Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
14.01. klo 12:00 Avoimet Uudyn pm vauhdittomat sisähyppykilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 186 henk. (186 lajisuoritusta)
M 3-ottelu (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Toomas EelsooHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Seppälä JaniKeravan Urheilijat - / -
Antti KoivukoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jouni KomulainenVihdin Viesti - / -
Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Joni RouhiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jari VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N 3-ottelu (8)
Minna KouhiaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Ulla LahtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Seija ManninenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Janina PykäriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Heli RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pirjo RuuskanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hanna TarkiainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sanna WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
M19 3-ottelu (3)
Niilo KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aapo NieminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Ilmari NiiranenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N19 3-ottelu (2)
Kati RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Iida TolonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
M17 3-ottelu (3)
Jussi MäenpääRiihimäen Kisko - / -
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tomi SalmelaVihdin Viesti - / -
 
N17 3-ottelu (8)
Julianna HeikkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Henna JalovaaraRiihimäen Kisko - / -
Henna JulkunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jasmin KoivistoLaitilan Jyske - / -
Aada PalolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jessica RäsänenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vilma RönkäHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 3-ottelu (2)
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aarre UusitaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 3-ottelu (5)
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aino KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat - / -
Ella-Maria MultalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aava SevonkariKeravan Urheilijat - / -
 
P14 3-ottelu (4)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Leevi LeskeläNurmijärven Yleisurheilu - / -
Alex VuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T14 3-ottelu (12)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Iida HaajanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sara-Julia HellstenKeravan Urheilijat - / -
Ella KauranenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat - / -
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Inkaliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 3-ottelu (5)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Timo KukkNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko - / -
Miko OjapeltoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Juuso TuominenRiihimäen Kisko - / -
 
T13 3-ottelu (12)
Kiia KoranderVihdin Viesti - / -
Aino LaitinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana - / -
Vilma MeriläinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vaula PispalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P12 3-ottelu (8)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Elias HietanenRiihimäen Kisko - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aarni PiriHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Rasmus SalmiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emil YlipekkaRiihimäen Kisko - / -
 
T12 3-ottelu (14)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elena HämäläinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mea HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Pinja KylmänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 3-ottelu (14)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Pentti KalliokoskiPorvoon Urheilijat - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joonas LaineRiihimäen Kisko - / -
Christian LindbergRiihimäen Kisko - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat - / -
Asla PiriHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aaron RuotsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko - / -
Tuomas SuomalainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T11 3-ottelu (16)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nea HyvärinenRiihimäen Kisko - / -
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Laura KarusalmiVihdin Viesti - / -
Sonja KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Meri KuivalainenNummen Kipinä - / -
Viiu LiskiNummen Kipinä - / -
Sara MarkkulaNummen Kipinä - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lumi RytkönenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma SyrjänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ellen TelénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 2-ottelu (16)
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Roope KarttunenKeravan Urheilijat - / -
Kerkko KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Leevi LeppänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko - / -
Daniel NylundLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Janne RäisänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat - / -
Jonne SaraniemiPorvoon Urheilijat - / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T10 2-ottelu (16)
Tiia EnströmKarkkilan Pojat - / -
Minni HormavirtaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Moona HormavirtaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kiia HyrsyläVihdin Viesti - / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ellen LaukkanenRiihimäen Kisko - / -
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Viiviliina NurminenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sonja PitkänenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kerttu SaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Britten VosuKeravan Urheilijat - / -
 
P9 2-ottelu (16)
Timi EnströmKarkkilan Pojat - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Mikko KoivistoHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Miikka KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lauri LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Leevi LehtinenRiihimäen Kisko - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aapo OdiahPorvoon Urheilijat - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko - / -
Vertti SalminenRiihimäen Kisko - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko - / -
 
T9 2-ottelu (15)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Ilse ImmonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko - / -
Milla LouhivuoriNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -