenTurun Urheiluliitto1:55.92 / 1:55.92
Aada VuoriahoLaitilan Jyske2:10.75 / 2:10.75
 
P11 60m (17)
Matti AlataloTurun Urheiluliitto10.86 / 10.86
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 9.01 / 9.01
Yaquub Bahi Haji HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu10.03 / 10.03
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto 9.37 / 9.37
Luca JämsenSalon Vilpas 9.25 / 9.25
Oskari KarvonenMynämäen Isku 9.20 / 9.20
Into KlenTurun Weikot Yleisurheilu10.80 / 10.80
Nikolas LindénLoimaan Leisku 9.97 / 9.97
Ardit MustafaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 9.28 / 9.28
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu 9.26 / 9.26
Vilppu SaarinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat 9.80 / 9.80
Daniel VanhanenTurun Weikot Yleisurheilu10.89 / 11.01
Miro VarjonenRaision Kuula10.51 / 10.51
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 9.27 / 9.27
 
P11 600m (12)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto2:16.99 / 2:16.99
Jamal Bahi Haji HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Yaquub Bahi Haji HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Luca JämsenSalon Vilpas2:04.6h / 2:04.6h
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto - / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku2:07.1h / 2:07.1h
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto2:08.94 / 2:08.94
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto2:08.31 / 2:08.31
Sisu SaarinenTurun Urheiluliitto2:05.45 / 2:05.45
Melvin SandbergÅIFK Friidrott2:09.27 / 2:09.27
Atte VirtanenLiedon Parma2:13.74 / 2:15.3h
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat2:27.33 / -
 
P11 kuula (14)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto7.60 / 7.60
Yaquub Bahi Haji HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu7.24 / 7.24
Oskari KarvonenMynämäen Isku8.32 / 8.32
Into KlenTurun Weikot Yleisurheilu3.93 / 3.93
Nikolas LindénLoimaan Leisku6.03 / 6.03
Riku NaulaTurun Urheiluliitto10.73 / 10.73
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto5.93 / 5.93
Vilppu SaarinenTurun Weikot Yleisurheilu4.05 / 4.05
Niklas VäliläLittoisten Työväen Urheilijat8.20 / 8.20
Daniel VanhanenTurun Weikot Yleisurheilu5.11 / 5.11
Viljami VellingTurun Weikot Yleisurheilu3.28 / 3.28
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto - / -
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat7.38 / 7.38
 
T11 60m (33)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu 9.40 / 9.40
Mette AhonenTurun Urheiluliitto10.46 / 10.56
Ella DolietisÅIFK Friidrott - / -
Iisa EloTurun Weikot Yleisurheilu 9.86 / 10.19
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.84 / 9.84
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto10.26 / 10.26
Verna HuppunenMaarian Mahti 9.88 / 9.88
Aada KalliolaRaision Kuula 9.42 / 9.42
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto 9.41 / 9.41
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto 9.96 / 10.05
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 8.96 / 8.96
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto10.24 / 10.24
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Eden KytöNaantalin Löyly 9.57 / 9.57
Oona LampinenLiedon Parma 9.59 / 9.59
Miranda LehtimäkiForssan Salama 9.30 / 9.30
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto10.57 / 10.74
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto11.07 / 11.07
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto 9.78 / 9.78
Ida MäkiVirttaan Nousu 9.21 / 9.21
Judith MirandaTurun Urheiluliitto 9.43 / 9.43
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 9.37 / 9.37
Emma NygårdTurun Urheiluliitto10.49 / 10.68
Oluwakemi OniludeRaision Kuula 9.91 / 9.91
Nessa RannikkoSalon Vilpas 9.64 / 9.64
Perla ReunanenTurun Urheiluliitto10.48 / 10.48
Iida RuohoTurun Urheiluliitto10.04 / 10.04
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto10.27 / 10.27
Tilda SalmiRaision Kuula 9.82 / 9.82
Josefiina SalonenTurun Urheiluliitto 9.78 / 9.78
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 9.83 / 10.18
Lotta VienonenTurun Weikot Yleisurheilu12.07 / 12.07
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.74 / 8.74
 
T11 600m (17)
Ella DolietisÅIFK Friidrott - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto2:01.51 / 2:01.51
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto2:02.45 / 2:02.45
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut2:20.82 / -
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto - / -
Verna HuppunenMaarian Mahti2:17.28 / 2:17.28
Iida KastarinenTampereen Pyrintö1:57.21 / 1:57.21
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama - / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto2:10.66 / 2:10.66
Ida MäkiVirttaan Nousu2:01.80 / 2:01.80
Vilma MelaRaision Kuula - / -
Judith MirandaTurun Urheiluliitto2:19.26 / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat - / -
Nessa RannikkoSalon Vilpas2:15.69 / 2:15.69
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto2:11.39 / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto2:10.95 / 2:10.95
 
T11 pituus (35)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu4.10 / 4.10
Mette AhonenTurun Urheiluliitto3.08 / 3.08
Ella DolietisÅIFK Friidrott - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3.79 / 3.79
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut3.60 / 3.60
Jenna HirvikorpiTurun Urheiluliitto3.42 / 3.38
Ronja HuppunenMaarian Mahti3.72 / -
Verna HuppunenMaarian Mahti3.88 / 3.88
Anna JääskeläinenTurun Urheiluliitto3.77 / 3.77
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto3.94 / 3.94
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto3.52 / 3.52
Iida KastarinenTampereen Pyrintö4.36 / 4.36
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto3.40 / 3.40
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Eden KytöNaantalin Löyly3.67 / 3.67
Oona LampinenLiedon Parma3.80 / 3.80
Patricia LaukkanenLiedon Parma3.26 / 3.26
Miranda LehtimäkiForssan Salama4.09 / 4.09
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto3.22 / 3.22
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto3.03 / 3.03
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto3.49 / 3.49
Ida MäkiVirttaan Nousu3.78 / 3.78
Vilma MelaRaision Kuula2.51 / -
Judith MirandaTurun Urheiluliitto4.10 / 4.10
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat - / -
Nessa RannikkoSalon Vilpas3.80 / 3.80
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto3.68 / 3.68
Perla ReunanenTurun Urheiluliitto3.26 / 3.26
Iida RuohoTurun Urheiluliitto3.87 / 3.87
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto3.28 / 3.28
Tilda SalmiRaision Kuula3.51 / 3.51
Josefiina SalonenTurun Urheiluliitto3.53 / 3.53
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto3.57 / 3.43
Lotta VienonenTurun Weikot Yleisurheilu2.67 / 2.67
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto4.47 / 4.47
 
P9 60m (21)
Jamal Bahi Haji HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Jonatan HeikkiläÅIFK Friidrott 9.40 / 9.40
Eetu HirvikorpiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Nikolai KlevtsovRaision Kuula - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto - / -
Miio LaihoRaision Kuula - / -
Lukas LehtokannelMaarian Mahti10.25 / 10.25
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto10.15 / 10.15
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto - / -
Elmo MäkiRaision Kuula - / -
Osku MäkinenTurun Urheiluliitto - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto - / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto10.05 / 10.05
Elliot PalmroosNagu IF - / -
Elton PalmroosNagu IF - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku - / -
Joel SantaluotoRaision Kuula - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja10.88 / 10.88
Santeri SoininenTurun Urheiluliitto - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä - / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto10.76 / -
 
P9 pituus (18)
Jamal Bahi Haji HassanTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Eetu HirvikorpiTurun Weikot Yleisurheilu3.12 / 3.12
Akseli KautiTurun Weikot Yleisurheilu2.66 / 2.66
Nikolai KlevtsovRaision Kuula - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto3.30 / 3.30
Lukas LehtokannelMaarian Mahti3.27 / 3.27
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto3.66 / 3.66
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto3.67 / 3.67
Elmo MäkiRaision Kuula2.90 / 2.90
Juho MännistöTurun Urheiluliitto2.32 / 2.32
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.39 / 3.39
Elliot PalmroosNagu IF - / -
Elton PalmroosNagu IF - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku2.77 / 2.77
Leevi SkonbäckMaskun Kataja2.87 / 2.87
Santeri SoininenTurun Urheiluliitto - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä3.26 / 3.26
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.07 / 4.07
 
T9 60m (19)
Venla AaltonenMynämäen Isku - / -
Adele ÅbergNagu IF - / -
Fanny AlariLiedon Parma10.84 / 10.84
Noora AltimirTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku10.77 / 10.77
Ella HeikkiläTurun Urheiluliitto - / -
Saara HolmbergTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Avelyn HyytiäinenTurun Urheiluliitto - / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske11.27 / 11.27
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Manteli KuusistoRaision Kuula - / -
Vendi LehtimäkiForssan Salama - / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Karoliina PostiTurun Urheiluliitto - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat11.00 / 11.00
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
T9 pituus (18)
Venla AaltonenMynämäen Isku - / -
Adele ÅbergNagu IF - / -
Fanny AlariLiedon Parma3.23 / 3.23
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.28 / 3.28
Ella HeikkiläTurun Urheiluliitto - / -
Saara HolmbergTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Avelyn HyytiäinenTurun Urheiluliitto - / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske3.19 / 3.19
Kandela KelttiTurun Urheiluliitto - / -
Manteli KuusistoRaision Kuula - / -
Vendi LehtimäkiForssan Salama2.86 / 2.86
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu2.86 / 2.86
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat2.73 / 2.73
Karoliina PostiTurun Urheiluliitto - / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat3.07 / 3.01
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu3.14 / 3.14